Kuidas muuta WordPressis pealkirja atribuute

Kuidas muuta WordPressis pealkirja atribuute


Veebisaidi või WordPressi ajaveebi omamine pealkirju haldamata on üsna võimatu. Kui olete kunagi pealkirja kirjutamise unustanud, mõistsite kiiresti, et WordPress lisas selle üksinda. Kuna need on olulised administraatoritele, teistele kasutajatele, külastajatele ja isegi otsimootoritele, peaksite pealkirjade kirjutamisel olema eriti ettevaatlik.

Ehkki peaksite iga kirjutatava pealkirja jaoks kulutama kindlasti lisamomendi, on mõned asjad, mida saate kogu saidil muuta. Nii et jääge meie juurde selle juhendi kaudu ja lugege, kuidas WordPressis erinevaid pealkirjade atribuute muuta.

 • Kuidas WordPressi pealkirja pikkust piirata?
 • Kuidas muuta postituse pealkirja joondamist
 • Kirjutage sõnade loend, mida ei saa postituse pealkirjades kasutada
 • Väike pealkirja eraldaja muudatus võib teie saiti märkimisväärselt mõjutada
 • Pealkirjade silte saab kohandatud väljade abil hõlpsalt muuta

Kuidas WordPressi pealkirja pikkust piirata?

Kui soovite hoida oma postituste pealkirjad võimalikult lühikestena ja teete koostööd mitme autoriga, võib see muutuda probleemiks. Ükskõik, kas alustate moeblogi, toidublogi või mõnda muud tüüpi veebisaiti, peaks igaüks hoolitsema oma pealkirjade eest, lugema sõnu või tähti ja tõenäoliselt on seda keeruline teha iga kord, kui kirjutate uue artikkel.

Kuidas siis WordPressis postituse pealkirja piirata, et see hoolitseks automaatselt teie lehel kuvatava pealkirja pikkuse eest?

Alustame lihtsa lahendusega.

 1. Avage oma teemas function.php
 2. Kleebi järgmine kood:
 3. funktsioon max_title_length ($ pealkiri) {
  $ max = 20;
  if (strlen ($ pealkiri)> $ max) {
  tagasi substr ($ pealkiri, 0, $ max). " …";
  } veel {
  tagasta tiitel;
  }
  }
 4. Pange järgmine funktsioon oma teema juurde kuhu iganes soovite. Näiteks kui soovite oma kodulehel näidata lühendatud pealkirju, peate selle koodi paigutama oma põhiindeksi malli (index.php)
 5. add_filter ('the_title', 'max_title_length');

Nagu näete koodis, muutuja max $ kasutatakse teie postituse pealkirja pikkuse piiramiseks. Võite selle muuta mis tahes soovitud numbrile. Kuid pidage meeles, et teie pealkirja optimaalne pikkus on 55–60 tähemärki.

Palun. Kui olete nimetanud funktsiooni oma põhiindeksi mallis, kuvatakse teie pealkirjad lühendatult ja pärast seda, kui meie puhul on 20 tähemärki, kuvatakse kolm punkti, et näidata, kas kuvada on veel.

Sama tehes saate funktsiooni konksu haarata kuhu iganes soovite – olgu see päis, jalus, külgriba või midagi muud.

Kuidas muuta postituse pealkirja joondamist

WordPressi teemad, mida saate WordPressis kasutada, on erinevad. Võite kasutada WordPressiga kaasasolevat standardset, luua oma, leida tuhandete saadaolevate teemade hulgast tasuta või osta Internetist premium-klassi..

Postituse pealkirja joonduse muutmine

Isegi kui olete oma teema eest suuri kulusid maksnud, pole sellel kõike käeulatuses ja kõike on kasutajasõbralikus liideses võimatu integreerida. Niisiis, kui soovite muuta postituste pealkirjade joondust ja teie teema ei sisalda hõlpsasti muudetavat võimalust, peate selle ise tegema.

Valmistage oma tööriistad lahti ja laske kruvid lahti, et saaksite töö tehtud. OK, see tundus nii, et enne teid on töötunde – ärge muretsege, teiega tehakse juba umbes minut.

Pole tähtis, millist teemat kasutate, postituse pealkiri asub samas failis:

 1. Liikuge lehele Välimus-> toimetaja
 2. Paremalt küljelt leidke üksikpostituse fail (single.php) ja avage see või veel parem, avage fail mõnes välises redaktoris
 3. Otsi faili „
 4. Muutke silti soovitud joondusega:
 5. VASAK:

  KESKUS:

  PAREM:

 6. Salvesta muudatused

See selleks. Nüüd saate oma postitusi vabalt avada ja tehtud muudatusi vaadata. Kui olete samme järginud ja joondamist muutnud, peaks teie postituse pealkiri ilmuma vasakul, keskel või paremal.

WordPressiga töötamine on lõbus, kas pole? Kui soovite lisateavet ajaveebide loomise ja WordPressi kohandamise kohta, vaadake meie ressursse ja tasandage oma veebimeistri oskusi kiiresti.

Kirjutage sõnade loend, mida ei saa postituse pealkirjades kasutada

Ehkki WordPressis saate pealkirja pikkust suhteliselt hõlpsalt piirata, peate mõnikord pealkirju veelgi enam muutma. Postituse pealkirjas olevate tähemärkide arvu piiramine aitab teil säilitada stabiilset kujundust ja see võib aidata SEO-d, kuid teie autorid saaksid siiski kirjutada kõike, mida nad soovivad.

Sõltuvalt sellest, mida kirjutate, või partnerlussuhetest mõne teise ettevõttega, võib teil pealkirjades olla mõni sõna või fraas, mida soovite vältida. Need võivad olla ropud sõnad, mida soovite vältida, või lihtsalt kaubamärgid või kaks, mida te ei soovi oma saidil reklaamida..

Ehkki saate oma autoritega sel teemal istuda ja paluda neil mitte mainida sõnu, mis võivad teie saidi mainet kahjustada, on vaid aja küsimus, millal üks autoritest selle kõik unustab ja pealkirja avaldab, mis võib teid muuta näevad halvad välja või kaotavad isegi raha, rikkudes partneriga kokkuleppe.

Nende sõnade loetelu, mida pealkirjades mitte kasutada

Miks te ei kirjutaks suulise hoiatuse asemel funktsiooni, mis keelab teie saidi kasutajatel kirjutada konkreetsete sõnadega pealkirja? Või veelgi parem, miks ei peaks te lihtsalt kopeerima ja kleepima sama funktsiooni altpoolt ja lihtsalt muutma sõnu, mida soovite blokeerida?

Nüüd, kui olete otsustanud postituste pealkirjadest konkreetsed sõnad eemaldada, vaatame, kuidas seda teha.

Eemaldage pealkirjadest konkreetsed sõnad:

 1. Avage fail function.php
 2. Kopeerige ja kleepige kood:
 3. funktsiooni pealkiripiirang ($ title) {
  ülemaailmne $ postitus;
  $ pealkiri = $ post-> post_title;
  $ limitedWords = "sõna1; sõna2; sõna3";
  $ limitedWords = plahvatama (";", $ limitedWords);
  foreach ($ piiratud sõnadega kui $ piiratud sõnaga) {
  if (stristr ($ pealkiri, $ limitedWord))
  wp_die (__ ('Viga: olete postituse pealkirjas kasutanud keelatud sõna'));
  }
  }
  add_action ('avalda_post', 'pealkirjapiirang');
  
 4. Muutke sõnu 4-lth Lisage nii palju kui soovite, kuid ärge unustage neid semikooloniga eraldada
 5. Kohandage veateadet 8-lth rida
 6. Salvesta muudatused

Kui avate uue postituse ja proovite seda avaldada, kui pealkiri sisaldab ühte koodis määratud sõnadest, WordPress takistab teil postituse avaldamist ja hoiatan teid selle sõnumiga.

Ehkki olete võib-olla oma autoritele keelatud sõnadest rääkinud, poleks halb neid sõnu pealkirja all näidata ja meeldetuletuseks kirjutada.

Kui see pole salajane, siis kas oskate öelda, millised sõnad olete loendisse pannud ja miks?

Väike pealkirja eraldaja muudatus võib teie saiti märkimisväärselt mõjutada

Pealkirjade eraldaja on üks lihtne märk, mis eraldab teie veebisaidi pealkirja postituste ja lehtede nimedest. Kuigi see pole nii oluline kui artiklite jaoks õigete märksõnade leidmine, näete seda veebisaidi avamisel brauseri vahekaardi ülaosas, kuid veelgi tähtsam on see, et seda eraldajat kasutavad Google ja muud otsingumootorid, kui nad teie saiti kuvavad Otsingu tulemused.

Kuigi pole tõendeid selle kohta, et erinevad eraldajad võivad teie SEO-d erinevalt mõjutada, võiksite vahetada tavalise eraldaja, et muuta teie WordPressi veebisaidi kuvamise viisi kõigil muudel nendel otsingutulemustes olevatel saitidel.

Pealkirja eraldaja muutmine:

Pärast WordPress 4.4 kasutuselevõttu võeti kasutusele uued filtrid ja üks neist vastutab otseselt pealkirjade eraldajate eest. Oma pealkirja eraldaja muutmiseks toimige järgmiselt.

 1. Avage fail function.php
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine kood:
 3. funktsioon wploop_change_separator ()
  {
  tagasi '|';
  }
  add_filter ('document_title_separator', 'wploop_change_separator');
 4. Kolmandal real vahetage eraldaja üksikute jutumärkide vahel
 5. Salvesta muudatused

WordPressi vanemate versioonide pealkirjade eraldaja muutmine:

Enne WordPress 4.4 kasutuselevõttu oleks tiitlite eraldajat funktsiooni wp_title abil hõlpsalt muudetud. WordPressi arendajad eemaldas funktsiooni kõigepealt toetatud loendist ja see aegus. Kuid kuna tohutu arv teemasid kasutab seda endiselt, otsustasid arendajad selle tagasi tuua.

Järgmine funktsioon aitab teil seda eraldajat muuta, kui kasutate vanemat WordPressi versiooni, kuid soovitame teil oma WordPressi võimalikult kiiresti (mitmel erineval põhjusel) värskendada ja kasutada ülaltoodud uut meetodit; varem või hiljem vananeb funktsioon wp_title aeg-ajalt ja te peate uuesti muutma function.php.

funktsiooni muutmine_wp_title_separator ($ pealkiri, $ sep) {
$ sep = '-';
$ title = str_replace ('|', $ sep, $ pealkiri);
tagasta tiitel;
}
add_filter ('wp_title', 'change_wp_title_separator', 10, 2);

Ehkki saate eraldaja muuta ükskõik milliseks tähemärgiks, soovitame seda mitte teha. Näiteks on mõned erimärgid, mida Google lihtsalt ei näita ja te ei soovi, et teie saidi pealkiri näeks ebaprofessionaalne. Mõned kõige tavalisemad eraldajad on “|”, “-“ ja “>”, nii et ärge liialdage ja valige kõige meeldivam.

Pealkirjade silte saab kohandatud väljade abil hõlpsalt muuta

Pealkirjade sildid on teie veebisaidi jaoks olulised. Mitte ainult, et nad kuvatakse kasutajatele, vaid neil on ka oluline roll teie SEO-s. Õige pealkirjasildi valimisel võib olla suur mõju otsimootoritele ja kui tiitrite õigesti teha, saate pealkirjasiltide muutmisest kasu.

Tavakasutaja jaoks on pealkirjade silte lihtne muuta, lihtsalt navigeerides Seadistused -> Üldine. Samamoodi läheb ka Välimus -> kohandamine kuvatakse koht, kus peaaegu iga teema võimaldab teil muuta oma saidi pealkirja ja sildiliini. Tavaliselt kasutavad veebisaidid ühe pealkirjaga eraldatud pealkirja ja postituse / lehe nime. Kuid saate seda muuta, kui soovite olla nii mässuline.

Looge kõigi oma postituste jaoks staatiline pealkirjasilt:

Ehkki seda ei soovitata, võiksite vahetada lehe pealkirja sildi ja muuta see samaks kõigis oma WordPressi postitustes ja lehtedel. Näiteks pealkirja, eraldaja ja postinime asemel saate selle muuta staatiliseks:

 1. Avage fail function.php
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine:
 3. funktsioon same_title_tag ()
  {
  tagastage 'Esimene saidi juhend';
  }
  add_filter ('pre_get_document_title', 'same_title_tag');
  
 4. Muutke pealkirja 3-lrd rida
 5. Salvesta muudatused

See funktsioon muudaks iga postituse ja lehe pealkirja “Esimese saidi juhendiks” (hei, ärge kasutage meie nime, olge loominguline), kuid see on vastuvõetav, kui teil on alles ainult üks leht. Selle asemel on vaikepealkirjade kasutamine SEO ja üldise kasutajakogemuse osas palju parem valik. Isegi kui teil oleks olnud ainult avaleht ja kontaktleht, on ikkagi parem variant, kui see osa „kontakt” kirjutatakse pealkirjasildisse.

Pealkirjade siltide muutmine kohandatud väljade kaudu:

Kuid tuginegem sellele ja anname autoritele võimaluse lisada postitustele kohandatud pealkirju:

 1. Ava funktsioonid.php
 2. Kopeerige ja kleepige kood:
 3. funktsioon post_meta_title_tag ()
  {
  $ customPostTitleMeta = get_post_meta (get_the_ID (), 'custom_post_title', true);
  if ($ customPostTitleMeta)
  {
  return $ customPostTitleMeta;
  }
  tagasi '';
  }
  add_filter ('pre_get_document_title', 'post_meta_title_tag');
  
 4. Salvesta muudatused
 5. Avage postitus, mille pealkirja soovite muuta
 6. Kohandatud välja nimele kirjutage „custom_post_title”
 7. Kirjutage kohandatud välja väärtuses mis tahes pealkiri, mida soovite selle postituse jaoks kasutada
 8. Salvesta muudatused / avalda postitus

Nüüd kasutaks vaikepealkirja saamise asemel teie postitus kohandatud postitust, mille olete 6-le sisestanudth samm. Kui jätate kohandatud välja välja, laadib WordPress vaikimisi pealkirja sildi ja kasutab seda selle postituse jaoks.

Hallake oma WordPressi pealkirju

Loodame, et see juhend on aidanud teil oma WordPressi pealkirju kergemini kontrollida. Kuid kui teil on küsimusi, lahkuge ja kommenteerige julgelt ning proovime neid võimalikult kiiresti kõrvaldada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked