Керуйте RSS-стрічкою на своєму сайті WordPress, як професіонал

Керуйте RSS-стрічкою на своєму сайті WordPress, як професіонал


Якщо ви створили веб-сайт, що працює на WordPress, велика ймовірність, що ви збираєтесь публікувати новий вміст щодня або принаймні щотижня. Якщо так, ви хочете роздати вміст користувачам.

Хоча багато з них отримуватимуть оновлення з вашого сайту через сам сайт та створені вами сторінки соціальних медіа, ви не повинні забувати про RSS-канал.

Підсумок багатих сайтів або По-справжньому проста синдикація призначена для показу частого контенту та доставки його широкій аудиторії. Документ RSS, який відомий як “канал”, складається з заголовка з невеликим уривком, зображенням або різною додатковою інформацією про публікації, веб-сайт, автора тощо.

WordPress автоматично створює канал для вашого веб-сайту, і ви можете легко його бачити www.yourdomain.com/feed.

Ні, канали ще не вмерли, і в усьому світі є мільйони користувачів. Тож шанси полягають у тому, що відвідувачі використовують різні агрегатори на своїх комп’ютерах чи смартфонах, щоб отримувати новини з вашого сайту. Через це вам цікаво зробити RSS-канал якомога кращим. Ось що ви дізнаєтесь сьогодні:

 • Додайте будь-який канал RSS на панель приладів
 • Як легко відображати будь-який зовнішній RSS-канал
 • Увімкнути зображення в RSS-каналах; це простіше, ніж ти думаєш
 • Сплануйте свої публікації для RSS у 5 простих кроків
 • Найпростіший спосіб виключити категорії з RSS-каналу

Додайте будь-який канал RSS на панель приладів

За замовчуванням WordPress відображає RSS-канал на інформаційній панелі. Очевидно, що цей канал містить новини, які цікаві не всім. Замість того, щоб залишати його таким, ви можете повністю налаштувати приладну панель і видалити канал, або ви можете налаштувати лише канал та додати речі, які дійсно важливі для вас.

Без зайвих прихисток ми збираємось показати вам, як змінити канал WordPress та додати спеціальне посилання, про яке ви насправді будете дбати:

 1. Перейдіть до файла function.php та відкрийте його
 2. Скопіюйте та вставте цей код:
 3. функція wpc_dashboard_widgets () {
  глобальні $ wp_meta_boxes;
  // видалити непотрібні віджети
  // var_dump ($ wp_meta_boxes ['приладова панель']); // використовувати, щоб отримати всі ідентифікатори віджетів
  зняти (
  $ wp_meta_boxes ['приладова панель'] ['нормальний'] ['ядро'] ['панель інструментів'],
  $ wp_meta_boxes ['приладна панель'] ['сторона'] ['ядро'] ['панель інструментів_],
  $ wp_meta_boxes ['приладова панель'] ['сторона'] ['ядро'] ['панель інструментів_призначення']
  );
  // додати спеціальний віджет інформаційної панелі
  wp_add_dashboard_widget ('dashboard_custom_feed', 'WP Loop', 'dashboard_custom_feed_output'); // додати новий вихід RSS-каналу
  }
  
  функція dashboard_custom_feed_output () {
  відлуння '
  '; wp_widget_rss_output (масив ( 'url' => 'http://www.firstsiteguide.com/feed', 'items' => 5, 'show_summary' => 1, 'show_author' => 0, 'show_date' => 1 )); відлуння "
  "; } добавлення ('wp_dashboard_setup', 'wpc_dashboard_widgets');
 4. Змініть потрібні параметри
 5. Зберегти зміни

Якщо ви не кодуєте, не лякайтеся всього, що бачите вище. Налаштування коду, щоб ви могли додавати RSS-канал, якого ви дійсно хочете, – це лише кілька кроків.

Почнемо з найважливішої частини, а це RSS-канал. Просто знайдіть наступний рядок коду у наведеній вище функції та змініть URL-адресу:

'url' => 'http://www.yourrssfeed.com/feed'

Тепер, коли ви знайшли рядок і змінили адресу, ви можете повільно продовжувати читати код. Для початку змініть кількість новин що ви хочете відобразитись у своєму каналі. Підсумок, автор та дата можуть мати лише значення “1” або “0”, це означає, що ви хочете чи не хочете показувати резюме, ім’я автора та здогадалися – дата публікації.

І останнє, але не менш важливе, ви, ймовірно, захочете змінити назву RSS-каналу. Якщо це так, знайдіть наступний рядок у функції, яку ви маєте c / p, лише за мить і змініть назву:

wp_add_dashboard_widget ('dashboard_custom_feed', 'TITLE GOES HERE', 'dashboard_custom_feed_output'); // додати новий вихід RSS-каналу

Не забудьте зберегти зміни та перейти на панель приладів. Якщо все зроблено правильно, ваша власна стрічка новин готова; круто, чи не так?

Як легко відображати будь-який зовнішній RSS-канал

Хоча ви можете легко показувати свій власний RSS-канал, просто перенаправляючи користувачів на посилання на вашому веб-сайті WordPress, показ зовнішнього посилання може бути дещо складнішим. Але не дозволяйте це відштовхувати вас, оскільки ви все одно можете мати RSS-канал, показаний будь-де на вашому сайті, просто скопіювавши / вставивши функцію, яку ми збираємося показати вам у цій статті.

Замість того, щоб встановлювати інший плагін, який візьме на себе контроль над каналами і потребуватиме постійного догляду та оновлень, ви можете створити власний список. Все, що вам потрібно зробити, – це змінити посилання на канал, який ви хочете відобразити, і змінити кількість каналів, показаних на вашому сайті.

Незалежно від того, чи збираєтесь ви показувати зовнішній RSS-канал на новій сторінці / публікації, чи хочете вкласти його в бічну панель, колонтитул або колонтитул, процедура практично однакова:

 1. Відкрийте файл sidebar.php або будь-який файл, де ви хочете показувати канал
 2. Скопіюйте та вставте такий код:
 3. get_item_quantity (4);
  $ rss_items = $ rss-> get_items (0, $ maxitems);
  ?>
  
  
 4. Змініть URL-адресу в рядку №2
 5. Змініть кількість RSS-каналів, які відображатимуться у рядку №3
 6. Зберегти зміни

Тепер, коли ви створили один або кілька RSS-каналів з інших сайтів, не забудьте подбати про власні RSS-канали..

Увімкнути зображення в RSS-каналах; це простіше, ніж ти думаєш

Багато хто думає, що RSS-канали є частиною історії. Однак, навіть більше, люди користуються RSS щодня. Мало того, що у вас є улюблені веб-сайти, які зберігаються у вашому браузері, на вашому веб-сайті чи навіть у вашому адміністраторі WordPress, канали стають ще популярнішими, коли смартфони перейняли весь світ. Тепер ви можете тримати відстеження оновлень улюблених оновлень та авторів у дорозі та мати доступ до нового вмісту за лічені секунди після публікації нової статті.

Навіть якщо ви все ще не користуєтесь RSS-каналами, після запуску власного веб-сайту слід подумати про тих, хто регулярно користується цією послугою.

RSS канал

Існують різні способи маніпулювання вмістом RSS в WordPress. Наприклад, ви можете запланувати свою публікацію для RSS-каналів або змінити спосіб показу WordPress уривків, які впливають і на RSS-канали. Але що б ви не робили, ви все одно не будете додавати зображення до RSS-стрічки.

Уявіть, що у вас є кілька веб-сайтів на одну і ту ж тему, які регулярно оновлюють свої канали. Ви відкриваєте додаток для стрічки (наприклад, Feedly) на своєму смартфоні, а поруч із заголовком публікації є сайт із зображенням, а на іншому немає зображень. Майже у всіх випадках люди переходять до посилання із зображенням поруч із ним, оскільки це здається цікавішим, і це дає відчуття, що автор дбає про свої речі.

Оскільки у вас вже є прикріплене зображення до кожної публікації, немає виправдання – ви можете додавати це зображення і до RSS-каналу та зробити свій веб-сайт більш привабливим для людей, які використовують канали.

У цій частині посібника ми збираємось показати вам, як додати популярне зображення до своїх каналів. Насправді це дуже просто, і вам доведеться лише скопіювати та вставити код, знайдений нижче:

 1. Відкрийте файл function.php
 2. Скопіюйте та вставте код:
 3. add_filter ('the_content_feed', 'rss_post_thumbnail');
  функція rss_post_thumbnail ($ вміст) {
  глобальний $ пост;
  if (has_post_thumbnail ($ post-> ID))
  $ content = '

  '. get_the_post_thumbnail ($ post-> ID, 'мініатюра'). '

  '. $ вмісту; повернути $ вміст; }
 4. Зберегти зміни

Ось так. Кожна публікація, до якої додається зображене зображення, тепер використовуватиме те саме зображення, що і додаток до RSS-каналів. Тепер ви можете продовжити і спробувати оновлений RSS-канал у будь-якій програмі, яку ви можете використовувати. Замість нудного і простого тексту у вас з’явиться зображення, яке змінює всю презентацію вашого сайту.

Сплануйте свої публікації для RSS у 5 простих кроків

Зазвичай WordPress опублікує вашу нову статтю в RSS-каналі автоматично після натискання кнопки опублікувати. Хоча в цьому немає нічого поганого і ви насправді хочете, щоб ваша стаття з’явилася у стрічці якомога швидше, іноді ви можете запланувати цю публікацію. У цій частині статті ми покажемо, як затримати RSS-повідомлення. Наприклад, якщо ви затримаєте публікацію на кілька хвилин, вам буде достатньо внести деякі додаткові зміни до публікації публікації у стрічці.

Ось код, який вам знадобиться для досягнення цієї затримки:

 1. Відкрийте файл function.php
 2. Перепишіть кодове слово на слово… або, звичайно, скопіюйте та вставте код:
 3. функція raspored_feed ($ де) {
  глобальний $ wpdb;
  
  якщо (is_feed ()) {
  // мітка часу у WP-форматі
  $ now = gmdate ('Y-m-d H: i: s');
  
  // значення для очікування; + пристрій
  $ wait = '10'; // ціле число
  
  // http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/date-and-time-functions.html#function_timestampdiff
  $ device = 'MINUTE'; // ХВІЛЬНИЦЯ, ЧАС, ДЕНЬ, ТИЖДЕНЬ, МІСЯЦЬ, РІК
  
  // додати SQL-sytax до типового $ where
  $ where. = "І TIMESTAMPDIFF ($ пристрій, $ wpdb-> posts.post_date_gmt, '$ зараз')> $ чекати";
  }
  
  повернути $ де;
  }
  
  add_filter ('posts_where', 'raspored_feed');
 4. Змініть змінну $ пристрою на хвилини, години, дні тощо
 5. Змініть змінну $ wait на кількість хвилин, годин, днів або те, що ви вибрали. Це час, коли ваша публікація буде чекати, перш ніж вона буде автоматично опублікована в RSS-стрічці
 6. Зберегти зміни

Це воно. Вам не потрібно робити нічого іншого, щоб запланувати свій RSS-канал.

Автоматизуйте RSS-канал своєї публікації

Автоматизуйте свій канал RSS вихід з веб-push повідомленнями. Легко інтегруйте свої веб-push-сповіщення, щоб автоматично розміщувати ваші RSS-елементи через цільові веб-повідомлення.

Найпростіший спосіб виключити категорії з RSS-каналу

З моменту, коли ви опублікуєте своє перше повідомлення за допомогою WordPress, ваші нові публікації автоматично публікуються як RSS-канал. Цей канал може легко отримати доступ до будь-якого користувача, який хоче перейти на ваш веб-сайт, і через це вам потрібно зробити свій RSS-канал таким хорошим, наскільки він може отримати..

RSS-канал

Хоча ви можете легко відкласти публікацію своїх каналів у будь-який час, коли вам доведеться показувати своїм підписникам лише певні категорії. Ще краще, ви хочете виключити ті категорії, які не потрібно відображати у стрічці.

Легко виключити категорії з RSS-каналу:

Наприклад, у вас може бути десяток категорій, які щодня оновлюються новим вмістом, і ви не хочете переповнювати своїх користувачів. Можливо, конкретна категорія призначена лише для залучення користувачів із сайтів соціальних медіа. Або, можливо, ви хочете, щоб у вашій стрічці RSS відображалася лише категорія «новини». Незалежно від причини, у наступних рядках ми збираємось показати вам, як легко виключити категорію з RSS-каналу:

 1. Відкрийте функції.php
 2. Скопіюйте та вставте код:
 3. функція виключити_categories_from_rss ($ запит) {
  if ($ query-> is_feed) {
  $ query-> set ('cat', '- 10, -21, -32');
  }
  повернути $ запит;
  }
  add_filter ('pre_get_posts', 'виключити_categories_from_rss');
  
 4. Змініть ідентифікатор категорії на 3rd рядок
 5. Зберегти зміни

Найпростіший спосіб знайти ідентифікаційний номер категорії – це відкрити категорію з Повідомлення -> Категорії. Після натискання кнопки «Редагувати» ідентифікатор відображатиметься у верхній частині браузера у вигляді URL-адреси.

Як ви можете помітити з коду, для виключення категорії вам потрібно буде ввести символ “-” перед ідентифікатором. Після встановлення ідентифікаторів ці категорії більше не відображатимуться у вашій RSS-стрічці. Якщо вам потрібно буде це змінити в майбутньому, ви можете просто змінити функцію за потреби та додати / видалити категорію зі списку.

Ваш RSS-канал просто став ще кращим. Не забудьте перевірити наші інші навчальні посібники про те, як покращити веб-сайт, що працює на WordPress та зробити найкраще з уже чудової платформи для ведення блогів.

Підведенню

На сьогодні ви вже повинні прийняти той факт, що RSS-канали все ще є річчю. І навіть якщо ви не любитель RSS, варто подумати про своїх відвідувачів, які все ще користуються каналами щодня. Щоб допомогти їм, скористайтеся найкращим RSS-каналом, виконуючи будь-які поради, які ми вам показали в цьому посібнику.

Що ти думаєш про RSS? Ви збираєте новини на своїх комп’ютерах чи смартфонах? Як щодо RSS у вашому блозі?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map