Kas ir WordPress spraudnis?

kas-ir-WordPress-plugin.png


Spraudnis ir programmatūras gabals, kas paplašina WordPress platformas funkcionalitāti. Pēc instalēšanas un aktivizēšanas spraudņi var pievienot jūsu vietnei jaunas funkcijas. Viņi var arī mainīt esošās funkcijas vai pat pilnībā modificēt jebkuru noteiktu emuāra daļu.

WordPress spraudņi ir uzrakstīti PHP programmēšanas valodā. Bet, lai tos izmantotu, jums neko nevajadzēs zināt par kodēšanu. Spraudņi parasti ir lietotāju draudzīgs un paredzēts lietošanai cilvēkiem, kuriem vispār nav pieredzes tehnoloģiju vai WordPress jomā.

Mūsdienās WordPress ir pieejami vairāk nekā daži desmiti tūkstošu spraudņu. Šī milzīgā skaita dēļ, iespējams, ir spraudnis visam, kas var ienākt prātā. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzlabot emuāra drošību, pievienot animācijas, pārveidot vietni par mūsdienīgu e-komercijas sistēmu vai vienkārši pievienot tai video spēli – tam ir spraudnis. Pat ja tā ir taisnība, ne visi spraudņi ir vienādi. Pirms sākat tos lietot, ir svarīgi iemācīties atšķirt WordPress spraudņus.

Bezmaksas WordPress spraudņi

Sākot ar darbu, ir labi zināt, ka ir daudz lielisku bezmaksas WordPress spraudņu. Netērējot ne centa, jūs varat paplašināt savu emuāru, instalējot spraudņus no oficiālajiem WordPress spraudņiem krātuve. Katru no tur atrodamajiem spraudņiem var arī instalēt tieši no WordPress informācijas paneļa. Tā kā viņi ir oficiāli, jūs varat pilnībā atpūsties, zinot, ka tos var droši lietot. Tāpat kā WordPress motīvi, arī spraudņus, kas ietilpst oficiālajā direktorijā, profesionāļi pārvalda un testē, pat pirms tiek uzskatīts, ka tie tiek pievienoti sarakstam..

WordPress spraudņu direktorija

Ārpus repozitorija visā internetā varat atrast daudz bezmaksas WordPress spraudņu. Lai gan vairums no tiem palīdzēs jums pievienot funkcijas savam emuāram, esiet ļoti uzmanīgs, lejupielādējot jebko, ko nejauši atrodat tīmeklī. Tā kā tiem nav nekā kopīga ar oficiālo WordPress direktoriju, spraudnī cilvēki var paslēpt visu, ko viņi vēlas. Lielākajā daļā gadījumu, kad cilvēki paņem ļaunprātīgu programmatūru vai tiek uzlauzti, jūs varat vainot bezmaksas spraudni, kas instalēts no nezināma avota.

Kaut arī šie spraudņi ir brīvi izmantojami nenāc ar atbalstu. Ja jūs nezināt, kā izmantot noteiktu funkciju, vai arī tas vienkārši nedarbojas jūsu vietnē, jūs esat pats. Forumos vienmēr ir iespējams lūgt palīdzību, taču neviens negarantē, ka saņemsit atbildi.

Freemium spraudņi

Kaut kur starp bezmaksas un premium WordPress paplašinājumiem ir populāra Freemium spraudņu kategorija. Ko tas nozīmē, ka a pamata spraudnis ir bez maksas. To ir iespējams lejupielādēt no oficiālā direktorija vai citur internetā.

Bet, kaut arī pamatfunkcijas var brīvi izmantot, tā būtu jāveic iegādājieties licenci, lai izmantotu papildu funkcijas no spraudņa. Tātad, ja jūs nolemjat iegādāties paplašināto versiju, jūs saņemat visas papildu priekšrocības no tā, un būtībā jums būs premium spraudnis.

Premium WordPress spraudņi

Lai izmantotu premium spraudņus, jums tas būs jādara samaksājiet vienreizēju maksu vai parakstieties uz dalību. Daudzās tirdzniecības vietās tiek pārdoti augstākas kvalitātes spraudņi, taču jūs varat atrast arī uzņēmumus un privātpersonas, kas preces mazumtirdzniecībā pārdod atsevišķi.

Apmaksāti spraudņi parasti tiek uzskatīti par labākiem. Lielāko daļu laika, premium WordPress spraudņi piedāvā citas funkcijas nekā brīvie. Tie ir arī augstākas kvalitātes (labāk kodēti) un savietojami ar lielāku skaitu citu WordPress spraudņu un motīvu.

Augstākās kvalitātes spraudņa cenas

Bet augstākā līmeņa spraudņa visvērtīgākā īpašība ir atbalsts. Instalējot bezmaksas spraudni, viss ir atkarīgs no jums. Iegādājoties spraudni, personāls un izstrādātāji, kas izveidoja paplašinājumu, būs jums pieejami, vienmēr gatavi palīdzēt un atrisināt visas problēmas ar vienumu. Tātad, ja nevarat izdomāt funkciju vai produkts vienkārši nedarbojas, jums ir nepieciešams tikai viens e-pasta vai telefona zvans, lai saņemtu norādījumus no eksperta. Lielākoties tas būs galvenais iemesls, lai iegādātos WordPress spraudni.

Kāpēc spraudnis būtu bieži jāatjaunina??

Pirms jauna spraudņa instalēšanas ir svarīgi pārbaudiet tā pēdējās atjaunināšanas laiku. Lai gan ir labi redzēt, ka spraudnis nav atjaunināts dažus mēnešus, jums vajadzētu padomāt divreiz, paklupot uz tā, kas nav atjaunots vairāk nekā divus gadus.

Spraudņa atjauninājums

Divi gadi ir ilgs laiks, kad runa ir par tehnoloģijām. Šajā laika posmā hakeri atradīs drošības caurumus un varēs uzbrukt jūsu vietnei. Kodēšanas standarti var mainīties, un kāda spraudņa daļa var vienkārši pārstāt darboties. Pat WordPress izies dažas versijas, kas vecos spraudņus var padarīt nelietojamus. Tātad, ja vēlaties būt drošs, ka paplašinājums ir droši lietojams un arī pilnībā saderīgs ar jaunāko WordPress versiju, vienmēr apskatiet tā pēdējās atjaunināšanas laiku vai sazinieties ar izstrādātāju, lai pieprasītu sīkāku informāciju.

Cik daudz spraudņu jums vajadzētu būt?

Lai gan instalējamo spraudņu skaits nav ierobežots, mēs iesakām saglabāt numuru pēc iespējas zemāku. Dažām vietnēm būs nepieciešama tikai viena, savukārt citām, lai tās pareizi darbotos, būs jābūt vairāk nekā desmit aktīviem spraudņiem. Un kamēr tas jums ir nozīmīgs, tas ir labi.

Cik daudz spraudņu jums vajadzētu būt

Bet, tā kā visi spraudņi izmanto tos pašus resursus no jūsu servera, ir diezgan iespējams palēnināt jūsu vietnes darbību, jo to ir pārāk daudz. Precīzu skaitļu skaitu nav iespējams norādīt cik daudz spraudņu jums vajadzētu būt, tāpēc mūsu labākais padoms ir samazināt tos līdz minimumam. Ja jums ir vairāk nekā divdesmit vai trīsdesmit aktīvi spraudņi, dodieties uz sarakstu vēl vienu reizi un pārliecinieties, vai jums ir tikai tie spraudņi, kas jums patiešām nepieciešami.

Neuzstādiet arī dublētos spraudņus (piemēram, nav nepieciešami divi spraudņi, kas parāda Google Maps), un noņemiet tos, kurus vairs neizmantojat.

Secinājums

Lai gan WordPress emuāru ir tehniski iespējams vadīt, ja vietnē nav neviena aktīva spraudņa, to darīt faktiski ir kļuvis absurdi. Bez spraudņiem jums būs jākodē visas vajadzīgās funkcijas manuāli. Un kā jūs varat iedomāties, papildus tam, ka jums jāzina, kā to izdarīt, būtu nepieciešams milzīgs laiks, lai visu sakārtotu.

Tātad, ja jums kaut kas ir nepieciešams emuāram, iespējams, jau ir spraudnis, kas apstiprinās jūsu vēlmi. Tas vienkārši jāmeklē oficiālajā krātuvē, jāatrod kaut kur citur internetā vai jāiegādājas premium klases spraudnis darbam. Bet pirms spraudņu instalēšanas divreiz pārbaudiet tos, lai pārliecinātos, vai tie ir droši un regulāri tiek atjaunināti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map