Kuidas töötada WordPressis Youtube’i videotega

Töötage WordPressis Youtube'i videotega hõlpsamini


YouTube on 13 aastat vana ja see on kindlasti muutnud seda, kuidas inimesed mõtlevad Internetis videotele. Ehkki on vähe teisi teenuseid, mis on kogu maailmas kasutajate seas üsna populaarsed, on Google’i videoteenus paljudele meist endiselt number üks.

Seetõttu veendusid WordPressi arendajad, et YouTube’i videote manustamine oleks lihtne ka siis, kui alles alustate oma ajaveebiga. Ja nii see tegelikult on. Mis tahes video manustamiseks populaarsest teenusest peate vaid kopeerima ja kleepima video URL-i ning WordPress hoolitseb ülejäänu eest. Teise võimalusena saate iframe-koodi kopeerida ja kleepida tekstiredaktorisse, kus saate hõlpsalt muuta laiust ja kõrgust ning käsitseda videot mõne parameetri muutmise abil.

Täna saate teada, kuidas:

 • Lisage YouTube’i videod automaatselt WordPressi
 • Lisage YouTube’i analüütika WordPressi juhtpaneelile
 • WordPressi manustatud videote automaatse laiuse ja kõrguse muutmine
 • Kuva video hüpikmenüüna
 • Lisage WordPressile Youtube’i tellimisnupp

Lisage YouTube’i videod automaatselt WordPressi

Aga mis siis, kui soovite videod automaatselt oma postitustele ja lehtedele lisada või luua postituse automaatselt YouTube’i videost? Jah, see on võimalik ja juhendi selles osas näitame teile pistikprogrammi, mis aitab teid selles üsna palju.

YouTube WordPressi pistikprogramm – video import

HIND: 36 dollarit

Kui soovite postitada Youtube’i videoid oma WordPressi ajaveebi või teenite videote pealt raha, aitab see pistikprogramm teile tohutult abi. Video ja sellega kaasneva teabe sisestamine aitab teil aega kokku hoida. Olenemata kuupäev, pilt, kategooria või videomärgend, plugin hoolitseb selle eest.

YouTube WordPressi pistikprogramm impordib videod automaatselt kõigist soovitud kanalitest ning see võib töötada ka kasutajate üleslaadimiste ja esitusloenditega. Allikaid on lihtne kombineerida ja importimisintervalleid valida, nii et kõik on teie enda kontrolli all.

Pistikprogrammi on seni müüdud enam kui 1300 eksemplari ja oleme kindlad, et see kogub jätkuvalt rõõmsaid videokasutajaid kogu maailmas.

Lisage YouTube’i analüütika WordPressi juhtpaneelile

Kui laadite video esimest korda YouTube’i üles, veedate tõenäoliselt päeva ekraani taga istudes ja statistikat vaadates. Ootate esimest vaadet ja esimest sarnast ning soovite, et kõik jagaksid teie töid.

Pärast seda saate mitte ainult oma videote statistika kontrollimiseks lõbutseda, vaid näete ka seda, kuidas teie vaatajaskond teie videole reageerib videosisu. Kui soovite saada edukat kanalit, peate reageerima nende soovidele ja kontrollima kõiki aspekte.

Ehkki saate seda teha ka YouTube’is, poleks tore, kui teie WordPressi juhtpaneelil, kus töötate iga päev, oleks analüütikat?

Selles artikli osas näitame teile järgmist vinge väike pistikprogramm, mis installib Youtube’i andmed ja statistika otse teie WordPressi armatuurlauale ja võimaldab teil oma kanalit kohapeal jälgida, ilma vahekaarte vahetamata ja Youtube’i eraldi sisse logimata.

Youtube Analyticsi juhtpaneel

HIND: tasuta

Youtube Analyticsi juhtpaneel

Youtube Analyticsi juhtpaneel näitab teile olulist teavet oma videote kohta. Kas soovite teada vaatamiste arvu, aega, mida inimesed video vaatamiseks veetsid, iga vaatamise keskmist kestust, meeldimisi ja mitte meeldimisi ning teie video kommentaaride arvu.

Kui olete pistikprogrammi installinud ja aktiveerinud, näete kogu seda teavet oma armatuurlaua lihtsas vidinas. Teil on kaks teemat, millest saate valida, ja lisaks vidina välimuse stiilimiseks CSS-i kaudu. Pistikprogramm võimaldab teil määrata juurdepääsu taseme ja otsustada, millised teie WordPressi toega veebisaidi kasutajad näevad videostatistikat.

Youtube Analyticsi juhtpaneelil on vahemälu funktsioon, mis võimaldab kiiremat laadimiskiirust – andmete laadimise ajal ei meeldi kellelegi tühjal ekraanil vaadata.

 1. Minema Pluginad-> Lisa uus
 2. Otsi „Youtube Analyticsi juhtpaneel”
 3. Installige ja aktiveerige pistikprogramm
 4. Minge juhtpaneelile, kust leiate uue vidina
 5. Klõpsake linki Hangi pääsukood, mis viib teid teie Google’i kontole
 6. Kopeerige ja kleepige kood tagasi vidinasse
 7. Salvestage pääsukood
 8. Liikuge lehele Seadistused-> YT armatuurlaud seadete avamiseks, kus saate vidina oma eelistustele seadistada

See selleks. Nautige oma Youtube’i videostatistikat otse WordPressi juhtpaneelilt.

WordPressi manustatud videote automaatse laiuse ja kõrguse muutmine

Kas pole lahe, kuidas saate YouTube’i, Vimeo, Flickri, Hulu või paljude teiste videoteenuste URL-e hõlpsalt kopeerida ja kleepida ning WordPress manustab video teie postitusse automaatselt? Me arvame, et see on tõesti nii, kuid kui te seda teete, võtab WordPress sätted videost endast. See tähendab ilmselt, et video laius ja kõrgus ei ole teie artiklis midagi sellist, mida soovite.

Kui videote manustamine pole midagi sellist, mida teete igapäevaselt, siis pole nende sätete muutmine probleemiks – avate tekstiredaktori ja muudate koodinumbreid. Teisest küljest, kui peate videoid sageli manustama, võib see lihtne ülesanne närvi minna ja sellepärast peaksite neid automatiseerima.

Manustatud videote laiuse ja kõrguse muutmine:

 1. Avage fail function.php
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine kood:
 3. funktsioon mycustom_embed_defaults ($ embed_size) {
  $ embed_size ['laius'] = 620;
  $ embed_size ['height'] = 360;
  return $ embed_size;
  }
  
  add_filter ('embed_defaults', 'mycustom_embed_defaults');
 4. Muutke oma saidi jaoks vajalik laius ja kõrgus mis tahes arvu pikslites
 5. Salvesta muudatused

Pärast seda muudetakse kõigi teie videote suurust automaatselt koodis määratud laiuseks ja kõrguseks.

Hea (või halb – olenevalt teie saidi konfigureerimisest) on see, et pärast muudatuste salvestamist muudetakse kõigi teie videote suurust. See hõlmab vanemaid, mille olete juba avaldanud.

See on kõik. Nüüd minge, kopeerige ja kleepige need manustatud koodid ja nautige, kuidas WordPress teie uute videotega tegeleb.

Kuidas kuvada hüpikmenüüs videot?

Meediumite kuvamiseks hüpikakende abil on lihtne viis. Muidugi, jälle hakkame kasutama tasuta pistikprogrammi, mis paneb asjad hüpik- / valguskasti ilmuma, lihtsalt pannes meie postitustele lühikese koodi.

WP-videovalgusti pistikprogrammi abil saate paigutada pildid, välkmeediumid, YouTube’i, Vimeo, iFrame’i jne valguskasti ülekattesse ja muuta kõik palju paremaks. Selle pistikprogrammi jaoks on suur boonus see, et valguskasti pandud videoid saab vaadata ka iPadides ja iPhone’ides.

WP video valguskasti pistikprogramm

HIND: tasuta

WP Video Lightbox on hõlpsasti kasutatav, kuid enne lühikese koodi sisestamist peaksite teadma mõnda asja.

Paigaldamine ja kiire seadistamine:

 1. Liikuge lehele Pistikprogrammid -> Lisa uus
 2. otsige “WP Video Lightbox”
 3. Installige ja aktiveerige pistikprogramm
 4. Minema Seadistused – video valguskast
 5. Avage vahekaart “prettyPhoto”

Siin saate oma pistikprogrammi seadistada ja valida, kuidas see käitub. Saate valida valguskasti vaikimõõdud, tausta kuju ja värvi, panna videod automaatselt mängima jne.

Lühikoodidega tegelemine:

Kui olete oma valguskasti üles seadnud, olete valmis oma postitusele lühinumbri panema ja soovitud video ilmuma valguskasti.

Teame, et olete kannatamatu, nii et siin on lihtsad lühikoodid, mis võimaldavad teil kiiresti lisada Youtube’i ja Vimeo video valguskasti..

Youtube: [video_lightbox_youtube video_id = ”G7a74BvLWUg” laius = ”640 ″ kõrgus =” 480 ″ ankur = ”klõpsake siin YouTube’i video avamiseks”]

Vimeo: [video_lightbox_vimeo5 video_id = ”12362192 ″ laius =” 640 ″ kõrgus = ”480 ″ anchor =” Klõpsake ja avage oma video valguskastis ”]

Kopeerige ja kleepige lihtsalt Youtube’i või Vimeo video ID ja olete valmis minema.

Nüüd, kui olete proovinud oma uut valguskastivideo pistikprogrammi, vaatame, mida veel saate oma lühikoodi lisada / muuta, et see veelgi paremaks muuta.

 • video_id (kohustuslik) – see on ainulaadne number, mis identifitseerib video Youtube’is / Vimeos
 • laius (kohustuslik) – valige video laius pikslites
 • kõrgus (kohustuslik) – valige video kõrgus pikslites
 • kirjeldus – saate lisada video kirjelduse, mida kuvatakse video all. Hea on see, et kirjeldusväli aktsepteerib HTML-i
 • ankur – tekst, mida kuvatakse lingina, mida külastaja peab valguskasti kuvamiseks klõpsama. See aktsepteerib ka HTML-i, nii et saate selle näiteks nupuks muuta
 • auto_thumb – kui kasutate seda funktsiooni, näitab pistikprogramm ankurdatava teksti asemel video pisipilti

Kui te ei soovi, et seotud videoid kuvataks oma valguskastivideos, lisage video_id lõppu lihtsalt „& rel = 0”.

Lühikoodi näide:

[video_lightbox_youtube video_id = ”JKwr064-PBY & rel = 0 ″ laius =” 800 ″ kõrgus = ”600 ″ auto_thumb =” 1 ″ description = ”See on meie valguskasti video kirjeldus”]

Kuidas lisada Youtube’i tellimisnuppu WordPressile

Siiani oleme WordPressi meediumite osas enamasti rääkinud piltidest. Proovisime rõhutada piltide lisamist blogipostitustele ja mitmel korral rääkisime esiletoodud piltidest ja nende suuruse muutmise võimalustest. Kuid alates Youtube’i ja kiiremate Interneti-ühenduste sünnist on videod sisenenud veebipõhiste multimeediumide maailma.

Kui videofailid olid veel mõni aasta tagasi haruldane pärl, siis täna ei saa te ilma nendeta hakkama. Saate vaadata filme, muusikavideoid, dokumentaalfilme ja õpetusi. Isegi reklaamides on meediumiformaat vahetatud ja otseülekanded pole enam nii üllatavad. Kõige selle tõttu registreerivad paljud autoriteediblogijad Youtube’i konto juba enne esimese postituse avaldamist.

Pole tähtis, kui suurepärased on teie videod ja ükskõik kui sageli YouTube’i uusi episoode üles laadite, näete tõenäoliselt uute tellijate hankimise nimel vaeva. On mitmeid tehnikaid, mida saate kasutada oma Youtube’i kanali avalikkusele reklaamimiseks, kuid me ei hakka täna üksikasjadesse laskuma. Selle asemel keskendume Youtube’i tellimisnupu lisamisele teie WordPressi saidile.

Nii nagu teiste sotsiaalmeedia ikoonide lisamine lugejatega ühenduse loomiseks, on ka Youtube’i kanali olemasolu korral oluline Youtube’i nupp. Ehkki mõned kasutajad avavad hea meelega teie kanali ja tellivad oma tellimusi, peate teiste inimeste tellimiseks selle nimel pingutama. Näites neile teie saidil lihtsat nuppu, on külastajatel tellimine vaid ühe hiireklõpsu kaugusel. Samuti muutuvad tõenäosused selle täiendava jälgija saamiseks palju suuremaks.

Lisage nupp käsitsi vidinale käsitsi

Seadistage Youtube'i tellimisnupp

Google’i arendajad olid lahked, et meile kõike ette valmistada. Nii et isegi ilma tehniliste teadmisteta saate üsna kiiresti lisada Youtube’i tellimisnupu postitusele, lehele või vidinale. Selle meetodi jaoks on vaja ühte minutit ja teadmisi kopeerimise ja kleepimise tehnikast.

 1. Minge ametniku juurde Youtube’i tellimisnupu generaator
 2. Pange kirja oma kanali nimi või ID
 3. Valige mõned eelistused (paigutus, teema ja tellijate arv)
 4. Vaadake eelvaadet
 5. Kopeerige kogu kood
 6. Liikuge lehele Välimus -> Vidinad
 7. Lisage tekstvidin kõigile aktiivsetele külgribadele
 8. Kleebi kood
 9. Salvesta muudatused

Alates muudatuste salvestamise hetkest ilmub teie külgribale Youtube’i tellimisnupp. Sõltuvalt teie kasutatavast WordPressi teemast ja saadaolevatest vidinaga piirkondadest võib nupp erinevates kohtades olla. Tavaliselt on selleks külgriba, mis asub saidi paremal küljel, või jalus kõigi lehtede allosas..

Nupu stiili muutmiseks võite minna tagasi Youtube’i tellimisnupu generaatori juurde ja muuta mõnda asja. Peate nupu lisamise protsessi korrama ja kood asendama. Pange tähele, et tasulised Youtube’i kanalid saavad rohkem võimalusi ja kordumatuid stiile.

ytSubscribe – Youtube’i tellimisnupp

HIND: tasuta

Ytsubscribe

Kui soovite lisada iga Youtube’i video juurde, mille manustate WordPressi postitustesse, Youtube’i tellimisnuppu, aitab see WordPressi lihtsat laiendit. Pistikprogramm installib mõned seaded, mida saate oma vajadustele vastavalt muuta. Ilmselt on kõige olulisem teie kanali nimi ja ID.

Lisaks peate muutma nupu teemat ja paigutust ning otsustama, kas soovite näidata, mitu tellijat teil on. Neile, kes teavad, kuidas CSS-iga töötada, on võimalus nupu välimust muuta otse koodi kaudu.

Nüüd lisab pistikprogramm iga kord, kui postitustele uue video lisate, automaatselt selle all asuva nupu.

SM Youtube’i tellimus

HIND: tasuta

Lihtne Youtube tellida

See tasuta WordPressi pistikprogramm on väga lihtne. See võimaldab teil oma WordPressi saidile kiiresti lisada Youtube’i tellimisnupu. Saate muuta mõnda seadet, kuid kõige huvitavam on see, et see loob lühikese koodi. Selle abil saate nuppu kuvada oma postitustes, lehtedel, vidinates ja isegi WordPressi mallides.

Sellest pole palju rääkida – installige, sisestage üksikasjad ja nautige uut funktsiooni.

TM YouTube’i tellimus

HIND: tasuta

TM Youtube tellige

See tasuta pistikprogramm lisab WordPressi vidinale professionaalselt kujundatud Youtube’i tellimisnupu. Kuna see nõuab Youtube API võtit, on pistikprogramm lihtsalt pisut keerulisem kui eelpool mainitud.

Sellegipoolest loob see kena tellimisvidina, mida saate näidata kõikjal, kus soovite. Samuti saate erinevate olukordade jaoks lisada täiendavat teksti ja muuta oma tellimisnuppu veelgi paremaks.

Youtube’i tellija

HIND: tasuta

Youtube'i tellija

Pärast Youtube’i abonendi installimist loob pistikprogramm lihtsa vidina, mis võimaldab teil tellimisnuppu kontrollida. Liikuge lehele Välimus -> Vidinad ja leidke oma seadete avamiseks vidin Youtube’i tellija vidin.

Pärast põhilise konfiguratsiooniteabe täitmist näete oma saidil vidinat või genereerite lühikoodi, mida saate kasutada mujal saidil.

Järeldus

Youtube on endiselt juhtiv videoteenus Internetis. Võimalik, et hakkate varem või hiljem kasutama Google’i teenusest pärit videoid, nii et on hea teada, et saate neid mõne hiireklõpsu klõpsuga kohandada ja oma WordPressi ajaveebi blogis asju muuta.

Kui sageli kasutate oma WordPressi postitustes videoid? Kuidas teile meeldib neid kohandada? Kas manustate alati YouTube’i videoid või meeldivad teile muud videoteenused?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map