Кінцевий посібник cPanel для початківців WordPress

cpanel-guide-wordpress-1.png


Кожен блог або веб-сайт, включаючи WordPress, потребує хостинг-провайдера. Як тільки ви вирішите, кому ви будете довіряти, ви заведете блог та встановите WordPress. Як ви, напевно, вже знаєте, керування сайтом вимагає і часу, і певної майстерності. WordPress може вам дуже допомогти з вашим блогом, але коли справа доходить до вашого сервера, вам знадобиться інший вид допомоги. І ось тут cPanel приходить, щоб допомогти вам.

cPanel – панель управління на базі Linux, розроблена спеціально для управління веб-хостингом. Ця потужна панель складається з численних інструментів, які допоможуть вам керувати своїм веб-сайтом з безлічі різних аспектів. Він має зручний графічний інтерфейс, який досить інтуїтивно зрозумілий, і навіть користувачі, які вперше починають працювати, не матимуть проблем із виконанням конкретних завдань через cPanel. Ти можеш Дізнайтеся більше про cPanel на своїх сторінках Вікіпедії.

Оскільки ця панель управління стала настільки популярною, що практично кожна хостинг-компанія використовує її, рано чи пізно вам потрібно буде навчитися робити якусь основну річ з нею. Замість того, щоб переглядати кожну деталь про цю величезну панель, ми зупинимось на початківцях WordPress.

Contents

Зміст

 1. Вступ
 2. Файли
  1. Завантажте теми / плагіни через File Manager
  2. Створіть новий обліковий запис FTP
  3. Створіть швидку резервну копію
  4. Відновіть резервну копію
  5. Створіть ескізи із зображень
  6. Масштабні зображення
  7. Перетворення зображень в інший формат
 3. Бази даних
  1. Створіть свою першу базу даних
  2. Створення додаткових баз даних
  3. Створіть таблицю в базі даних
  4. Експорт
  5. Імпорт
  6. Дозволити віддалений доступ
 4. Домени
  1. Створіть домен Addon
  2. Створіть субдомен
  3. Створіть псевдонім
  4. Перенаправлення домену
 5. Електронна пошта
  1. Створіть новий обліковий запис електронної пошти
  2. Доступ до програми Webmail
  3. Додайте нову пошту в додаток для настільних ПК
 6. Метрики
 7. Безпека
  1. Блокувати IP
  2. Увімкніть захист гарячої посилання
  3. Увімкніть захист п’явки
  4. Увімкнути ModSecurity
 8. Програмне забезпечення
  1. Як встановити WordPress
 9. Вподобання
  1. Змініть пароль cPanel
  2. Змініть мову
  3. Змінення контактної інформації
  4. Додайте нового користувача

Вступ

Щоб увійти до свого облікового запису, вам доведеться ввести ім’я користувача та пароль. Це буде відрізнятися від ваших облікових даних WordPress; Інформація про рахунок зазвичай надсилається електронною поштою відразу після оплати хостингу. А після входу в систему веселощі можуть розпочатися.

Щоб увійти в cPanel, відвідайте https://www.yourdomain.com:2083 або https: // server-ip-адреса: 2083

Перше, що ви помітите, це домашня сторінка, на якій розміщені всі доступні інструменти. З лівого боку ви помітите Віджет статистики де ви можете знайти всі основні відомості про ваш сервер. Тут ви зможете побачити ваш домен та місце розташування домашнього каталогу, інформацію про останнє вхід, інформацію про використання вашого диска, поштовий рахунок та кілька інших статистичних даних, які завжди добре знати.

У правій частині ви знайдете всі інструменти, згруповані в кілька категорій. Ці категорії можна перетягувати та скидати, щоб їх переставити, і ви можете знайти справді корисні речі для свого сайту WordPress. Отже, давайте розбимо cPanel на ці категорії.

Файли

Файли cPanel

Всі інструменти, які знадобляться під час роботи з файлами, ви знайдете в цій групі. Для початку тут ви зможете контролювати облікові записи FTP, які можуть знадобитися для встановлення вручну WordPress. Ви можете легко додавати нові акаунти, змінювати паролі, контролювати квоти і робити практично все, що FTP-мудро. Коли ви працюєте над більшим проектом, іноді вам потрібно буде стежити FTP-з’єднання і подивіться, хто підключений до якого облікового запису FTP. Якщо ви стежите за FirstSiteGuide, ви знаєте, що ми завжди підкреслюємо, як важливо мати захищений веб-сайт. Ви хочете регулярно сканувати ваш веб-сайт і робити все можливе, щоб захистити свій WP-сайт за допомогою тем і плагінів, але іноді доведеться проаналізувати доступ FTP до вашого сайту.

У той час як ви можете приховати та захистити каталоги WordPress, змінивши .htaccess файл або встановивши подібні додатки WP Поліпшення приховування та безпеки, ви можете використовувати cPanel для блокування будь-якої потрібної вам папки. Просто відкрийте папку конфіденційності каталогу, виберіть будь-яку папку і введіть пароль. Класно, чи не так?

У цій категорії ви також знайдете простий інструмент резервного копіювання, який іноді може бути рятувальником. За допомогою декількох клацань ви зможете завантажити весь вміст свого сервера. Це означає, що ви можете легко завантажити всю папку WordPress і перенести її в іншу хостинг-компанію або встановити локально для подальшої розробки. Якщо ви хочете створити резервну копію конкретних файлів і баз даних, ви зможете їх вибрати замість завантаження всього сайту. Звичайно, інструмент резервного копіювання також дозволить відновити резервну копію.

Що стосується зображень, ви, напевно, вже знаєте, що WordPress може бути укомплектований численними плагінами галереї та інструментами для зображення, які допоможуть вам керувати невеликими зображеннями або всіма колекціями фотографій. Ви також можете встановити кілька найкращих преміальних тем, присвячених фотографії, відновити додаткові розміри зображень або змінити спосіб стиснення WordPress ваших зображень JPEG, але іноді достатньо використовувати інструмент Images cPanel, який допоможе вам створити ескізи з усіх зображень у вибрану папку, масштабуйте їх або навіть конвертуйте їх у інший формат.

Як завантажити теми / плагіни через File Manager

Якщо у вас немає доступу до FTP, і вам потрібно завантажувати теми та файли плагінів безпосередньо на ваш сервер, ви можете це зробити через cPanel:

 1. Перейдіть до Файли категорія та відкрита Файловий менеджер інструмент
 2. Відкрийте public_html -> wp-content, де ви знайдете папку “теми” та “плагіни”
 3. Відкрийте папку
 4. Перетягування файлів теми / плагінів

Як створити новий обліковий запис FTP

 1. Перейдіть до Файли категорія та відкрита Рахунки FTP інструмент
 2. Оберіть ім’я користувача
 3. Виберіть пароль
 4. Виберіть каталог для цього облікового запису верхнього рівня – наприклад, якщо ви вирішите public_html / wp-content / теми цей обліковий запис матиме доступ лише до каталогу тем
 5. Поставте квоту на рахунок, якщо вам потрібно
 6. Клацніть Створіть обліковий запис FTP кнопка

Як створити швидку резервну копію

 1. Перейдіть до Файли категорія та відкрита Майстер резервного копіювання інструмент
 2. Клацніть Резервне копіювання кнопка з лівого боку
 3. Виберіть a Повне резервне копіювання або виберіть конкретні папки, бази даних або переадресатори та фільтри електронної пошти
 4. Клацніть Створити резервну копію якщо ви вибрали повну резервну копію або виберіть кнопку для інших резервних копій
 5. Клацніть на посилання, щоб завантажити резервну копію та зберегти її на локальному рівні

Як відновити резервну копію

Якщо у вас вже є файл резервної копії на комп’ютері, ви можете швидко відновити їх за допомогою інструмента майстра резервного копіювання:

 1. Перейдіть до Файли категорія та відкрита Майстер резервного копіювання інструмент
 2. Клацніть Відновлювати кнопка з лівого боку
 3. Виберіть тип відновлення (домашній каталог, бази даних MySQL або переадресатори та фільтри електронної пошти)
 4. Виберіть файл зі свого комп’ютера
 5. Клацніть на Завантажити кнопка

Як створити ескізи із зображень

 1. Перейдіть до Файли категорія
 2. Виберіть Зображення інструмент
 3. Виберіть Ескіз
 4. Виберіть каталог із зображеннями, які ви хочете перетворити
 5. Введіть відсоток, на який потрібно зменшити зображення
 6. Виберіть Зберігайте співвідношення аспектів прапорець
 7. Клацніть Зображення мініатюр кнопка

Як масштабувати зображення

 1. Перейдіть до Файли категорія
 2. Виберіть Зображення інструмент
 3. Виберіть Скалер
 4. Перейдіть до папки та виберіть зображення
 5. Встановіть розміри
 6. Виберіть Зберігайте співвідношення аспектів прапорець
 7. Виберіть Збережіть копію старого зображення
 8. Клацніть Зображення масштабу кнопка

Як конвертувати зображення в інший формат

 1. Перейдіть до Файли категорія
 2. Виберіть Зображення інструмент
 3. Виберіть Перетворювач
 4. Перейдіть до папки та виберіть зображення
 5. У меню виберіть, у який формат потрібно перетворити зображення
 6. Клацніть Перетворити

Бази даних

Бази даних cPanel

Практично все в WordPress використовує бази даних. Вам потрібно буде створити його, перш ніж ви зможете встановити WordPress (не хвилюйтесь; якщо ви використовуєте інсталятор, як той, про який ми маємо згадати нижче, вам це не доведеться робити вручну), і база даних зберігатиме заповнення нових таблиць для кожної теми та плагіна, який ви використовуєте, для кожної публікації та сторінки, яку ви публікуєте, для кожного коментаря, користувача тощо. WordPress попросить вас назвати свою базу даних під час встановлення, і вам доведеться вибрати префікс бази даних, який буде використовуватися для всієї майбутньої таблиці в конкретній базі даних. Хоча це може звучати доброзичливо, ім’я бази даних та префікси можуть бути важливими факторами безпеки вашого майбутнього сайту, тому переконайтеся, що вони унікальні. Якщо у вас вже встановлений WordPress, ви все одно можете змінити префікс бази даних.

cPanel дозволяє керувати базами даних. Якщо бути правильнішим, одним із інструментів, що є у розпорядженні cPanel, є phpMyAdmin. Це безкоштовний (з відкритим кодом) інструмент, який використовується для управління базами даних. Це дозволить вам створювати, редагувати та видаляти бази даних та їх таблиці, а також робити набагато більше. Ви зможете безпосередньо змінити речі в WordPress за допомогою баз даних. Наприклад, якщо плагін використовував вашу базу даних для зберігання налаштувань у таблиці, ви зможете змінити або скинути все через phpMyAdmin. Якщо ви хочете скинути базу даних WordPress, вам не потрібно робити це за допомогою запиту вручну – замість цього ви можете використовувати безкоштовний плагін.

Категорія баз даних також дозволить вам використовувати бази даних MySQL та майстер баз даних MySQL, які також допоможуть вам керувати базами даних. Якщо потрібно працювати з іншою службою чи додатком MySQL віддалено, ви зможете налаштувати все через cPanel.

Як створити свою першу базу даних

 1. Перейдіть до Бази даних категорія
 2. Виберіть Майстер баз даних MySQL
 3. Заповніть ім’я нової бази даних та натисніть Наступний крок
 4. Виберіть ім’я користувача, яке ви хочете використовувати, і встановіть пароль
 5. Клацніть Створити користувача кнопка
 6. Виберіть привілеї та натисніть Наступний крок

Як створити додаткові бази даних

 1. Перейдіть до Бази даних категорія
 2. відчинено Бази даних MySQL
 3. Заповніть ім’я бази даних (до 64 символів, включаючи префікс)
 4. Клацніть Створення бази даних кнопка

Як створити таблицю в базі даних

 1. Перейдіть до Бази даних категорія
 2. відчинено phpMyAdmin
 3. Виберіть базу даних з лівого боку
 4. На дні ви знайдете Створити таблицю вкладка
 5. Заповніть назву вашої таблиці та виберіть кількість рядків у ній
 6. Клацніть на Іди кнопка
 7. Введіть назви полів та їх властивості

Як створити резервну копію бази даних

 1. Перейдіть до Бази даних категорія
 2. відчинено phpMyAdmin
 3. Оберіть Експорт вкладка
 4. Виберіть метод (швидкий або встановити параметри у спеціальному методі)
 5. Виберіть формат для бази даних
 6. Клацніть Іди кнопка, яка збереже базу даних на вашому комп’ютері

Як імпортувати базу даних

 1. Перейдіть до Бази даних категорія
 2. відчинено phpMyAdmin
 3. Оберіть Імпорт вкладка
 4. Клацніть Виберіть файл кнопка
 5. Виберіть формат бази даних
 6. Клацніть Іди кнопка

Дозволити віддалений доступ до ваших баз даних

 1. Перейдіть до Бази даних категорія
 2. відчинено Віддалений MySQL
 3. Додати хост доступу (ім’я домену або IP-адресу)
 4. Клацніть Додати хост кнопка

Домени

cPanel Domains

Якщо у вас є кілька доменів, якими ви хочете скористатися на своєму сайті WordPress, у cPanel буде кілька дуже важливих інструментів, з якими ви можете працювати. З допомогою Домени Аддона ви зможете включити новий домен, який буде зберігатися як піддомен вашого веб-сайту. Якщо ви хочете новий веб-сайт, не купуючи новий домен, можете скористатися Субдомени. Простий інструмент в cPanel дозволить вам швидко створити новий піддомен, щоб ви могли, наприклад, створити блог WordPress на своєму бізнес-сайті та просто перемістити його на blog.yoursite.com який буде виступати як абсолютно новий сайт. Ви можете зробити те ж саме для розміщення інших веб-сайтів, а ви можете використовувати його для розробки або демонстраційного сайту, щоб назвати приклад.

Якщо ви перенесли свій веб-сайт з одного домену в інший і хочете зберегти їх обох, вас зацікавить Псевдоніми інструмент. Цей простий інструмент дозволить вам з’єднати два домени, щоб ви отримували доступ до одного і того ж сайту з обох. Наприклад, якщо ви мали доступ до свого блогу www.yourblog.net і тепер ви придбали www.yourblog.com один, ви можете зберігати обидва домени, посилаючись на ваш сайт.

Якщо ви хочете перенаправити один домен на інший, Перенаправлення інструмент тут, щоб допомогти. Вирішіть, чи потрібно тимчасове або постійне переспрямування, додайте доменні імена, і все закінчиться.

Як створити домен Addon

 1. Перейдіть до Домени категорія
 2. Виберіть Домени Аддона інструмент
 3. Введіть доменне ім’я (cPanel автоматично заповнить решту)
 4. Виберіть, чи бажаєте ви створити обліковий запис FTP для нового домену addon, та заповніть дані
 5. Клацніть Додати домен кнопка

Як створити субдомен

 1. Перейдіть до Домени категорія
 2. Виберіть Домени Аддона інструмент
 3. Введіть назву субдомену (наприклад: “blog”)
 4. Клацніть Створіть кнопка

Як створити новий домен псевдоніма

 1. Перейдіть до Домени категорія
 2. відчинено Псевдоніми інструмент
 3. Заповніть доменне ім’я
 4. Клацніть Додати домен кнопка

Як перенаправити домен або веб-сторінку

 1. Перейдіть до Домени категорія
 2. відчинено Перенаправлення інструмент
 3. Виберіть a тип переадресації
  Постійний (301) – повідомляє браузер відвідувачів про оновлення його записів
  Тимчасовий (302) – не повідомляє про закладки відвідувача
 4. Виберіть домен, який потрібно переспрямувати
 5. Введіть URL-адресу, куди потрібно переспрямувати цей домен
 6. Виберіть, чи хочете ви переспрямовувати відвідувачів, що надходять із “www” або без нього
 7. Виберіть підстановку, якщо ви хочете перенаправити всі файли з одного каталогу на те саме ім’я файлу в новому каталозі
 8. Клацніть Додайте кнопка

Електронна пошта

cPanel Email
Якщо ви не мали великого досвіду управління веб-сайтами та веб-технологіями, вам, напевно, цікаво, як у деяких людей є власні адреси електронної пошти замість таких популярних, як Gmail. Коли у вас буде власний домен, ви зможете створити такі адреси електронної пошти для себе. cPanel допоможе тут, оскільки ви зможете створити власні адреси за кілька простих клацань через панель.

Скажімо, ви цього хочете створити нову електронну адресу для вашого блогу WordPress, де люди зможуть зв’язатися з вами, та додаткову адресу кожного автора, який працює на вашому сайті. Все, що вам потрібно зробити – це відкрити інструмент від cPanel і додати нові облікові записи. Ви можете вибрати формат адрес електронної пошти і вам потрібно встановити паролі. Вирішіть, чи будуть нові облікові записи електронної пошти необмеженими або додайте максимальні квоти до кожного з облікових записів. Хоча це буде залежати від вас, це також залежатиме від обраного вами плану хостингу. Хороша річ у всьому цьому, що cPanel підключить вас до веб-пошти, де ви можете миттєво відкрити та перевірити наявність нових електронних листів.

Як ви могли очікувати, це лише початок. Якщо вам потрібно більше працювати над обліковими записами електронної пошти, cPanel дозволить вам робити набагато більше. Наприклад, ви можете легко налаштувати a система переадресації щоб повідомлення електронної пошти з певного облікового запису можна було автоматично пересилати на інший. Якщо ви не можете отримати доступ до своєї електронної пошти деякий час, як-от у відпустку, ви зможете налаштувати Автоматичні відповіді через інший інструмент в cPanel.

Залежно від вашого хостингу, тут ви знайдете Анти-спам інструмент, який буде боротися зі спамом ще до того, як він потрапить у вашу поштову скриньку. Якщо вам потрібна більша гнучкість, MX запис дозволить вам перенаправляти вхідну пошту домену на певний сервер, який може виконувати функції резервного копіювання.

Тут ви створюєте фільтри електронної пошти, імпортуєте контакти, створюєте списки розсилки, керуєте шифруванням та багато іншого.

Як створити новий обліковий запис електронної пошти

 1. Перейдіть до Електронна пошта категорія
 2. відчинено Облікові записи електронної пошти
 3. Заповніть ім’я акаунта (електронну пошту) та пароль
 4. Виберіть квоту для облікового запису
 5. Клацніть Створити рахунок кнопка

Як отримати доступ до програми Webmail

Ви можете отримати доступ до своєї програми для веб-пошти через cPanel:

 1. Йти до Електронна пошта категорія
 2. Знайдіть Рахунки електронної пошти інструмент і відкрийте його
 3. Прокрутіть униз і знайдіть Доступ до веб-пошти посилання
 4. Увійдіть за допомогою своїх облікових даних

Або ви безпосередньо отримуєте доступ до програми Webmail, відкривши https://yourdomain.com:2096

Як додати новий обліковий запис електронної пошти до програми для настільних ПК

Якщо ви хочете отримувати та надсилати електронні листи зі свого робочого столу, вам потрібно буде правильно їх налаштувати. На щастя, вам потрібно знати лише одну деталь про вашу електронну пошту, а це адреса поштового сервера. У більшості випадків ваш поштовий сервер буде mail.yourdomain.com, і вам знадобиться ваше повне ім’я користувача ([email protected]) та пароль. Корисно перевірити параметр “Мій сервер вимагає аутентифікації”. Якщо ваш електронний лист не під’єднується успішно, можливо, що хостинг-компанія змінила щось, тож найкраще запитати їх деталі або перевірити електронний лист, який ви отримали після оплати хостингу. Хостингові компанії, як правило, є ретельними, тому ви матимете всі важливі деталі в електронній пошті.

Як переслати електронні листи

 1. Перейдіть до Електронна пошта категорія
 2. відчинено Експедитори інструмент
 3. Клацніть Додати експедитора
 4. Введіть електронну адресу для переадресації та вибору домену
 5. Введіть адресу, де ви хочете отримувати переслані електронні листи або виберіть, щоб відмовитись від електронної пошти та надіслати повідомлення про помилку відправнику.
 6. Клацніть Додати експедитора

Метрики

cPanel Metrics

Після того, як ви почнете отримувати перші відвідування свого сайту, вам доведеться розпочати аналіз даних. Для початку вам потрібно буде стежити Пропускна здатність. Цей чудовий інструмент покаже вам пропускну здатність вашого сайту. Ви побачите графіки та число, які представляють використання пропускної здатності, які повідомлять вам кількість даних, що передаються через HTTP, IMAP, POP3, SMTP та FTP. Залежно від вашого плану хостингу, у вас можуть бути обмежені ресурси, тому важливо знати статистику. Якщо ви досягнете порогу з обмеженим планом, ваш веб-сайт може припинити показ нового відвідувача. Як тільки це станеться, це, ймовірно, означає, що прийшов час оновлення хостингу.

Відвідувачі Функція покаже вам до 1000 останніх відвідувань вашого сайту. Awstats і Вебалайзер інструменти розкажуть вам інформацію про відвідувачів за допомогою наочних посібників, але якщо вам не потрібні графіки та користувальницький інтерфейс, a Сирий доступ інструмент може експортувати інформацію про відвідувачів у простому текстовому файлі. Ці інструменти можуть стати непоганим початком для початківців, але якщо ви хочете детальніше відстежувати свого відвідувача, ви захочете почати користуватися Google Analytics. Так як ти можеш мати Google Analytics відображається безпосередньо на інформаційній панелі WordPress, Вам не доведеться входити в cPanel саме для цього.

Скільки б ви не намагалися, на вашому сайті завжди будуть помилки. З Помилки Ви зможете побачити останні 300 помилок, які можуть включати непрацюючі посилання та відсутні файли. Хоча інструмент може бути дуже корисним, ви можете багато чого зробити з плагіном WordPress. Наприклад, ви можете перевірити непрацюючі посилання автоматично.

Зрештою, ви можете налаштувати статистичні програми за допомогою Редактор метрик. Якщо вам це дозволено (залежно від привілеїв вашого сервера), ви зможете вибрати, яку статистику потрібно відображати в інших інструментах статистики.

Безпека

cPanel Security

Ви вже знаєте, що ви повинні зробити все від вас залежне, щоб зробити ваш новий блог безпечним. Ви не хочете, щоб зловмисне програмне забезпечення та хакери потрапляли на ваш сайт, тому вам доведеться подбати про нього. cPanel дозволить вам керувати своїми Безпечні ключі оболонки (SSH). SSH – це протокол криптографічної мережі для безпечної роботи мережевих служб через незахищену мережу. Ви можете дізнатися більше про це на сторінці Сторінки Вікіпедії.

Як заблокувати IP-адреси

Рано чи пізно ви станете об’єктом спам-хакерських атак. Вони і надалі залишатимуть небажані коментарі на вашому сайті WordPress або навіть намагатимуться постійно входити на вашу інформаційну панель. У такому випадку ви можете заблокувати конкретний IP. Заблокувати доступ до вашого веб-сайту будь-якою IP-адресою дуже просто:

 1. Перейдіть до Безпека категорія в cPanel
 2. відчинено IP-блокатор інструмент
 3. Додайте IP-адресу або домен, який ви хочете заблокувати

Ви можете використовувати будь-який із цих форматів для блокування IP:

 • Єдина IP-адреса: 192.168.0.1
 • Діапазон: 192.168.0.1-192.168.0.40
 • Дальність дії: 192.168.0.1-40
 • Формат CIDR: 192.168.0.1/32
 • Позначає 192. *. *. *

Розгляньте гарячу посилання як крадіжку вмісту та пропускну здатність. Якщо ви не захистите свій сайт, усі в Інтернеті зможуть викрасти з вашого сайту та зв’язатись безпосередньо з вашими файлами. Це означає, що кожен може вкрасти ваші файли. Крім того, вони будуть використовувати вашу пропускну здатність! Наприклад, хтось може вкрасти зображення з вашого сайту, посилаючись безпосередньо на нього. Цей метод показує ваше зображення на їхньому сайті, використовуючи пропускну здатність, за яку ви платите. Отже, як зупинити гарячу посилання через cPanel?

 1. Перейдіть до Безпека категорія в cPanel та open Захист гарячої лінії інструмент
 2. Клацніть на Увімкнути кнопка
 3. Додайте URL-адреси, щоб дозволити доступ
 4. Виберіть формати, для яких потрібно заблокувати прямий доступ (наприклад: jpg, jpeg, gif, png, bmp)
 5. Клацніть на Надіслати кнопка

Гаряча посилання може сповільнити ваш сайт, і ви можете фактично втратити гроші, якщо не будете діяти на ньому.

Як увімкнути захист п’явок

Якщо ви використовуєте облікові записи WordPress, щоб дозволити зареєстрованим користувачам отримати доступ до певної області на вашому веб-сайті, ви хочете додатково захистити свій веб-сайт. Якщо ви якось обмежили доступ (можливо, ви хотіли зареєструвати лише певну кількість користувачів, або користувачі повинні платити за акаунт), користувачі можуть поділитися своїми обліковими записами, щоб дозволити іншим доступ до обмеженої зони вашого сайту. Ви можете запобігти цьому, активувавши захист п’явок:

 1. відчинено Захист п’явок інструмент від Безпека категорія
 2. Виберіть папку, яку потрібно захистити
 3. Налаштуйте захист, вибравши наступне:
  • Кількість реєстрацій на ім’я користувача, дозволених протягом двох годин
  • URL для перенаправлення користувачів п’явки на
  • Виберіть електронну адресу, де ви хочете отримувати сповіщення
  • Виберіть, чи хочете вимкнути компрометовані облікові записи
 4. Клацніть на Увімкнути кнопка

Що таке ModSecurity та як увімкнути його для своїх доменів

ModSecurity – це безкоштовний модуль Apache, який використовується для зупинки хакерських атак. Цей модуль насправді є набором правил; він сканує запити, які надходять на ваш сайт, і протиставляє їх правилам. Якщо запит дійсний, веб-сайт працюватиме нормально. Якщо запит загрожує вашому сайту, ModSecurity його заблокує.

Ми пропонуємо вам увімкнути ModSecurity і ось як це зробити:

 1. Перейдіть до пункту Безпека категорії та відкрити інструмент ModSecurity
 2. Знайдіть свій домен у списку доступних доменів
 3. Клацніть на На кнопка

Програмне забезпечення

Програмне забезпечення cPanel

Залежно від компанії-хостингу, яку ви використовуєте для свого веб-сайту WordPress, під категорією програмного забезпечення вас чекають різні програми. Серед багатьох програм CMS, форумів та програм електронної комерції, які ви можете встановити, більшість сучасних хостингових компаній будуть у списку WordPress.

Як встановити WordPress за допомогою Softaculous

 1. Перейдіть до Програмне забезпечення категорія
 2. відчинено Програмне забезпечення програм Softaculous Apps (або знайти його віджет внизу вашого cPanel)
 3. Виберіть WordPress і натисніть кнопку Встановити кнопка
 4. Заповніть всю необхідну інформацію (домен, каталог, ім’я адміністратора, електронну пошту та пароль)
 5. Клацніть Встановити

Якщо надана інформація була правильною, Softacoulus Apps Installer встановить WordPress у вказаному каталозі, і ви зможете побачити вашу нову інсталяцію у списку. Ви закінчили! Тепер ви можете відвідати ваш новий веб-сайт. Щоб потрапити на інформаційну панель, вам доведеться увійти на новий сайт, перейшовши на www.yourdomain.com/wp-login. Тут ви повинні ввести ім’я користувача адміністратора та пароль, які ви використовували під час встановлення, і ви, нарешті, зможете розпочати роботу на своєму WP-сайті.

Вподобання

Налаштування cPanel

Налаштування безпосередньо підключені до вашого акаунта cPanel. Тут ви можете керувати своїми та іншими користувачами, змінювати мову свого cPanel та змінювати контактну інформацію.

Як змінити пароль cPanel

Створення хорошого, міцного пароля для вашого cPanel є обов’язковим. Як видно з цієї статті, cPanel – це місце, де ви дуже детально керуєте своїм веб-сайтом та сервером. Ви можете лише уявити, що буде, якщо ваш рахунок cPanel був порушений. Перш ніж продовжувати працювати над чим-небудь далі, переконайтеся, що ви змінили свій пароль:

 1. Йти до Вподобання категорію та вибирайте Пароль та безпека інструмент
 2. Введіть свій старий пароль
 3. Введіть новий пароль і переконайтеся, що він міцний (тут ви можете використовувати генератор паролів замість того, щоб відправляти пароль у спортзал)
 4. Клацніть на Змініть пароль зараз! кнопка

Якщо на вашому сервері немає сертифіката SSL, підписаного визнаним органом, і ви використовуєте Windows Vista, 7 або 8 через чіткий текст / незашифроване з’єднання, вам доведеться ввімкнути Дайджест аутентифікації.

Як змінити мову cPanel

У більшості випадків ваш cPanel буде встановлений на англійську мову. Якщо ви хочете використовувати його будь-якою іншою мовою, ви можете швидко змінити її через налаштування:

 1. Перейдіть до Вподобання категорію та вибирайте Змінити мову інструмент
 2. Виберіть мову зі списку
 3. Клацніть Зміна кнопка

Як змінити контактну інформацію

 1. Перейдіть до Вподобання категорію та вибирайте Контактна інформація інструмент
 2. Введіть електронні адреси, куди ви бажаєте отримувати сповіщення
 3. Поставте та зніміть прапорці сповіщень, які ви хочете отримувати
 4. Клацніть Зберегти кнопка

Як додати нового користувача

 1. Перейдіть до Вподобання категорія
 2. відчинено Менеджер користувачів інструмент
 3. Клацніть Додати користувача кнопка
 4. Заповніть усі відомості про нового користувача
 5. Клацніть Створіть кнопка
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map