Kas yra „Gravatar“? Kaip jį sukurti ir naudoti?

kas yra gravatar


Kai pradedate internetinį dienoraštį, paprastos piktogramos, vaizduojančios asmenis, greičiausiai nebus jūsų sąrašo viršuje, kad galėtumėte patikrinti. Tačiau po kelių dienų internetinių dienoraščių įrašymo ir ryšių su žmonėmis kūrimo sunku nepastebėti, kad daugumos tinklaraštininkų ir komentatorių nuotraukos yra susietos su vardu. Tie maži vaizdai, vaizduojantys asmenį, yra vadinami avatarais, ir jie turi ilgą istoriją internetinėse bendruomenėse.

Dar prieš tai, kai „WordPress“ (ir tinklaraščių rašymas apskritai) tapo toks populiarus, avataros buvo forumuose, įvairiose diskusijų grupėse, o žaidėjai dažnai naudodavo avatarus kaip savo skaitmeninius asmenis. Su „Gravatar“ viskas pasikeitė internetinių dienoraščių bendruomenėje.

Kas yra Gravatar?

Užuot turėję skirtingą kiekvienos svetainės, kurioje rašote ir dalyvaujate diskusijose, avataras, „Gravatar“ leidžia nustatyti visuotinai pripažintą avatarą. Populiarią paslaugą sukūrė Tomas Prestonas-Werneris, tačiau 2007 m. „Automattic“ ją įsigijo ir pradėjo naudoti su „WordPress“ susijusiuose projektuose. Dabar milijonai vartotojų tai naudoja kasdien.

Kaip tai veikia

„Gravatar“ yra tvirtai sujungtas su jūsų el. Pašto adresu. Užregistravę nemokamą sąskaitą „Gravatar“, paslauga leis įkelti paveikslėlį, kurį norite naudoti kaip savo avatarą. Nesvarbu, ar tai jūsų tikroji nuotrauka, ar piktograma, kuri jums tiesiog patinka, šis vaizdas atvaizduos jus visose svetainėse, kurios naudojasi šia paslauga. Galite palikti komentarus kitose „WordPress“ svetainėse naudodamiesi savo naujuoju avataru, rašyti svečių tinklaraščius ir turėti nuotrauką, rodomą savo tinklaraštyje, žinoma.

Turite įkelti iki 2048 taškų pločio vaizdą. Nepriklausomai nuo vaizdo dydžio, „Gravatar“ visada padarys jį kvadratu ir paprastai rodomas 80 × 80 taškų dydžio. Nors tai yra numatytasis aspektas, siūlome naudoti šiek tiek didesnius vaizdus. Kai kurios svetainės ir paslaugos gali apeiti numatytąsias parinktis ir padidinti numatytąją išvestį. Jūs nenorite, kad jūsų avataras būtų neryškus.

Dabar kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie „WordPress“ tinklalapio naudodami el. Pašto adresą, pridėtą prie „Gravatar“, jis automatiškai ištrauks informaciją iš jūsų profilio ir atpažins jus skaitytojams. Tai šaunu, ar ne taip?

Kodėl turėtumėte naudotis šia paslauga??

Pirmiausia „Gravatar“ padės žmonėms lengviau jus atpažinti. Užuot rodydami vardą su paslaptingo asmens piktograma (pilka, tik parodančia siluetą), galite pranešti žmonėms, kaip tu atrodai.

Žmonės bus labiau linkę tave atsiminti. Tai ypač svarbu, jei esate linkę rašyti įvairiuose tinklaraščiuose ir daug komentuoti.

Be to, „Gravatar“ leidžia užpildyti informaciją apie save. Tiesiog spustelėję tą mažą paveiksliuką šalia autorių ar komentatorių pavardžių galite sužinoti daugiau apie asmenį, pamatyti jo svetainę ir socialinius profilius. Tai ne tik daro autorių įtakingesnį, bet ir leidžia susisiekti su kitais, nepriklausančiais tinklaraščiui, kuriame juos radote.

Kaip nustatyti „Gravatar“ profilį

Dabar, kai jūs žinote daugiau apie šią paslaugą, esame tikri, kad jus domina jūsų profilis. Eikime žingsnis po žingsnio ir sukurkite naują paskyrą.

Jau turite „WordPress.com“ paskyrą?

Pradedantiesiems turėtumėte žinoti, kad „Gravatar“ reikalauja turėti „WordPress.com“ paskyrą. Tai gali atrodyti painu asmenims, kurie savo tinklaraščius tvarko savarankiškai teikiamos versijos. Bet nesijaudink. Galite greitai užregistruoti nemokamą „WordPress.com“ paskyrą, net nesukūrę su jais svetainės.

„Gravatar“ prisijungimas

Jei jau turite „WordPress.com“ paskyrą, galite praleisti registracijos procesą ir nedelsdami prisijungti.

 1. Eiti į „Gravatar“ svetainė
 2. Puslapio viršuje raskite juostą, kurioje yra „WordPress.com“ prisijungimo mygtukas
 3. Spustelėkite mygtuką
 4. Įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį
 5. Spustelėkite mygtuką „Prisijungti“

Dabar galėsite nustatyti „Gravatar“ vaizdą ir redaguoti profilį.

Užregistruokite nemokamą „WordPress.com“ paskyrą

Užregistravę nemokamą sąskaitą WordPress.com, jūs galite naudotis „VaultPress“, „Akismet“, „Polldaddy“, „Gravatar“ ir „IntenseDebate“. Žinomas kaip „WordPress.com Connect“, jis leidžia naudoti vieną abonementą visoms toms paslaugoms.

Užsiregistruokite „Gravatar“

 1. Eiti į „Gravatar“ svetainė
 2. Spustelėkite mėlyną mygtuką „Sukurkite savo„ Gravatarą “
 3. Įveskite norimą el. Pašto adresą, vartotojo vardą ir slaptažodį
 4. Spustelėkite mygtuką „Prisiregistruoti“

Po to turėtumėte gauti patvirtinimo laišką el. Pašto adresu, kurį užpildėte. Taigi eikite į savo pašto dėžutę, atidarykite naują el. Laišką ir patvirtinkite registraciją spustelėdami nuorodą. Po to turėtumėte pamatyti naują ekraną, kuriame reikės prisijungti prie savo naujos „WordPress.com“ paskyros.

Nustatykite „Gravatar“ vaizdą

Jei tai yra pirmas kartas su „Gravatar“, akivaizdu, kad dar neturite paveikslėlio. Aptarnavimas jus apie tai įspės ir pateiks nuorodą įkelti savo naują „Gravatar“ vaizdą.

 1. Spustelėkite nuorodą „Pridėti vieną spustelėdami čia“
 2. Pasirinkite nuotrauką iš savo kompiuterio ir įkelkite ją
 3. Jei reikia, apkarpykite
 4. Pasirinkite įvertinimą – mes siūlome naudoti G arba PG, nes kiti du dažniausiai blokuojami daugelyje svetainių

Nustatę savo atvaizdą, galite greitai jį išbandyti palikdami komentarą po šiuo straipsniu. Jei viskas gerai, turėtumėte pamatyti naują vaizdą, susietą su jūsų vardu.

„Gravatar“ profilio redagavimas

Kaip ir daugelyje kitų paslaugų, galite lengvai redaguoti savo profilio informaciją. Naudodami „Gravatar“ galėsite pakeisti ir modifikuoti savo atvaizdą, taip pat profilio informaciją.

Mano gravatarai

Prisijungę būsite iškart nukreipti į skirtuką „Mano gravatarai“. Ten galėsite pridėti papildomų el. Laiškų, kuriuos galite valdyti iš tos pačios sąskaitos. Be to, kai pridėsite pirmąjį vaizdą, bus labai lengva pakeisti „Gravatar“ arba pridėti naujų vaizdų, kad galėtumėte greičiau perjungti juos.

Tvarkykite „Gravatars“

Norėdami pridėti naują vaizdą, spustelėkite nuorodą „Pridėti naują vaizdą“ ir pakartokite ankstesnius veiksmus. Kai prie „Gravatar“ pridėsite daugiau nei vieną vaizdą, galėsite greitai pasirinkti norimą ir pakeiskite jį bet kada, kai norite naujo avataro.

Mano profilis

Kaip jau minėjome anksčiau, „Gravatar“ yra daug daugiau nei tik vaizdas. Norėdami gauti maksimalią naudą iš paslaugos, turėtumėte užpildyti kitą informaciją apie save. Norėdami pradėti pridėti informaciją, atidarykite „Mano profilis“ skirtuką.

Vardas ir duomenys „Gravatar“

Čia galite pridėti informacijos apie save, pridėti daugiau nuotraukų į galeriją, pakeisti foną ir dar daugiau. Bet vienas iš svarbiausių variantų leidžia pridėti nuorodas į savo svetaines ir socialinę žiniasklaidą. Tai darydami galite įrodyti savo tapatybę ir užmegzti ryšį su savo skaitytojais.

Taip, turėtumėte naudoti „Gravatar“

Kadangi jau esate įkūrę tinklaraštį, ko gero norite kažko iš jo. Nesvarbu, ar tai tik hobis ir būdas susisiekti su žmonėmis, ar būdas užsidirbti atlyginimą, jūs turite padaryti tai, ką galite. Taigi, skelbdami naujus straipsnius ir komentuodami kitus tinklaraščius norėsite, kad žmonės jus atpažintų.

Naudokite savo nuotrauką, pridėkite išsamią informaciją prie savo profilio ir galėsite leisti sau pamiršti visą dalyką. „Gravatar“ automatiškai sujungs taškus ir parodys jūsų profilį „WordPress.com“, savarankiškose svetainėse ir netgi kai kuriose trečiųjų šalių platformose ir tarnybose, kurios naudoja „Gravatar“ per įvairius plėtinius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map