Kuidas kiiresti teemade ja pistikprogrammide alt koodi leida ja redigeerida

leidke-redigeeri-wordpress-code.png


WordPressiga töötamine võib olla lihtne. Võrreldes paljude teiste sisuhaldussüsteemidega on see tõesti lihtne. Isegi siis, kui teil pole koodi või kujundusega midagi pistmist, saate ikkagi oma WordPressi ajaveebi luua ja mõne minuti pärast võite hakata sisu kirjutama ja avaldama. Kui peate oma WordPressi ajaveebi laiendama, saate seda teha, installides mõned miljonitest Internetis saadaolevatest pistikprogrammidest ja teemadest.

Kuid kui suhtute oma saidi suhtes pisut tõsisemalt, peate varem või hiljem kohandama asja või kahte. Hoolimata sellest, kui hea teema või pistikprogramm on, kui palju valikuid selle abil saate, pole lihtsalt kõike võimalik redigeerida. Näiteks saate muuta pealkirja ja mõnda olulist nuppu, kuid kuidas seda muuta, kui konkreetset elementi ei saa kohandaja ja teema / pistikprogrammi valikute kaudu muuta? Sa muudad seda ise.

Sõltuvalt sellest, kui palju te WordPressi kohta teate, võib failide muutmine olla kaheminutiline töö või võib see pärast kogu kohandamisega kulutatud tundi kogu teie saidi kokku krahmata. Enne failide muutmise alustamist veenduge, et oleksite oma tegevusega kursis ja et teil on alati varukoopia turvaliselt kausta, mis asub väljaspool teie serverit.

Kui olete otsustanud, et on õige aeg muudatuste tegemiseks, võite takerduda esimesse sammu – leida õige fail, kus kood asub. Kuna WordPress koosneb kümnetest erinevatest failidest, võib algajal olla raskusi nende leidmisega. WordPressi arendajatel pole sellega probleeme, kuna nad juba teavad seda Mallihierarhia peast. Kuid kui te pole kodeerimisest nii huvitatud, peaksite teadma nende pistikprogrammide kohta, mis võivad teid palju aidata.

Mis on fail

HIND: tasuta

Mis on fail

Kui olete mõelnud idee järele, et selle pistikprogrammi lühend on WTF, näete, kui lahe plugin tegelikult on. Kui olete selle installinud ja aktiveerinud, loob fail File faili lihtsa menüü otse teie tööriistaribal otse oma kasutajanime ja laheda foto juurde. Kui avate nüüd oma saidil mõne lehe, saate hõljutada kursorit menüükäsuga Fail ja lisandmoodul ütleb teile, milliseid malli osi selle konkreetse lehe loomisel on kasutatud..

Pistikprogramm võimaldab teil klõpsata malli nimel, mis viib teid redigeerimislehele. Kuigi see võib väikeste muudatuste tegemiseks olla suurepärane, olge mallifailide otse WordPressist redigeerimisel väga ettevaatlik.

Nagu juba näete, on pistikprogramm üsna lihtne, kuid see aitab teil tuvastada malli osi, mida soovite kiiresti muuta. Ülejäänud on teie enda otsustada. Seetõttu soovime tutvustada veel ühte tasuta pistikprogrammi, mis aitab teid veelgi.

Keelotsija

HIND: tasuta

Keelotsija

Kui õige malli leidmisest ei piisa, on siin abiks String Locator. Kujutage ette, et soovite muuta oma teema konkreetset HTML-i elementi või mõnda teie installitud pistikprogrammi. Elemendi leiate kiiresti oma brauseri kaudu, kuid teil on siiski probleeme selle elemendi loonud faili leidmisega. Kuna töötate nüüd kohandatud teemade ja pistikprogrammidega, võivad failide nimed erineda sellest, millega olete harjunud. Võib-olla on arendaja paigutanud koodi eraldi faili, et asja edasiseks arendamiseks lihtsamaks muuta, ja võite koodi otsimisel takerduda sadade failide kaudu. Selle asemel võite kasutada stringiotsijat.

Kui otsustate kasutada seda pistikprogrammi, ei pea te muretsema selle pärast, millist malli kasutatakse konkreetse stringi tootmiseks, mida otsite.

Ükskõik, kas otsite sõna, tervet fraasi või kooditükki, leiab see pistikprogramm selle.

Teil on vaja vaid navigeerida Tööriistad -> keelteotsija ja alustage otsimist. Seejärel skannib pistikprogramm kõik teie installitud teema- ja pistikfailid ning leiab otsingusõna. Võite isegi valida konkreetse teema / pistikprogrammi, mille jaoks pistikprogramm otsitakse.

Kui olete vajutanud nupule Otsi ja lubanud mõne sekundi jooksul stringi otsijal võlu teha, kuvatakse tulemustes teile string, fail, kus see asub, ja rea ​​number. Pistikprogramm võimaldab teil seda konkreetset faili redigeerida ja see tõstab teie otsingufraasi kohe esile!

Nüüd saate muuta mis tahes teema / pistikprogrammi osa, tõlkida nende kodeeritud osad ja unustada käsitsi skannimise failide kaudu, mis pole teile teada.


Kuigi need WordPressi tööriistad võivad teid palju aidata, soovitame teil siiski oma saidi eest hoolitseda. Kui te pole kindel, milliseid muudatusi teete, veenduge, et teil on alati värske varukoopia ja kaaluge spetsialistide palkamist, kes teeks teie heaks töö. Arvestage ka sellega, et paljud arendajad ei saa teid aidata, kui teete vigu, muutes ise teemat või pistikprogrammi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map