Kaip rasti ir prisijungti prie „WordPress“ administratoriaus URL

WordPress-admin-login-page.png


Įdiegę „WordPress“, turėsite prisijungti prie savo naujojo tinklaraščio. Negavę prieigos prie administratoriaus puslapių, negalėsite tinkinti savo naujojo tinklaraščio. Administratorius yra vieta, kur vyksta „viskas“, kur rašote pranešimus ir tvarkote svetainę. Norėdami neleisti kitiems redaguoti svetainės, turite prisijungti naudodami savo vartotojo vardą ir slaptažodį.

Bet jei jūs dar nesate prisijungę prie „WordPress“, radę administratoriaus prisijungimo puslapį, galite suglumti. Kaip galite prieiti prie jo?

Nesijaudink; pirmą kartą viskas vyksta ir dauguma tinklaraštininkų turėjo tą pačią problemą, kai jie pradėjo kurti „WordPress“ tinklaraštį. Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip dirbti su „WordPress“ administratoriaus prisijungimo puslapiu.

Kaip rasti „WordPress“ administratoriaus prisijungimo puslapį

Pagal numatytuosius nustatymus, „WordPress“ naudoja standartinį prisijungimo URL, kuris yra tas pats visuose tinklaraščiuose. Norėdami jį atidaryti, jums tiesiog reikia pridėti / wp-admin svetainės URL gale.

Numatytasis „WordPress“ prisijungimo URL

www.example.com/wp-admin

„WordPress“ kūrėjai taip pat pridėjo kelis kitus URL, nukreipiančius į tą patį puslapį. Taigi, jei dėl kokių nors priežasčių jums nepatinka numatytoji nuostata wp-admin URL, į prisijungimo puslapį galite patekti įvesdami bet kurį iš šių įrašų:

  • www.example.com/wp-login
  • www.example.com/admin
  • www.example.com/login

Atminkite, kad visi šie URL nurodo į tą patį prisijungimo puslapį ir nepadarysite klaidos naudodamiesi bet kuriuo iš jų. Visi jie automatiškai nukreipia į tą patį prisijungimo puslapį. Jei šie papildomi URL jums neveiks, grįžkite į numatytąjį.

Taip pat turėtumėte žinoti, kad „WordPress.com“ administratoriaus puslapiai ir kredencialai neturi nieko bendra su tais, kuriuos naudojate savarankiškame „WordPress“. Taip pat atvirkščiai. Jie tiesiog atrodo panašūs, bet neturi nieko bendro.

Sukurkite lengvesnę prieigą prie prisijungimo puslapio

Dabar, kai sėkmingai atidarėte prisijungimo URL, galite padaryti jį lengviau prieinamą jūsų būsimoms pastangoms. Viena galimybė yra naršyklėje sukurti puslapio žymę, vienas – įtraukti valdiklį į „WordPress“ pagrindinį puslapį, taip pat galite pridėti prisijungimo puslapio nuorodą į savo „WordPress“ meniu..

Kaip prisijungti prie „WordPress“

„WordPress“ prisijungimo puslapis

Atidarę „WordPress“ administratoriaus prisijungimo puslapį, pamatysite paprastą vartotojo sąsają, kurioje prašoma įvesti jūsų vartotojo vardą ir slaptažodį. Jei patys įdiegėte „WordPress“, jau turėtumėte turėti administratoriaus kredencialus, kuriuos sukūrėte diegdami. Patikrinkite gautuosius, jei pamiršote juos, nes „WordPress“ atsiuntė jums el. Laišką su visa prisijungimui reikalinga informacija. Bet jei kas nors kitas jums tai įdiegė arba jūs perimate kažkieno svetainę, turėtumėte paprašyti jų nurodyti administratoriaus prisijungimo duomenis..

  1. Eikite į „WordPress“ administratoriaus prisijungimo puslapį
  2. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį
  3. Spustelėkite Prisijungti mygtuką

Jei kredencialai yra teisingi, „WordPress“ dabar nuves jus į informacijos suvestinę, kur galėsite pradėti dirbti su savo pirmuoju įrašu ir tvarkyti svetainę.

Atsižvelgiant į jūsų norus, prisijungimo puslapis gali atrodyti bet kas, kas jums patinka. Daugybė papildinių padės pritaikyti puslapio išvaizdą ir įdiegti papildomas saugos funkcijas. Jei nenaudojate ką tik įdiegto „WordPress“, puslapis gali atrodyti kitaip, nei pavaizduota šiame straipsnyje. Jis gali turėti įvairius vaizdus, ​​logotipus ir net papildomus laukus, kuriems gali reikėti atsakyti į klausimus, nuskaityti kodus ar naudoti išmanųjį telefoną norint gauti papildomus saugos raktus. Nesijaudinkite dėl to.

Prisiminti mane variantas

„Prisimink mane“ parinktis „WordPress“

Jei dar kartą pažvelgsite į prisijungimo ekraną, pastebėsite paprastą Prisimink mane parinktį, kurią galite pažymėti arba panaikinti žymėjimą. Pasirinkę parinktį, sėkmingai prisijungę, jūsų naršyklė atsimins vartotojo vardo ir slaptažodžio derinį naudojant slapuką.

Tokiu atveju informacija saugoma jūsų kompiuteryje (paprastai dvi savaites, tačiau ji gali priklausyti nuo jūsų nustatymų). Tai reiškia, kad kitą kartą atidarę „WordPress“ administratoriaus prisijungimo puslapį, naršyklė žinos, kad esate esamas vartotojas ir jums nebereikės įvesti tų pačių kredencialų dar kartą.

Kada (ne) naudoti Prisimink mane variantas

Naudokite Prisimink mane parinktis tik asmeniniuose kompiuteriuose, prie kurių niekas negali prisijungti. Pažymėję parinktį prisijungę prie viešųjų kompiuterių parodysite administratoriaus puslapius visiems. Jie gali pagrobti jūsų tinklaraštį, ištrinti jį ar dar ką nors, kas jums „nepatiks“.

Pamiršote slaptažodžio parinktį

Pačiame ekrano apačioje galite pamatyti „Pamiršote slaptažodį?Parinktį. Jei pamiršote slaptažodį, spustelėkite nuorodą, kuri atidarys šiek tiek kitokį prisijungimo ekraną.

„WordPress“ pametė slaptažodį

Čia turėsite įvesti savo vartotojo vardą arba el. Pašto adresą, naudojamą registruojant administratoriaus paskyrą. Kai paspausite „Gaukite naują slaptažodįMygtuką “,„ WordPress “iškart jums atsiųs el. Laišką. Jame gausite pranešimą apie slaptažodžio pakeitimą ir specialią, unikalią nuorodą, vedančią prie naujo slaptažodžio. Jei el. Laiškas negaunama per kelias minutes, patikrinkite savo šlamšto aplanką. Jei jo nėra, turėsite paprašyti „WordPress“ eksperto, kad jis padėtų iš naujo nustatyti slaptažodį.

„WordPress“ slaptažodžio nustatymas iš naujo

Spustelėję el. Laiške pateiktą nuorodą pamatysite naujai sugeneruotą slaptažodį, kuris leis jums prisijungti. „WordPress“ sukurs jums saugų slaptažodį, tačiau tame pačiame puslapyje galite parašyti ir savo. Kai būsite pasiruošę, atsiminkite slaptažodį ir spustelėkite Atstatyti slaptažodį mygtuką. Po to „WordPress“ praneš jums, ar slaptažodis buvo sėkmingai pakeistas, o jei taip, jis peradresuos jus atgal į prisijungimo puslapį.

Išvada

Norėdami prisijungti prie „WordPress“ svetainės, savo URL pabaigoje turėsite pridėti / wp-admin. Palengvinti galite žymėdami puslapį, pridėdami valdiklį prie savo pagrindinio puslapio ar meniu. Pabandykite naudoti saugius slaptažodžius ir būkite atsargūs, jei naudojate Prisimink mane bruožas. Tik tuo atveju, jei pamiršite slaptažodį, atsipalaiduokite, nes „WordPress“ leis jums sukurti naują.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Liked Liked