Kuidas installida WordPressi teema?

install-wordpress-theme.png


WordPressi ajaveebi käivitamisel ja eriti kui see on esimene, millega olete töötanud, võib õige WordPressi teema leidmine võtta aega. Ja see on midagi täiesti loomulikku. Nii nagu uue mööbli leidmine või uue soengu kasuks otsustamine, võtab ka aeg, kuni komistad selle ideaalse teema juurde, mis jääb sinu saidil aktiivseks.

Selle protsessi käigus installite tõenäoliselt proovimiseks mitu erinevat teemat. Ja kui otsustate osta premium-klassi, peate siiski teadma, kuidas see oma WordPressi saidile installida, enne kui kasutajad saavad selle kujundust nautida.

Uue WordPressi teema installimine on üsna lihtne. Kuid kuna kasutada on kolme erinevat meetodit, miks mitte neid kõiki nüüd õppida? Kui olete kõiki tehnikaid proovinud, pole teil tulevikus kunagi probleeme uute teemade installimisega. Uue teema saamiseks oma saidil saate teha järgmist.

 • Kasutage WordPressi otsimisfunktsiooni
 • Laadige see otse WordPressist üles
 • Teema üleslaadimine FTP kaudu (täpsem)
Kuna teema installimine võtab vaid mõne minuti, võite proovida mõnda neist meetoditest.

Ametlikust kataloogist tasuta WordPressi teemade installimise kiireim viis on sisseehitatud otsingufunktsiooni kasutamine.

 1. Valige administraatori juhtpaneeli menüüst Välimus -> kujundused
 2. Klõpsake lehe ülaosas nuppu „Lisa uus“

Sellel lehel kuvab WordPress oma hoidlast viisteist esiletoodud teemat. Sellest hetkest alates võite hakata otsima endale meelepärast teemat.

Iga teema on eraldi funktsioonikastis. Ülemisel ribal saate vaate muuta kõige populaarsemad, uusimad või lemmikteemad. Vahekaart Lemmikud on tühi, kuni vähemalt ühe üksuse WordPress.org-i lehtedel märgite. Klõpsates nupul „Funktsioonide filterNuppu, kuvab WordPress valitud filtri abil üksusi:

 • Paigutus – ruudustik, üks veerg, vasak külg jne.
 • Funktsioonid – paindlik päis, kohandatud taust, täislaiusega mall jne.
 • Teema – puhkus, uudised, fotograafia jne.

Kuidas otsida WordPressi teemasid?

Esmapilgul näete ainult ekraanipilti ja iga teema nime.

Kui olete hiirekursori viinud teile meelepärase üksuse kohale, kuvatakse WordPressil mõned lisavalikud.

Kui klõpsate nupul „Üksikasjad ja eelvaade“ või „Eelvaade“, kuvatakse WordPress avage demonstreerimisleht sellest konkreetsest esemest. Siit saate lugeda ka kirjeldust, vaadata hindepunkti ja vaadata selle kohta veel mõned üksikasjad.

Kui teile meeldib see, mida näete demonstreerimislehel, saate selle teema kiiresti installida:

 1. Klõpsake lehe vasakus ülanurgas nuppu Install

 2. Oodake mõni sekund (või mõni minut, sõltuvalt teie Interneti-ühenduse kiirusest), kuni installimine lõpeb

 3. Muudatuste rakendamiseks klõpsake nuppu „Aktiveeri“

Seejärel rakendab WordPress kohandused ja uus teema muutub nähtavaks kõigile, kes teie saidi laadivad. Samuti viib teid tagasi lehele Teemad, kus saate jätkata otsingut või muuta teema loendist ükskõik milliseks.

Kuni klõpsate nupul „Aktiveeri“, püsib teema teie saidil installitavana, kuid külastajad näevad ikkagi teie vana kujundust.

Kui otsustate lülituda värskelt installitud teemale, mida te pole veel aktiveerinud, liikuge aadressile Välimus -> kujundused. Leidke üksus, hõljutage kursorit selle kohal ja klõpsake nuppu „Aktiveeri“, et uued stiilid teie saidile rakendada.

Kui te ei pea teema eelvaadet kuvama, saate selle kohe installida, klõpsates vastavat nuppu.

Laadige teema üles WordPressi administraatori kaudu

Laadige WordPressi teema üles

Esimene meetod töötab ainult tasuta WordPressi teemadega ametlik hoidla. Kuid kui laadite teema otse samast kataloogist ZIP-vormingus alla, leiate selle mõnel muul saidil või ostate lisatasuüksuse, peate selle käsitsi üles laadima.. On oluline, et teil oleks teema .zip-vormingus teema (ärge seda ekstraktige, kuna see ei toimi nii):

 1. Minema Välimus -> kujundused
 2. Klõpsake nuppu „Lisa uus“
 3. Klõpsake lehe ülaosas nuppu „Laadi teema üles”
 4. Klõpsake „Vali fail”
 5. Valige arvutist .zip-fail
 6. Klõpsake nuppu „Installi kohe”
 7. Oodake mõni sekund, kuni WordPress teema installib

Uuel avanevas lehel peaksite nägema kinnitusteadet. Samalt lehelt saate äsja üles laaditud teema eelvaate, selle kohe aktiveerida või naasta teemade lehele.

Laadige teema üles FTP kaudu

Igaks juhuks, kui teil pole praegu juurdepääsu WordPressi juhtpaneelile või kui te ei saanud mõnda muud põhjust WordPressi administraatori kaudu installida, on olemas kolmas meetod, mis aitab teil. See pole päris algajasõbralik kuna peate teadma, kuidas töötada FTP-kliendiga. See nõuab ka FTP mandaati, mida paljud algajad ei tea, kust leida ja kuidas kasutada.

Kuid kui saite oma postkasti FTP sisselogimisandmed ja te pole failiülekande protokolli ja failidega töötamise suhtes täiesti võõras, võtab WordPressi teema installimine sel viisil vaid mõne hetke.

Laadige WordPressi teema üles FTP kaudu

Nii et WordPressis kasutajasõbraliku liidese läbimise asemel, nagu varasemate meetodite korral, saate teema otse oma WordPressi installimise teemade kausta lisada:

 1. Laadige alla ja installige tasuta FileZilla või mõni muu FTP klient
 2. Avage rakendus ja looge ühendus FTP-serveriga
 3. Liikuge kausta WordPress (leitakse tavaliselt kaustast www või public_html)
 4. Avatud wp-sisu / teemad kausta
 5. Paki oma uus teema seal lahti (peaks sul lõpuks olema üks uus teema nimega kaust)
 6. Logige sisse WordPressi administraatori juhtpaneelile
 7. Avatud Välimus -> kujundused
 8. Leidke uus üksus, viige kursor kohale ja klõpsake nuppu „Aktiveeri“

Järeldus

Kui otsustate installida uue WordPressi teema, saate kasutada kolme meetodit. Ametliku WordPressi kataloogi teemasid saab administraatori paneeli kaudu kiiresti installida, kuid teised peate käsitsi üles laadima.

Igaks juhuks, kui te ei saa WordPressi kaudu teemat installida, kasutage failide otse kausta ülekandmiseks FTP-juurdepääsu. Niipea kui installite mõned WordPressi teemad ja proovite neid, saab sellest teie teine ​​olemus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map