Kaip perkelti savo tinklaraštį iš „Tumblr“ į „WordPress“

Kaip perkelti savo tinklaraštį iš „Tumblr“ į „WordPress“


Šiuolaikiniame pasaulyje gana lengva pradėti asmeninį tinklaraštį ar paprastą svetainę. Nereikia koduoti, ir jūs iš tikrųjų neprivalote turėti jokios patirties kuriant internetą. Jums tiesiog reikia noro pradėti tinklaraštį ir šiek tiek naršyti, kad rastumėte sau patinkančią platformą, kurią norite naudoti mėnesiais ir, tikiuosi, savo tinklaraščių karjeros metais..

Viena iš tų platformų, kuri padės jums pradėti savo pirmąjį tinklaraštį, yra Tumblr. Jis buvo labai populiarus nuo pirmųjų dienų, kai buvo įkurtas 2007 m. Nesvarbu, ar norėjote pradėti asmeninį dienoraštį, laikyti jį privačiu, ar rašyti dienoraštį, kurį galėtumėte pasidalyti su draugais, Tumblr padėjo. Vis tiek nesuklyskite suklydę, tačiau „Tumblr“ paprasčiausiai negali palyginti su „WordPress“, kai kalbama apie daugelį tinklaraščių rašymo aspektų..

Jei vis dar turite „Tumblr“ tinklaraštį, kurį dabar norėtumėte perkelti į „WordPress“, nesijaudinkite. Yra sprendimas; ir nors jūs negalėsite visko perkelti vienu mygtuko paspaudimu, su mūsų pagalba jūs galėsite atlikti visą perkėlimą be jokių problemų. Kai atliksite paskutinį veiksmą, jūsų tinklaraštį tvarkys „WordPress“ ir jūs pagaliau pasinaudosite visomis „WordPress“ privilegijomis, kurios užtrunka 60% CMS rinkos dalies.

Kodėl turėčiau perkelti savo tinklaraštį iš „Tumblr“ į „WordPress“?

„Tumblr“ yra stulbinanti atsitiktinių tinklaraštininkų platforma. Jei norite rašyti įrašą tik čia ir ten, nesitikėdami savo tinklaraščio pritaikymo, populiarumo ir pajamų gavimo, iš tikrųjų nereikia to daryti. „Tumblr“ tikrai atrodo gražiai, ir jis akimirksniu susieja jus su kitais tinklaraštininkais, kurie gali padėti pasiekti naujus žmones. Bet jei jūs pagalvojote apie rimtesnį savo tinklaraštį, tai „WordPress“ yra kelias.

Pradedantiesiems, kai mes kalbame apie „WordPress.org“, tai yra atvirojo kodo platforma, leidžianti valdyti visą tinklaraštį. Kai turėsite „WordPress“ tinklaraštį, automatiškai tapsite jo savininku. Deja, su „Tumblr“ taip nėra. „Tumblr“ priklauso „Yahoo“, todėl blogiausiu atveju, jei įmonė nusprendžia rytoj uždaryti platformą, galite atsisveikinti su savo tinklaraščiu..

Jei judame toliau, „WordPress“ suteikia daug daugiau tinkinimo parinkčių nei „Tumblr“. Vietoj paprastų spalvų ir temų pakeitimų „WordPress“ leidžia naudoti daugiau nei 50 000 papildinių (nemokamų ir priemokų, kurie gali padaryti stebuklus, jei protingai juos naudojate), taip pat dešimtis tūkstančių temų, kurias galite pritaikyti savo poreikiams. Ir jei nuspręsite sužinoti daugiau (arba pasamdyti profesionalą, kuris galėtų koduoti jūsų funkcijas), platformai beveik nėra jokių apribojimų.

Jau rašėme apie „WordPress“ ir „Tumblr“ skirtumus, todėl šį kartą nenagrinėsime daugybės detalių.

Paruoškite viską perdavimui

Prieš pereidami prie paties perkėlimo, turėsite įsitikinti, kad turite „WordPress“ svetainę, pasirengusią pamainai.

Pradedantiesiems turėsite turėti prieglobos paslaugą, kurioje įdiegsite „WordPress“. Kai reikia talpinti „WordPress“ svetainę, visada rekomenduojame „Bluehost“ – tai viena iš retų hostingo paslaugų, kurią rekomenduoja pati „WordPress“. Galite pradėti kurti savo savarankišką priglobtą tinklaraštį vos 2,75 USD per mėnesį.

„bluehost“ pagrindinis puslapis

Kai pasirinksite paketą ir gausite domeno vardą, turėsite įdiegti „WordPress“. Žmonės, kurie prieš daugelį metų bandė diegti „WordPress“ rankiniu būdu ir neturėjo jokių techninių žinių, gali bijoti šio žingsnio, tačiau tiesa, kad niekas to nebedaro rankiniu būdu. „Bluehost“ paruošė viską jums, todėl vienu mygtuko paspaudimu galėsite savo svetainėje įdiegti populiarią platformą!

Perkelkite savo tinklaraštį iš „Tumblr“ į „WordPress“

Jei viską paruošėte, pagaliau esate pasiruošę perdavimui. Mes jums parodysime, kaip viską perkelti žingsnis po žingsnio; nors jūs to nepadarysite per penkias minutes, procesas yra gana paprastas, todėl susukite rankoves, patraukite puodelį kavos ar naujo importuoto amatų alaus, kuriuo jums patiks, ir paspauskite mygtuką.

 1. Eikite į savo naują „WordPress“ svetainę ir prisijunkite
 2. Pagrindiniame ekrane (prietaisų skydelyje) eikite į Įrankiai -> Importuoti
 3. Sąrašo apačioje raskite „Tumblr“
 4. Spustelėkite nuorodą Įdiegti dabar, esančią „Tumblr“ sąraše
 5. Įdiegę spustelėkite nuorodą „Vykdyti importuotoją“

„Tumblr“ importuotojo įrankio diegimas

Kaip matote aprašyme, šis importuotojo įrankis leidžia importuoti visus savo „Tumblr“ paskyros visus straipsnius (įrašus), iki šiol išsaugotus juodraščius, visus puslapius ir net daugialypės terpės failus..

Sukurkite „Tumblr“ programą

Norėdami prijungti savo „Tumblr“ paskyrą prie naujos svetainės, turėsite sukurti programą, kuri už jus atliks faktinį perkėlimą (pasitikėkite mumis; programą užregistruoti yra daug lengviau nei atlikti perkėlimą rankiniu būdu)..

 1. Apsilankymas https://www.tumblr.com/oauth/apps
 2. Norėdami tęsti, spustelėkite mėlyną mygtuką „Sutinku“
 3. Prisijunkite prie savo „Tumblr“ paskyros (nebent jau esate prisijungę)
 4. Spustelėkite žalią mygtuką „Užregistruoti programą“
 5. Užpildykite „Programos pavadinimas“, „Programos svetainė“, „Programos aprašymas“ ir „Numatytasis atgalinio ryšio URL“. Likusius laukus galite palikti
 6. Laukuose „Programos svetainė“ ir „Numatytasis atgalinis URL“ įrašykite savo naujos svetainės URL. Jei nesate tikri, tiesiog patikrinkite URL, kurį nukopijavote importuotojo įrankyje

Užregistruokite „Tumblr App“

 1. Slinkite atgal į puslapio apačią, įsitikinkite, kad nesate robotas, ir spustelėkite „Registruotis“
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite „OAuth“ vartotojo raktą “ir„ slaptą raktą “į importuotojo įrankio laukus

„Tumblr“ importuotojo įrankio slapti raktai

Nukopijavę abu raktus į importuotoją savo naujojoje „WordPress“ svetainėje, importuotojo įrankiai turėtų pranešti, kad viskas gerai. Jei gausite klaidą, dar kartą patikrinkite klavišus.

Įgalioti „Tumblr“ programą

Tame pačiame ekrane turėtumėte įgalioti programą spustelėdami nuorodą. Po to tiesiog patvirtinkite prieigą spustelėdami žalią mygtuką „Leisti“.

Leisti „Tumblr“ programai

Atminkite, kad naujai užregistruotoms programoms gali būti ne daugiau kaip 1000 užklausų per valandą (ir 5000 užklausų per dieną). Tiesiog tuo atveju, jei turite didžiulį tinklaraštį „Tumblr“ ir jums reikia daugiau nei to, galite paprašyti panaikinti limitą, kai tik baigsite registracijos procesą..

Jei prisijungti pavyko, turėtumėte pamatyti savo „Tumblr“ tinklaraštį, nurodytą „WordPress“ importuotojo įrankyje. Spustelėkite mygtuką „Importuoti šį dienoraštį“ (dešinėje dešinėje) ir palaukite, kol perkėlimas bus baigtas.

Importuoti tinklaraštį iš „Tumblr“ į „WordPress“

Atminkite, kad perkėlimo greitis priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant jūsų tinklaraščio dydį, todėl turėkite kantrybės ir leiskite įrankiui atlikti savo burtus. Laukdami užgerkite dar kelis gurkšnius daugiau ir nenusiminkite klaviatūros, jei viskas klostysis lėtai (perkėlimui tęsti reikės klaviatūros).

Importuotojo įrankis praneš jums apie tai atlikus, o rezultatus turėtumėte pamatyti tame pačiame puslapyje (Importuoti pranešimai, Importuoti juodraščiai ir Importuoti puslapiai)..

Nesivaržykite atidaryti Žinutės -> Visi įrašai „WordPress“ informacijos suvestinėje taip pat norėdami pamatyti, ar įrašai buvo importuoti, ir kaip jie atrodo. Dabar galite juos perimti, redaguoti, pridėti matomų vaizdų ar padaryti bet ką.

Peradresuokite lankytojus iš „Tumblr“ į „WordPress“

Jei jums sekasi tinklaraštis „Tumblr“ tinklalapyje, visiškai natūralu, kad norėtumėte išlaikyti auditoriją. Taigi, kai jau turite viską naujame „WordPress“ tinklaraštyje, siūlome nukreipti lankytojus iš „Tumblr“ į „WordPress“.

 1. Eikite į „Tumblr“ nustatymų puslapį
 2. „Tumblr“ nustatymai

 3. Pasirinkite savo tinklaraščio pavadinimą
 4. „Tumblr“ nustatymų tinklaraščio pavadinimas

 5. Spustelėkite mygtuką Redaguoti temą
 6. „Tumblr“ nustatymai Redaguoti temą

 7. Pasirinkite mygtuką Redaguoti HTML
 8. „Tumblr“ nustatymai Redaguoti HTML

 9. Kode raskite ir įklijuokite šį kodą po žyma:

Nepamirškite pakeisti http://yourblog.com į tikrąjį naujojo tinklaraščio URL.

„Tumblr“ tinkintas HTML

 1. Surask pažymėkite tame pačiame kode ir įklijuokite šį kodą po žyma:

Tumblr HTML

 1. Spustelėkite mygtuką „Atnaujinti peržiūrą“ ir po to mygtuką „Įrašyti“, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Viskas, ką padarėte iki šiol, bus sėkmingai peradresuoti „Tumblr“ lankytojai į savo naująją „WordPress“ svetainę. Bet jei kas nors nukreipia į konkretų įrašą ar puslapį iš jūsų senojo „Tumblr“ tinklaraščio, jis pamatys klaidą. Norėdami tai išspręsti, turėsite nustatyti kitą peradresavimą „WordPress“.

 1. Eikite į Papildiniai -> Pridėti naują
 2. Suraskite „Redirection“ papildinį, įdiekite jį ir suaktyvinkite
 3. Eikite į Įrankiai -> Peradresavimas
 4. Spustelėkite mygtukus, kad baigtumėte sąranką (šiuo metu nereikia jokių parinkčių)
 5. Eikite į skirtuką „Peradresavimai“ ir mygtuką „Pridėti naują peradresavimą“ ir atitinkamai užpildykite:

Šaltinio URL adresas: .* / paštu / \ d + / (. *)

Tikslinis URL: / 1 USD

 Dešinėje svetainėje pasirinkite parinktį „Regex“

 • Spustelėkite mygtuką „Pridėti peradresavimą“
 • Nukreipkite „Tumblr“ į „WordPress“

  Kai spustelėsite mygtuką, nustatymai bus išsaugoti ir visi jūsų „Tumblr“ tinklaraščio lankytojai bus automatiškai nukreipti į jūsų naująjį „WordPress“ tinklaraštį! Sveikinu; sėkmingai perkėlėte „Tumblr“ tinklaraštį į „WordPress“.

  Ką daryti po perkėlimo?

  Nors jūsų tinklaraštį dabar išdidžiai prižiūri „WordPress“, tai dar nereiškia, kad jūs su juo darote viską. Jei prisimenate, minėjome, kad „WordPress“ leidžia tinkinti savo tinklaraštį taip, kaip norite.

  Pradedantiesiems galite rasti naują „WordPress“ temą, kuri per sekundę gali pakeisti jūsų tinklaraščio išvaizdą. Tada nedvejodami naršykite „WordPress“ papildinius ir raskite kelis, kurie leis patobulinti jūsų svetainę.

  Be to, nepamirškite pranešti savo draugams ir nuolatiniams lankytojams, kad persikėlėte į „WordPress“ – atidarykite savo socialinės žiniasklaidos puslapius ir pasakykite jiems, koks yra jūsų naujas domenas. Gal net galite parašyti trumpą naują įrašą apie tai, kaip perėjote nuo „Tumblr“ prie „WordPress“.

  Jei dar nesate prisijungę prie šios platformos, tikriausiai norėsite sužinoti daugiau apie „WordPress“ ir nepamirškite perskaityti mūsų tinklaraščių rašymo vadovus, kurie padės suprasti, kaip viskas veikia, ir visus nuostabius dalykus, kuriuos galite atlikti naudodamiesi „WordPress“..

  Dažnai užduodami klausimai

  1. Kur po perkėlimo galiu paskelbti naują straipsnį? Ar turėčiau skelbti „Tumblr“ ir „WordPress“?

  Baigę perkėlimą, visi darbai turėtų būti atlikti tik naudojant „WordPress“. Skelbti nereikia abejose svetainėse (iš tikrųjų turėtumėte to vengti, nes gali tekti pasidaryti turinio kopiją, kuri nėra tinkama jūsų SEO), ir rašyti naujus dalykus tik savo „WordPress“ svetainėje.

  1. Ar galiu perkelti savo temą į „WordPress“?

  Deja, neįmanoma tiesiog nukopijuoti ar perkelti savo „Tumblr“ tinklaraščio išvaizdos į „WordPress“. Nors tai techniškai įmanoma, reikės užkoduoti pasirinktinę „WordPress“ temą, kuri būtų panaši į „Tumblr“, tačiau reikalauja daug darbo ir kodavimo žinių.

  1. Ar įmanoma perkelti pasekėjus ir komentarus?

  Deja, tai neįmanoma.

  Apvyniokite

  Viskas. Jei atlikote kiekvieną šio vadovo žingsnį, jūsų tinklaraštis turėtų būti sėkmingai perkeltas į „WordPress“. Nors tai gali atrodyti kaip pabaiga, iš tikrųjų tai tik naujojo tinklaraščio pradžia.

  Kaip jau minėjome, „WordPress“ teikia daug daugiau galimybių nei „Tumblr“. Neskubėkite, sužinokite daugiau apie „WordPress“ ir patobulinkite asmeninį tinklaraštį kaip niekad anksčiau!

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map