Kuidas WordPressis esiletoodud pilte muuta

WordPressi esiletõstetud pilt


Pildid on iga veebisaidi olulised komponendid. Enne piltide olulisuse kahtluse alla seadmist proovige lihtsalt oma lemmikblogi või veebisaiti ette kujutada. Kas oleksite sama palju huvitatud tehnoloogia, autode, toidu või moe ja meigi kohta lugemisest, kui veebisait ei sisalda pilte?

Kui esimesed veebisaidid võrku läksid, ei saanud pildid nende olemasolul olulist rolli mängida. Interneti-ühendused olid liiga aeglased ja keegi ei saanud ühele lehele laadida kümneid pilte. Õnneks on asjad muutunud ja nüüd ei saa me ilma veebimeediumita elada. Sama põhimõtet saab kohaldada ka isikliku ajaveebi või teie veebisaidi suhtes. Kaasaegses maailmas ei saa te lihtsalt ilma piltideta veebisaiti olla. Need on palju olulisemad kui võite isegi ette kujutada.

 1. Mis on WordPressis esile tõstetud pilt?
 2. Esiletõstetud pildi suuruse juhend – kuidas seda WordPressis muuta
 3. Esiletõstetud pildi automaatne määramine WordPressis
 4. Linkige esiletõstetud postituste pisipildid automaatselt nende algsete postitustega
 5. Kuidas lisada pisipiltide eelvaateid postituse / lehe redigeerimise loendisse
 6. Pange oma autoritel enne postituste avaldamist esiletoodud pildid valima
 7. Muutke esiletõstetud pildi teksti administraatori lehtedel

1. Mis on WordPressis esile tõstetud pilt?

Ehkki esiletõstetud pilt on lihtsalt veel üks meediumifail, mille saate WordPressile lisada, väärib see erilist kohtlemist. Selline pilt võib aidata teil oma külastajate tähelepanu köita. Seda kasutatakse inimeste ahvatlemiseks teie lugusid lugema, ajaveebi visuaalset kvaliteeti parandatakse ja see etendab isegi märkimisväärset rolli sotsiaalmeedia jagamisel. Seega, ärge unustage esiletõstetud pildi olulisust.

Esiletõstetud pilte juhivad WordPressi teemad.

Nii kaua aega tagasi pole paljudel WordPressi teemadel neid olnud. Lihtsalt kõige hoolikamad arendajad olid lahked tutvustamaks esiletoodud pilte oma teemadesse, samas kui kõik teised pidid funktsiooni ise kodeerima. Õnneks on ajad muutunud ja nüüd Enamik teemasid on esiletõstetud piltide jaoks täiesti valmis.

Kus teie saidil kuvatakse esiletõstetud pilte??

Tavaliselt leiab WordPressis esile tõstetud pilt oma koha teie kodulehe prožektorite all. Neid kasutatakse pisipiltidena, mis tähistavad kogu postitust. Enamasti linkib sama postituse pisipilt (mis on ka esiletõstetud pildi teine ​​nimi) otse selle postitusega. Valides postituse esiletõstetud pildi, saate seada oma loo kogu tooni. Kuigi hea foto võib külastajale kiusata kogu postitust lugema, võib halb keskmine lugeja kergelt tõrjuda.

WordPress esitas esilehel pilte

Samuti samad esiletõstetud pildid ilmuvad tavaliselt üksikute postituste, lehtede ja kohandatud postitustüüpide ülaosas WordPressis. Sõltuvalt kasutatavast teemast võib esiletõstetud pilt ilmuda vahetult ülal või all pealkiri. Sellel võib olla erinevaid mõõtmeid; kõik sõltub teema arendajast, kes töötas detailide kallal.

Sõltuvalt teemast võib esiletõstetud pilte ka mujal kasutada. Näiteks kui lisate vidina kõige värskemate postituste kuvamiseks, võidakse postituse pisipilte kasutada vidinale stiili lisamiseks ja külastajate suurema tähelepanu saamiseks.

Mõni teema näitab isegi WordPressi administraatori lehtedel olevaid pilte otse neile määratud postituste kõrval.

Kuidas lisada esiletõstetud pilti

Kui vaatasime teid WordPressi esimese postituse lisamisega, mainisime ka esiletoodud pildi vahekaarti, mis asub ekraani paremas servas. Igaks juhuks, kui te vahekaarti ei leia, peaksite kontrollima oma ekraani valikuid.

 1. Lisage uus postitus või muutke olemasolevat
 2. Kerige lõpuni üles
 3. Klõpsake paremas ülanurgas vahekaardil „Ekraani valikud”
 4. Veenduge, et ruut „Esiletõstetud pilt” on märgitud

WordPressi ekraanivalikute postituse redigeerija

Värskel WordPressi saidil asub esiletõstetud pildi vahekaart paremal küljel külgriba allosas. Kontrollige, kas teil seda on, ja valmistuge selleks ette esimese postituse pisipildi lisamine:

 1. Klõpsake kastis „Esiletõstetud pilt” asuvat linki „Määra esiletõstetud pilt”
 2. Meediumikogu avab uus aken
 3. Valige mis tahes pilt või laadige arvutist üles uus pilt
 4. Kui olete pildi valinud, klõpsake nuppu „Määra esiletõstetud pilt”

WordPressi esiletõstetud pilt

See on see! Nüüd saate pildi eelvaadet näha otse väljast Esiletoodud pilt. Kui soovite postituses näha, kuidas see välja näeb, saate kiiresti üles kerida ja klõpsata nuppu Eelvaade.

Esiletõstetud pilt lohistage

HIND: tasuta

Esiletõstetud pildi lohistamine WordPressis

Kui soovite pilte oma WordPressi meediateeki lohistada, peaksite seda tegema kaaluge selle tasuta pistikprogrammi lisamist teie saidi aktiivsete loendisse. Pisipildi lisamise tavaline link muutub lihtsalt installides pistikprogrammi Drag & Drop Featured Image. Lingil klõpsamise ja uue pildi üleslaadimise asemel saate pildi otse kohapeale lohistada.

Postituse pisipildi eemaldamine või asendamine

Mõnikord soovite postituse pisipildi eemaldada või asendada. Kas olete leidnud parema foto või loonud selle või oli esimese fotoga probleem, muudatuse tegemiseks kulub vaid mõni klõps:

 1. Klõpsake pisipildi all asuvas kastis „Esiletõstetud pilt” asuvat linki „Eemalda esiletõstetud pilt”
 2. Kui soovite uue pildi seada, korrake uue esiletõstetud pildi lisamise juhiseid

Mis siis saab, kui teie teemal pole seda valikut?

Ehkki enamik tänapäevaseid teemasid on esiletõstetud piltide jaoks valmis, leidub siiski mõnda, mis seda funktsiooni ei kasuta. Elemendi käsitsi lisamiseks peaks teil olema mõned põhiteadmised WordPressi arendamisest. Õnneks saate sellest mööda minna ja koodi unustada. Näitame teile mõnda WordPressi pistikprogrammi, mis tutvustavad teie teemale kiiresti postituste pisipilte. Nende laienduste abil saate isegi lasta WordPressil esiletõstetud pilte automaatselt käsitseda.

Dünaamiline esiletõstetud pilt

HIND: tasuta

Dünaamiline esiletõstetud pilt

Fakt, et see tasuta pistikprogramm loeb enam kui 70 000 aktiivset kasutajat, ütleb teile, et endiselt on üsna palju teemasid, mis vajavad postituste pisipiltide osas erilist hoolt. Dünaamiline esiletõstetud pilt võimaldab teil seda teha lisama mitu pilti, seega ei pea te sõltuma ainult sellest, mis tavaliselt saadaval on. Koodi puudutamata valmistab pistikprogramm valitud pildid ja lubab muudele teemafunktsioonidele neile vajadusel juurde pääseda. Saate lihtsalt lõõgastuda; selles pole midagi vaja teha.

Pistikprogramm on suurepärane valik, kui töötate koos teiste pistikprogrammidega, mis vajavad esiletõstetud pilte ja liugureid, mis neid kasutajatele kuvaksid. On olemas isegi premium versioon, mis lisab mitmeid erinevaid funktsioone.

Kiire esiletõstetud pildid

HIND: tasuta

Kiire esiletõstetud pildid

Alates selle pistikprogrammi installimise hetkest saab kõik autopiloodil töötada. Kiirete esiletõstetud piltide abil saate seda teha määrake esiletõstetud vaikimisi pilt. Nii et iga kord, kui unustate selle sättida, kasutab plugin vaikimisi pisipilti. See võib ka asendada või eemaldada pilte korraga suvalisest hulgast valitud postitustest.

Lisaks lisab see tasuta pistikprogramm pildi sorteeritavasse piltide veergu postituste, lehtede ja kohandatud postitustüüpide loendites. Samuti on olemas erinevad filtrid ja reeglid, mis võimaldavad teil kohandada oma saidi pisipiltide postituskäsitlust.

Kaasaegses veebimaailmas koosneb kõik meediumifailidest. Ehkki videod on hakanud Internetti üle võtma, on pildid endiselt oluline komponent, ilma milleta te ei saa elada. Ükskõik, millise saidi avate, peaks sellel olema vähemalt paar pilti. Meediumifailid rikastavad postitusi ja kodulehti, ja tuletate endale meediumifailide tähtsust meelde alati, kui komistate saitideta saitidele. Võite isegi ise tasuta pilte otsida. Kui olete need oma ajaveebile lisanud, muudavad nad kogu ajaveebi keskmise külastaja jaoks erksavamaks ja atraktiivsemaks.

Esiletõstetud pildi suuruse juhend

Tavaliselt juhitakse esiletõstetud pilte teema järgi. Ükskõik, kas teil on üks, kui palju suuruse valikuid saate ja kus see ilmub, sõltub täielikult teie teema arendajast. Kahjuks ei kaldu kõik arendajad esiletõstetud piltidele piisavalt tähelepanu pöörama. Nii et peate mõnel juhul esitletava pildi suurust kohandama. Muudel juhtudel vajate pistikprogrammi, uue vidina või mõne muu saidi ala kohandamiseks lisamõõtmete komplekti, mida soovite kohandada.

Ehkki uute pildisuuruste registreerimine on WordPressi arendaja jaoks tükk tegemist, võib mittekodeerija jaoks see õudusunenägu olla. Niisiis, selles osas, me ei hakka teile koodilõike näitama. Selle asemel näitame teile, kuidas põhiseaded toimivad ja kuidas saab WordPressi tasuta pistikprogrammi abil laiendada esiletõstetud piltide funktsionaalsust.

Kujutise põhiseaded

Alustuseks peaksite teadma, et WordPress võimaldab teil muuta mõnda peamist meediumiseadet, mis mõjutab kõiki uusi pilte, mille saidile üles laadite. Vaikimisi töötab iga WordPressi install ainult nelja pildisuurusega:

 • Algne suurus
 • Pisipilt
 • Keskmine
 • Suur

Kujutise põhiseaded

Kui olete uue pildi üles laadinud, salvestab WordPress algse faili ilma selles muudatusi tegemata. Pärast andmeedastust võtab süsteem selle originaalfaili ja teeb kõik lisamõõtmed, mille olete meediumiseadetes seadistanud. See võib lisada ka mõned täiendavad suurused, mille teie kasutatav teema registreerib ja mis ei pruugi meediumiseadetes olla nähtavad.

Meediumiseadetele juurdepääsemiseks liikuge aadressile Seadistused -> Meediumid

Pisipilt on mõnevõrra ainulaadne. See on ruudus ja sõltumata teie seatud mõõtmest, koondab WordPress pildi osa ja kärpib selle vajalike mõõtmete saamiseks. Mõni teema võib seda eelseadet kasutada pildina.

Kui tegemist on keskmise ja suure suurusega, töötab WordPress natuke teisiti. Saate määrata maksimaalse laiuse ja kõrguse ning süsteem vähendab pildi vastavalt nendele sätetele, nii et seda ei kärbita. Need on tavaliselt pildid, mida kasutate postituste ja lehtede sees.

Miks loob WordPress täiendavaid suurusi??

Kui WordPress ei genereerinud täiendavaid pildisuurusi, peaksite need looma käsitsi. Alternatiiviks oleks kogu saidil sama kujutise suurus või peaksid disainerid palju rohkem vaeva nägema, et koodi abil iga pilt mõõtmetele sättida. See muudaks ka kohandamise palju raskemaks.

Kujutage ette, kui palju aega vajaksite fotoredaktoris iga faili avamiseks, kohandatud mõõtme määramiseks ja seejärel WordPressisse üleslaadimiseks?

Kas teate, et WordPressi teemad võivad sõltuvalt asukohast kasutada sama pilti mitmes erinevas mõõtmes? See tähendaks uue pildi üleslaadimiseks iga kord mitu pildifaili genereerimist! Kellelgi poleks selleks aega.

Esiletõstetud pildi suuruse muutmine

Ilmselt ei kasuta kõik WordPressi teemad sama esiletõstetud pildi suurust. Teemade vahetamisel või lihtsalt siis, kui soovite ühte vastavalt oma vajadustele ja soovidele muuta, võiksite soovitatava pildi suurust kohandada.

Esiletõstetud pildi suuruse muutmine WordPressis

Võib-olla näeb väiksem suurus pealkirja rõhutamiseks parem välja? Võib-olla soovite, et teie esile tõstetud pilt oleks laiem? Õnneks, olgu siis esiletõstetud pildi suuruse muutmise põhjus, ei pea te midagi ise kodeerima. Näitame teile fantastiliselt tasuta pistikprogrammi, mis aitab teid.

Kontrollige oma teema seadeid

Enne täiendavate pistikprogrammide installimist peaksite põhjalikult kontrollima oma teema sätteid. Viimastel aastatel on teema arendajad lubanud paljude teemafunktsioonide muutmist. Niisiis, sõltuvalt teie valitud teemast, on võimalus leida esiletõstetud pildi suuruse valik otse teema sätetest.

Minema Välimus -> Teemad -> Kohanda ja otsige võimalusi. Mõnel teemal on ka täiendavad seaded, mille leiate tavaliselt teemast Välimus menüü. Kui leiate selle, on teil õnne, sest saate muuta pildil oleva pildi suurust vaid mõne klõpsuga. Kui ei, siis ärge muretsege; järgmine pistikprogramm on vajalike muudatuste tegemiseks siiski enam kui piisavalt lihtne.

Lihtsad pildisuurused

HIND: tasuta

Lihtsad pildisuurused

Kui installite lihtsad pildisuurused, laienevad kohe põhilised meediumiseaded, millest me just rääkisime. Pistikprogramm tunneb ära kõik muud aktiivse teemaga seotud pildisuurused ja võimaldab teil ka ise kohandatud suurusi luua.

Kui olete pistikprogrammi aktiveerinud, liikuge aadressile Seadistused -> Meediumid. Kõigist täiendavatest pildisuurustest, peaksite leidma selle, mis on pühendatud esiletõstetud pildile. Kui kasutate standardset kahekümne kaheksateist teemat, peaksite leidma valiku „kahekümne kaheteistkümne esiletõstetud pildi suurus”. Siin saate hõlpsalt määrata esiletõstetud piltide kohandatud laiuse ja kõrguse.

Sõltuvalt kasutatavast teemast võib pildielemente olla rohkem kui üks. Näiteks võib teema kuvada esilehel esiletõstetud pildi, üksikud postitused ja ka mõned vidinad. Sel juhul on selle funktsiooni parimaks kasutamiseks vaja kolme suurust. Sõltuvalt sellest, kuidas soovite esiletoodud pilti isikupärastada, muutke vastavalt sätteid. Ärge unustage vajutada värskendusnuppu, salvestada muudatused ja avada oma sait, et näha, mis piltidega juhtus.

Mis saab vanematest piltidest?

Tavaliselt pildi mõõtmete muutmisel, WordPress teeb muudatusi ainult nendes, mida kavatsete üles laadida. Aga kuidas on vanadega, mida te juba kasutate?

Pisipildi taastamine

Õnneks oli Simple Images Size arendaja piisavalt lahke, et tutvustada funktsiooni, mis selle probleemi lahendab. Kerige samal meediumiseadete lehel pildi mõõtmete loendit allapoole. Leiate a Pisipildi taastamise funktsioon mis võimaldab teil valida pisipildid, mida soovite taastada. Kuna me räägime ainult esiletõstetud piltidest, valige samad pisipildid, mida varem redigeerisite.

Kui soovite pisipiltide veelgi suuremat kontrolli, kerige natuke veel ja valige postituse tüüp, mille soovite uuesti üles ehitada.

Kui olete valmis, klõpsake pisipiltide taastamiseks nuppu ja ärge unustage muudatusi salvestada.

Kujutise suuruse muutmise varjuküljed

Uute kujutise mõõtmete seadistamine on lihtsate pildisuuruste abil üsna lihtne, ole piltide muutmisel ettevaatlik.

Kui töötate väiksemal saidil, millel pole veel nii palju fotosid, saate pisipilte lõõgastuda ja taastada. Kuid pange tähele, et on saite, kus on sada tuhat pilti.

Iga pildi jaoks uue mõõtme loomine võib teie serveris võtta palju ruumi. Nii et enne muudatuse kinnitamist veenduge, et teaksite, mida teete.

Samuti ei hoolitse WordPress tegelikult teie vanade pisipiltide eest. Isegi kui te ei kasuta neid enam, kõik need pildid istuvad ikkagi kaustas ja võta väärtuslikku kõvakettaruumi. Mõned piltide puhastamise pistikprogrammid aitavad teid väiksema saidi korraldamisel. Kuid suuremate veebisaitide jaoks, kus on palju fotosid, vajate professionaalsemat (ja kahjuks keerukamat ja kallimat) lähenemist.

3. Valige WordPressis esiletõstetud pilt automaatselt

Esiletõstetud piltide kasutamist WordPressis on lihtne ja suhteliselt lihtne seadistada, isegi kui teie teema seda funktsiooni nullist ei toeta. Oleme juba teile näidanud, kuidas põhipilti üles seada ja kuvada, ning saate teada, kuidas kontrollida, kas esiletõstetud pildikomplekt on olemas, ja näidata teatist autorile, kes unustas selle seadistada.

Kui see valik teile ei meeldi, saate kiiresti rakendada pisut teistsuguse funktsiooni – saate oma WordPressi programmeerida, et seada teile esiletõstetud pilt automaatselt.

Erinevalt ülalnimetatud meetodist, kus WP teavitab teid puuduvatest esiletõstetud piltidest, kus peate ikkagi ise pildi valima, seab see lähenemisviis pildi automaatselt esiletoodud pildiks. Selle töö tegemiseks peab postitusele olema lisatud vähemalt üks pilt.

Pärast postituse avaldamist ilma esiletõstetud pildita, funktsioon teeb sellest artiklist esimese pildi ja seab selle esiletoodud pildiks.

Suurepärane on see, et kui funktsioon määrab teile esiletõstetud pildi, püsib see ka siis, kui otsustate pildi postitusest kustutada (üks funktsioon, mida kasutatakse esiletõstetud pildi tegemiseks).

Kui teie postitusele pole lisatud ühtegi pilti ja kui vajutate avaldamisnuppu, siis ei saa ühtegi märguannet ja muidugi pole funktsiooni jaoks ühtegi pilti, mille vahel valida. Niisiis, see on suurepärane võimalus inimesele, kes kasutab enamikus oma postitustes pilte. Kuid kui kipute pilte sagedamini unustama ja te ei lisa pilte regulaarselt, soovitame teil vaadata varasemat meetodit, mis takistab postituste avaldamist ilma pildita.

Nüüd, kui teate, mida selle abil saate, näitame teile seda koodi. Funktsiooni installimiseks peate avama oma function.php faili ja kopeerima / kleepima järgmise katkendi:

funktsioon autoset_featured () {
ülemaailmne $ postitus;
$ juba_has_thumb = has_post_thumbnail ($ post-> ID);
if (! $ juba_has_thumb) {
$ lisatud_image = saada_lapsed ("post_parent = $ post-> ID & post_type = manus & post_mime_type = pilt ja numberpostid = 1");
if ($ pride_image) {
foreach ($ lisatud_pilt kui $ Attack_id => $ manusena) {
set_post_thumbnail ($ post-> ID, $ manuse_id);
}
}
}
}

add_action ('the_post', 'autoset_featured');
add_action ('save_post', 'autoset_featured');
add_action ('draft_to_publish', 'autoset_featured');
add_action ('new_to_publish', 'autoset_featured');
add_action ('pending_to_publish', 'autoset_featured');
add_action ('future_to_publish', 'autoset_featured');

Pärast koodi kleepimist ärge unustage muudatusi salvestada. Nüüd võite proovida lisada uue postituse ja selle sees oleva pildi ning selle avaldada. Kas näete, kuidas esile tõstetud pilt saidil ilmus? Maagia.

Kaasaegsed WordPressi teemad on kunstiteosed, mis on kujundatud uusimat tehnoloogiat silmas pidades. See tähendab, et arendajad on hoolitsenud iga üksiku asja eest, mida teie ja teie tulevased veebisaidi külastajad teemast vajavad. See hõlmab kauni kujunduse ja arvukalt funktsioone, mis on lisatud nii taustapildile kui ka esiküljele.

Pärast seda, kui WordPress tutvustas esiletõstetud postituste pisipilte, teema arendajad pidid leidma viisi, kuidas siduda need pildid nende algsete postitustega. Sellest lihtsast esiletõstetud pildist sai WordPressi mängude vahetaja, mis muutis populaarse blogimisplatvormi veelgi populaarsemaks CMS-iks. Mõnikord ei pea need fotod kuhugi linkima, kuid kui te seda küsite, iga esiletõstetud pisipilt peab viima algsesse postitusse.

Ehkki paljud arendajad leiavad, et see on teema kohustuslik funktsioon, ei ole paljudel WordPressi teemadel (enamik neist tasuta teemad) seda vaikimisi installitud. Ja kui teil on probleeme sellega, et pisipiltide postitamine pole klõpsatav, nagu meil, võib see teile närvi minna. Kuid ärge muretsege, kiire lahenduse võib leida paar rida allpool.

Õpiku selles osas tutvustame teile, kuidas linkida esiletõstetud pilt automaatselt püsilinki ja seega lubada kõigil, kes pilti klõpsavad, suunata need algsesse postitusse.

Linkige esiletõstetud pilt postitusega:

 1. Ava funktsioonid.php
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine kood:
 3. funktsioon wcs_auto_link_post_thumbnails ($ html, $ post_id, $ post_image_id) {
  $ html = ''. $ html. '';
  tagasi $ html;
  }
  add_filter ('post_thumbnail_html', 'wcs_auto_link_post_thumbnails', 10, 3);
 4. Salvesta muudatused

See on kõik. Pärast muudatuste salvestamist ei pea te muretsema nende esiletõstetud postituste pisipiltide pärast, mis ei ühenda esialgse postitusega. Nüüd suunavad külastajad teie postituse juurde nii esiletõstetud pisipildi kui ka “loe edasi” teksti.

5. Kuidas lisada pisipiltide eelvaateid postituse / lehe redigeerimise loendisse

Kui teil on WordPressi igapäevane teema tavaliste funktsioonidega, olete tõenäoliselt harjunud WordPressi administraatori paneeli teatud ilmega. Kui me räägime postituste ja lehtede redigeerimise võimalustest, on teil tõenäoliselt tavavaade, kus pealkirja, autorit, kategooriaid, silte ja kuupäevi kuvatakse erinevates veergudes.

Nagu näete, pole esiletõstetud piltide kohta teavet. Niisiis, kui soovite näha, kas postitusel on juba esile tõstetud pilt ja võimalik, kuidas see pilt välja näeb, peate redigeerima iga postitust eraldi.

Kuidas lisada pisipiltide eelvaateid postituse / lehe redigeerimise loendisse

Kujutage ette, et läbite kümmekond postitust lihtsalt selleks, et kiiret pilti vaadata, nii et te ei dubleeri seda ega jäta postitust ilma. See on ainult aja raiskamine ja sellepärast näitame teile selle kiiret lahendamist.

Selles õpetuse osas, näitame teile lihtsat koodi, mille saate oma teemale lisada, mis lisab seejärel pisipildi otse postituse / lehe veergu. Selle “triki” toimimiseks veenduge, et teie teema seda teeks toeta pisipilte.

Aitab juttu; sisestame koodi teemasse ja näitame postituste redigeerijas pisipilti:

 1. Avage fail function.php
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine kood:
 3. add_filter ('halda_postid_kolonnid', 'postituste veerud', 5);
  add_action ('manage_posts_custom_column', 'posts_custom_columns', 5, 2);
  
  add_filter ('manage_post-type_posts_columns', 'posts_columns', 5);
  add_action ('manage_post-type_posts_custom_column', 'posts_custom_columns', 5, 2);
  funktsioon posts_columns ($ vaikimisi) {
  $ vaikimisi ['riv_post_thumbs'] = __ ('Thumbs');
  tagasta $ vaikeväärtused;
  }
  funktsiooni postitused_kohandatud_veerud ($ veeru_nimi, $ id) {
  if ($ column_name === 'riv_post_thumbs') {
  if (has_post_thumbnail ()) {
  echo the_post_thumbnail ('keskmise');
  } veel {
  _e ('postituse pisipilt puudub');
  }
  
  kaja "";}}
 4. Salvesta muudatused
 5. Minema Postitused-> Kõik postitused ja vaata muutust

Ülaltoodud koodis oleme seadnud pisipildi suuruseks 100 × 100 pikslit. Kuna seda kasutatakse ainult esiletõstetud pildi eelvaatena, pole suuremat pilti tegelikult vaja. Muidugi võite vabalt muuta pisipildi suuruse soovitud suuruseks. Järgmistel ridadel näete vähe näiteid koodi viimase rea redigeerimise kohta:

Kuva pisipildi asemel täisfunktsionaalne pilt:

kajastama the_post_thumbnail ('esiletõstetud pisipilt');

Topelt pisipildi suurus:

kaja_postipilt (massiiv (200 200));

Meie pealkiri ütleb, et saate pisipilte kuvada postitustes ja lehtede redigeerimisekraanidel. Olete proovinud koodi, kuid te ei näe lehtedel pöidlaid? Ärge muretsege, vajate neid kahte koodirida ja lisage need ülaltoodud lõigu algusesse:

add_filter ('halda_lehti_kolonnid', 'postituste_kolonnid', 5);
add_action ('halda_lehti_kohandatud_veerg', 'postituste_kohandatud_veerud', 5, 2);

Pärast selle kooditüki lisamist on teie pisipildid nähtavad ka lehtede redigeerijas.

6. Pange oma autoritel enne postituste avaldamist valima esiletoodud pildid

Kui WordPress jõudis versioonini 2.9, said inimesed võimaluse lisada oma postitustele esiletõstetud pilte. Pärast seda, kui teemad seda võimaldasid, saite üles laadida või valida oma postitusele pildi, mis seda kenasti esindaks, ja te ei olnud ikkagi kohustatud seda pilti postituses näitama..

WordPressi kasutajad harjusid uue funktsiooniga kiiresti ja nüüd on raske leida teemat ilma esitletud piltideta.

Aga kui avaldate palju ja teil on rohkem kui üks autor, Mõnikord võite unustada lisada esiletõstetud pildi mille tulemuseks võib olla räpane veebisait. Teie pildita postitus näeks avalehel tühi ja lõpetamata, teie hiljutiste postituste vidinas oleks kindlasti auk ja kui kasutaksite piltide pisipilte oma artiklite alguses, näeksid teie postitused väga lihtsad ilma pilt.

Need on vaid mõned lihtsad probleemid, mis võivad teil tekkida, kui unustate esiletõstetud pildi lisada. Enne kui need probleemid isegi esile kerkivad, vaatame, kuidas panna see igaveseks kaduma.

Õpiku selles osas näitame teile kooditükki, mis võimaldab teil probleemi unustada. Kui olete koodi installinud, saab iga autor, kes proovib postitust avaldada ilma esiletõstetud pilti, veateate. Seejärel salvestatakse tema postitus avaldamise asemel mustandina. See paneb konkreetset autorit enne postituse avaldamist kasutama kõiki esiletoodud pilte ja see on teie päästmiseks kiirustamisel elupäästjaks.

Kui olete valmis funktsiooni tööle panema, toimige järgmiselt.

 1. Avage fail function.php
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine kood:
 3. add_action ('save_post', 'pu_validate_thumbnail');
  
  funktsioon pu_validate_thumbnail ($ post_id)
  {
  // Kinnitage ainult postituse tüüp
  if (get_post_type ($ post_id)! = 'post')
  tagasi;
  
  // Check post sisaldab pisipilti
  if (! has_post_thumbnail ($ post_id)) {
  
  // Kinnitage, et pisipildi kontrollimine nurjus
  set_transient ("pu_validate_thumbnail_failed", "true");
  
  // Eemaldage see toiming, et saaksime postituse mustandina uuesti salvestada ja seejärel postituse uuesti kinnitada
  remove_action ('save_post', 'pu_validate_thumbnail');
  
  wp_update_post (massiiv ('ID' => $ post_id, 'post_status' => 'mustand'));
  add_action ('save_post', 'pu_validate_thumbnail');
  } veel {
  
  // Kui postituses on pisipilt, kustutage üleminek
  delete_transient ("pu_validate_thumbnail_failed");
  
  }
  }
 4. Salvesta muudatused

See kood kontrollib postituse olekut, kui autor klõpsab avaldamisnupul. See töötab ainult postituste jaoks ja kui funktsioon ei leia selle juurde lisatud pisipilti, salvestatakse mustand ja WordPress on veateate kuvamiseks valmis. Kui leitakse pisipilt, avaldatakse postitus tavaliselt sõnumit kuvamata.

Kuna ülaltoodud kood ei sisalda tõrketeadet ise, vajate selle ettevalmistamiseks siiski väikest koodilõiku:

 1. Kohe pärast eelmist koodi kopeerige ja kleepige see:
 2. add_action ('admin_notices', 'pu_validate_thumbnail_error');
  funktsioon pu_validate_thumbnail_error ()
  {
  if (get_transient ("pu_validate_thumbnail_failed") == "true") {
  kaja "

  Enne postituse salvestamist tuleb seadistada postituse pisipilt.

  "; delete_transient ("pu_validate_thumbnail_failed"); } }
 3. Salvestage muudatused ja proovige oma uut funktsiooni

Kui soovite veateadet isikupärastada, liikuge 5. reale ja muutke jaotist „Postituse pisipilt tuleb enne postituse salvestamist seadistada” kõigele, mis teile meeldib.

See selleks. Nautige oma postitusi, ilma et peaksite muretsema selle pärast, et teil pole esiletõstetud pilti.

7. Muutke esiletõstetud pildi teksti administraatori lehtedel

Kui redigeerite mõnda teemat või loote uue, peate ilmselt esitletud piltide ümber asju ümber tegema.

WordPressi esiletõstetud pilt

Kui olete kasutanud näiteks funktsiooni, mis lisab esiletõstetud pildi automaatselt postituse esimesest pildist, oleks tore andke oma autoritele teada, mis toimub. Võite teksti lihtsalt muuta ja kasutada seda lühiteatisena, mis ütleb autorile, et esiletõstetud pilt valitakse automaatselt, kui autor pole seda ise valinud. Niisiis, kuidas muuta see tekst, mille tekst on „Set Featured image”, millekski muuks?

 1. Avage kasutatava teema function.php fail
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine kood:
 3. funktsioon change_featured_image_text ($ sisu) {
  return $ content = str_replace (__ ('Set Featured image'), __ ('Teie kohandatud tekst läheb siia'), $ content);
  }
  add_filter ('admin_post_thumbnail_html', 'change_featured_image_text');
 4. Muutke jaotist „Teie kohandatud tekst läheb siia”, kuid ärge unustage jätta üksikud tsitaadid
 5. Salvesta muudatused
 6. Minge suvalisele postitusele ja vaadake muudetud teksti

Pakkimine üles

Esiletõstetud pildid on tõenäoliselt kõige olulisemad meediumifailide tüübid, mis teil oma ajaveebis kuvatakse. Seetõttu on ülioluline, et nad hea välja näeksid. Kuigi ilusa foto või kenasti genereeritud arvutipildi omamine on hädavajalik, peaksite tegema kõik endast oleneva, et see oleks võimalikult hea.

Õnneks ei pea te olema arendaja ega olema täielikult aru saanud, kuidas WordPress pilte töötleb. Teil on vaja vaid lihtsat pistikprogrammi või koodilõiku, mis aitab teil uusi esiletõstetud pilte seada; loodame, et see juhend aitas teid selles.

See sisestus postitati WordPressi. Lisage püsilink järjehoidjate hulka.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map