Kuidas leida ja sisse logida WordPressi administraatori URL-i

WordPress-admin-login-page.png


Pärast WordPressi installimist peate sisse logima oma uude ajaveebisse. Juurdepääsuta administraatori lehtedele ei saa te oma uut ajaveebi kohandada. Administraator on koht, kus toimub kõik, kus kirjutate postitusi ja haldate saiti. Selleks, et teised ei saaks seda saiti redigeerida, peate sisse logima oma kasutajanime ja parooliga.

Kuid kui olete WordPressis uus tegija, võib administraatori sisselogimislehe leidmine teile kriimustada oma pea segaduses. Kuidas sellele juurde pääseda??

Ärge muretsege; seal on esimene kord kõige jaoks ja enamikul blogijatel oli WordPressi ajaveebi loomisel sama probleem. Selles artiklis näitame teile, kuidas töötada WordPressi administraatori sisselogimislehega.

Kuidas leida WordPressi administraatori sisselogimislehte

Algselt, WordPress kasutab standardset sisselogimise URL-i, mis on sama kõikides ajaveebides. Selle avamiseks peate lihtsalt lisama / wp-admin oma saidi URL-i lõpus.

WordPressi vaikimisi sisselogimise URL

www.example.com/wp-admin

WordPressi arendajad lisas ka mitu muud URL-i, mis viivad samale lehele. Seega, kui teile mingil põhjusel vaikimisi ei meeldi wp-admin URL-i abil saate sisselogimislehele siseneda järgmiselt:

  • www.example.com/wp-login
  • www.example.com/admin
  • www.example.com/login

Pange tähele, et kõik need URL-id osutavad samale sisselogimislehele ja te ei tee ühegi neist kasutamisel viga. Kõik nad suunavad automaatselt uuesti samale sisselogimislehele. Kui need täiendavad URL-id teie jaoks ei tööta, pöörduge tagasi vaike-URL-i juurde.

Samuti peaksite teadma, et WordPress.com administraatori lehtedel ja mandaatidel pole midagi pistmist nendega, mida kasutate ise hostitavas WordPressis. Ka vastupidi. Nad näevad lihtsalt sarnased välja, kuid neil pole üksteisega pistmist.

Looge sisselogimislehele lihtsam juurdepääs

Nüüd, kui olete sisselogimis-URL-i edukalt avanud, saate selle oma edaspidiseks ettevõtmiseks paremini juurdepääsetavaks muuta. Üks võimalus on brauseris lehe järjehoidja loomine, üks vidina lisamiseks oma WordPressi avalehele ning lisaks saate oma WordPressi menüüsse sisselogimislehe lingi lisada..

Kuidas WordPressisse sisse logida?

WordPressi sisselogimisleht

Pärast WordPressi administraatori sisselogimislehe avamist näete lihtsat kasutajaliidest, mis küsib teilt teie kasutajanime ja parooli. Kui olete WordPressi ise installinud, peaks teil juba olema installimise ajal loodud administraatori mandaat. Kontrollige postkasti, kui olete need unustanud, kuna WordPress saatis teile e-kirja kogu sisselogimiseks vajaliku teabega. Kui aga keegi teine ​​installis selle teie jaoks või kui võtate kellegi veebisaidi üle, peaksite teilt küsima administraatori sisselogimisandmeid.

  1. Minge WordPressi administraatori sisselogimislehele
  2. Sisestage kasutajanimi ja parool
  3. Klõpsake nuppu Logi sisse nuppu

Kui mandaat on õige, viib WordPress nüüd armatuurlauale, kus saate alustada tööd oma esimese postituse kallal ja hallata veebisaiti.

Sõltuvalt teie soovidest võib sisselogimisleht välja näha kõike, mis teile meeldib. Paljud pistikprogrammid aitavad teil lehe välimust kohandada ja tutvustada täiendavaid turvafunktsioone. Kui te ei kasuta värskelt installitud WordPressi, võib leht välja näha teistsugune kui selles artiklis kujutatud. Sellel võivad olla erinevad pildid, logod ja isegi lisaväljad, mis võib vajada küsimustele vastamist, koodide skannimist või nutitelefoni kasutamist täiendavate turvavõtmete hankimiseks. Palun ärge muretsege selle pärast.

Jäta mind meelde

WordPressi valik Jäta mind meelde

Kui vaatate sisselogimisekraani veelkord, märkate lihtsat Mäleta mind suvand, mille saate kontrollida või tühistada. Kui valite suvandi, olete pärast sisselogimist edukalt sisse loginud, jätab brauser meelde kasutajanime ja parooli kombinatsiooni kasutades küpsist.

Sel juhul salvestatakse teave teie arvutisse (tavaliselt kaks nädalat, kuid see võib sõltuda teie seadetest). See tähendab, et järgmine kord, kui avate WordPressi administraatori sisselogimislehe, saab brauser teada, et olete juba olemasolev kasutaja ja te ei pea uuesti samu mandaate sisestama.

Millal (mitte) kasutada Mäleta mind valik

Kasutage Mäleta mind valik ainult personaalarvutites, millele kellelgi teisel pole juurdepääsu. Kontrollides suvandit avalikes arvutites sisse logides, paljastate administraatori lehed kõigile. Nad saavad teie ajaveebi kaaperdada, kustutada või midagi muud, mis teile ei meeldi.

Unustasite parooli valiku

Ekraani kõige alumises osas näeteUnustasid parooli?”Valik. Kui olete oma parooli unustanud, klõpsake linki, mis avab veidi teistsuguse sisselogimiskuva.

WordPress kaotas parooli

Siin peate sisestama oma kasutajanime või e-posti aadressi, mida kasutate administraatori konto registreerimisel. Kui olete jõudnud nupule „Hankige uus paroolNuppu, saadab WordPress teile koheselt meilisõnumi. Selles saate teate parooli muutmise kohta ja spetsiaalse unikaalse lingi, mis viib uue paroolini. Kui e-posti ei saabu mõne minuti pärast, kontrollige oma rämpsposti kausta. Kui seda pole seal, peate parooli lähtestamiseks küsima WordPressi eksperdilt.

WordPressi parooli lähtestamine

E-kirja lingil klikkides näete äsja loodud parooli, mis võimaldab teil sisse logida. WordPress loob teile turvalise parooli, kuid võite samal lehel kirjutada ka oma parooli. Kui olete valmis, pidage meeles oma parooli ja klõpsake nuppu Lähtesta parool nuppu. Pärast seda annab WordPress teile teada, kas parooli õnnestus edukalt muuta ja kui jah, suunab see teid tagasi sisselogimislehele.

Järeldus

WordPressi saidile sisselogimiseks peate oma saidi URL-i lõppu lisama / wp-admin. Saate seda hõlbustada, kui lisate lehele järjehoidjad, lisate vidina oma esilehele või menüüsse. Proovige kasutada turvalisi paroole ja olge selle kasutamisel ettevaatlik Mäleta mind tunnusjoon. Igaks juhuks, kui unustate parooli, lõdvestuge, sest WordPress võimaldab teil uue parooli luua.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Liked Liked