Kontrolējiet RSS plūsmu savā WordPress vietnē kā profesionāls

Kontrolējiet RSS plūsmu savā WordPress vietnē kā profesionāls


Ja esat izveidojis vietni, kuru darbina WordPress, iespējams, ka katru dienu vai vismaz reizi nedēļā publicēsit jaunu saturu. Ja tā, jūs vēlēsities izdalīt savu saturu lietotājiem.

Lai gan daudzi no viņiem saņems atjauninājumus no jūsu vietnes, izmantojot pašu vietni un izveidotās sociālo mediju lapas, tomēr nevajadzētu aizmirst par RSS plūsmu.

Bagātināts vietnes kopsavilkums vai patiešām vienkārša sindikācija ir paredzēta, lai parādītu biežu saturu un piegādātu to plašai auditorijai. RSS dokuments, kas pazīstams kā “plūsma”, sastāv no nosaukuma, kam seko neliels fragments, attēls vai cita papildu informācija par ziņām, vietni, autoru utt..

WordPress automātiski izveido plūsmu jūsu vietnei, un jūs to varat viegli redzēt www.jūsu domēns.com/feed.

Nē, plūsmas vēl nav mirušas, un visā pasaulē ir miljoniem lietotāju. Tātad, iespējams, apmeklētāji savos datoros vai viedtālruņos izmanto dažādus apkopotājus, lai no jūsu vietnes saņemtu jaunumus. Tādēļ jūsu interesēs ir padarīt RSS plūsmu pēc iespējas labāku. Lūk, ko jūs šodien uzzināsit:

 • Informācijas panelim pievienojiet jebkuru RSS plūsmu
 • Kā viegli parādīt jebkuru ārēju RSS plūsmu
 • Iespējot attēlus RSS plūsmās; tas ir vieglāk, nekā jūs domājat
 • Ieplānojiet savas RSS ziņas ar 5 vienkāršām darbībām
 • Vienkāršākais veids, kā izslēgt kategorijas no RSS plūsmas

Informācijas panelim pievienojiet jebkuru RSS plūsmu

Pēc noklusējuma WordPress jūsu informācijas panelī parāda RSS plūsmu. Acīmredzot šajā plūsmā ir jaunumi, kas nav interesanti visiem. Tā vietā, lai atstātu to kā tādu, jūs varat pilnībā pielāgot savu informācijas paneli un noņemt plūsmu, vai arī varat pielāgot tikai plūsmu un pievienot saturu, kas jums patiešām ir svarīgs.

Bez turpmākas piepūles mēs jums parādīsim, kā mainīt WordPress plūsmu un pievienot pielāgotu saiti, par kuru jums patiesībā rūpēsies:

 1. Dodieties uz function.php failu un atveriet to
 2. Kopējiet un ielīmējiet šo kodu:
 3. funkcija wpc_dashboard_widgets () {
  globālās $ wp_meta_boxes;
  // noņemiet nevajadzīgos logrīkus
  // var_dump ($ wp_meta_boxes ['paneļa']); // izmantojiet, lai iegūtu visus logrīku ID
  atiestatīts (
  $ wp_meta_boxes ['dashboard'] ['normal'] ['core'] ['dashboard_plugins'],
  $ wp_meta_boxes ['dashboard'] ['side'] ['core'] ['dashboard_secondary'],
  $ wp_meta_boxes ['dashboard'] ['side'] ['core'] ['dashboard_primary']
  );
  // pievienojiet pielāgotu informācijas paneļa logrīku
  wp_add_dashboard_widget ('dashboard_custom_feed', 'WP Loop', 'dashboard_custom_feed_output'); // pievienot jaunu RSS plūsmas izvadi
  }
  
  funkcija dashboard_custom_feed_output () {
  atbalsojas '
  '; wp_widget_rss_output (masīvs ( 'url' => 'http://www.firstsiteguide.com/feed', 'preces' => 5, 'show_summary' => 1, 'show_author' => 0, 'show_date' => 1 )); atbalss "
  "; } add_action ('wp_dashboard_setup', 'wpc_dashboard_widgets');
 4. Mainiet vēlamos parametrus
 5. Saglabāt izmaiņas

Ja jūs neproti kodēt, nebīstieties no visa iepriekš redzētā. Koda pielāgošana, lai jūs varētu pievienot RSS plūsmu, kuru jūs patiešām vēlaties, ir tikai dažu soļu attālumā.

Sāksim ar vissvarīgāko daļu, un tā ir RSS plūsmas adrese. Augšējā funkcijā vienkārši atrodiet šo koda rindu un mainiet URL:

'url' => 'http://www.yourrssfeed.com/feed'

Tagad, kad esat atradis līniju un mainījis adresi, varat lēnām turpināt lasīt kodu. Iesācējiem mainiet ziņu skaitu kuru vēlaties parādīt savā plūsmā. Kopsavilkumam, autoram un datumam var būt tikai “1” vai “0” vērtības, kas nozīmē, ka vēlaties vai nevēlaties parādīt kopsavilkumu, autora vārdu un uzminēto – publicēšanas datums.

Visbeidzot, jūs, iespējams, vēlēsities mainīt savas RSS plūsmas nosaukumu. Ja tā, atrodiet šo rindiņu funkcijā, kas jums pirms brīža ir c / p, un mainiet virsrakstu:

wp_add_dashboard_widget ('dashboard_custom_feed', 'TITLE GOES HERE', 'dashboard_custom_feed_output'); // pievienot jaunu RSS plūsmas izvadi

Neaizmirstiet saglabāt izmaiņas un pāriet uz informācijas paneli. Ja viss ir izdarīts pareizi, jūsu pielāgotā ziņu plūsma ir gatava; forši, vai ne??

Kā viegli parādīt jebkuru ārēju RSS plūsmu

Lai gan jūs varat viegli parādīt savu RSS plūsmu, vienkārši novirzot lietotājus uz saiti jūsu WordPress vietnē, ārējās saites parādīšana varētu būt nedaudz sarežģītāka. Tomēr neļaujiet tam jūs atturēt, jo joprojām varat RSS plūsmu parādīt jebkur jūsu vietnē, vienkārši nokopējot / ielīmējot funkciju, kuru mēs jums parādīsim šajā rakstā.

Tā vietā, lai instalētu citu spraudni, kas pārņem plūsmas kontroli un būs nepieciešama pastāvīga aprūpe un atjauninājumi, varat izveidot savu sarakstu. Viss, kas jums būs jādara, ir jāmaina saite uz plūsmu, kuru vēlaties parādīt, un mainiet savā vietnē parādīto plūsmu skaitu..

Neatkarīgi no tā, vai parādīsit ārēju RSS plūsmu jaunā lapā / ziņā vai vēlaties to ievietot sānjoslā, galvenē vai kājenē, procedūra ir praktiski tāda pati:

 1. Atveriet sānu joslu.php failu vai jebkuru failu, kurā vēlaties parādīt plūsmu
 2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:
 3. get_item_quantity (4);
  $ rss_items = $ rss-> get_items (0, $ maxitems);
  ?>
  
  
 4. Mainiet URL 2. rindā
 5. Mainiet RSS plūsmu skaitu, kas tiks parādīti 3. rindā
 6. Saglabāt izmaiņas

Tagad, kad esat iestatījis vienu vai vairākas RSS plūsmas no citām vietnēm, neaizmirstiet rūpēties par savām RSS plūsmām.

Iespējot attēlus RSS plūsmās; tas ir vieglāk, nekā jūs domājat

Daudzi cilvēki domā, ka RSS plūsmas ir daļa no vēstures. Vēl vairāk, cilvēki ikdienā izmanto RSS. Jūs varat ne tikai saglabāt savas iecienītās vietnes pārlūkprogrammā, savā vietnē vai pat WordPress adminā, bet plūsmas kļuva vēl populārākas, tiklīdz viedtālruņi pārņēma pasauli. Tagad varat sekot līdzi iecienīto atjauninājumu un autoru atjauninājumiem, atrodoties ceļā, un dažu sekunžu laikā pēc jauna raksta publicēšanas varat piekļūt jaunam saturam..

Pat ja jūs joprojām neesat iekļuvis RSS plūsmās, kad sākat darboties pats savā vietnē, jums vajadzētu padomāt par tiem, kas regulāri izmanto šo pakalpojumu.

rss padeve

WordPress ir dažādi veidi, kā manipulēt ar RSS saturu. Piemēram, varat plānot savu RSS plūsmu vai arī mainīt veidu, kā WordPress rāda fragmentus, kuri ietekmē arī RSS plūsmas. Bet neatkarīgi no tā, ko jūs darāt, jums joprojām nebūs sava RSS barotnei pievienota attēla.

Iedomājieties, ka jums ir vairākas vietnes par to pašu tēmu, kuras regulāri atjaunina savas plūsmas. Jūs savā viedtālrunī atverat savu plūsmas lietotni (piemēram, Feedly), un blakus sludinājuma nosaukumam ir vietne ar attēlu, bet otrai nav attēlu. Gandrīz visos gadījumos cilvēki izmantos saiti ar blakus esošo attēlu, jo tas šķiet interesantāks un rada sajūtu, ka autore rūpējas par savām lietām.

Tā kā jums jau ir pievienots attēls, kas pievienots katrai ziņai, tas nav attaisnojums – varat arī pievienot šo attēlu RSS plūsmai un padarīt jūsu vietni pievilcīgāku cilvēkiem, kuri izmanto plūsmas.

Šajā rokasgrāmatas daļā mēs jums parādīsim, kā savām plūsmām pievienot piedāvāto attēlu. Patiesībā tas ir ļoti vienkārši, un jums būs tikai jākopē un jāielīmē kods, kas atrodams zemāk:

 1. Atveriet function.php failu
 2. Kopējiet un ielīmējiet kodu:
 3. add_filter ('the_content_feed', 'rss_post_thumbnail');
  funkcija rss_post_thumbnail ($ saturs) {
  globāls $ pasts;
  if (has_post_thumbnail ($ post-> ID))
  $ content = '

  '. get_the_post_thumbnail ($ post-> ID, 'sīktēls'). '

  '. $ saturs; atgriezt $ saturu; }
 4. Saglabāt izmaiņas

Lūdzu. Katra ziņa, kurai ir pievienots piedāvātais attēls, tagad izmantos to pašu attēlu kā papildinājumu RSS plūsmām. Tagad jūs varat turpināt izmēģināt atjaunināto RSS plūsmu jebkurā lietojumprogrammā, kuru jūs varētu izmantot. Garlaicīga un vienkārša teksta vietā jums būs attēls, kas maina visu jūsu vietnes noformējumu.

Ieplānojiet savas RSS ziņas ar 5 vienkāršām darbībām

Parasti WordPress automātiski ievietos jūsu jauno rakstu RSS plūsmā pēc tam, kad būsit nospiedis publicēšanas pogu. Kaut arī tajā nav nekā slikta, un jūs faktiski vēlaties, lai jūsu raksts pēc iespējas ātrāk tiktu parādīts plūsmā, dažreiz jūs varētu vēlēties ieplānot šo ziņu. Šajā raksta daļā mēs jums parādīsim, kā aizkavēt RSS ziņu. Piemēram, ja jūs atliksit ziņu uz dažām minūtēm, jums pietiks ar papildu izmaiņu veikšanu, pirms ziņa tiek publicēta plūsmā..

Šis ir kods, kas jums būs nepieciešams, lai sasniegtu šo kavēšanos:

 1. Atveriet function.php failu
 2. Pārrakstiet koda vārdu vārdā vai, protams, nokopējiet un ielīmējiet kodu:
 3. funkcija plānota_piegāde ($ kur) {
  globālais $ wpdb;
  
  ja (is_feed ()) {
  // laika spiedogs WP formātā
  $ tagad = gmdate ('Y-m-d H: i: s');
  
  // vērtība gaidīšanai; + ierīce
  $ jāgaida = '10'; // vesels skaitlis
  
  // http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/date-and-time-functions.html#function_timestampdiff
  $ ierīce = 'MINUTE'; // MINUTE, STUNDA, DIENA, NEDĒĻA, MĒNESIS, GADS
  
  // pievienojiet SQL sintakse noklusējumam $ kur
  $ kur. = "UN TIMESTAMPDIFF ($ ierīce, $ wpdb-> posts.post_date_gmt, '$ tagad')> $ jāgaida";
  }
  
  atgriezt $ kur;
  }
  
  add_filter ('posts_where', 'plānots_piegāde');
 4. Mainiet $ ierīces mainīgo lielumu minūtēs, stundās, dienās un tā tālāk
 5. Mainiet mainīgo $ wait uz minūšu, stundu, dienu skaitu vai jebkuru citu, ko esat izvēlējies. Šis ir laiks, kad jūsu ziņa būs jāgaida, pirms tā automātiski tiek publicēta RSS barotnē
 6. Saglabāt izmaiņas

Tieši tā. Lai ieplānotu RSS plūsmu, jums nekas cits nav jādara.

Automatizējiet savas ziņas RSS plūsmu

Automatizējiet savu RSS plūsmu izvade ar tīmekļa push paziņojumiem. Viegli integrējiet savus tīmekļa push paziņojumus, lai automātiski publicētu RSS plūsmas vienumus, izmantojot mērķtiecīgus tīmekļa push paziņojumus.

Vienkāršākais veids, kā izslēgt kategorijas no RSS plūsmas

Kopš brīža, kad publicējat savu pirmo ziņu, izmantojot WordPress, jaunie ziņojumi automātiski tiks publicēti kā RSS plūsma. Šai plūsmai var viegli piekļūt ikviens lietotājs, kurš vēlas sekot jūsu vietnei, un tāpēc jums ir jāpadara RSS plūsma tik laba, cik to var iegūt.

RSS barotne

Lai gan jūs varat viegli atlikt savu plūsmu publicēšanu jebkurā laikā, kad vien vēlaties, dažreiz jums būs jāparāda sekotājiem tikai noteiktas kategorijas. Vēl labāk, jūs vēlēsities izslēgt tās kategorijas, kuras nevēlaties rādīt plūsmā.

Vienkārši izslēdziet kategorijas no RSS plūsmas:

Piemēram, jums var būt duci kategoriju, kuras katru dienu tiek atjauninātas ar jaunu saturu, un jūs nevēlaties satraukt savus lietotājus. Varbūt konkrēta kategorija ir paredzēta tikai, lai piesaistītu lietotājus no sociālo mediju vietnēm. Vai varbūt vēlaties, lai jūsu RSS plūsmā tiktu parādīta tikai kategorija “jaunumi”. Neatkarīgi no iemesla, šajās rindās mēs parādīsim, kā kategoriju viegli izslēgt no RSS plūsmas:

 1. Atveriet funkcijas.php
 2. Kopējiet un ielīmējiet kodu:
 3. funkcija exit_categories_from_rss ($ query) {
  if ($ query-> is_feed) {
  $ query-> set ('kaķis', '- 10, -21, -32');
  }
  atgriezt $ vaicājumu;
  }
  add_filter ('pre_get_posts', 'exc_categories_from_rss');
  
 4. Mainiet kategorijas ID 3. kategorijārd līnija
 5. Saglabāt izmaiņas

Vienkāršākais veids, kā atrast kategorijas ID numuru, ir kategorijas atvēršana no Ziņas -> Kategorijas. Tiklīdz jūs noklikšķināsit uz pogas “Rediģēt”, ID tiks parādīts pārlūkprogrammas augšdaļā URL formā.

Kā jūs varat pamanīt no koda, lai izslēgtu kategoriju, pirms ID būs jāievada burts “-”. Kad esat iestatījis ID, šīs kategorijas vairs netiks rādītas jūsu RSS plūsmā. Ja jums tas nākotnē jāmaina, varat vienkārši mainīt funkciju, kad tas nepieciešams, un pievienot / noņemt kategoriju no saraksta.

Jūsu RSS plūsma ir kļuvusi vēl labāka. Neaizmirstiet pārbaudīt mūsu citas pamācības par to, kā uzlabot savu WordPress darbināmo vietni un pēc iespējas labāk izmantot jau lielisko emuāru veidošanas platformu.

Iesaiņošana

Tagad jums vajadzēja pieņemt faktu, ka RSS plūsmas joprojām ir lieta. Pat ja jūs neesat RSS cienītājs, jums vajadzētu padomāt par saviem apmeklētājiem, kuri joprojām izmanto plūsmas katru dienu. Lai viņiem palīdzētu, pēc iespējas labāk izmantojiet savu RSS plūsmu, īstenojot kādu no padomiem, ko mēs jums parādījām šajā rokasgrāmatā.

Ko jūs domājat par RSS? Vai jūs apkopojat jaunumus savos datoros vai viedtālruņos? Kas par RSS jūsu emuārā?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map