Kuidas luua kohandatud postitustüüpe WordPressis

Kuidas luua kohandatud postitustüüpe WordPressis


Enne kui näitame teile, kuidas luua oma kohandatud postitustüüp, mida saate uues WordPressi töötavas ajaveebis uhkusega kasutada, vaatame, mis on kohandatud postituse tüüp tegelikult.

Postituse tüüp on lihtsalt reeglistik, mida kirjeldatakse, kuidas sisu teie artiklis esitatakse. Igal postitüübil on oma parameetrid, mis selle määratlevad, et saaksite vahet postituse, lehe, arhiivi, redaktsiooni või navigeerimismenüü vahel. Kuid nagu näete, kui hakkate artikleid kirjutama kui oma postitusi, on kõik teie kirjutatud tekst sama. Seda seetõttu, et kasutate postituse jaoks sama malli. Kuid see on täiesti OK, kui kirjutate ajaveebi, kus artiklite käsitlemiseks piisab ühest postituse tüübist.

Mitte nii pika ajaloo jooksul on WordPress tohutult arenenud ja see on kindlasti oma rolli ajaveebiplatvormina ületanud. Sellest on saanud üks enim kasutatud ja hinnatumaid sisuhaldussüsteeme maailmas. Selle üks peamisi põhjuseid on lubada inimestel luua kohandatud postitustüüpe.

Vaatame, mida saab kohandatud postitustüüp teie jaoks lihtsas näites teha. Kujutage ette, et teil on hasartmängude veebisait. Soovite regulaarselt uudiseid avaldada, iga päev avaldatakse arvukalt treilereid, mida saate oma publikuga jagada, autorid mängivad uusi mänge ja kirjutavad arvustusi, soovite avaldada ekraanipilte oma viimasest veebimatšist jne..

Nagu juba võite arvata, on sel juhul vaja mitut sisutüüpi ja kui jätkate tavaliste postituste kasutamist, näeb kogu sisu välja sama ja see raskendab teie ja teie külastajate vahel erinevuse leidmist. videoartikli ja ülevaate vahel. Jah, soovite kohandatud postitustüüpi, et kõik näeks paremini korraldatud.

Jääge selle pildi juurde veel mõneks sekundiks. Kui loote kohandatud postitustüübi, võib teie uudistes olla spetsiaalne ala, kuhu saate lingi allikale paigutada. Teie mängu arvustuse postituse tüübil võiks olla hinnang, mille autor andis teatud mängule, sealhulgas tähepõhisele süsteemile, ja saate oma arvustuse subtiitrite jaoks kasutada teistsuguseid stiile. Teie haagiste postitustüüp rõhutaks videot ja võimaldaks inimestel seda postituses vaatamise asemel valguskastist nautida. Me võime jätkata igavesti, kuid saate asja edasi, eks?

 • Looge kohandatud postituse tüüp
 • Looge pistikprogrammidega kohandatud postitustüübid

Kohandatud postituse tüübi loomine:

OK, me teame, et teil on meie jutuajamine igav – olete siin, et õppida kohandatud postituse loomist, nii et alustame. Venitage lihaseid, hingake sügavalt sisse ja kui olete valmis, alustame. Kui olete huvitatud süvenema WordPress ja kood, minge teile abiks oleva pistikprogrammi juurde.

 1. Avage fail function.php ja kleepige järgmine kood.
 2. Veenduge, et kood oleks asetatud enne sulgevat PHP-silti (?>), Vastasel juhul see ei tööta.

  // loob mängude arvustuste kohandatud postituse tüübi
  funktsioon game_reviews_init () {
  $ args = array (
  'silt' => 'mängude arvustused',
  'avalik' => tõsi,
  'show_ui' => tõsi,
  'capability_type' => 'post',
  'hierarhiline' => vale,
  'rewrite' => array ('slug' => 'game-reviews'),
  'query_var' => tõene,
  'menu_icon' => 'dashicons-video-alt',
  'toetab' => array (
  'pealkiri',
  'toimetaja',
  'väljavõte',
  'tagasilöögid',
  'kohandatud väljad',
  'kommentaarid',
  "parandused",
  'pisipilt',
  'autor',
  'lehe atribuudid')
  );
  register_post_type ('mängude ülevaated', $ args);
  }
  add_action ('init', 'game_reviews_init');
 3. Salvesta muudatused

Kui vaatate WordPressis oma administraatori ala, siis märkate, et menüüs on saadaval uus üksus “Game Reviews”. Siiani näeb see välja nagu iga teine ​​postitus, kuid te ei näe ikkagi neid postitusi võrgus. Selle kohandatud postituse tüübi parimate võimaluste kasutamiseks on teil veel mõned sammud.

Enne uue postituse proovimist seadke kindlasti oma püsilinkid, vastasel juhul kuvatakse teile tõrge.

Uue kohandatud postitustüübi jaoks malli loomine:

 1. Avage oma teema kaust
 2. Looge uus fail ja pange sellele nimi nagu game-review-template.php
 3. Avage fail ja kleepige järgmine:
 4. 
  
 5. Avage faili page.php, mis asub teie teema kaustas
 6. Kopeerige ja kleepige kood mängu game-review-template.php
 7. Leidke kooditükk, mis on sama või sarnane sellele (võib sõltuda teie teemast):
 8. 
  
  
  

  Kui olete selle osa leidnud, muutke seda, et saaksite oma kohandatud postituse tüüpi näidata uuel lehel. Peaksite lisama $ päring oma silmuse kohal ja seejärel muutke seda ise. Koodi muutmisel peaks see välja nägema järgmine:

   'game-reviews', 'posts_per_page' => 5));
  while ($ query-> have_posts ()): $ query-> the_post (); ?>
  // Teie kood nt "sisu();"
  
  
  
 9. Salvesta muudatused
 10. Minema Lehed -> Lisa uus
 11. Looge leht nimega “Game Reviews”
 12. Paremas servas vahekaardi “Lehe atribuudid” alt peaksite leidma “Mall”
 13. Valige ühes eelmises etapis loodud mall ja määrake see lehele.
  Kohandatud lehe mallid WordPressis

 14. Salvesta muudatused

See selleks. Peaksite kõike proovima ja looma uue mänguülevaate postituse. Kui olete mänguülevaate lehe avanud, peaksite nägema oma uudiste postituste tüüpe kronoloogiliselt rivistatud, nagu tavaline postitus oleks..

Ja see on alles algus. Olete loonud kohandatud postituse tüübi, kuid nüüd peaksite seda vastavalt oma soovidele modifitseerima ja lisama vajaliku koodi.

Looge pistikprogrammidega kohandatud postitustüübid

Kui alustate WordPressi laiendamiseks oma postitustüüpide loomist, on kaks võimalust. Näitasime teile juba ühte – kuidas kohandatud postitustüüpi käsitsi luua. Mitmeid samme järgides saate luua kohandatud postitustüübi, kuid see võib võtta palju aega, kui olete WordPressi algaja ja pole harjunud koodiga tegelema. Kuid te ei pea koodiga segadusse minema – kui vajate lihtsamat ja kiiremat lahendust, saate ühe pistikprogrammi abil luua lugematu arvu kohandatud postitustüüpe.

Õpiku selles osas näitame teile ühte parimat pistikprogrammi, mis loob teile need kohandatud postitustüübid. Te ei pea seda koodi kodeerima ega isegi kopeerima / kleepima. Installige lihtsalt pistikprogramm, kirjutage uue postituse tüübi nimi ja seadke see GUI kaudu.

Kohandatud postitustüübi kasutajaliides

HIND: tasuta

Kohandatud postitustüübi kasutajaliides
Kui peate registreerima ainult kohandatud postituse tüübi, teeb see pistikprogramm head tööd. Pärast selle installimist saate luua kohandatud postitustüüpe ja taksonoomiat. Lihtsalt minge värskelt loodud menüüsse, lisage uus kohandatud postituse tüüp ja kirjutage uue postituse tüübi nimi ja kirjeldus. See on lihtne, kuid peate seda tähele panema see pistikprogramm ei käsitle teie uue postituse tüübi kuvamist. Kui olete uue postituse tüübi registreerinud, on ikkagi teie otsustada, kuidas seda kuvada. Soovitame teil vaadata, kuidas seda teha, või kasutada mõnda muud pistikprogrammi, mis võib ka teie postitusi kuvada.

Täiendav lugemine: WordPressi kohandatud postitustüüpide põhjalik juhend

Järeldus

Kohandatud postitustüübid on WordPressi üks suurimaid funktsioone ka tänapäeval. Mõne rea koodirühma muutmise või pistikprogrammi abil saate luua oma saidile ainulaadse postituse tüübi. Tõde on see, et algajal võib olla pisut raskem kõike esimest korda täita, kuid kui selle õpetuse juurde kinni pidada, ei tohiks teil probleeme tekkida.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map