Kaip pridėti autorių teisių pranešimą “WordPress”

Kaip pridėti autorių teisių pranešimą


Beveik kiekvienoje svetainėje, kurią rasite internete, bus pateiktas autorių teisių pranešimas, kuriame pateikiama pagrindinė informacija apie šią svetainę. Nors įstatymai pasikeitė ir autorių teisių simbolio įdėjimas neapsaugo jūsų darbo, yra nerašyta taisyklė, kad interneto dizaineriai turi įdėti skelbimą į savo sukurtos svetainės poraštę.

Paprastai pranešimas apie autorių teises yra paprastas tekstas, kurį sudaro tik keli elementai. Norėdami jį sukurti, jums reikės:

 • autorių teisių simbolis
 • sukūrimo data
 • autoriaus vardas
 • teisių pareiškimas

Kaip mes jums jau sakėme, galite laisvai pridėti bet ką. Jums nereikia dėti autorių teisių simbolio, jei nenorite, galite naudoti nuorodą į savo pranešimą ar bet kurį kitą jums patinkantį tekstą.

Kaip sukurti dinaminį pranešimą apie autorių teises

Gerai, manome, kad ne čia skaitote apie patį autorių teisių pranešimą, bet norite žinoti, kaip jį sukurti „WordPress“. Galite sukurti tokią, kuri dinamiškai pasikeis, todėl jums nereikės kasmet atnaujinti poraštės vien tam, kad pakeistumėte etiketę. Kurkime vieną ir nustosime jaudintis dėl autorių teisių pranešimo ateityje. Jei nenorite modifikuoti kodo, galite naudoti papildinį, kad atliktumėte tą patį darbą už jus.

 1. Nukopijuokite šį kodą ir įklijuokite jį į savo temos „function.php“ failą:
 2. funkcija create_copyright () {
  $ all_posts = get_posts ('post_status = publikuoti ir užsisakyti = ASC');
  $ first_post = $ all_posts [0];
  $ first_date = $ first_post-> post_date_gmt;
  _e ('Autorių teisės ©');
  if (substr ($ first_date, 0, 4) == data ('Y')) {
  echo data ('Y');
  } Kitas {
  echo substr ($ first_date, 0, 4). „-“. data ('Y');
  }
  aidėti ' '. get_bloginfo ('vardas'). ' ';
  _e ('Visos teisės saugomos.');
  }
 3. Išsaugoti pakeitimus
 4. Atidaryti failą footer.php
 5. Raskite temoje jau turimą autorių teisių informaciją (jei tokia yra) ir pakeiskite ją šiuo PHP kodu.

 6. Pvz., Jei dirbate su „Dvidešimt septyniolika“ tema, poraštės srityje rasite HTML kodą, kuris pakartoja pranešimą „Proudly powered by WordPress“. Tiesiog perrašykite kodą šiuo:

 7. Išsaugoti pakeitimus

Jei kodo nepakeitėte, naujai sukurtas pranešimas apie autorių teises turėtų atrodyti taip:

Autorinės teisės © 2017 Pirmasis svetainės vadovas Visos teisės saugomos.

Jei norite pakeisti tik pranešimą apie autorių teises, viskas padaryta. Kitose eilutėse paaiškinsime aukščiau pateiktą kodą.

Aukščiau pateikta funkcija ieško visų įrašų jūsų „WordPress“ kataloge. Gaunamas pirmasis kada nors paskelbtas leidimas ir nurodoma jo data. Ši dalis yra svarbi, jei per pastaruosius kelerius metus pradėjote dirbti su savo „WordPress“ projektu. Jei taip, autorių teisių pranešime automatiškai bus įrašomi metai, kai pradėjote, ir, jei reikia, pridėsite einamuosius metus. Jei dienoraštį pradėjote šiais metais, jame bus rodomi tik einamieji metai.

Po to funkcija rašo „Autorių teisių“ tekstą, po kurio eina gerai žinomas © simbolis, ir prideda jūsų tinklaraščio pavadinimą iš „Bendrųjų nustatymų“ puslapio. Pabaigoje bus tekstas „Visos teisės saugomos“, kurį, be abejo, galite pakeisti bet kuo.

„Genesis“ vartotojai:

Jei turite temą, paremtą „Genesis“ sistema, jūs jau turite viską, ko jums reikia viename trumpajame kode. Tiesiog automatiškai sukurkite ir rodykite einamuosius metus su tekstu prieš ir po jo naudokite šį trumpąjį kodą:

[footer_copyright first = ”2007” prieš = ”Tekstas” po = “Tekstas”]

Jei nenorite tinkinti kodo, yra paprastas sprendimas – nemokamas papildinys, kuris gali padaryti viską už jus. Gerai, kad neatspėsite savo asmeninės informacijos, todėl vis tiek turėsite čia įvesti žodį ir žodį, tačiau jums nereikės kištis į kodą, kurio tikriausiai tiek nekenčiate..

Poraštė Putter

KAINA: nemokamas

Poraštė Putter

„Footer Putter“ yra nemokamas įskiepis linksmu vardu (mes drįstame pasakyti „Footer Putter“ tris kartus iš eilės ir išlaikyti rimtą veidą). Papildinys atliks nešvarų darbą už jus ir viskas, ką turite padaryti, yra greitai jį nustatyti. Po to galėsite pamiršti poraštę „Putter“ ir savo autorių teisių pranešimą, nes viskas bus padaryta be jūsų įsikišimo.

 1. Pirmiausia eikite į Įskiepiai-> Pridėti naują
 2. Ieškokite „Footer Putter“
 3. Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį
 4. WP meniu eikite į „Footer Putter“ ir atidarykite „Footer Credits“

 5. Čia turėtumėte užpildyti tokią informaciją kaip svetainės savininko informacija, organizacijos adresas, paieškos sistemų naudojamos geografinės koordinatės, kontaktinė ir teisinė informacija. Kai tai padarysite, slinkite žemyn, kad pamatytumėte savo naujai sukurto pranešimo apie autorių teises apžvalgą.

 6. Išsaugoti pakeitimus
 7. Atviras Išvaizda -> valdikliai
 8. Suraskite poraštės autorių teisių valdiklį ir vilkite jį į valdiklio sritį, kurioje norite parodyti naujai sukurtą informaciją

Jei jūsų temos poraštėje nėra valdiklio srities, turėsite ją sukurti.

Kai kas nors nukopijuoja tekstą, pridėkite pranešimą apie autorių teises į mainų sritį

Kai nuspręsite ką nors paskelbti internete, negalėsite sustabdyti žmonių kopijuoti jūsų turinio. Jūs tai žinote ir praktiškai nieko negalite padaryti. Nesvarbu, ar tai tik sakinys, ar parašėte visą istoriją, nesvarbu, ar tai nuotrauka, ar jūsų nupieštas vaizdas, jūsų sukurtas vaizdo įrašas ar dar kas nors – jis taps viešas ir prieinamas praktiškai bet kam, nesvarbu, ką darote saugok.

Net jei imsitės papildomų atsargumo priemonių ir padarysite savo turinį saugesnį, niekada negalėsite jo visiškai apsaugoti nuo kopijavimo.

Pridėkite autorių teisių pranešimą „WordPress“

Turėdami tai omenyje, vis tiek galite pasistengti ir sukurti įspėjimus bei pranešimus apie autorių teises ar net pabandyti visiškai išjungti kopijavimą. Vienas iš kitų dalykų, kuriuos galite padaryti, yra pridėti nuorodą į tekstą, kurį žmonės gali kopijuoti iš jūsų svetainės, ir priversti juos papildomai įklijuoti. Tikriausiai matėte šią funkciją vienoje iš daugelio populiarių svetainių, kurios tai daro. Jei nukopijavote tekstą iš jų svetainės, gavote papildomą tekstą, sakydami kažką panašaus „Daugiau skaitykite www.domain.com“.

Užuot kliudę žmonėms kopijuoti tekstą iš jūsų svetainės (jie suras kelią, jei jie to tikrai nori), galite tiesiog pridėti savo svetainės pavadinimą ir susieti nuorodą į pradinį pranešimą.

Pridėkite nuorodą į bet kurį nukopijuotą savo svetainės tekstą:

 1. Atidaryti poraštę.php
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą:
 3. Išsaugoti pakeitimus

Dabar, kai kodą išsaugojote poraštėje, kaskart, kai kas nors bandys nukopijuoti tekstą iš jūsų svetainės, po iš pradžių nukopijuoto turinio bus pridėtas priedas su nuoroda į pradinį įrašą..

Nors tekstą nukopijavęs asmuo vis tiek gali lengvai ištrinti jūsų papildymą bet kuriame teksto rengyklėje, jūs bent jau parodėte, kad žinote apie nukopijuotą medžiagą. Nors dauguma žmonių tiesiog ištrins šį papildymą, galite tikėtis, kad kažkas paliks nuorodą į jūsų svetainę (tyčia ar ne), todėl dėkojame už jūsų darbą.

Apvyniokite

Nors paprastas pranešimas apie autorių teises gali netrukdyti žmonėms kopijuoti jūsų turinio, svarbu, kad jį turėtumėte. Nesvarbu, ar pridedate kodą rankiniu būdu, ar naudodami papildinį, kad sugeneruotumėte pranešimą apie autorių teises, „WordPress“ leidžia lengvai valdyti šią funkciją, nesutinkate?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map