Kuidas WordPressis autorit vahetada ja parimad autoripluginad

Kohandage autorikogemust WordPressi veebisaidil nende 8 näpunäite ja näpunäidete abil


Ehkki täna on WordPress võimas ja mitmekülgne sisuhaldussüsteem, mis on võimeline praktiliselt ükskõik milleks, kasutatakse seda siiski enamasti ajaveebiplatvormina. Isegi kui ajaveeb on vaid osa teie veebisaidist, peab teil olema vähemalt üks autor, kes kirjutab uut sisu. Kuid võimalus on see, et teil on mitu autorit, kes saavad ka külalisblogijatelt täiendavat abi, kui seda soovite teha.

Kui suhtlete oma WordPressi veebisaidil autoritega, on täiesti normaalne, et soovite ajaveebi muuta neile paremaks kohaks. Seetõttu oleme koostanud mitu õpetust, mis aitavad teie WordPressi ajaveebi kohandada autorite osas. Selles juhendis saate teada järgmist:

 • Kuidas muuta autori vaikimisi püsivat linki
 • Autori arhiivi lingi suunamine teisele lehele
 • Muutke postituse autorit ilma uusi kasutajaid loomata
 • Autorite postitusi saab stiilida erinevalt
 • Vaadake parimaid autori eluloo pluginaid
 • Saada autoritele e-kiri, kui nende artiklid on avaldatud
 • Looge oma ajaveebis kohandatud autorite ülaloend
 • Autori statistika kuvamine vidinas

Nagu nende nimi juba viitab, on püsilinkid püsivad lingid, st URL-id, mis viivad teie postitustele, kategooriatele, autorilehtedele ja nii edasi. Permalink-põhistruktuuri saate hõlpsalt WordPressi üldseadetes üles seada, kuid kui soovite autori lehtede püsilinki muuta, peate pisut lähemalt tutvuma.

Autori vaikelehe näitamise muutmiseks võib olla erinevaid põhjuseid. Lihtsalt näiteks, kui töötate restorani veebisaidil, kus soovite, et kokkadel oleksid oma lehed ja kus nad saaksid kirjutada isiklikke ajaveebisid (loodetavasti toidu kohta), siis soovite muuta alaliste linkide struktuuri. Kui olete seadnud kõik oma restoraniga koos käimiseks, siis miks ei võiks te muuta sõna „autor” sõnaks „peakokk”?

See mitte ainult ei tundu palju professionaalsem, vaid võib tegelikult aidata teil ka SEO-l ja tuua teie potentsiaalsetele külastajatele palju asjakohasemaid otsingutulemusi..

Põhilõigu muutmiseks võib teil olla täiesti erinev põhjus, kuid me peame oma peakokkadega kinni (jah, me olime seda kirjutades näljas ja mõtleme kogu aeg köögile), et näidata teile, kuidas muuda funktsiooni:

Autori vaikepermalingi muutmine:

 1. Avage fail function.php
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine:
 3. funktsioon custom_author_base () {
  globaalne $ wp_rewrite;
  $ author_slug = 'kokk'; // muutke seda ükskõik, mida soovite
  $ wp_rewrite-> author_base = $ author_slug;
  }
  add_action ('init', 'custom_author_base');
 4. Muutke $ author_slug selliseks, mida soovite isiklikel lehtedel kuvatava autori asemel
 5. Salvesta muudatused
 6. Liikuge lehele Seadistused-> Permalinkid
 7. Klõpsake seadete lehel muudatusi tegemata nuppu „Salvesta muudatused”

Aaaand, sa oled valmis! Nüüd saate oma uute püsilinkide abil lehele liikuda.

Meie eeskujul näeks uus püsilink välja umbes selline: http://www.firstsiteguide.com/chef/gordon.

Vaikimisi arhiveerib WordPress teie postitused ja korraldab need autorite järgi. Mitme autoriga keskkonnas võib see olla tõesti kasulik – klõpsates lihtsalt autori nimel, mis tavaliselt asub postituse ülaservas või allosas, suunatakse teid arhiivilehele, kus on kirjas kõik selle inimese kirjutatud postitused.

Aga mis siis, kui olete üksik autor? See tähendab, et link teie arhiivilehele viib samale ajaveebilehele, mis teil juba on teie avalehel või ajaveebi lehel (sõltuvalt teie saidi korraldusest), ja see ei ole mõttekas. Selle asemel võiksite oma kasutajad suunata teisele lehele – näiteks lehele „Minust”, kus saate oma külastajatele rohkem teada anda või anda lisateavet oma postituste, ettevõtte või mis iganes te soovite.

Seda saate hõlpsalt teha vaid mõne koodirea abil:

 1. Avage fail function.php
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine funktsioon:
 3. add_filter ('autor_link', 'ümbersuunamise link');
  funktsioon redirect_link () {
  naase kodu_url ('umbes-meist');
  }
 4. Muutke 4 nupputh sirvige suvalisele lehele
 5. Salvesta muudatused

Ja see on kõik, mis seal on. Pärast muudatuste salvestamist, igaüks, kes klõpsab autori nime lingil, suunatakse ümber teie poolt koodis määratud lehele. Meie näites suunatakse teid ümber http://www.firstsiteguide.com/about-us.

Kuigi see meetod suunab teid uuele lehele, kui klõpsate autoriarhiivi lingil (autori nimi), viib täielik URL-i sisestamine teid ikkagi arhiivi vaikimisi lehtedele. Kui käsitsi navigeerite www.omade domeen.com/arhiiv/john näiteks lingil kuvatakse ikkagi kõik Jaani postitused. Võite selle jätta, kui soovite ikkagi oma arhiivilehti juurde pääseda või saate ka kogu URL-i ümber suunata.

Muutke postituse autorit ilma uusi kasutajaid loomata

Uute artiklite kirjutamisel alustab enamik inimesi ainult omaette kirjutades. Tõenäoliselt on mõni kuu enne, kui nad otsustavad, et on aeg palgata lisaautoreid, kes aitavad neil veebisaidile huvitavat materjali luua. Pole tähtis, kas teil on üks lojaalne autor või on kümneid kaastöötajaid, kes on kirjutanud rohkem kui ühe teose, olete tõenäoliselt loonud neile kõigile konto ja lubanud neil sisestada oma materjali otse postitustesse ja lehtedele.

Mõnikord vajate artiklit, mida teie autorid ei saaks kirjutada. Näiteks võib teil olla spondeeritud postitus, mis aitab teil raha teenida, mille jaoks soovite erinevat autorit. Samuti tuleb ette kordi, kui inimene peab teie saidile postitama ainult ühe artikli.

Sel juhul ei ole vaja WordPressi täiendavaid kontosid postituse kuvamiseks lihtsalt luua. Selle asemel võite oma või ühe autori nime üle kirjutada ja kuvada uus nimi ainult selles ühes postituses. Kui soovite selle üle rohkem kontrolli saada, siis vaadake pistikprogrammi, mis võimaldab teil hallata külalisautoreid ja määrata ühele artiklile mitu autorit.

Funktsiooni ettevalmistamine:

Selleks näitame teile, kuidas häkkida kohandatud väljad ja kirjutada autor hiireklõpsuga üle:

 1. Ava funktsioonid.php
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine kood:
 3. add_filter ('the_author', 'guest_author_name');
  add_filter ('get_the_author_display_name', 'guest_author_name');
  
  funktsioon guest_author_name ($ nimi) {
  ülemaailmne $ postitus;
  $ autor = get_post_meta ($ post-> ID, 'autor', tõsi);
  if ($ autor)
  $ nimi = $ autor;
  return $ name;
  }
 4. Salvesta muudatused

Autori muutmine kohandatud väljade kaudu:

Pärast failis muudatuste tegemist olete valmis konkreetsete postituste autorit muutma. Nagu me juba eespool mainisime, tehakse see, lisades postitusele kohandatud välja:

 1. Avage postitus, mille autorit soovite muuta
 2. Liikuge kohandatud väljadele
 3. Lisage uus väli ja pange sellele nimi „autor“.
 4. Sisestage väärtuse väljale autori nimi
 5. Salvesta muudatused

Autori muutmine kohandatud väljade kaudu

Kui olete vajutanud värskendusnupule või postituse avaldanud, kontrollib funktsioon kohandatud välja ja kui see leitakse, muudab funktsioon autori nime automaatselt väärtusväljal leitavaks.

Päris käepärane häkk, kas polnud?

Autorite postitusi saab stiilida erinevalt

Eri veebisaite sirvides võisite kohata veebisaite, mille postitused on erinevalt kujundatud. Kuigi postitusi saab stiilida erinevatel tingimustel (näiteks saate muuta ainult oma ajaveebi viimase postituse välimust), põhineb üks postituste kujundamise populaarne viis autoritel.

Mõnel veebisaidil võisite näha, et igal autoril on oma postitusvärv, erinev border või erinev lingi värv. Mitme autoriga keskkonnas võib see olla kena idee.

Teie lugejad võivad oma lemmikautorite postitusi hõlpsamini leida ja kõik võib tunduda tõesti suurepärane, kui te stiiliga üle ei liialda; te ei soovi, et teie ajaveeb näeks välja nagu tsirkus … noh, kes me oleme, kelle üle kohut mõistame, saate muidugi teha mida iganes soovite.

Seetõttu ei kavatse me teie postitusi stiilida, vaid näeme järgmistel ridadel teile koodi, mis täidab teie jaoks stiilid. Alustame siis.

Enne kui saate postitusi erinevalt stiilida, peate ütlema oma WordPressile, et leida autori eesnimed.

Leidke autorite nimed:

 1. Avage fail index.php või mõni muu, mis sisaldab silmust
 2. Enne silmust peate sisestama selle koodirea:
 3. 
  
 4. Salvesta muudatused

Nüüd teab WordPress, kuidas lugeda autori eesnime ja olete järgmise sammu jaoks valmis. Kui olete loonud $ author muutuja ja käskinud WordPressil panna sinna autori eesnimi (muutujasse pandav nimi on eesnimi, mida saab muuta kasutaja profiili sätetes), peate muutuja paigutama post_class koodi.

See kood tuleks sisestada ahelasse:

 1. Avage fail index.php või eelmistes toimingutes kasutatud fail
 2. Leidke element DIV, mis sisaldab post-id iseenesest, ja asendage see rida järgmisega:
 3. >
 4. Salvesta muudatused

OK, olete teinud turba ettevalmistamise oma autoritele postituste kujundamiseks ja lõbus osa võib alata. On aeg avada oma CSS-fail ja määratleda iga kasutaja jaoks CSS-i reeglid. Kui mäletate, käskisime WordPressil leida autori eesnimi ja kasutada seda klassina. See tähendab, et peate oma klassid vastavalt nimetama. Olge ettevaatlik – eesnimed on tõstutundlikud, nii et “John” ei oleks sama kui “john”.

Kui olete nimed ette valmistanud, võite jätkata.

Stiilipostitused:

 1. Avage fail style.css
 2. Lisage kasutaja eesnimedega uusi klasse. Näiteks kui teil on kaks autorit, John ja Jennifer, näeks CSS-kood välja umbes selline:
 3. .Johannes {
  värv: sinine;
  }
  .Jennifer {
  värv: punane;
  }
 4. Mängige oma stiiliga ringi. Selles näites oleme nende postituse värvi muutnud, kuid nagu te juba peaksite teadma, on CSS väga võimas tööriist, mis võimaldab teil teha praktiliselt kõike – värvide ja suuruse muutmisest kuni objektide animeerimisega.
 5. Salvesta muudatused

See selleks. Nüüd saate oma ajaveebi laadida ja vaadata, kuidas muudatused jõustuvad. Palun võtke oma aega ja stiili postitusi kenasti … oi, siin me jälle läheme; saate oma postitusi stiilida nii, nagu teile meeldib (aga palun muutke need ilusaks).

Parimad autori biograafia pluginad WordPressile

Peaaegu iga teiega kohanud ajaveebi lõpus olete ilmselt märganud, et autori kohta on lühike teave. Teave esitatakse tavaliselt lihtsas lahtris, kus on pilt, nimi ja mõned isiklikud üksikasjad.

Pannes artiklisse autori eluloo, loote kontakti oma külastajatega ja annate neile võimaluse teada vähemalt midagi artikli kirjutanud inimese kohta. Sa annad neile võimaluse autoriga ühendust võtta ja sisu veelgi paremini mõista.

Mitte ainult see; autori biograafia pluginad võimaldavad külastajatel leida kõik konkreetse inimese kirjutatud artiklid ja võtta temaga ühendust e-posti või sotsiaalsete võrgustike kaudu.

Pole tähtis, mis on ühe autori eluloo plugina oma veebisaidile paigutamise põhjused, selles artiklis näitame teile mõnda parimat laiendust, mis aitab teil seda just teha.

Seksikas autor Bio

HIND: tasuta
DEMO

Seksikas autor Bio

Alustame nimekirja tasuta pistikprogrammiga, mis kindlasti meelitab teid selle nimega – kes ei tahaks enda jaoks seksikat autoribiot? Pistikprogramm loob kasti, mis toetab ühte või mitut autorit. See on reageeriv, mis tähendab, et te ei pea muretsema selle lehe suuruse muutmise pärast, kus teie elulugu kuvatakse. Pistikprogramm võib kuvada kuni viis sotsiaalmeedia ikooni mis võivad linkida autori Facebooki lehtedele ja paljudele teistele sotsiaalmeedia saitidele, mille hulgast saate valida.

Sexy Author Bio võimaldab kohandada paljusid selle funktsioone, nii et saate muuta granatuuri ikooni suurusi, fondi suurust ja värvi, tausta ja palju muud. Kui olete oma biokasti loonud, saate lühikoodi, mille saate paigutada kõikjale, kus soovite oma seksika eluloo kuvamist.

 • Kuni 5 suhtlusvõrgu ikooni
 • Vastuvõtlik
 • Kohandatav

Fanciest autorikast

HIND: 18 dollarit
DEMO

Fanciest Autor Bio

See lisatasu plugin on suurepärane valik neile, kes soovivad oma autori eluloo üle rohkem kontrolli saada. Ükskõik, kas peate kuvama oma elulugu või kui teil on mitu autorit, aitab pistikprogramm teid hõlmata. See näeb kena välja ja see võib kuvada erinevaid vidinaid, mis võimaldavad teil vaatajaskonnaga ühenduse luua ja suurendada konversioonide arvu. Elulugu vahekaardi enda ja mitme suhtlusvõrgustiku ikooni hulgas, mille saate kasti paigutada, saate vabalt lisada uusimaid autoripostitusi ja kohandatud HTML-i, mida saate oma vajadustele kohandada.

Pistikprogrammil on värvivalija, et saaksite oma vidinaid värvida. See töötab automaatselt, mis tähendab, et peate valima ainult selle, kus soovite oma kasti ilmuda (näiteks enne või pärast postitust / lehte). Seal on RSS-voo autorikasti, pistikprogramm on tõlke- ja võrkkestaga valmis, sisaldab juhuslikke autori postitusi vidinate jaoks, laiska laadimist ja palju muud.

 • Erinevad kohandatavad vidinad
 • Suhtlusvõrkude ikoonid
 • Kohandatud HTML-i vahekaart

Lihtne autorikast

HIND: tasuta

Lihtne autorikast

Selle pistikprogrammi kohta saate pildi lihtsalt selle nime lugedes – see on lihtne, puhas ja hõlpsasti kasutatav. Neile, kes ei vaja biograafia pistikprogrammi liiga palju, Lihtne autoripistik võib olla suurepärane valik. See loob stiilse ja moodsa väljanägemisega autori biokasti, kus saate näidata autori fotot (gravatar), 30 sotsiaalvõrgustiku ikooni, millest valida, ja muidugi koht lühikese eluloo jaoks.

Pistikprogramm on tundlik, mis on teie mobiilsaidi jaoks suurepärane asi, ja saate määrata efekti, mis pöörab kasti hiirekursori kohal. Pistikprogrammi saab kohandada, nii et saate selle hõlpsalt oma teema osaks muuta, kuid peate teadma, et selle saab paigutada ainult iga artikli lõppu – pole võimalust lisada kasti postituse ülaossa või külgribale. / jalus vidinaks.

 • Lihtne, stiilne ja kaasaegne
 • Vastuvõtlik ja kohandatav
 • Saab kuvada ainult postituse / lehe lõpus

Saada autoritele e-kiri, kui nende artiklid on avaldatud

Kui olete administraator või autor, kellel on õigus oma postitusi avaldada, ei vaja te selle kohta lisateavitusi – olete just avaldanud oma postituse, eks? Kuid kui olete autor / kaasautor ilma nende privileegideta ja te pole WordPressi administraatorisse kogu aeg sisse logitud, nii et te ei näe oma postituste olekut, oleks tore saada sõnum, kui teie postitus lõpuks saab läheb elama.

Selle asemel, et mõelda privaatsõnumi saatmisele autorile, kelle tekst on heaks kiidetud või korrektuuritud, saate kogu protsessi automatiseerida.

Seal on lugematu arv pistikprogramme, mis aitavad teil seda kontrollida, kuid selles lühikeses õpetuses näitame teile lihtsat funktsiooni, mis saadab teie asemel meilisõnumeid.

Ilma lisatingimusteta loome lihtsa funktsiooni, mis otsib postituse autori, tema e-posti, postituse pealkirja ja saadab meili pärast postituse avaldamist:

 1. Ava funktsioonid.php
 2. Kopeerige ja kleepige kood:
 3. funktsioon wpr_authorNotification ($ post_id) {
  $ post = saada_post ($ post_id);
  $ autor = get_userdata ($ post-> post_author);
  $ message = "
  Hei seal ". $ Autor-> kuva_nimi.",
  Teie postitus ". $ Post-> post_title." on just avaldatud. Nüüd saate oma teksti külastada ja seda saidile manustatud kujul nautida! ";
  wp_mail ($ autor-> kasutaja_post, "Teie artikkel on avaldatud", $ teade);
  }
  
  add_action ('avalda_post', 'wpr_authorNotification');
 4. Muutke sõnumi teksti
 5. Salvesta muudatused

Kui te ei soovi, et postituse kohta kõiki teavitataks, saate kontrollida kasutaja rolli ja sisestada koodi ainult siis, kui postituse autoril on näiteks kaasautori roll või kindel kasutajanimi.

Näiteks võite saata e-kirja, teavitades kasutajat postitusest, ainult juhul, kui see kasutaja on John:

if ($ autor = 'John') {
add_action ('avalda_post', 'wpr_authorNotification');
}

Kui soovite oma kasutajate teavitamise üle rohkem kontrolli saada, vaadake, kuidas pistikprogrammi abil oma uutest postitustest liikmeid automaatselt teavitada. Lisaks saate lasta WordPressil teavitada teid kõigist postituse muudatustest.

Looge oma ajaveebis kohandatud autorite ülaloend

Kui veebisaidil on mitu autorit, on oluline lubada inimestel sirvida eri autorite kirjutatud artikleid. Seetõttu on WordPressil juba rakendatud funktsioon, mis sorteerib iga autori postiarhiivid.

Selles lühikeses õpetuses näitame teile, kuidas luua autorite ülaloend, kuvades külgribal lihtsa loendi.

Mõnikord soovite luua autorite nimede loendi ja kuvada selle külgribal. Muidugi, te ei tee seda käsitsi, lugedes autorite postitusi või sorteerides neid tähestikulises järjekorras. Õnneks on WordPress valmis teie saidil autorite sortimiseks, mis tähendab, et teil ei ole loendi loomisel probleeme. Põhifunktsioon näeb välja selline:

Selle funktsiooni kasutamisel kuvab WordPress vaikimisi kõik autorid ja sorteerib nad nende nime järgi. See võib olla piisavalt hea, kui soovite kuvada lihtsa loendi kõigist teie saidil töötavatest autoritest, kuid mis siis, kui soovite neid sortida teisiti? Võib-olla tahtsite näidata autoritele, kellel on kõige rohkem postitusi, või tellida neid kontaktlehel oleva e-posti aadressi järgi?

Autorite nimekiri

Sel juhul peate keskenduma muutujale $ args, mis salvestab parameetrite massiivi, mida saate hõlpsalt muuta. Kui soovite funktsiooni ja kõigi parameetrite kohta rohkem teada saada, peaksite külastama WordPress Codexi lehte, mis on pühendatud funktsioon wp_list_authors.

Looge autorite ülaloend:

Järgmistes ridades näitame teile kohe järgmist: funktsioon, mis sorteerib autoreid postituste arvu järgi ja kuvatakse ainult kümme parimat:

 1. Ava külgriba.php
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine funktsioon:
 3. 'post_count',
  'tellimine' => 'DESC',
  'number' => '10',
  'optioncount' => tõene,
  'show_fullname' => vale,
  );
  wp_list_authors ($ args);
  ?>
 4. Salvesta muudatused

Kui olete WordPress Codexi lehel piilunud, olete näinud kõiki teisi parameetreid, mida massiivis kasutada saab. Mis tahes parameetri lisamisega massiivi saate muuta seda, kuidas funktsioon teie autoreid sorteerib. Võite vabalt nende parameetritega ringi vaadata ja vaadata, kuidas edetabel muutub.

Kui te pole muudatusi teinud, kuvatakse funktsioonis kümme parimat autorit (järjestatud nende postituste arvu järgi) kahanevas järjekorras ja kuvatakse iga autori nime kõrval postituste arv. Samuti lingitakse autori nimi automaatselt selle autori isikliku arhiivilehega, kus on kirjas kõik selle inimese kirjutatud postitused. Kui lahe see on?

Kuigi see ülaloend võib teie külgribal hea välja näha, aitab see teie uutel külastajatel leida autoreid, kes on teie veebisaidile kõige rohkem panustanud. Teisest küljest võib see edetabel käivitada tervisliku konkurentsi autorite vahel ja võib toimida nagu mäng, kus esikümnesse võivad kuuluda ainult need, kellel on kõige rohkem artikleid. Kui teil oleks kõigest kaks artiklit lühike, et teil peal olla, kas poleks teil oma nime peal olemiseks natuke vaeva näha??

Autori statistika kuvamine vidinas

Kui teie saidi jaoks kirjutavad rohkem kui mõned autorid, muutuvad asjad palju huvitavamaks. Lisaks sellele, et teil on artiklite arv märkimisväärselt suurenenud, meelitate oma saidile ka laiemat vaatajaskonda ja teemat käsitletakse erinevatest vaatenurkadest.

Kuigi teie autorid kirjutavad usinasti, saate neile lisakrediiti anda, kuvades nende statistikat otse vidinas. Selle asemel, et lihtsalt lisada iga postituse alla autoriboks, võite näidata autorite avatari, seni kirjutatud postituste arvu, ühe postituse vaatamiste arvu jne..

Selle abistamiseks näitame teile varsti pistikprogrammi, mis seadistab teid mõne minutiga.

Autori- ja postistatistika vidin

HIND: tasuta

Autori- ja postistatistika vidinad

See tasuta pistikprogramm kannab nime Autor ja Postistatistika vidin ning seda saab hõlpsasti installida WordPressi pistikprogrammi hoidlast:

 1. Liikuge lehele Pluginad-> Lisa uus
 2. Otsing „Autori- ja postistatistika vidin”
 3. Installige ja aktiveerige pistikprogramm
 4. Liikuge lehele Välimus -> Vidinad

Nüüd peate vaid valima ühe äsja installitud vidina ja kukutama need oma vidinate alale.

Vidinad:

Tasuta versioonis saate järgmised vidinad:

 • Aktiivsed kasutajad – näitab teie saidil aktiivsete autorite loendit. See loetleb kasutajanimed koos lingiga nende profiilidele ja näitab avaldatud postituste arvu
 • Populaarsete autorite nimekiri – näitab teie saidi populaarsemate autorite loendit ja lisab autorite nimede juurde postituste ja kommentaaride arvu. Saate valida kuupäevavahemiku, mille järgi postitused valitakse
 • Populaarsed postitused – kuvab kõige populaarsemate postituste loendi. Vidin näitab teie postitusi ja lisab nende juurde vaatamiste arvu. See võimaldab teil valida kuupäevavahemiku, mille järgi postitused valitakse
 • Populaarsete postituste nimekiri – Kuvatakse kõige populaarsemate postituste loend ja lisaks eelnimetatud vaatamiste arvule kuvatakse ka kommentaaride arv. Saate valida, kas näidata viimase 7, 30, 90 ja 365 päeva postitusi
 • Autor ja postistatistika – näitab autorite ja kõigi nende postituste loendit

Kõigi vidinate nime saab muuta ja neid saab lohistada ümber külgriba ja / või jaluseala (sõltuvalt teie teemast). Igal vidinal on ka oma valikukomplekt, mis võimaldab teil lisaks kohandada ka autorite ja postituste statistikat. Vidinate ilme muutmiseks saate lisada isegi oma CSS-i stiili. On olemas funktsioone ja lühikoode, mida saate kasutada igapäevastes postitustes ja lehtedel..

Kui sellest kõigest teile ei piisa, saab selle pistikprogrammi laiendada PRO versiooniks, mis maksab 14–55 dollarit ja lisab teie armatuurlauale hulga erinevat graafilist statistikat. PRO versioon on varustatud ka uute lühikoodidega, mis võimaldavad teil näidata täiendavat statistikat oma autorite ja postituste kohta.

Pakkimine üles

Kui teil on ajaveeb, ei saa te seda edukalt käivitada, kui teil pole vähemalt ühte aktiivset autorit. Kuna teil on tõenäoliselt rohkem kui üks autor, võtke aega ja tehke nende kogemus võimalikult toredaks. Loodame, et need näpunäited aitasid teid selles aidata.

See sisestus postitati WordPressi. Lisage püsilink järjehoidjate hulka.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map