Коментарі: Що таке коментар та як ним керувати?

wordpress-comments.png


Платформа для блогів WordPress оснащена системою коментування, яка дозволяє відвідувачам вашого веб-сайту залишати думки з даної теми та спілкуватися з вами та іншими користувачами вашого сайту. Відоме як коментар, це (зазвичай коротке) повідомлення розташоване внизу ваших публікацій та сторінок.

Коли користувач приземлиться на публікацію або сторінку, де включені коментарі (за замовчуванням WordPress дозволяє коментувати всі публікації та сторінки), він побачить форму коментарів. Заповнивши його та написавши відповідь, будь-який користувач може висловити свою думку, яка з’явиться під статтею. Інші користувачі можуть бачити і відповідати на будь-який коментар або писати свої.

Як керувати коментарями в WordPress

Якщо ви перейдете до коментарів із меню панелі адміністратора зліва, ви зможете обробляти всі коментарі на вашому сайті. Вони будуть відсортовані у списку, де кожен коментар містить такі елементи:

 • Автор – ім’я, електронна адреса та адреса веб-сайту
 • Прокоментуйте – текст, написаний автором
 • Опублікувати  – посилання на оригінальну публікацію чи сторінку, де можна знайти коментар
 • Дата і час – коли вона була подана

Для управління одним коментарем розмістіть курсор на ньому – під вибраним коментарем з’явиться кілька посилань управління. Тут ви можете схвалити або відхилити вже опублікований коментар. За замовчуванням всі отримані вами відповіді будуть чекати вашого модерації, і вам доведеться вручну клацнути кожну з них, щоб вони могли відображатися на вашій публікації чи сторінці.

Керуйте коментарями WordPress

Щоб швидко відповісти на коментар, виберіть друге посилання “Відповісти”, яке відкриє редактор під ним. Ви можете написати відповідь і накреслити її за своїм смаком (зробіть текст жирним шрифтом, курсивом, додайте посилання, цитати тощо)

Параметр швидкого редагування дозволяє змінювати коментар. Ви можете змінити текст, посилання та все, як це було ваше власне. Крім того, ви можете змінити ім’я, електронну пошту та URL-адресу особи, яка залишила відповідь. Кнопка “Редагувати” дає вам однакові параметри, але вона відкриває коментар на окремій сторінці.

Кнопка спаму позначить коментар небажаним і перемістить його в окрему папку. Так само буде кнопка Кошик видалити коментар і перенести його на сміття. Він залишиться там тридцять днів, якщо ви не назавжди видалите його зі списку.

Змінення налаштувань коментарів

Ви можете змінити поведінку системи коментарів за замовчуванням WordPress за допомогою налаштувань. Наприклад, вирішіть, чи можуть користувачі, які не ввійшли в систему, залишати свої відповіді або вмикати опцію, яка автоматично схвалює всі коментарі (не рекомендується). Оскільки ми вже описали параметри дискусії детально, перегляньте, як працювати з налаштуваннями коментарів WordPress.

Вимкнення коментарів для певних сторінок

Обговорення

Навіть незважаючи на те, що WordPress дозволяє коментувати всі публікації та сторінки, ви можете контролювати це налаштування для кожної окремої публікації чи сторінки.

 1. Редагування публікації чи сторінки
 2. Знайдіть “Параметри екрана” вгорі
 3. Установіть прапорець “Обговорення”
 4. Прокрутіть всю сторінку вниз під редактором публікацій
 5. У полі Обговорення виберіть дозволити / заборонити коментарі для цієї сторінки

Отримуйте електронні листи, коли хтось коментує

За замовчуванням WordPress надсилатиме вам електронний лист щоразу, коли хтось залишає коментар на вашому сайті. Хоча це приємна особливість, коли ви починаєте свій блог WordPress, можливо, це буде нудота, як тільки ви почнете отримувати більше відповідей. Якщо ви не хочете отримувати нові електронні листи для кожного коментаря на своєму сайті, поверніться до Налаштування -> Обговорення де їх можна вимкнути.

Інші плагіни для коментування

Платформа для коментування за замовчуванням просто достатня для звичайного користувача. Але якщо ви вирішили розширити систему коментування, вам слід знати, що це десятки інших плагінів WordPress, які можуть повністю замінити стандартний. Наприклад, ви можете встановити Disqus, Comments Evolved, Livefyre Comments 3 або навіть додати коментарі Facebook на свій сайт.

Коментувати спам

Спам-коментар у прикладі WordPress

На жаль, один із перших коментарів, який ви потрапите на свій сайт, ймовірно, буде спамом (небажаний коментар). З того моменту, коли ви встановите WordPress, ваш сайт стане мішенню для тисяч спамерів, які почнуть надсилати вам погано написану рекламу та небажані повідомлення. На щастя, існує багато плагінів проти спаму, які допоможуть вам боротися з цією загрозою. Для початку є Akismet, який встановлений з WordPress.

Пінгбеки

Пінгбек

Коли хтось посилається на ваш блог з будь-якого іншого веб-сайту, ви отримаєте повідомлення pingback. Таким чином WordPress допомагає вам відстежувати сайти, які посилаються на вас. Пінгбеки визнаються коментарями, і вони з’являться у списку модерацій серед усіх інших регулярних коментарів, розміщених вашими відвідувачами.

Щоб відрізнити pingback від коментаря, знайдіть […] на початку та в кінці кожного коментаря.

Аватари

WordPress аватари

У кожного коментатора поруч із коментарем показано невелике зображення. Це зображення називається аватаром, і воно представляє автора. WordPress використовує Gravatar щоб відобразити це зображення. Отже, якщо ви хочете мати свою фотографію або будь-яке спеціальне зображення для аватара, будь-ласка, зареєструйте обліковий запис Граватар.

 1. Перейдіть до Користувачі -> Ваш профіль і перевірити електронну адресу, яку ви використовуєте
 2. Відкрити сайт Gravatar
 3. Зареєструйтесь у службі за допомогою електронної адреси, яку ви використовуєте
 4. Завантажте обране вами зображення та налаштуйте його
 5. Підтвердьте зміни
 6. Поверніться до Користувачі -> Ваш профіль і перевірте своє нове зображення

Користувачі, які не мають безкоштовного облікового запису Gravatar та спеціального аватара, отримають зображення аватара за замовчуванням. Ви можете встановити його за замовчуванням у Налаштуваннях обговорень.

Коментарі важливі

Коментарі – це хороший спосіб підтримувати зв’язок зі своїми читачами. Вони можуть зробити ваш веб-сайт кращим і більш інтерактивним. Перш ніж почати регулярно використовувати коментарі, не забудьте перевірити налаштування та налаштувати їх під свої потреби. Якщо вам не подобається, як працюють стандартні коментарі, є десятки інших плагінів, які можуть замінити систему за замовчуванням. На жаль, коментарі також приваблюють спамерів, тому будьте готові до боротьби зі спамом у будь-який час.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map