Kuidas lisada WordPressisse klõpsatavaid telefoninumbreid

klõpsatavad telefoninumbrid-wordpress.png


Nutitelefonid valitsevad maailma. Me ei pea kordama, kuidas nutitelefonid maailma muutsid ja milleks nad võimelised on. Samuti teame, et kaasaegses ühiskonnas peab iga teie loodud veebisait olema reageeriv. Mis juhtub telefoninumbritega, mille kirjutate oma WordPressi postitustele ja lehtedele?

Enamik hiljutisi nutitelefonimudeleid tunneb telefoninumbri automaatselt ära. Noh, see on tõsi vähemalt siis, kui olete selle numbri kirjutanud õiges vormingus, mis sisaldab riigi- ja suunakoode:

 • <(Area Code) >

Kahjuks pole kõik nutitelefonid ühesugused ja mitte kõik ei tunne telefoninumbreid kõigis vormingutes ära. Paljud inimesed kasutavad endiselt üle viie aasta vanuseid telefone ja tõenäoliselt ei saa telefoninumbritel klõpsata, isegi kui need on õigesti kirjutatud. Isegi kui olete loonud fantastilise saidi, mis ahvatleb kasutajaid teile helistama, võib teil olla probleeme. Kui need kasutajad peavad numbri üles kirjutama, kopeerima ja kleepima või sisestama, on tõenäoline, et nad päästavad. Enne kui kaotada kannatamatud kliendid, kes ei soovi numbritega segadusse ajada, peaksite valmistama turba iga nutitelefoni kasutaja jaoks, olenemata nende seadmest.

Lisage klõpsatavad telefoninumbrid

Klõpstav telefoninumber

Kui peate oma veebisaidile lisama ainult ühe klõpsatava telefoninumbri, ei pea te täiendavaid pistikprogramme installima. Seda saate teha lihtsa HTML-koodi abil, mis on tegelikult sama mis tavaline link. Vaatame, kui lihtne see tegelikult on:

  1. Avage postitus tekstiredaktoris või kasutage malli koodi
  2. Kopeerige ja kleepige üks järgmistest ridadest:
  +1 (234) 567-8912
 1. Telefoninumbri muutmine
 2. Postituse salvestamine, avaldamine või eelvaadeMõni aasta tagasi teeks TEL-protokoll oma töö suurepäraselt mobiilikasutajate jaoks. Probleem oli selles, et klõpsutatavaid telefoninumbreid ei tundnud lauaarvuti brauserid, mis kas ei koonerdaks üldse või näitaksid isegi tõrketeadet. Täna on arendajad probleemi lahendanud ja protokolli saate kasutada kõigis kaasaegsetes brauserites. Ehkki see avab telefoninumbri ja hakkab nutitelefonides sellele helistama, valmistavad lauaarvutid Skype’i teie kõne jaoks ette.

Kasutage Skype’i kõnet

Aga mis siis, kui soovite, et nutitelefoni kasutajad saaksid valida tavalise ja Skype’i kõne vahel? Ärge muretsege; peate lihtsalt muutma lingi protokolli. Kasutage TEL-protokolli asemel CALLTO-protokolli:

+1 (234) 567-8912

Kui kasutate Skype’i, saate isegi lubada kasutajatel teile helistada, määrates Skype’i nime:

Skype

Kasutage SMS-i

Kas teadsite, et saate luua isegi SMS-ide lingi? Nagu juba võisite arvata, peate lihtsalt protokolli muutma. Nagu arvata võis, ei tee see link lauaarvutis klõpsamisega midagi, nii et veenduge, et kasutajad on teadlikud, et lubate neil saata SMS-i või kasutada seda tüüpi linki just siis, kui teie sait on reageeriv režiim.

 Saada SMS numbril +1 (234) 567-8912

Nupp Lisa kohe helista tasuta pistikprogrammiga

Kui teie ettevõte tugineb suuresti telefonikõnedele, peaksite klõpsatavate telefoninumbrite tegemiseks tegema veel ühe sammu. Lihtsa lingi loomise asemel võiksite kaaluda nupu Helista kohe lisamist, mis on teie mobiilikülastajatele alati juurdepääsetav. Õnneks on mõne hämmastava WordPressi pistikprogrammi hulgas fantastiliselt tasuta üks, mis aitab teil seda saavutada.

Nupp Helista kohe

HIND: tasuta

WordPressi helistamise nupp

See tasuta pistikprogramm on kerge ja selle installimine, aktiveerimine ja seadistamine võtab sekundit. Pärast installimist peate tegema ainult oma telefoninumbri, valima nupu värvi ja selle asukoha. Võite kuvada ekraani vasakus või paremas servas helistamisnuppu või valida kuvada täieliku alumise nupu, mis rõhutab teie uut funktsiooni.

Kui teie veebisaidiga on seotud Google Analyticsi konto, võimaldab pistikprogramm teil telefonikõnesid jälgida, luues sündmuse iga tehtud kliki jaoks. See on lihtne; kui olete pistikprogrammi seadistanud, laske vähemalt 24 tundi enne, kui Google Analytics andmeid kuvab.

Nupp CallPress WordPressi seadete jaoks

Kui te ei soovi nuppu kuvada kindlatel postitustel ja lehtedel, kirjutage seadetes üles nende ID-d. Nii lihtne see on. Nupu kuvamiseks kõigil WordPressi lehtedel jätke viimane valik tühjaks.


Nagu paljude muude WordPressi asjadega, pole ka klõpsatavate telefoninumbrite loomine sugugi keeruline. Loodame, et see artikkel aitab teil oma oma luua. Kuidas teile meeldivad teie uued lingid??

Kui vajate oma WordPressi ajaveebi kohta rohkem abi, siis tasandage oma WordPressi oskused meie õpetuste abil.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map