Kaip sukurti pasirinktinius įrašų tipus

Kaip sukurti pasirinktinius įrašų tipus


Prieš mes iš tikrųjų parodysime, kaip sukurti savo pasirinktinio įrašo tipą, kurį didžiuodamiesi naudosite savo naujame „WordPress“ palaikomame tinklaraštyje, pažiūrėkime, koks yra tinkinto įrašo tipas..

Skelbimo rūšis yra tiesiog taisyklių rinkinys, kuris naudojamas apibūdinti, kaip turinys pateikiamas jūsų straipsnyje. Kiekvienas įrašo tipas turi savo parametrus, kurie jį apibrėžia, kad galėtumėte pasakyti skirtumą tarp įrašo, puslapio, archyvo, redakcijos ar naršymo meniu. Bet kaip pamatysite, jei pradėsite rašyti straipsnius kaip savo žinutes, viskas, ką rašote, bus tokia pati. Taip yra todėl, kad įraše naudosite tą patį šabloną. Bet tai visiškai gerai, jei rašote tinklaraštį, kuriame pakanka vieno įrašo tipo, kad galėtumėte tvarkyti savo straipsnius.

Per ne taip jau seną istoriją „WordPress“ labai pasikeitė ir ji neabejotinai išaugo kaip tinklaraščių platformos vaidmuo. Tai tapo viena iš labiausiai naudojamų ir vertinamų turinio valdymo sistemų pasaulyje. Viena pagrindinių priežasčių, leidžiančių žmonėms kurti pasirinktinius įrašų tipus.

Pažiūrėkime, ką tinkintas įrašo tipas gali jums padėti. Įsivaizduokite, kad naudojatės žaidimų svetaine. Norite reguliariai skelbti naujienas, kiekvieną dieną skelbiama daugybė priekabų, kuriomis galite dalytis su savo auditorija, jūsų autoriai žaidžia naujus žaidimus ir rašo apžvalgas, norite paskelbti naujausių internetinių rungtynių ekrano kopijas ir pan..

Kaip jau galite atspėti, yra keli turinio tipai, kurių jums šiuo atveju prireiks. Jei ir toliau naudosite įprastus įrašus, visas turinys atrodys vienodas ir jums ir jūsų lankytojams bus sunkiau rasti skirtumą. tarp vaizdo įrašo straipsnio ir apžvalgos. Taip, norite, kad pasirinktinis įrašo tipas būtų viskas tvarkingesnis.

Palaikykite šį paveikslėlį dar keletą sekundžių. Jei sukursite pasirinktinį įrašo tipą, jūsų naujienos gali turėti specialią sritį, kurioje galite įdėti nuorodą į šaltinį. Jūsų žaidimo apžvalgos įrašo tipas gali turėti reitingą, kurį autorius suteikė tam tikram žaidimui, įskaitant žvaigždutėmis pagrįstą sistemą, ir jūs galite pritaikyti skirtingą stilių, tarkime, apžvalgos paantraštei. Jūsų priekabų skelbimo tipas paryškintų vaizdo įrašą ir leistų žmonėms džiaugtis juo iš švieslentės, o ne žiūrėti į paštą. Galime tęsti amžinai, bet jūs teisingai suprantate?

 • Sukurkite pasirinktinį įrašo tipą
 • Sukurkite pasirinktinius įrašų tipus naudodami papildinius

Sukurkite pasirinktinį įrašo tipą:

Gerai, mes žinome, kad jums nuobodu dėl mūsų pokalbių – jūs esate čia, kad išmoktumėte sukurti tinkintą įrašą, taigi pradėkime. Ištieskite raumenis, giliai įkvėpkite ir, kai būsite pasiruošę, pradėkime. Jei jus domina gilintis į „WordPress“ ir kodą, pereikite prie papildinio, kuris jums padės.

 1. Atidarykite function.php failą ir įklijuokite šį kodą.
 2. Įsitikinkite, kad kodas yra prieš uždaromą PHP žymą (?>), Arba jis neveiks.

  // Sukuria žaidimų apžvalgų pasirinktinį įrašo tipą
  funkcija game_reviews_init () {
  $ args = masyvas (
  'label' => 'Žaidimų apžvalgos',
  'viešas' => teisingas,
  'show_ui' => tiesa,
  'capability_type' => 'post',
  'hierarchinis' => klaidingas,
  'rewrite' => masyvas ('slug' => 'game-reviews'),
  'query_var' => tiesa,
  'menu_icon' => 'dashicons-video-alt',
  'palaiko' => masyvą (
  „pavadinimas“,
  'redaktorius',
  'ištrauka',
  „atkūrimai“,
  „pasirinktiniai laukai“,
  'komentarai',
  „pataisymai“,
  'miniatiūra',
  'autorius',
  „puslapio atributai“,)
  );
  register_post_type ('žaidimų apžvalgos', $ args);
  }
  add_action ('init', 'game_reviews_init');
 3. Išsaugoti pakeitimus

Pažvelgę ​​į savo „admin“ sritį „WordPress“, pastebėsite, kad meniu yra naujas punktas „Žaidimų apžvalgos“. Kol kas jis atrodys kaip bet kuris kitas įrašas, tačiau vis tiek nematysite šių įrašų internete. Jei norite maksimaliai išnaudoti šį tinkintą įrašo tipą, turite atlikti dar kelis veiksmus.

Prieš išbandydami naują įrašą, būtinai nustatykite savo nuolatines nuorodas, nes kitaip įvyks klaida.

Sukurkite savo naujojo pasirinktinio įrašo tipo šabloną:

 1. Atidarykite temos aplanką
 2. Sukurkite naują failą ir pavadinkite jį taip, kaip žaidimas-review-template.php
 3. Atidarykite failą ir įklijuokite:
 4. 
  
 5. Atidarykite „page.php“ failą, kuris yra jūsų temos aplanke
 6. Nukopijuokite ir įklijuokite kodą į žaidimą-review-template.php
 7. Raskite kodą, kuris yra tas pats arba panašus į šį (gali priklausyti nuo jūsų temos):
 8. 
  
  
  

  Suradę šią dalį, modifikuokime ją, kad galėtumėte naujame puslapyje parodyti tinkintą įrašo tipą. Turėtumėte pridėti $ užklausa linija virš savo kilpos ir tada modifikuokite pačią kilpą. Kai modifikuojate kodą, jis turėtų atrodyti taip:

   'game-reviews', 'posts_per_page' => 5));
  tuo tarpu ($ query-> have_posts ()): $ query-> the_post (); ?>
  // Jūsų kodas, pvz. "turinys();"
  
  
  
 9. Išsaugoti pakeitimus
 10. Eiti į Puslapiai -> Pridėti naują
 11. Sukurkite puslapį pavadinimu „Žaidimų apžvalgos“
 12. Dešinėje pusėje, skirtuko „Puslapio atributai“ lape turėtumėte rasti „Šablonas“
 13. Pasirinkite šabloną, kurį sukūrėte atlikdami vieną iš ankstesnių žingsnių, ir priskirkite jį puslapiui.
  Pasirinktiniai puslapio šablonai „WordPress“

 14. Išsaugoti pakeitimus

Viskas. Turėtumėte išbandyti viską ir sukurti naują „Game Review“ įrašą. Kai atidarysite žaidimų apžvalgos puslapį, turėtumėte pamatyti chronologiškai išdėstytus naujienų įrašų tipus taip, kaip įprastas jūsų įrašas..

Ir tai tik pradžia. Jūs sukūrėte pasirinktinį įrašo tipą, tačiau dabar turėtumėte jį modifikuoti taip, kaip jums patinka, ir pridėkite reikiamą kodą.

Sukurkite pasirinktinius įrašų tipus naudodami papildinius

Kai pradedate kurti savo įrašų tipus, norėdami išplėsti „WordPress“, yra du būdai. Mes jums jau parodėme vieną – kaip rankiniu būdu sukurti pasirinktinį įrašo tipą. Atlikdami kelis veiksmus, galite sukurti pasirinktinį įrašo tipą, tačiau tai gali užtrukti daug laiko, jei esate „WordPress“ pradedantysis ir nesate įpratęs dirbti su kodu. Tačiau jums nereikia jaudintis dėl kodo – jei jums reikia paprastesnio ir greitesnio sprendimo, naudodamiesi vienu iš papildinių galite sukurti daugybę pasirinktinių įrašų tipų..

Šioje vadovėlio dalyje mes jums parodysime vieną iš geriausių papildinių, kurie sukurs jums tuos pasirinktinius įrašų tipus. Jums nereikės koduoti ar net kopijuoti / įklijuoti kodo. Tiesiog įdiekite papildinį, įrašykite naujojo tipo pavadinimą ir nustatykite jį naudodamiesi GUI.

Tinkinto įrašo tipo vartotojo sąsaja

KAINA: nemokamas

Tinkinto įrašo tipo vartotojo sąsaja
Jei jums reikia tik užregistruoti pasirinktinį įrašo tipą, šis papildinys padarys gerą darbą. Įdiegę galėsite sukurti pasirinktinius įrašų tipus ir taksonomijas. Tiesiog eikite į naujai sukurtą meniu, pridėkite naują pasirinktinio įrašo tipą ir parašykite naujojo tipo pavadinimą ir aprašą. Tai lengva, bet jūs turėsite tai pastebėti šis papildinys nesutvarkys jūsų naujojo įrašo tipo. Kai užregistruosite naują įrašo tipą, vis tiek turite nuspręsti, kaip jį parodyti. Siūlome pasidomėti, kaip tai padaryti, arba eiti su kitu įskiepiu, kuris taip pat gali rodyti jūsų įrašus.

Papildomas skaitymas: Išsamus „WordPress“ pasirinktinių įrašų tipų vadovas

Išvada

Individualizuotos žinutės yra viena didžiausių „WordPress“ funkcijų net ir šiandien. Tiesiog pakeisdami keletą kodo eilučių arba naudodami papildinį galite sugeneruoti jūsų svetainės tipą. Tiesa yra tokia, kad pradedančiajam gali būti šiek tiek sunkiau viską atlikti pirmą kartą, tačiau jei laikysitės šios instrukcijos, neturėtumėte turėti jokių problemų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map