Kuidas WordPressis teksti otsida ja asendada

Kuidas WordPressis teksti otsida ja asendada


Kas olete kunagi mõelnud, et olete WordPressi postituse kirjutamisel teinud vea lihtsalt selleks, et teada saada, et kogu postituses pole seda kirjavigu otsida ja asendada? Mis saab siis, kui olete viimased paar kuud kirjutanud valet sõna, fraasi või linki? Kahjuks ei luba WordPress teil teksti hõlpsalt otsida ja asendada, kuid hakkame teile näitama tasuta pistikprogramme, mis aitavad teil sadu, kui mitte tuhandeid trükivigu käsitsi kustutada..

Otsige ja asendage mis tahes tekst WordPressis ning säästage postituste redigeerimisel aega

Jah, PHP ja MySQL on võimsad tööriistad, mis suudavad sedalaadi asju lahendada vaid mõne koodirea või päringutega. Kuid mitte kõik meist pole kodeerijad ega tunne end koodiga segamini. Jätame selle lihtsalt vahele ja näitame teile WordPressis otsingu ja asendamise hõlpsat käitlemise viisi.

 • Teksti otsimine ja asendamine postituse redigeerijas
 • Asendage kogu WordPressi veebisaidil olev sõna
 • Looge linkid automaatselt kõigi artiklite märksõnadest

Teksti otsimine ja asendamine postituse redigeerijas

Nii nagu paljudes tekstitöötlusprogrammides, mida võisite kasutada (näiteks näiteks Microsoft Word), võiksite WordPress-redaktoris teksti otsida ja asendada. Kuna olete seda lugenud, avastasite tõenäoliselt WP-redaktori varjuküljed – see pole sellise funktsiooniga kaasas. Nagu me juba sissejuhatuses rääkisime, näitame teile kohe selle töö jaoks sobivat pistikprogrammi

TinyMCE Advanced

HIND: tasuta

TinyMCE Advanced leiab ja asendab

TinyMCE Advanced on fantastiline plugin, mis võimaldab teil WordPressi Visual Editoris leiduvaid nuppe lisada, eemaldada ja ümber korraldada. Nagu arvata võis, on selle pistikprogrammi üks suurepäraseid funktsioone otsingu ja asendamise funktsioon.

Kui soovite, et lihtsalt saaksite lihtsalt leida teksti postitusest, mida kirjutate, ja selle teise tekstiga asendada, saate pistikprogrammi mõne minutiga üles seada. Installige lihtsalt TinyMCE Advanced, aktiveerige see ja saate oma nupu lisada:

 1. Liikuge lehele Seadistused -> TinyMCE Advanced
 2. Leidke kasutamata nuppude loend ja otsige Otsige ja asendage
 3. Lohistage nupp redaktori menüüsse
 4. Salvesta muudatused

Pärast nende nelja sammu täitmist saab uus funktsioon kasutamiseks valmis. WordPressis otsingu ja asendamise alustamiseks peaksite alustama uue postituse kirjutamist (või vanemat redigeerima) ja veenduma, et vaatate seda postitust Visual Editoris. Valmis sõnade asendamiseks?

 1. Otsi Otsige ja asendage nuppu redaktori ülaosas
 2. Täitke tekst, mille soovite asendada
 3. Kirjutage tekst, et see asendada
 4. Kontrollige, kas soovite vasteid väiketähtedega ja otsige terveid sõnu
 5. Kõigi leidmine, asendamine või asendamine

See selleks! Selle asemel, et käsitsi läbi vaadata tuhandeid sõnu, mille olete võib-olla konkreetsesse postitusse kirjutanud, teeb see fantastiline pistikprogramm sekundiga teie heaks tööd.

See oli lihtne, kas pole? Aga mis siis, kui soovite sama teha kõigi oma postituste ja lehtede jaoks? Võib-olla soovite asju otsida ja asendada kommentaarides või taksonoomias? Sel juhul lugege edasi, kuna vajate veel ühte pistikprogrammi.

Teksti otsimine ja asendamine kogu WordPressis

Mõnikord saate aru, et olete juba mitu päeva teinud grammatikavea. Võib-olla olete midagi valesti kirjutanud, võib-olla maininud teenus muutis selle nime või peate värskendama URL-i. Ärge muretsege; saate seda hõlpsalt muuta ja probleemi lahendamiseks ei pea te käima MySQL-i päringuid.

Parem otsing Asenda

HIND: tasuta

Parem otsing Asenda WordPressi pistikprogramm

Nagu lubatud, on siin veel üks tasuta pistikprogramm, mis säästab teid. Kuna soovite midagi kogu WordPressi süsteemis asendada, võimaldab see pistikprogramm töötada andmebaasidega – ilma, et peaksite andmebaasi käsitsi avama või muutma.

Pistikprogrammi installimine on tavapärane ja kiire. Kui olete aktiveerinud pistikprogrammi Parem otsing asenda, võib lõbu alata.

Enne muudatuste tegemist looge oma andmebaasist varukoopia.

 1. Liikuge lehele Tööriistad -> Parem otsing asenda
 2. Sisestage otsitav tekst
 3. Sisestage tekst, mis selle asendab
 4. Valige tabelid, mida pistikprogramm mõjutab

Enne andmebaasi tegelike muudatuste tegemist soovitame teil jätta Jookse kuivjooksuna valik on märgitud. See valik käsib pistikprogrammil vajaliku otsingu teha, kuid muudatusi see ei tee. Kasutades Kuiv jooks, näete, kui palju andmebaasi tabeleid ja lahtreid see mõjutab, ja enne tegeliku muudatuse tegemist võite kaks korda järele mõelda.

Kui olete teksti asendamiseks valmis, tühjendage märkeruut Kuiv jooks ja nautige, mida see hämmastav pistikprogramm teie jaoks teeb.

4. etapi tabelite valimisel olge ettevaatlik. Kui soovite muudatusi teha ainult oma postitustes, valige ainult wp_posts laud.

Sõltuvalt teie andmebaasist võib otsingu ja asendamise funktsioon oma töö tegemiseks võtta veidi aega. Enne paanikasse hakkamist peaksite teadma, et otsimise ajal on aegumiste ja valgete ekraanide hankimine ja pistikprogrammiga asendamine lubatud. Sel juhul liikuge lihtsalt saidile Tööriistad -> Parem otsing asenda -> Seaded, ja vähendage Maksimaalne lehe suurus väärtus.

Kui installite need kaks tasuta pistikprogrammi, saate muretult töötada ja alustada oma uue artikli kallal töötamist. Ükskõik, kas peate otsima ja asendama teksti ainult ühest artiklist või peate seda tegema kõigi oma postituste, kommentaaride jms jaoks. Peaksite teadma, et TinyMCE Advanced ja Better Search Replace pluginad võimaldasid teil hõlmata.

Kas teadsite, et nende asendamise asemel saate hõlpsalt kirjutada sõnade loendi, mida postituse pealkirjades ei lubata?

Kas olete pistikprogramme proovinud? Kuidas teile need meeldivad? Kas eelistate teksti käsitsi asendada päringutega või kasutate töö jaoks võib-olla mõnda teist pistikprogrammi? Andke meile allpool kommentaarides teada.

Asendage kogu WordPressi veebisaidil olev sõna

Kui olete kogunud sadu või isegi tuhandeid erinevaid postitusi ja lehti, mis on jaotatud eri kategooriatesse, muutuvad kogu andmebaasi muutused iga päevaga üha raskemaks. Kui olete kunagi soovinud asendada igas postituses, lehes, pealkirjas, kommentaaris jms ainult ühe sõna või kogu fraasi, tekkis teil peavalu, sest see ülesanne nõuab teilt liiga palju aega või tehnilisi teadmisi.

Kuna kasutate juba ajaveebiplatvormi WordPress, mis on tuntud oma laienduste (pistikprogrammide) poolest, mis võimaldavad teil teha praktiliselt ükskõik mida, pole see probleem enam probleem. Nüüd saate installida tasuta pistikprogrammi ja hallata sõna muudatusi vaid mõne hiireklõpsuga.

Sõnaasendaja

HIND: tasuta

WordPressi sõnaasendaja

Pistikprogrammi, millest me räägime, nimetatakse Word Replaceriks ja saate selle tasuta installida, laadides pistikprogrammi alla WordPressi hoidla veebisaidilt. Pistikprogrammi leiate oma WordPressist otsides:

 1. Liikuge lehele Pistikprogrammid -> Lisa uus
 2. Otsi sõna „sõna asendaja”
 3. Installige ja aktiveerige pistikprogramm
 4. Avage seadete leht, kus saate sõnu ühe klõpsuga asendada

Kui olete kunagi kasutanud Microsoft Wordis või sarnases tekstiprotsessorirakenduses „Otsi ja asenda”, tunnete seda pistikprogrammi üsna hästi. Selle kasutajasõbralik liides võimaldab teil kiiresti sisestada sõna või kogu fraasi, mille soovite asendada, valida originaalse sõna / fraasi asemel mõne muu, mis lisatakse, ja saate otsustada, kus need muudatused toimuvad..

Word Replacer võimaldab teil alates versioonist 0.3 asendada sõnumeid postitustes, lehtedel, kommentaarides, pealkirjades ja isegi bbPressi foorumil.

Selle pistikprogrammi hea külg on see, et saate näiteks kirjutada rüvedate sõnade loendi, mida saate hõlpsalt tsenseerida kommentaarides ja oma foorumilehtedel, või saate muuta seda ühte fraasi, mida olete võib-olla viimased paar kuud valesti kasutanud. . Ja kõike seda saate teha, kirjutades sõna / fraasi pistikprogrammi seadetes ainult üks kord ja Word Replacer teeb selle võlu sekundiga.

Veel üks suurepärane näide pistikprogrammi võimalustest on JavaScripti reklaamid. Kui olete oma veebisaidil kasutanud reklaami kohahoidjat, saate nüüd Word Replaceril hõlpsalt öelda, et ta otsib selle kohahoidja ja asendab selle tegeliku JavaScripti koodiga, mis kuvab soovitud reklaami. Kui olete otsustanud reklaami muuta, muutke lihtsalt koodi seadetes, ilma et peaksite muretsema, kuhu kood sisestatakse. Päris kena funktsioon sellise lihtsa pistikprogrammi jaoks.

Word Replacer on tõesti võimas pistikprogramm, mis võimaldab teil hallata kogu WordPressi sisu ühest kohast. Isegi kui te ei plaani seda kogu aeg kasutada, võib pistikprogramm tõesti aidata teil neid vigu muuta ja tsenseerida neid halbu sõnu, mis on kirjutatud kommentaarides või teie foorumilehtedel. Kuna see on tasuta, ei pea te selle pärast raha kaotamise pärast muretsema – installige pistikprogramm ja andke talle võimalus. Muidugi ärge unustage enne sõnade asendamist oma saidilt varukoopia luua, sest kunagi ei tea, millal tõrge ilmneda võib.

Sõnade või tervete fraaside linkimine WordPressis ei saa olla lihtsam. Artikli kirjutamise ajal peate ainult valima sõna / fraasi ja klõpsama linginuppu, kuhu saate lingi sihtkoha kleepida. Kui teate põh HTML-i, saate linke luua ka otse tekstiredaktorist, kirjutades vajadusel oma koodi.

WordPressi lingid

Ehkki sõnasõnaliselt linkimine on lihtne ja võib olla päris lõbus, kui töötate aeglaselt uue postituse kallal, siis mis oleks siis, kui soovite linkida konkreetse sõna / fraasi kogu oma postituste / lehtede kogu kaudu?

Kui olete just alustanud oma WP-toega veebisaidiga ja teil on ainult mõned artiklid, millega tegeleda, poleks probleem neid kõiki käsitsi ühendada. Aga mis siis, kui olete otsustanud siduda sõna kõigis artiklites ja teil on neid sadu?

Looge lingid konkreetsetest sõnadest:

Ükskõik, kas soovite linkida konkreetse veebisaidi nime oma URL-iga või olete juba oma viiteprogrammi käivitanud ja soovite linkida iga arvutiga seotud sõna oma arvutiseadmeid müüva viiteveebisaidiga, aitab see funktsioon sisestada lingi sildi / valitud fraas.

 1. Ava funktsioonid.php
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine funktsioon:
 3. funktsioon link_words ($ text) {
  $ substit = array (
  'google' => 'Google',
  'arvuti' => 'arvuti',
  'klaviatuur' => 'osta klaviatuur siit'
  );
  $ text = str_replace (massiivi võtmed ($ asendama), $ asendama, $ tekst);
  tagasta tekst $;
  }
  add_filter ('the_content', 'link_words');
  add_filter ('the_excerpt', 'link_words');
  
 4. Muutke massiivis märksõnu ja linke
 5. Salvesta muudatused

Nagu näete koodi näidetest, on võimalik asendada su artiklites leiduvaid sõnu või fraase. Samuti on võimalik sõna / fraas ise asendada ja linki täielikult muuta.

Kuigi saate lihtsalt lisada lingi sõnale “arvuti”, võite lisada lingi ja muuta sõna “arvuti” sõnaks “arvutisüsteem” või midagi muud, mis teile meeldib..

Kuigi see funktsioon aitab teil kõigist artiklitest maha jääda, on see siiski üsna põhiline. Kui soovite linke rohkem kontrollida, eriti kui töötate viidetega, oleks arukam valik minna ühe spetsialiseeritud pistikprogrammiga.

Kuna töötate juba linkidega, võiksite olla huvitatud WordPressi juhendamisest avada kõik välised lingid uutel vahekaartidel või isegi linkida postitusi ja lehti välisele URL-ile.

Järeldus

Kui olete just WordPressi ajaveebi alustanud, võib sõnade otsimine ja asendamine tunduda võimatu. Kuid kui teil kulub selle juhendi lugemiseks mõni minut aega, lahendate probleemi ja WordPressis teksti otsimine ja asendamine tundub lapse mänguna.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map