Kaip pridėti spustelėjamus telefonų numerius

spustelėjami telefonai-skaičiai-wordpress.png


Išmanieji telefonai valdo pasaulį. Mums nereikia kartoti, kaip išmanieji telefonai pakeitė pasaulį ir ką jie gali. Mes taip pat žinome, kad šiuolaikinėje visuomenėje kiekviena jūsų sukurta svetainė turi reaguoti. Bet kas nutinka su telefono numeriais, kuriuos rašote savo „WordPress“ žinutėse ir puslapiuose?

Daugelis naujausių išmaniųjų telefonų modelių automatiškai atpažins telefono numerį. Na, tiesa, bent jau tuo atveju, jei tą numerį parašėte tinkamu formatu, kuriame yra šalies ir teritorijos kodai:

 • <(Area Code) >

Deja, ne visi išmanieji telefonai yra vienodi ir ne visi atpažins telefonų numerius visais formatais. Daugelis žmonių vis dar naudojasi senesniais nei penkerių metų telefonais ir yra tikimybė, kad telefonų numerių, net jei jie parašyti teisingai, tiesiog nebus galima spustelėti. Tokiu atveju, net jei sukūrėte fantastišką svetainę, pritraukiančią vartotojus jums skambinti, jums gali kilti problemų. Jei tiems vartotojams teks užsirašyti, nukopijuoti ir įklijuoti numerį arba įvesti numerį, gali būti, kad jie panaudos užmokestį. Prieš prarasdami nekantrius klientus, kurie nenori susipainioti su skaičiais, turėtumėte paruošti velėną kiekvienam išmaniųjų telefonų vartotojui, neatsižvelgiant į jo įrenginį.

Pridėkite spustelėjamus telefonų numerius

Paspaudžiamas telefono numeris

Jei jums tereikia pridėti vieną spustelėjamą telefono numerį į savo svetainę, jums nereikia įdiegti papildomų papildinių. Tai galite padaryti naudodami paprastą HTML kodo eilutę, kuri iš tikrųjų sutampa su įprasta nuoroda. Pažiūrėkime, kaip tai lengva:

  1. Atidarykite įrašą teksto rengyklėje arba naudokite kodą šablone
  2. Nukopijuokite ir įklijuokite vieną iš šių eilučių:
  +1 (234) 567-8912
 1. Pakeiskite telefono numerį
 2. Išsaugokite, paskelbkite arba peržiūrėkite savo įrašąPo kelerių metų TEL protokolas puikiai atliks savo darbą mobiliųjų įrenginių vartotojams. Problema buvo ta, kad spustelėjamų telefonų numerių neatpažino stalinių kompiuterių naršyklės, kurios arba visiškai nesugalvojo, ar net rodys klaidos pranešimą. Šiandien kūrėjai ištaisė problemą ir protokolą galite naudoti visose šiuolaikinėse naršyklėse. Nors staliniai kompiuteriai atidarys telefono numerį ir pradės skambinti išmaniaisiais telefonais, staliniai kompiuteriai paruoš „Skype“ jūsų skambučiui.

Naudokite „Skype“ skambutį

O kas, jei norėtumėte, kad išmaniųjų telefonų vartotojai galėtų pasirinkti įprastą ar „Skype“ skambutį? Nesijaudink; jums tereikia pakeisti nuorodos protokolą. Taigi vietoj TEL protokolo naudokite CALLTO protokolą:

+1 (234) 567-8912

Jei naudojate „Skype“, netgi galite leisti vartotojams jums paskambinti pateikdami „Skype“ vardą:

„Skype“

Naudokite SMS

Ar žinojai, kad net gali sukurti nuorodą į SMS žinutes? Kaip jau galėjote atspėti, jums tiesiog reikės pakeisti protokolą. Kaip ir galima tikėtis, ši nuoroda nieko nepadarys, jei spustelėsite stalinį kompiuterį, todėl įsitikinkite, kad jūsų vartotojai žino, kad leidžiate jiems siųsti SMS žinutę arba naudoti tokią nuorodą, kai jūsų svetainė yra reaguojantis režimas.

 Siųskite SMS numeriu +1 (234) 567-8912

Mygtukas Pridėti skambutį dabar su nemokamu papildiniu

Jei jūsų verslas labai priklauso nuo telefono skambučių, turėtumėte žengti dar vieną žingsnį, kai norite padaryti spustelėjamus telefonų numerius. Užuot sukūrę paprastą nuorodą, galite apsvarstyti galimybę pridėti mygtuką „skambinti dabar“, kuris visada bus pasiekiamas jūsų mobiliųjų įrenginių lankytojams. Laimei, tarp nuostabių „WordPress“ papildinių yra ir fantastinis nemokamas, kuris gali padėti jums tai pasiekti.

Mygtukas „Skambink dabar“

KAINA: nemokamas

Skambinkite dabar „WordPress“ mygtukui

Šis nemokamas papildinys yra lengvas, o įdiegti, įjungti ir nustatyti reikia kelių sekundžių. Viskas, ką turėsite padaryti įdiegę, turėsite įvesti savo telefono numerį, pasirinkti mygtuko spalvą ir jo vietą. Galite parodyti mygtuką skambinti dabar kairėje arba dešinėje ekrano pusėje arba pasirinkti rodyti visą mygtuką apačioje, kuris paryškins jūsų naują funkciją..

Jei su jūsų svetaine susieta „Google Analytics“ paskyra, papildinys leidžia jums sekti telefono skambučius sukuriant įvykį kiekvienam paspaudimui. Tai paprasta; kai nustatysite papildinį, leiskite mažiausiai 24 valandas, kol „Google Analytics“ parodys duomenis.

„WordPress“ nustatymų mygtukas Skambinkite dabar

Jei nenorite rodyti mygtuko ant konkrečių įrašų ir puslapių, nustatymuose užrašykite jų ID. Tai labai lengva. Norėdami parodyti mygtuką visuose „WordPress“ puslapiuose, paskutinę parinktį palikite tuščią.


Kaip ir daugelyje kitų „WordPress“ dalykų, kuriant spustelėjamus telefonų numerius nėra sunku. Tikimės, kad šis straipsnis padės jums sukurti savo. Kaip jums patinka jūsų naujos nuorodos?

Jei jums reikia daugiau pagalbos dėl savo „WordPress“ tinklaraščio, išlyginkite savo „WordPress“ įgūdžius naudodamiesi mūsų vadovėliais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked