Kaip perkelti savo tinklaraštį iš “LiveJournal” į “WordPress”

Kaip perkelti savo tinklaraštį iš


„LiveJournal“ yra paprasta socialinių tinklų paslauga, nukreipianti į turinio valdymo vandenis. Ši platforma buvo sukurta jos įkūrėjui Bradui Fitzpatrickui, kad jis galėtų lengvai pasidalyti savo veikla su visais savo vidurinės mokyklos draugais. Tai nutiko dar 1999 m., Todėl turėtumėte atsižvelgti į tai, kad vis dar nebuvo „Facebook“ ir „Instagram“.

Nors „LiveJournal“ turi gana seną istoriją ir kelis savininkus visame pasaulyje, tiesiog negalėjo atsilikti nuo šiuolaikinių turinio valdymo sistemų, tokių kaip „WordPress“..

Kodėl turėtumėte pereiti iš „LiveJournal“ į „WordPress“?

Jei jums rūpi jūsų tinklaraštis ir norite jį valdyti, turėtumėte apsvarstyti galimybę kuo greičiau perkelti savo tinklaraštį iš „LiveJournal“. Nors tai leidžia jums rašyti tinklaraščio įrašus ir parodyti juos pasauliui, „LiveJournal“ siūlo minimalias funkcijas ir parinktis. Jūs galite ne daug ką padaryti norėdami patobulinti savo tinklaraštį, o jei esate laisvo plano, apribojimai yra dar reikšmingesni.

Kita vertus, naudodami „WordPress“ galite padaryti praktiškai bet ką. Dizaino apribojimų praktiškai nėra (jei turite tinkamą temą ir žinote savo kelią aplink „WordPress“ bei HTML ir CSS, galite padaryti viską, ko norite). Yra daugiau nei 50 000 papildinių, kurie gali išplėsti jūsų svetainės funkcionalumą, ir dar daugiau vartotojų, kasdien prisidedančių prie „WordPress“..

Taigi negalvodami apie tai turėtumėte perkelti savo tinklaraštį iš „LiveJournal“ į „WordPress“ dabar.

Pradėkime perkėlimą

Jei perskaitėte apie „Blogger“ perkėlimą į „WordPress“ ar bet kurį kitą panašų vadovą, nenusprendžiu, jei šiek tiek bijote viską padaryti savarankiškai. Paprastai tinklaraščio perkėlimas atliekamas daugybe žingsnių. Bet vis dėlto „LiveJournal“ yra kažkas gero – daug lengviau jį perkelti į „WordPress“ nei bet kurią kitą platformą.

Deja, taip yra todėl, kad „LiveJournal“ yra keletas papildomų apribojimų. Tai negali būti nukreipta, o tai reiškia, kad net po perkėlimo iš esmės pradedate naują tinklaraštį (kai kalbama apie SEO perspektyvą)..

Taip pat „LiveJournal“ neleidžia greitai importuoti vaizdų, tačiau aš parodysiu jums triuką, kuris turėtų veikti be problemų.

1. Pasirinkite geriausią „WordPress“ prieglobą

Jei vis dar nesate tikri dėl savarankiško prieglobos ir „WordPress.com“ skirtumų, perskaitykite, kas skiriasi šiose dviejose platformose. Nes tik sužinoję apie šiuos skirtumus suprasite, kad savarankiškai naudojamai versijai reikalingas pagrindinis kompiuteris, kuris pasirūpins jūsų naująja svetaine.

Tinkamos prieglobos įmonės, kuri paskirs jūsų tinklaraštį pasauliui, pasirinkimas yra beveik visas darbo laikas. Tarp šimtų prieglobos įmonių yra gana sudėtinga apsispręsti dėl vienos, kuri padarys gerą darbą. Užuot eikvoję savo laiką palygindami vienas su kitu, leiskite man pasiūlyti „Bluehost“.

Tai yra viena iš populiariausių „WordPress“ prieglobos įmonių, joje gyvena daugiau nei du milijonai svetainių visame pasaulyje. Kai prisiregistruosite, gausite geriausią prieglobos paslaugą ir nemokamą domeną, kuris taps nauju jūsų tinklaraščio adresu.

Pradėti nuo „Bluehost“ yra gana paprasta:

Pirmas žingsnis – susitarti


„bluehost“ pagrindinis puslapis

Kad galėčiau lengviau pradėti šį darbą, aš jums leidžiu tiesiog spustelėti šią nuorodą, kuriai suteikiama nuolaida. Užuot 7,99 USD per mėnesį, tai yra standartinė kaina, galite priglobti savo svetainę vos už 2,75 USD!

Antras žingsnis – Pasirinkite savo kainų planą


„bluehost“ planai

Nepakenkdamas jums techninės informacijos, leiskite man tiesiog pasakyti, kad kadangi jūs perkeliate savo tinklaraštį iš „LiveJournal“, tai bus daugiau nei pakankamai, kad galėtumėte pradėti nuo pagrindinio plano..

Šis planas bus pats prieinamiausias, ir jūs gausite viską, ko reikia jūsų naujam tinklaraščiui sukurti. Jei suprantate, kad ateityje turite patobulinti savo tinklaraštį, jums tereikia vieno paspaudimo arba vieno el. Pašto, kad palaikytumėte išplėsti planą, todėl nesijaudinkite.

Trečias žingsnis – domeno vardas


pasirinkti domeno vardą

Kaip jau minėjau anksčiau, „Bluehost“ planuose yra nemokamas domenas. Tai yra jūsų tinklaraščio adresas, kurio neturėtumėte dažnai keisti (tiesą sakant, aš nerekomenduoju jo pakeisti, kai tik jį nustatote). Kadangi jau imamasi tiek daug domenų vardų, gražus vardas, kurį galima rasti ir lengvai įsimenamas, tapo sunkiu darbu. Taigi, skirkite laiko ir gaukite pagalbos, jei reikia, renkantis domeno vardą.

2. Įdiekite „WordPress“

Prieš pradėdami dirbti su „WordPress“, kur galėsite importuoti „LiveJournal“ tinklaraštį, turite paruošti aplinką.

Laimei, „WordPress“ įdiegimas „Bluehost“ yra už kelių paspaudimų:

 1. Prisijunkite prie „cPanel“ savo „Bluehost“ paskyroje
 2. Eikite į skyrių Svetainė
 3. Pasirinkite „Įdiegti„ WordPress ““
 4. Spustelėkite mygtuką Įdiegti
 5. Pasirinkite domeno vardą, į kurį norite jį įdiegti
 6. Spustelėkite „išplėstinės parinktys“, jei norite pakeisti naujojo „WordPress“ diegimo el. Pašto adresą, vartotojo vardą ir slaptažodį
 7. Perskaitykite licencijos ir paslaugų sutartis bei pažymėkite langelius, jei su viskuo sutinkate (turite tęsti, kad galėtumėte tęsti)
 8. Spustelėkite mygtuką Įdiegti dabar

Štai tai. Po greito aštuonių žingsnių diegimo esate pasirengę perkelti „LiveJournal“ tinklaraštį į „WordPress“!

3. Importuokite „LiveJournal“ tinklaraštį į „WordPress“

Importuoti dabar seną „LiveJournal“ tinklaraštį į „WordPress“ yra labai daug ką, ką galite padaryti keliais paspaudimais. Turėsite paruošti „LiveJournal“ kredencialus ir būsite pasiruošę eiti:

 1. Atidarykite savo naujai įdiegtą „WordPress“ svetainę apsilankę svetainėje yoursite.com/wp-admin
 2. Prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės
 3. Eikite į įrankius -> Importuoti, esantį kairiajame meniu
 4. Raskite „LiveJournal“, kuri turėtų būti ketvirta galimybė iš viršaus
 5. Spustelėkite mygtuką „Įdiegti dabar“ ir palaukite keletą minučių
 6. Spustelėkite nuorodą „Vykdyti importuotoją“, kuri pakeis ankstesnį mygtuką „Įdiegti dabar“

„LiveJournal“ importuotojas

Techniškai ką tik sėkmingai įdiegėte savo pirmąjį „WordPress“ papildinį. Ir paleidę importuotoją turėtumėte pamatyti paprastą ekraną, kuriame prašoma papildomos informacijos.

Norėdami prisijungti prie „LiveJournal“, įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojote platformoje.

Vienas iš gerų „LiveJournal“ dalykų yra tas, kad jame leidžiami privatūs pranešimai. Kadangi jie yra apsaugoti slaptažodžiu, jūs taip pat turėsite įvesti slaptažodį, jei norite, kad jie išliktų tokie. Jei šiuo metu neįvedate slaptažodžio, atminkite, kad visi įrašai iš jūsų „LiveJournal“ tinklaraščio bus importuojami kaip vieši įrašai ir todėl juos skaityti galės visi..

„LiveJournal“ importuotojas

Prieš spustelėdami mygtuką „Prisijunkite prie„ LiveJournal ir importuokite “, įsitikinkite, kad turite pakankamai laiko savo rankoms atlikti darbą. Priklausomai nuo „LiveJournal“ tinklaraščio dydžio, šis veiksmas gali užtrukti net keletą valandų. Bet kadangi iš jūsų pusės nereikia atlikti jokių veiksmų, įsitikinkite, kad kurį laiką galite palikti kompiuterį įjungtą.

Jei turite daug pranešimų ir komentarų, įrankis gali lengvai įmesti kelis klaidų pranešimus. Taigi būtinai patikrinkite kompiuterį dabar ir tada, kad galėtumėte atnaujinti importavimo procesą. Nesijaudinkite – net jei turėsite atnaujinti puslapį, nes įvyko klaida, importuotojas atpažins visus anksčiau importuotus įrašus ir tęs importavimo procesą, užuot pradėjęs iš naujo.

Po kurio laiko turėtumėte pamatyti pranešimą „Viskas baigta“. Tuo pačiu metu jūs galite sau duoti aukštą penketuką, nes tai reiškia, kad sėkmingai perkėlėte savo tinklaraštį!

4. Kaip tvarkyti vaizdus?

Dėl „LiveJournal Importer“ įrankio paprastumo, deja, vaizdų negalima automatiškai importuoti. Jei neturite daug pranešimų ir paveikslėlių, kuriuos norite perkelti, patogiausias pasirinkimas būtų rankiniu būdu atidaryti kiekvieną „LiveJournal“ įrašą rankiniu būdu, atsisiųsti vaizdus ir įkelti juos į atitinkamus „WordPress“ įrašus..

Bet kadangi jūs jau įtraukėte į internetinio dienoraščio perkėlimo procesą, greičiausiai todėl, kad turite dešimtys, jei ne šimtus. Kiekvienam įrašui paprastai priskiriami bent du trys vaizdai. Taigi, norėdami importuoti viską, leiskite parodyti jums geresnį sprendimą:

 1. Eikite į Papildiniai -> Pridėti naują
 2. Ieškokite automatinio įkėlimo vaizdų papildinio
 3. Įdiekite ir suaktyvinkite

Laimei, šis papildinys veikia autopilotu. Užuot ieškoję vaizdų ar nesusipainioję su bet kokiais išplėstiniais nustatymais, tiesiog turite atidaryti įrašus ir juos išsaugoti. Norėdami tai išbandyti, išbandykite tai:

 1. Atidarykite Žinutės -> Visi įrašai iš „WordPress“ meniu
 2. Atidarykite naujausią įrašą
 3. Spustelėkite mygtuką „Atnaujinti dabar“

Kai tik tai padarysite, papildinys automatiškai ieškos įraše esančių vaizdų. Jei rasta vaizdų, papildinys atsisiųs vaizdą iš šaltinio ir nedelsdamas įkels į „MediaPress“ į savo „Media Library“. Be to, papildinys pasirūpins kodu ir įsitikins, kad šiame įraše esantys vaizdai bus įkelti iš jūsų naujos „WordPress“ svetainės, o ne iš senojo šaltinio.

Dabar, kai matėte automatinio nuotraukų įkėlimo papildinio galią, galite pakartoti procesą su kiekvienu jūsų įrašu. Arba, jei norite tai padaryti greičiau, galite tai padaryti:

 1. Atidaryti pranešimai -> Visi pranešimai
 2. Pasirinkite visus įrašus (spustelėkite viršuje esantį žymimąjį laukelį)
 3. Pasirinkite parinktį Redaguoti
 4. Spustelėkite Taikyti.
 5. Kai pasirodys naujas ekranas, spustelėkite mygtuką „Atnaujinti“

Šis veiksmas atnaujins visus pasirinktus įrašus ir leis automatiškai įkelti vaizdus įskiepiui atlikti savo darbą visuose tuose pranešimuose!

O kaip nukreipti mano „LiveJournal“ tinklaraštį į naują?

Perkeldami senus tinklaraščius į naujus, žmonės dažniausiai mėgsta peradresuoti srautą, todėl nepraranda jokio srauto. Tai yra gera praktika, kurią aš labai rekomenduoju pereidama į „WordPress“.

Deja, „LiveJournal“ neleidžia kažko panašaus. Užuot nukreipę, vienintelis dalykas, kurį galėtumėte padaryti, yra pašalinti „LiveJournal“ paskyrą ir tikėtis, kad „Google“ ir kiti paieškos varikliai kuo greičiau pateiks naujas nuorodas.

Patobulinkite savo naująjį „WordPress“ tinklaraštį

Nors trūkstamų vaizdų tvarkymas užbaigia perkėlimo procesą, jūsų „WordPress“ tinklaraštis yra tik pradžia. Taip, turinys parengtas ir vykdomas, ir, tikiuosi, pavyko importuoti visas nuotraukas.

Bet jūsų tinklaraštis vis dar yra grubus deimantas. „WordPress“ suteikia jums milžinišką galią, bet jums tikriausiai reikės šiek tiek laiko tai išsiaiškinti. Turėtumėte pradėti mokytis apie „WordPress“, susirasti temą ir įdiegti pirmuosius papildinius, kurie jums padės.

Po to nepamirškite išmokti užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio. Jei turite klausimų, nedvejodami palikite komentarą arba susisiekite su manimi el. Paštu.

DUK

Ar turėčiau ištrinti savo „LiveJournal“ tinklaraštį?

Taip, po to, kai viskas bus sėkmingai perkelta, turėtumėte ištrinti savo „LiveJournal“ tinklaraštį. Kadangi peradresavimų srityje nieko negalima padaryti, senasis tinklaraštis tik kliudys ir supainioja žmones. Tačiau būtinai ištrinkite ją tik patikrinę, ar viskas sėkmingai perkelta į naująjį „WordPress“ tinklaraštį.

Pagalba! Importuotojas nustojo veikti!

Nesijaudink; jei turite daug straipsnių ir komentarų, kuriuos reikia importuoti, būdinga, kad importuotojo įrankis nustoja veikti net keletą kartų proceso metu. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra atnaujinti puslapį ir jis atnaujins importavimo procesą, nes nieko neįvyko.

Pamiršau įvesti savo slaptažodį privačioms žinutėms, ir jie dabar yra vieši. Ar galiu tai išspręsti??

„WordPress“ leidžia apsaugoti bet kurį įrašą slaptažodžiu, kad galėtumėte lengvai tai ištaisyti. Atidarykite kiekvieną įrašą, kurį norite apsaugoti slaptažodžiu, ir redaguokite jį. Dešinėje ekrano pusėje raskite matomumo parametrus ir pakeiskite įrašo būseną į „Apsaugota slaptažodžiu“.

Išvada

Turinio perkėlimas iš „LiveJournal“ į „WordPress“ yra pradedantiesiems skirtas procesas, kuris neužtrunka. Ir net jei kelyje atsiranda problemų, aš manau, kad visos problemos migracijos metu yra to vertos, nes rezultatas yra gana džiuginantis – turėti naują tinklaraštį, kurį palaiko vienas galingiausių turinio valdymo pasaulyje, kuris iš esmės nežino jokių ribų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map