Komentarai: Kas yra komentaras ir kaip jį valdyti?

wordpress-comments.png


„WordPress“ tinklaraščių platforma aprūpinta komentavimo sistema, leidžiančia jūsų svetainės lankytojams palikti nuomones tam tikra tema ir bendrauti su jumis bei kitais jūsų svetainės vartotojais. Žinomas kaip komentaras, šis (dažniausiai trumpas) pranešimas yra jūsų įrašų ir puslapių apačioje.

Kai vartotojas nusileis ant įrašo ar puslapio, kuriame įgalinti komentarai (pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ leidžia komentuoti visus pranešimus ir puslapius), jis matys komentaro formą. Užpildęs jį ir parašęs atsakymą, bet kuris vartotojas gali pareikšti savo nuomonę, kuri bus rodoma po straipsniu. Kiti vartotojai gali matyti komentarus ir atsakyti į juos arba rašyti patys.

Kaip valdyti komentarus „WordPress“

Jei naršyklės kairėje pusėje einate į „Komentarai“ iš administratoriaus prietaisų skydelio meniu, galėsite tvarkyti visus savo svetainės komentarus. Jie bus rūšiuojami sąraše, kuriame kiekvienas komentaras turi šiuos elementus:

 • Autorius – vardas, pavardė, el. Pašto adresas ir svetainės adresas
 • Komentuok – autoriaus parašytas tekstas
 • Paštu  – nuoroda į pradinį pranešimą arba puslapį, kuriame galite rasti komentarą
 • Data ir laikas – kai jis buvo pateiktas

Norėdami valdyti vieną komentarą, užveskite žymeklį ant jo – po pasirinktu komentaru pasirodys kelios valdymo nuorodos. Čia galite patvirtinti arba nepatvirtinti jau paskelbto komentaro. Pagal numatytuosius nustatymus visi jūsų gauti atsakymai lauks jūsų sutikimo, o jūs turėsite rankiniu būdu spustelėti kiekvieną iš jų, kad jie galėtų būti rodomi jūsų įraše ar puslapyje.

Tvarkykite „WordPress“ komentarus

Norėdami greitai atsakyti į komentarą, pasirinkite antrąją nuorodą „Atsakyti“, kuri atidarys redaktorių po juo. Galite parašyti atsakymą ir surašyti jį pagal savo skonį (paryškinkite tekstą, kursyvu, pridėkite nuorodas, citatas ir pan.)

Greito redagavimo parinktis leidžia pakeisti komentarą. Galite pakeisti tekstą, nuorodas ir visa, kas buvo jūsų pačių. Be to, galite redaguoti atsakymą pateikusio asmens vardą, el. Pašto adresą ir URL. Mygtukas Redaguoti suteikia tas pačias parinktis, tačiau atidaro komentarą atskirame puslapyje.

Šlamšto mygtukas pažymės komentarą kaip nepageidaujamą ir perkels jį į atskirą aplanką. Panašiai veiks ir šiukšlių mygtukas ištrinti komentarą ir perkelkite į šiukšles. Jis liks trisdešimt dienų, nebent visam laikui ištrinsite jį iš sąrašo.

Pakeiskite komentarų nustatymus

„WordPress“ numatytosios komentarų sistemos elgseną galite pakeisti nustatymais. Pvz., Nuspręskite, ar neprisijungę vartotojai gali palikti savo atsakymus arba įjungti parinktį, kuri automatiškai patvirtins visus komentarus (nerekomenduojama). Kadangi mes jau išsamiai aprašėme Diskusijos nustatymus, skaitykite, kaip dirbti su „WordPress“ komentarų nustatymais.

Išjungti konkrečių puslapių komentarus

Diskusija

Nors „WordPress“ leidžia komentuoti visus įrašus ir puslapius, galite valdyti šį nustatymą kiekvienam atskiram įrašui ar puslapiui.

 1. Redaguoti įrašą ar puslapį
 2. Viršuje raskite „Ekrano parinktys“
 3. Pažymėkite žymimąjį laukelį „Diskusija“
 4. Slinkite iki galo žemiau įrašų redagavimo priemonės
 5. Diskusijos lauke pasirinkite leisti / neleisti komentuoti to puslapio

Gaukite el. Laiškus, kai kas nors pakomentuoja

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ jums atsiųs el. Laišką kiekvieną kartą, kai kas nors paliks komentarą jūsų svetainėje. Nors tai yra puiki savybė, kai pradedate savo „WordPress“ tinklaraštį, tai gali būti negerai, kai tik gausite daugiau atsakymų. Jei nenorite gauti naujų el. Laiškų apie kiekvieną savo svetainės komentarą, grįžkite į Nustatymai -> Diskusija kur galite juos išjungti.

Kiti komentuojantys papildiniai

Numatytoji komentavimo platforma yra tiesiog pakankamai gera įprastam vartotojui. Bet jei nuspręsite išplėsti komentavimo sistemą, turėtumėte žinoti, kad yra dešimtys kitų „WordPress“ įskiepių, galinčių visiškai pakeisti numatytąjį. Pvz., Galite įdiegti „Disqus“, „Comments Evolved“, „Livefyre Comments 3“ ar net įtraukti „Facebook“ komentarus į savo svetainę..

Komentuoti šlamštą

Šlamšto komentaras „WordPress“ pavyzdyje

Deja, vienas pirmųjų komentarų, kuriuos gausite į savo svetainę, greičiausiai bus šlamštas (nepageidaujamas komentaras). Nuo to momento, kai įdiegsite „WordPress“, jūsų svetainė taps tūkstančių šlamšto platintojų, kurie pradės siųsti blogai parašytus skelbimus ir nepageidaujamus pranešimus, taikiniu. Laimei, yra daug anti-spam įskiepių, kurie padės jums kovoti su šia grėsme. Pradedantiesiems yra „Akismet“, kuris iš anksto įdiegtas su „WordPress“.

Pingbacks

Pingback

Kai kas nors pateiks nuorodą į jūsų tinklaraštį iš bet kurios kitos svetainės, gausite pingback. Tokiu būdu „WordPress“ padeda sekti svetaines, kurios nukreipia atgal į jus. Pingbacks yra pripažįstami kaip komentarai, ir jie bus matomi moderavimo sąraše tarp visų kitų reguliarių jūsų lankytojų komentarų.

Norėdami atskirti atgalinį įrašą nuo komentaro, kiekvieno komentaro pradžioje ir pabaigoje ieškokite […].

Avataros

„WordPress“ avatarai

Kiekvienas komentatorius šalia komentaro turi mažą paveikslėlį. Šis paveikslėlis vadinamas avataru, jis vaizduoja autorių. „WordPress“ naudoja „Gravatar“ kad būtų parodytas šis paveikslėlis. Taigi, jei norite turėti savo nuotrauką ar kokį nors individualų įvaizdį, skirtą avatarei, prašome užregistruoti sąskaitą Gravatar.

 1. Eikite į Vartotojai -> Jūsų profilis ir patikrinkite naudojamą el. pašto adresą
 2. Atidarykite „Gravatar“ svetainę
 3. Prisiregistruokite į paslaugą naudodami el. Pašto adresą
 4. Įkelkite pasirinktą paveikslėlį ir pritaikykite jį
 5. Patvirtinkite pakeitimus
 6. Grįžkite į Vartotojai -> Jūsų profilis ir patikrinkite savo naują įvaizdį

Naudotojai, kurie neturi nemokamos „Gravatar“ paskyros ir tinkinto avataro, gaus numatytąjį avataro vaizdą. Diskusijos nustatymuose galite nustatyti numatytąjį.

Komentarai yra svarbūs

Komentarai yra geras būdas palaikyti ryšį su savo skaitytojais. Jie gali padaryti jūsų svetainę geresnę ir interaktyvesnę. Prieš pradėdami reguliariai naudoti komentarus, būtinai patikrinkite nustatymus ir pritaikykite juos savo poreikiams. Jei jums nepatinka, kaip veikia standartiniai komentarai, yra dešimtys kitų papildinių, kurie gali pakeisti numatytąją sistemą. Deja, komentarai taip pat pritraukia šlamšto platintojus, todėl būkite pasirengę visada kovoti su šlamštu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map