Kaip pridėti „Google Analytics“ prie „WordPress“ svetainės

Kaip pridėti „Google Analytics“ prie „WordPress“ svetainės


Nesvarbu, ar tai tinklaraštis, paprasta asmeninė svetainė ar verslo aplankas, kurį kuriate naudodami „WordPress“, jūs tai darote dėl priežasties. Norite, kad žmonės galėtų susipažinti su jūsų pateiktu turiniu internete. Be auditorijos, jūsų žiniatinklio projektas neatlieka savo tikslo. Taigi vienaip ar kitaip, jūs turite pradėti suprasti žmones, kurie lankosi jūsų domene.

Kas yra tie žmonės, kurie atidarė jūsų svetainę? Kiek jų apsilanko jūsų svetainėje per mėnesį? Ar jie grįžta ir kiek laiko jie atidaro jūsų svetainę? Ar jie atsirado iš paieškos sistemos, socialinių tinklų svetainės, o gal rankiniu būdu įvedė adresą? Tai tik keli svarbūs klausimai, kurių kiekvienas svetainės savininkas turėtų užduoti sau reguliariai.

Užduoti klausimus yra lengva. bet kaip tu jiems atsakai?

Kas yra „Google Analytics“?

Į aukščiau pateiktus klausimus galite atsakyti naudodami nemokamą „Google“ paslaugą. „Google Analytics“ yra labai galinga (tai vis dar nepakankamai įvertinta) internetinė žiniatinklio analizė įrankis, galintis sekti svetainės ir visų joje esančių lankytojų elgesį. Nors „Google Analytics“ nėra vienintelis tokio pobūdžio, neabejotinai yra vienas iš populiariausių analizės įrankių šiam darbui. Žmonės ja naudojasi visame pasaulyje, norėdami gauti statistiką apie svetaines, pradedant nuo paprastų tinklaraščių ir baigiant įmonių portalais, kurie generuoja milijonus mėnesinių vartotojų.

Paslauga buvo pristatyta 2005 m. Ji siūlo daugybę ataskaitų teikimo priemonių; pradedant nuo realiojo laiko lankytojų, vietų ir technologijos rodymo, baigiant el. prekybos duomenimis, kurie gali sekti pardavimų skaičių.

Kaip tai veikia?

„Google Analytics“ reikalauja, kad visi atidarytų nemokamą sąskaitą, kuriai suteikiamas unikalus stebėjimo ID kodas. Įdėję kodą svetainėje, „Google Analytics“ paleidžiama kiekvieną kartą, kai lankytojas įkelia bet kurį iš susijusių puslapių.

Tada šis stebėjimo kodas veikia klientų naršyklėse ir stebi elgesį. Nors prieš kelerius metus to nebuvo įmanoma padaryti, duomenys paprastai siunčiami realiuoju laiku tarnybai, kuri greitai interpretuoja visus signalus. Tai leidžia iš karto pamatyti, kiek vartotojų įkelia jūsų svetainę, ir visą informaciją apie jų apsilankymą.

Rekomenduojama knyga: „Google Analytics“ vadovas pradedančiajam

Kaip pridėti „Google Analytics“ prie savo svetainės

Prieš įdėdami stebėjimo kodą į savo svetainę, turėsite sukurti „Google Analytics“ paskyrą:

 1. Eikite į Google analizė
 2. Prisijunkite naudodami „Gmail“ paskyrą
 3. Spustelėkite mygtuką „Prisiregistruoti“
 4. Pasirinkite parinktį „svetainė“
 5. Įveskite tokią informaciją kaip paskyros pavadinimas, svetainės pavadinimas, URL, šalis ir laiko juosta
 6. Sutikite su sąlygomis

Atlikę veiksmus, paskyra turėtų būti paruošta ir dabar galite pradėti ją jungti prie savo svetainės. Kaip ir naudodamiesi bet kuria „WordPress“ programa, darbą galite atlikti keliais skirtingais būdais. Šiame straipsnyje parodysime du skirtingus būdus, kaip įtraukti „Google Analytics“ į savo „WordPress“ svetainę.

1. Norėdami pridėti „Google Analytics“, naudokite „WordPress“ papildinius

Jei norite tik pagrindinės stebėjimo informacijos per „Google Analytics“, rankiniai metodai yra puikūs. Bet jei norite, kad statistiką būtų galima sekti kasdien, papildinys gali būti geresnis pasirinkimas. Yra keli nuostabūs „WordPress“ papildiniai, skirti „Google“ stebėjimo tarnybai. Jie padės jums sujungti svetainę su ja neaplenkiant kodo, taip pat suteiks papildomų funkcijų, kurios jums greičiausiai patiks.

Naudodami papildinį savo „WordPress“ informacijos suvestinėje galite turėti „Google Analytics“. Taigi, užuot visada atidarę oficialius paslaugų puslapius, galite pamatyti aktualiausią statistiką tiesiogiai iš „WordPress“ administratoriaus puslapio.

„Google Analytics“ informacijos suvestinė, skirta WP (GADWP)

KAINA: nemokamas

Turėdamas daugiau nei milijoną aktyvių vartotojų, tai yra populiariausias „WordPress“ papildinys, galintis prijungti jūsų svetainę prie populiaraus „Google“ stebėjimo įrankio. Skaičiai nestebina, kai supranti, kad taip yra nurodytas kaip oficialus „Google Analytics“ partneris.

Tai leis jums pridėti stebėjimo ID kodą, apie kurį mes kalbėjome, ir taip pat įdiegs prietaisų skydelio modulis kad galėtumėte stebėti statistiką tiesiai iš svetainės.

GADWP eina dar daugiau, nei tik paslaugų prijungimas. Dėl patobulintų funkcijų, jūs galite analizuoti svetainę per kitus aukšto lygio duomenų rinkinius. Tai reiškia, kad įvykius ir segmentus galite pamatyti tiesiai iš prietaisų skydelio.

Dabar pažiūrėkime, kaip įdiegti papildinį ir užmegzti ryšį su paslauga:

 1. Eiti į Papildiniai -> Pridėti naują
 2. Ieškokite „WP„ Google Analytics “informacijos suvestinė“
 3. Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį
 4. Kairėje pusėje raskite „Google Analytics“ meniu elementą ir atidarykite bendruosius nustatymus
 5. Spustelėkite mygtuką „Įgalinti papildinį“
 6. Spustelėkite nuorodą „Gaukite prieigos kodą“
 7. Naujame lange pasirinkite „Google Analytics“ paskyrą ir leiskite prieigą prie papildinio
 8. Nukopijuokite sugeneruotą kodą
 9. Grįžkite į papildinį ir įklijuokite prieigos kodą

Jei „Google Analytics“ paskyra nustatyta teisingai, turėtumėte pamatyti galimų tos paskyros ataskaitų sąrašą (jei turite naują paskyrą, aišku, sąraše turėsite tik vieną elementą). Po to galite pradėti naudoti papildinį, keisti nustatymus ir stebėti statistikos pakeitimus.

„Google Analytics“ informacijos suvestinė GADWP

Norėdami pamatyti pirmą vaizdinę ataskaitą, tiesiog eikite į savo „WordPress“ informacijos suvestinę, kur galėsite pamatyti diagramą su paskutinių trisdešimt dienų statistika. Įspūdinga, ar ne??

NK „Google Analytics“

KAINA: nemokamas

Vienas iš tokių papildinių yra nemokamas NK „Google Analytics“. Kadangi jau sukūrėme nuoseklų mokomąjį vaizdo įrašą, pažvelkite aukščiau ir sužinokite, kaip įdiegti papildinį ir prijungti jį prie asmeninės „Google Analytics“ paskyros.

Kiti papildiniai

Šiame straipsnyje mes paminėjome tik du „WordPress“ papildinius. Norėdami suteikti daugiau galimybių, galite pasižvalgyti ir į kitus populiarius sprendimus, tokius kaip:

2. Rankiniu būdu pridėkite kodą

Jei viskas, ko norite, yra prijungti paslaugą prie savo svetainės, rankinio būdo bus daugiau nei pakankamai. Nors jums nereikės įdiegti papildomų papildinių, taip pat negalėsite stebėti statistikos tiesiogiai iš svetainės. Norėdami pradėti analizuoti, visada turėsite pereiti į „Google Analytics“ puslapius.

Siūlome naudoti šį metodą tik tuo atveju, jei žinote, kaip tvarkyti kodo ir „WordPress“ šablonus. Kadangi turėsite atnaujinti failus, rizikuojate padaryti klaidų ir stabdyti savo svetainę. Be to, jei neveikiate su vaiko tema, galite prarasti kodą, kai tik atnaujinsite aktyvią „WordPress“ temą..

1 metodas

„Google Analytics“ kodą reikia dėti į antraštę php, kuri įkeliama kiekviename jūsų svetainės puslapyje. Taigi prasminga redaguoti failą ir įklijuoti kodą tinkamoje vietoje:

 1. Eikite į „Google Analytics“
 2. Spustelėkite Administratorius -> Stebėjimo informacija -> Stebėjimo kodas
 3. Nukopijuokite visą kodą, prasidedantį ir baigiant žyma
 4. Eiti į Išvaizda -> Redaktorius
 5. Raskite failą header.php ir redaguokite
 6. Įklijuokite stebėjimo kodą iškart po žyma
 7. Išsaugoti pakeitimus

„Google Analytics“ stebėjimo kodas

2 metodas

Kitas metodas leidžia pridėti tą patį kodą į savo svetainės antraštę per failą function.php:

 1. Eiti į Išvaizda -> Redaktorius
 2. Redaguoti function.php failą
 3. Nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą:

add_action ('wp_head', 'fsg_googleanalytics');
funkcija fsg_googleanalytics () {?>

// Čia įklijuokite „Google Analytics“ stebėjimo kodą (kodą, kuris prasideda ir baigiasie