Kasutage WordPressi siltidest parimat

Kasutage WordPressi siltidest parimat


Sarnaselt kategooriatega on sildid ka viis WordPressi postituste ja lehtede rühmitamiseks. Need on tavaliselt täpsemad kui kategooriad, kuid on täiesti valikulised. Ehkki saate hõlpsalt otsustada oma postitustes silte mitte kasutada, sildistab enamik WordPressi inimesi oma postitusi vähemalt ühe sõnaga, mis on nende kirjutatud artikli jaoks kõige asjakohasem.

Siltide probleem on see, et enamik uusi blogijaid, kes oma blogid alustasid, ei kasuta neid õigesti. Mõni täidab sildi tekstikasti lihtsalt selleks, et tunneks oma postituse paremaks muutumist, teised jätkavad asjasse mittepuutuvate siltide lisamist ja tekstikasti ülerahvastatust. Nagu enamiku asjade puhul elus, peaksite olema ka mõõdukas. Soovitame teil lisada 2–3 silti postituse kohta ja säilitada ka minimaalne arv unikaalseid. Kuna WordPress loob iga sildi jaoks täiendava lehe, ei soovi te oma andmebaasi mittevajaliku teabega üle täita.

Selles juhendis näitame teile kohe järgmist:

 • Kuidas WordPressi silte automaatselt lisada
 • Kuidas piirata postituste siltide arvu
 • Kuidas piirata sildipilti vidinate siltide arvu?

Kuidas WordPressi silte automaatselt lisada

Kui soovite oma postitusi sildistada, siis teate juba, et õigete siltide valimisega võite iga postituse jaoks kaotada isegi mitu väärtuslikku minutit. Mis oleks, kui me ütleksime teile, et saate oma WordPressi postitustele automaatselt silte lisada?

Nutikas sildi lisamine

HIND: tasuta

Nutikas sildi lisamine

Nagu juba näete, saab siltide automaatse lisamise teha tasuta pistikprogrammi abil. Te ei pea faile muutma ega koodi kirjutama, sest nutikas sildi lisamine teeb teie eest tööd. Selle asemel, et kaotada aega iga kirjutatud postituse siltide peale mõtlemisel, laseb pistikprogramm teil asjad sõbraliku kasutajaliidese kaudu üles seada. Pistikprogramm leiab mitu silti, mis on teie postitustele kõige paremad, ja saate neid kasutada või vajadusel muuta.

Looge siltide loend

Pärast pistikprogrammi installimist ja aktiveerimist peate kõigepealt seda tegema looge siltide loend. Nutikas sildi lisamine kasutab seda nimekirja tulevikus; plugin skannib kõiki teie silte, et see leiaks teie artiklitele kõige sobivamad.

Võite kasutada sõnu või terveid fraase. Pikema sildi kirjutamiseks lisage sõnade vahele lihtsalt tühik.

Lubatud postitustüübid

Selle asemel, et automaatselt lisada silte igale postitustüübile, laseb pistikprogramm teil valida postitustüübi (tüübid), millega see töötab. See tähendab, et saate valida ainult näiteks postitusi, lehti või redaktsioone. Hea uudis on see, et pistikprogramm tunneb ära kõik teie kohandatud postitustüübid, nii et saate ka nendega koostööd teha.

Nutikad sildid Sisestage seaded

Kasutajarollidel on lubatud lisada uusi kohandatud silte

See suvand võimaldab teil valida kasutajarolle, mis saavad kohandatud silte vidina Sildid lisamiseks. Näiteks kui märgite ruudu Autorid, saate ainult artiklite kirjutamisel uusi sildiideesid välja pakkuda nemad. Kõik ülejäänud kasutajad ei näe vidinate sildid vidinat.

Lisage silte automaatselt vanematele postitustele

Kõik ülalmainitud töötab teie tulevaste postituste jaoks. Enamikul juhtudel on teil enne selle pistikprogrammi installimist juba mõned avaldatud postitused. Kuid see ei pea teid muretsema, kuna nutikas sildi lisamine hõlmas teid uusima valikuga, nii et saate pühendada rohkem aega oma saidi sisu reklaamimisele ja raha teenimisele.

Ühe nupuvajutusega saate automaatselt lisada kõige vanematele postitustele kõige asjakohasemad sildid. Esimene nupp lisab valitud postitustüüpidele määratud arvu silte, teine ​​nupp eemaldab kõik vanad sildid ja asendab need uutega. Enne nupule vajutamist peaksite teadma, et see valik on pöördumatu, nii et enne muudatuste rakendamist veenduge, et teaksite, mida teete, ja looge varukoopia.

Ehkki pistikprogrammi seadistamine võtab natuke aega, hoiate siiski tulevikus natuke aega kokku. Pistikprogramm hoolitseb teie siltide eest ja saate lõõgastuda ning sisu loomise üle järele mõelda. Kas olete proovinud pistikprogrammi Smart Tag Insert? Kuidas sulle see meeldib?

Kuidas piirata postituste siltide arvu

Üksinda töötades ei pea te ilmselt kasutama funktsioone ja pistikprogramme, et piirata ennast liiga paljudele postitustele või siltide kirjutamisele. Tõenäoliselt juhtub see juhul, kui teil on isiklik ajaveeb või lihtne veebisait, mida saate ise hallata.

Kuid kui teie WordPressi veebisaidil kirjutab rohkem kui mõni autor, siis pole tõenäoline, et kõik nad hoolitsevad alati teie loodud reeglite eest.

Ehkki mõnikord on mitu silti paremad kui ühe või ühe puudumine, ei ole liiga palju silte teie saidile hea. Liiga paljude siltide postitusele lisamine kaotab varem või hiljem oma eesmärgi. Nii et kui peate oma autoreid piirama väheste siltidega, saate seda hõlpsalt teha. Muidugi, selleks on olemas pistikprogramm ja see on tasuta ning hõlpsasti paigaldatav ja seadistatav.

WP limiidi silt

HIND: tasuta

Kuna pistikprogramm on tasuta, peate selle installima ja aktiveerima ainult enne seadete alale minekut. Kui olete selle teinud, saate hõlpsalt määrata siltide maksimaalse arvu, mida kasutaja saab postituses kasutada. Pärast muudatuste salvestamist, kui autor jõuab seatud limiidini, kaob nupp „Lisa uus“ lihtsalt ja muudab uute siltide lisamise võimatuks. Nii peavad teie autorid valima postitusele ainult kõige sobivamad sildid.

Mitte ainult seda, vaid teil on õigus valida, milliseid postitustüüpe see pistikprogramm piirab ja milliseid mitte, samal ajal kui pistikprogramm töötab kõigi taksonoomiate puhul, mis pole hierarhilised.

Piirake WordPressi sildipilve vidinas siltide arvu

Varase Web 2.0 funktsioonina on sildipilv muutunud väga populaarseks osaks vastloodud veebisaitidest. Sildipilv on märksõna metaandmete ehk siltide visuaalne esitus, kus kõige sagedamini esinevaid sõnu kuvatakse tavaliselt suuremas kirjas või erinevas värvitoonis, mis seda sõna rõhutaks. Pilv näeb välja nagu väike kaart, mis võib külastajale kohe öelda, millised on teie saidi kõige levinumad teemad, ja navigeerida neil otse huvipakkuvate artiklite juurde.

Ehkki sildipilv võib hea välja näha ja sellest võib palju abi olla, näib teie pilv, kui kasutate liiga palju erinevaid silte, väga rahvarohke. Mitte ainult, et see näib räpane, kuid mõned olulised sildid võivad selle tõttu rahvamassi eksida.

Niisiis, olete tõenäoliselt mõelnud, kuidas WordPressis maksimaalset siltide arvu piirata. Kuna WordPressi armatuurlaual ega sätete alal sildipilve piiramiseks pole lihtsat võimalust, peate selle ise tegema. Jah, peate kopeerima ja kleepima paar rida koode, kuid töö saab tehtud mõne sekundiga.

  1. Avage kasutatava teema function.php fail
  2. Kopeerige ja kleepige järgmine kood:
add_filter ('vidina_tag_cloud_argid', 'limiidi_tag_in_tag_cloud_vidin');

funktsiooni limit_tag_in_tag_cloud_widget ($ args) {
if (isset ($ args ['taksonoomia']) && $ args ['taksonoomia'] == 'post_tag') {
$ args ['arv'] = 10; // Siltide arvu piiramine
}

tagasi $ args;
}
 1. Rida nr 5 muutke number pilves soovitud arvu siltide arvuks.
 2. Salvesta muudatused

See on kõik. Nüüd saate lisada sildipilve vidina, mis ei tohiks kuvada rohkem kui koodis määratud siltide arv. Nautige!

Järeldus

Mõnikord võivad sildid tunduda nagu arhailine tehnoloogia. Kui te tunnete nii, siis olete eksinud. Sildid on endiselt paljude ajaveebide ja veebisaitide oluline element, kuid probleem on selles, et enamik inimesi lihtsalt ei kasuta neid õigesti.

Siltidega töötades veenduge, et asjad oleksid korras ja korras. Kui vajate siltide arvu piiramisel abi või soovite oma postitustele sildid automaatselt seada, aitab see juhend teid. Nüüd andke meile teada – kas kasutate oma saidil silte? Kas teil on nende kohta mingeid konkreetseid reegleid?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map