Kaip perkelti savo tinklaraštį iš erdvės į WordPress

Plotas „WordPress“


Mes visi gilinamės į XXI amžių. Tai reiškia, kad pats internetas, taip pat žiniatinklio kūrimas, tampa vis sudėtingesnis. Tačiau sudėtingumas leidžia sukurti įrankius, pritaikytus pradedantiesiems ir žmonėms, nieko nežinantiems apie technologijas.

Dėl to tinklaraštininkams, nusprendusiems įkurti savo svetaines 2020 m., Tai yra lengva ir sudėtinga. Pradėti dienoraštį tapo gana lengva, tačiau taip pat tapo sunku pasirinkti tinklaraščių platinimo platformą. Tarp daugelio yra tikimybė, kad „Squarespace“ jus užkabino ir kad jūs savo tinklaraštį pradėjote šioje tiesmukiškoje internetinių dienoraščių platformoje..

Jei skaitote šį vadovą, greičiausiai todėl, kad nusprendėte, kad laikas atsitraukti nuo „Squarespace“ ir pradėti nuo „WordPress“.

Aš girdžiu tave; yra daug pranašumų, jei turite savo tinklaraštį „WordPress“, o ne „Squarespace“. Ir perkeldami viską iš vieno į kitą nėra kažkas, ką galite padaryti spustelėję mygtuką, vis tiek tai galite padaryti.

Kodėl turėčiau pereiti iš „Squarespace“ į „WordPress“?

Kvadratas yra puiki platforma. Tai suteikia galimybę per kelias minutes paruošti savo pirmąjį tinklaraštį. Visas įrankis buvo sukurtas pradedantiesiems, todėl jums nereikia jaudintis dėl techninių ypatybių; užuot naudojęsi svetaine naudodamiesi „Squarespace“ teikiamais blokais.

kvadratinio ploto pagrindinis puslapis

Viskas skamba panašiai kaip naujoji „WordPress“, ar ne? Tačiau vis tiek yra daug daugiau, ką galite padaryti su „WordPress“, jei nuspręsite perkelti savo tinklaraštį iš „Squarespace“. Nors šis paprastumas yra puikus dalykas priežastiniam tinklaraštininkui, „Squarespace“ yra gana ribotas tiems, kurie siekia daugiau.

Jei nuspręsite įsigilinti į tinkinimą ir internetinį dizainą, pastebėsite, kad „Squarespace“ nėra tiek daug galimybių. Jei nuspręsite įkurti savo internetinę parduotuvę, „Squarespace“ privers jus pasirinkti brangesnį planą ir tai pašalins komisiją. Ar turiu paminėti, kad „Squarespace“ neturi nieko artimo 50 000 plėtinių, kuriuos galima rasti „WordPress“?

Tai tik keletas priežasčių, į kurias turėtumėte atsižvelgti. Bet aš tikiu, kad jūs jau turite savo, ir kad jūs jau nusprendėte atlikti perkėlimą.

Ką galite importuoti?

Nenoriu būti žudytuvas, bet turėtumėte žinoti, kad „Squarespace“ neleidžia paprasto perkėlimo. Nesuprask manęs neteisingai; Nors turinį nesunku eksportuoti ir importuoti, ne viskas veikia.

Prieš pradėdami turėtumėte žinoti, kad galite lengvai importuoti:

 • Pagrindiniai puslapiai
 • Žinutės
 • Galerijos puslapiai
 • Teksto, vaizdo ir įdėjimo blokai

Bet, deja, „Squarespace“ neeksportuos:

 • Vaizdo, garso ir gaminio blokai
 • Produktų, albumų ir įvykių puslapiai
 • Individualizuotos CSS ir stiliaus pakeitimai
 • Aplankai ir rodyklės puslapiai

Tie dalykai, kurie nebus eksportuojami ir importuojami į jūsų naują svetainę, turės būti tvarkomi rankiniu būdu.

1. Pasiruoškite

Prieš įsigilindami į duomenų perkėlimą ir tvarkymą, pasiruoškime viską. Kadangi pateksite į savarankišką „WordPress“ tinklaraštį, turite įsitikinti, kad jūsų priegloba yra paruošta.

„Bluehost“ yra viena iš retų hostingo kompanijų rekomenduojama WordPress.org. Pasirinkę jų paslaugas, turėsite galimybę efektyviau nustatyti savo naują svetainę ir jums nereikės rūpintis, ar jūsų svetainė veikia gerai. Vietoj to, jūs galite atsipalaiduoti ir dirbti savo svetainėje, o viskuo kitu pasirūpins „Bluehost“ komandos ekspertai.

Jei neturite patirties nustatant prieglobos paskyrą, leiskite mums greitai parodyti, kaip tai padaryti:

1 žingsnis

Apsilankykite „Bluehost“ ir raskite mygtuką „Pradėkite dabar“, kuris nuves jus į kitą žingsnį.

mėlyna dvasia

2 žingsnis

Pasirinkite prieglobos planą. Yra keletas pasirinkimo variantų. Jei tai pirmą kartą registruojate sąskaitą, siūlau naudotis pagrindine.

pakeisti prieglobos planą

3 žingsnis

Užregistruokite savo domeno vardą. Jei jau turite domeną, čia galėsite jį perkelti ir priskirti naujam tinklaraščiui. Jei ne, paprasčiausiai įveskite norimą domeną, o „Bluehost“ jums praneš, jei jis galimas.

domeno vardas

Kai nustatysite savo sąskaitą ir domeno vardą, „WordPress“ įdiegimas užtruks tik keletą mygtuko paspaudimų. Šiuo žingsniu sėkmingai baigėte pasiruošimą.

2. Eksportuokite turinį iš „Squarespace“

Laimei, gana lengva eksportuoti „Squarespace“ turinį, kai suprantate, kur yra parinktis.

 1. Prisijunkite prie savo „Squarespace“ paskyros
 2. Eikite į Nustatymai -> Išplėstiniai -> Importuoti / eksportuoti
 3. Spustelėkite mygtuką „Eksportuoti“
 4. Iššokančiajame lange pasirinkite „WordPress“ piktogramą

Eksportuoti kvadratinę erdvę

Po kelių sekundžių kairėje ekrano pusėje turėtumėte pamatyti patvirtinimo pranešimą. Be to, bus atsisiuntimo mygtukas, kurį turėtumėte spustelėti.

Atsisiuntę failą turėtumėte pasakyti maždaug taip: „Squarespace-Wordpress-Export-02-02-2020.xml“. Jums reikės šio failo atliekant kitą veiksmą, todėl siūlau trumpam palikti jį sėdintį prie darbalaukio.

3. Importuokite turinį į savo naują „WordPress“ svetainę

Yra rimta priežastis, kodėl ankstesniame veiksme buvo „WordPress“ piktograma – tai reiškia, kad „Squarespace“ formatavo duomenis taip, kaip jiems patinka „WordPress“. Taigi, užuot dirbę su kodu ar netvarkingais importuotojų įrankiais, galite naudoti numatytąjį „WordPress“ importuotojo įrankį, kuris veikia kaip žavesys.

 1. Atidarykite savo naują „WordPress“ svetainę
 2. Prisijunkite naudodami savo administratoriaus sąskaitą
 3. Eikite į Įrankiai -> Importuoti -> „WordPress“
 4. Spustelėkite mygtuką „Įdiegti dabar“ ir palaukite kelias sekundes
 5. Spustelėkite rodomą nuorodą „Vykdyti importuotoją“, o ne diegimo mygtuką
 6. Paspauskite mygtuką „Pasirinkti failą“
 7. Suraskite .xml failą, kurį anksčiau eksportavote iš „Squarespace“
 8. Spustelėkite mygtuką „Įkelti failą ir importuoti“

Importuoti kvadratinę erdvę

Kitame ekrane lengviausia priskirti žinutes esamam vartotojui. Tai priskirs jūsų „WordPress“ administratoriaus paskyrą importuotiems gaminiams, kuriuos galėsite prireikus lengvai pakeisti vėliau. Vis dėlto, jei norite sukurti naują vartotoją, kuris bus priskirtas kaip importuotų žinučių autorius, galite tai padaryti čia.

Nepamirškite patikrinti „Atsisiųsti ir importuoti failų priedus“ prieš spustelėdami mygtuką Pateikti.

Jei viskas klostėsi gerai, turėtumėte sugebėti perskaityti sėkmės pranešimą, kuriame sakoma, kad importuojant nebuvo jokių problemų.

4. Patikrinkite importuotą turinį

Giliai įkvėpkite ir patikrinkite viską. Tiesiog atidarę Žinutės -> Visi pranešimai jums nurodys, ar jūsų seni „Squarespace“ straipsniai buvo sėkmingai perduoti.

Taip pat galite tiesiog atidaryti savo pagrindinį puslapį, kuriame turėtumėte pamatyti paskelbtus įrašus, tik šiek tiek kitaip, nei jie buvo „Squarespace“.

Patikrinkite turinį

5. Rankiniu būdu pridėkite trūkstamą turinį

Deja, „Squarespace“ ne viską eksportuoja. Taigi, jei jūs naudojote vaizdo ir garso blokus, vis tiek turite atlikti rankinį darbą.

Vienu metu eikite po vieną puslapį ir suraskite trūkstamus blokus ir pakeiskite juos.

Linkiu, kad galėčiau pasiūlyti kitokį sprendimą, bet, deja, turėsite sėdėti ramiai ir tai padaryti patys. Jei jau buvote sunki diena ir turite daug pranešimų, palikite tai rytojui – viskam atnaujinti reikia laiko, ir tai tikrai sugadins jūsų nervus.

Tas pats pasakytina apie visus produktus, albumus ir įvykių puslapius, kuriuos galbūt naudojote „Squarespace“. Nereikia nieko padaryti, kaip atidaryti juos „Squarespace“ ir po vieną nukopijuoti į naują „WordPress“ puslapį.

6. Importuokite vaizdus

Jei atidarysite importuotus įrašus, jau turėtumėte matyti savo nuotraukas tinkamai įkeldami. Bet tai nereiškia, kad jie buvo teisingai importuoti.

Tiesą sakant, tie vaizdai vis dar įkeliami iš jūsų „Squarespace“ paskyros, ir tai nėra kažkas, ko norite. Norėdami tapti visiškai nepriklausomi, savo vaizdus taip pat turėsite perkelti į „WordPress“.

Skirtingai nuo ankstesnio turinio, kurį teko kopijuoti ir įklijuoti rankiniu būdu, yra automatinis vaizdų importavimo iš „Squarespace“ į „WordPress“ sprendimas. Tai nėra natūralus sprendimas, sukurtas tik šiam tikslui, tačiau yra nemokamas papildinys, kuris daro stebuklus.

 1. Eikite į Papildiniai -> Pridėti naują
 2. Ieškokite automatinio nuotraukų įkėlimo
 3. Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį

Automatinis vaizdų įkėlimas

Kai tik papildiniai suaktyvės naujajame „WordPress“ tinklaraštyje, jis pradės veikti stebuklingai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atidaryti įrašą ir spustelėkite mygtuką jį atnaujinti, kuris išsaugo pakeitimus. Atlikdamas šį veiksmą, papildinys ras visus jūsų vaizdus iš „Squarespace“ ir automatiškai juos atsiųs į savo „WordPress“ tinklaraštį!

Jei turite ne tik keletą įrašų ir puslapių, tai galite padaryti masiškai:

 1. Atidaryti pranešimai -> Visi pranešimai
 2. Pasirinkite visus įrašus
 3. Pasirinkite parinktį Redaguoti ir spustelėkite Taikyti.
 4. Naujame ekrane tiesiog paspauskite mygtuką „Atnaujinti“, o visi pažymėti įrašai bus atnaujinti, tai reiškia, kad papildinys padarys juos stebuklingus..

7. Pataisykite nuolatines nuorodas

Iki šiol jūsų naujoji svetainė turėtų veikti be jokių problemų, o visas (gerai, didžioji dalis) turinio jau turėtų būti jūsų svetainėje.

Bet jei atidarysite kurį nors iš įrašų, suprasite, kad nuorodų struktūra nėra panaši į tą, kurią turėjote „Squarespace“. Norėdami, kad viskas atrodytų kuo arčiau jūsų (dabar) senosios „Squarespace“ svetainės, turėtumėte ištaisyti nuolatinės nuorodos struktūrą.

 1. Eikite į „Nustatymai“ -> „Pastovios nuorodos“
 2. Pasirinkite „Individualizuota struktūra“
 3. Įklijuokite tai: / tinklaraštis /% pašto vardas% /
 4. Išsaugoti parinktis

permalinks

8. Nebūtina: nukreipkite pasirinktinį domeną į savo naują svetainę

Jei savo „WordPress“ svetainėje naudojote pasirinktinį domeno vardą, turėtumėte nukreipti tą domeną į savo naująją „WordPress“ svetainę. Jei to nepadarysite, visi, kurie eis į jūsų pasirinktinį domeną (tai yra kažkas panašaus www.jūsų svetainė) vis tiek bus nukreipti į jūsų seną „Squarespace“ tinklaraštį, o ne į „WordPress“.

Yra tikimybė, kad jūs užregistravote tinkintą domeną naudodami „Squarespace“. Jei taip yra, turėtumėte atlikite kelis paprastus veiksmus nukreipti tinkintą domeną į savo naująją „WordPress“ svetainę.

Jei turite domeną, įregistruotą per trečiosios šalies registratorių, turėsite prisijungti prie to registratoriaus, kad atliktumėte pakeitimus.

9. Tinkinkite savo naują „WordPress“ svetainę

Atlikę visus veiksmus, „Squarespace“ svetainė bus sėkmingai perkelta į savarankišką „WordPress“ svetainę..

Bet tai dar nereiškia. „WordPress“ yra draugiškas pradedantiesiems, tačiau jis turi mokymosi kreivę, kurią turėsite pripažinti.

Kaip aš jums sakiau straipsnio pradžioje, neįmanoma perkelti savo „Squarespace“ svetainės dizaino į „WordPress“. Taigi gera pradžia yra svarstymas, kaip išsirinkti tobulą temą ir raskite nuostabius papildinius tai pagerins jūsų svetainę. „WordPress“ jų sudaro daugiau nei 50 000, todėl nesinaudokite tuo. Nors gali būti nesunku sukurti „WordPress“ svetainę, pritaikyti ją savo poreikiams yra nuolatinis darbas, kuriam reikia laiko.

Dažnai užduodami klausimai

Mano „Squarespace“ prenumerata baigėsi. Ar vis dar galiu perkelti į „WordPress“?

Tai priklauso nuo to, kiek laiko buvote be prenumeratos. „Squarespace“ jūsų svetainę ir turinį išlaikys tik trumpą laiką, kad galėtumėte atnaujinti prenumeratą ir toliau naudotis paslauga. Jei praėjo tik kelios dienos ar savaitės po prenumeratos galiojimo pabaigos, vis tiek galite atnaujinti prenumeratą, kad galėtumėte sugrąžinti savo svetainę. Tada galite sekti šį vadovą norėdami perkelti turinį.

Deja, praėjus tam tikram laikotarpiui, „Squarespace“ ištrins jūsų turinį. Tokiu atveju atnaujinti prenumeratą nepadės. Jei nesate tikri, prieš atnaujindami susisiekite su „Squarespace“ palaikymo komanda.

Ar galiu ištrinti savo „Squarespace“ svetainę po perkėlimo?

Taip, atlikę perkėlimą galite ištrinti savo „Squarespace“ svetainę. Bet aš labai rekomenduoju to nedaryti prieš tai, kai išbandysite viską savo naujojoje „WordPress“ svetainėje.

Pvz., Jei pamiršite atnaujinti vaizdus, ​​nebus įmanoma jų atnaujinti taip greitai, kaip aprašyta šiame straipsnyje. Tik įsitikinę šimtu procentų, kad sėkmingai perkėlėte „Squarespace“ į „WordPress“, galite ištrinti „Squarespace“ paskyrą, siųsdami užklausą el. Paš[email protected]

Negaliu priskirti autorių importuodamas

Jei „WordPress“ nerodo galimybės priskirti autorius tiesiogiai importavimo proceso metu, tai reiškia, kad „Squarespace“ tinklalapyje neturėjote jokių tinklaraščių įrašų. Paprastai tai nutinka vartotojams, kurie „Squarespace“ naudojo savo verslui ar vieno puslapio svetainėms, nesuaktyvinę tinklaraščio.

Jei vis dėlto turite tinklaraštį, įsitikinkite, kad eksportuodami pasirinkote teisingą tinklaraščio puslapį.

Ar galiu nukopijuoti savo „Squarespace“ stilių?

Deja, tai neįmanoma. „Square“ neleidžia eksportuoti stiliaus ir CSS. Bet nors jūs negalite automatiškai nukopijuoti savo tinklaraščio stiliaus, džiugina tai, kad „Squarespace“ primena „WordPress“.

Tai reiškia, kad galite rasti panašias „WordPress“ temas ir atkurti išdėstymą, kurį turėjote „Squarespace“.

Ar yra būdas importuoti kelis tinklaraščius iš „Squarespace“?

Jei „Squarespace“ turėjote daugiau nei vieną tinklaraščio puslapį, vis tiek galėtumėte juos visus importuoti į savo naują svetainę. Vienintelis skirtumas yra tas, kad visi įrašai šį kartą bus sugrupuoti ir nebus rodomi atskiruose puslapiuose, kaip buvote „Squarespace“.

Taigi, tiesiog pakartokite procesą ir eksportuokite kitą tinklaraščio puslapį ir importuokite naują failą į savo „WordPress“ svetainę laikydamiesi tos pačios tvarkos.

Aš tik noriu importuoti savo „Squarespace“ straipsnius į „WordPress“, ar tai įmanoma?

Nors eksporto / importo proceso metu neįmanoma pasirinkti tik straipsnių, „WordPress“ leidžia ištrinti bet kokį turinį, kurio nenorite iš savo svetainės. Taigi, jei norite, kad tik jūsų straipsniai būtų perduoti, galite pereiti ir ištrinti visa kita, kai importavimas bus baigtas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map