Kaip paleisti „WordPress“ tinklaraštį: išsamus vadovas pradedantiesiems

Pradėkite „WordPress“ tinklaraštį


Dar prieš metus, kai terminas „tinklaraštis“ paplito internete, žmonės rašė asmenines istorijas skirtingais internetiniais formatais. Dešimtajame dešimtmetyje žmonės rašė internetinius žurnalus ir dienoraščius, kur galėjo išreikšti jausmus ir dalytis informacija. Nuo to laiko tie dienoraščiai išsivystė į visą internetinių dienoraščių industriją ir tinklaraščiai greitai tapo tendencija, kurios visi norėjo sekti.

Laikas jums išmokti sukurti savo „WordPress“ tinklaraštį.

Šiandien dienoraščiai tapo daugiau nei tik būdas išreikšti save. Jie tapo gyvenimo būdu. Kai kurie žmonės kartais rašys asmenines istorijas, o didelės įmonės investuos tūkstančius dolerių į savo tinklaraščius. Internetiniai dienoraščiai tapo karjeros ir svajonių darbu daugeliui asmenų, kurie dabar gali dirbti iš bet kurios pasaulio vietos.

internetiniai dienoraščiai yra populiarūs

Contents

Darbo su „WordPress“ pradžia

Dabar, nesvarbu, ar įsivaizdavote savo tinklaraštį kaip pomėgį, ar kaip potencialų pinigų uždirbimo aparatą, pirmiausia turite jį susikurti. Mes praleisime motyvacines kalbas ir manysime, kad jūs jau apsisprendėte kurdami „WordPress“ tinklaraštį. Na, jūs netgi galite sukurti tinklaraštį iš patogios sofos, jei turite nešiojamąjį kompiuterį.

Norime, kad jūs suprastumėte, jog yra įvairių internetinių dienoraščių platformų, kurias galite pasirinkti kurdami savo tinklaraštį. Tačiau šiame straipsnyje mes ketiname atkreipti dėmesį į populiariausią tinklaraščių svetainę – „WordPress“.

Taigi, kaip pradėti „WordPress“ tinklaraštį?

PASTABA

Šiame vadove mes parodysime, kaip padaryti „WordPress“ tinklaraštį nuo nulio, naudojant du populiariausius metodus:

 • Savarankiškas tinklaraštis, kuriame naudojama populiariausia nemokama atvirojo kodo programinė įranga „WordPress.org“ ir „Bluehost“ priegloba. Jei esate susipažinęs su WordPress.org ir norite sukurti tinklaraštį naudodamiesi juo, spustelėkite žemiau esančią nuorodą.

  → Pereikite prie „WordPress tinklaraščio nustatymas naudojant„ Bluehost “(rekomenduojama)“.

 • Taip pat populiarus pasirinkimas – „WordPress.com“ talpinamas tinklaraščių sprendimas. Jei esate susipažinęs su WordPress.com ir norite sukurti tinklaraštį naudodamiesi juo, spustelėkite žemiau esančią nuorodą.

  → Pereiti į „Tinklaraščio nustatymas naudojant„ WordPress.com “platformą“

Sukurti tinklaraštį naudojant bet kurią iš aukščiau pateiktų parinkčių yra nesudėtinga užduotis, kurią galima atlikti 10–15 minučių. Ši instrukcija skirta pradedantiesiems (nereikia jokių techninių ar kodavimo įgūdžių). Dienos pabaigoje sėkmingai paleisite savo tinklaraštį.

Prieš įsigilindami į tinklaraščio nustatymo informaciją, svarbu suprasti, kokie yra skirtumai tarp WordPress.org ir WordPress.com.

Pradedantiesiems „WordPress.org“ yra atvirojo kodo CMS, todėl ją gali nemokamai atsisiųsti ir naudoti visi. Daugelis kūrėjų, dizainerių ir programuotojų, kuriems patiko platforma įsitraukė ir subūrė aplink ją didelę bendruomenę.

„WordPress.com“ yra komercinis projektas (paslauga), kuris naudoja „WordPress.org“ sistemą, kad galėtų save įjungti.

„WordPress“ tinklaraščio nustatymas naudojant „Bluehost“ (rekomenduojama)

Net jei jūs tik pradedate veiklą, mes primygtinai rekomenduojame naudoti savarankiško tinklo versiją. Taip, bus aukštesnė mokymosi kreivė ir tikriausiai daugiau darbo iš jūsų pusės, tačiau turėti savo svetainę, kurią jūs kontroliuojate, yra neįkainojama, be abejo, verta investuoti papildomą laiką į valdymą. Galėsite įdiegti bet kokias norimas temas, papildinius ir paslaugas, rodyti skelbimus ir užsidirbti pinigų tinklaraščiui taip, kaip norite. Savarankiškai prižiūrimame „WordPress“ tinklaraštyje praktiškai nėra jokių apribojimų.

Prieš diegdami „WordPress“, jums reikės žiniatinklio prieglobos, kurioje būtų galima saugoti visus failus, tvarkyti domeną ir prižiūrėti svetainę. Šios mokymo programos tikslams mes pasirinkome „Bluehost“, kuri yra fantastiška ir populiari prieglobos įmonė, leidžianti pradėti „WordPress“ tinklaraštį vos už 2,75 USD per mėnesį! Naudodamiesi „Bluehost“, net ir pati mažiausia kaina suteikia nemokamą domeną, SSL sertifikatą, kuris jūsų svetainę padarys saugesnę, galimybę įdiegti „WordPress“ keliais paspaudimais ir palaikymą visą parą..

Žemiau esančiame skyriuje paaiškinta, kaip galite užsiregistruoti „Bluehost“ ir įdiegti „WordPress“ naudodami mygtuką „įdiegti vienu paspaudimu“.

1. Apsilankykite „Bluehost“ svetainėje

Eikite į „Bluehost.com“ ir spustelėkite mygtuką „Pradėkite dabar“.

„bluehost“ pagrindinis puslapis

2. Pasirinkite prieglobos planą, kad pradėtumėte tinklaraštį

Jei esate pradedantysis, pasirinkite pagrindinį planą, nes jis patenkins visus pagrindinius jūsų svetainės funkcionavimo poreikius.

Kai tik pasirodys jūsų internetinis dienoraštis ir jis pradės lankyti intensyvų srautą, galite apsvarstyti galimybę atnaujinti pagrindinę savo hostingo plano versiją, kuri siūlo papildomas funkcijas, geriau pritaikytas masiniam srauto srautui valdyti..

hostingo planai

3. Įveskite domeno vardą

Jei tai pirmą kartą naudojate „WordPress“ tinklaraštį, turėsite užregistruoti naują domeną. Įveskite vardą ir šalia jo esančiame išskleidžiamajame meniu pasirinkite plėtinį. Yra keletas domenų, iš kurių galite pasirinkti .com, .net ir .org.

Spustelėjus mygtuką „Kitas“, „Bluehost“ patikrins domeną ir praneš, ar jis pasiekiamas. Jei domeno vardu negalima naudotis, galite tęsti registracijos procesą. Jei ne, turėsite pasirinkti kitą vardą.

pasirinkti domeno vardą

Jei jau paimtas jums patinkantis domeno vardas, „Bluehost“ jums padės, leisdamas jums pasirinkti vėliau. Tai suteiks laiko atlikti tam tikrus tyrimus ir mąstyti.

Nemokamas domenas vėliau

Kartais gali būti sunku nuspręsti dėl vardo, todėl išmokite pasirinkti geriausią savo tinklaraščio domeno vardą.

4. Užregistruokite „Bluehost“ sąskaitą

Tada „Bluehost“ pateks į registracijos formą, kurioje užpildysite atsiskaitymo duomenis kartu su savo asmenine informacija.

„bluehost“ paskyros informacija

5. Pasirinkite prieglobos parinktis

12 mėnesių paketas siūlo pagrindus už mažiausią kainą. Tačiau galite apsvarstyti ir kitas dvi galimybes – juk priegloba yra ilgalaikė investicija. Visada galite pašalinti nereikalingas funkcijas iš savo paketo pradiniame savo tinklaraščio paleidimo etape ir pridėti juos atgal vėliau, kai tik pajusite poreikį.

paketo informacija

6. Nustatykite slaptažodį

Įvedę mokėjimo informaciją, slaptažodį nustatysite kaip paskutinį žingsnį, kai prisiregistruosite „Bluehost“. Tas pats slaptažodis bus naudojamas tikrinimo tikslais.

nustatyti slaptažodį

7. Prisijunkite prie savo naujos paskyros

Sveikiname! Dabar esate didžiuotis visiškai naujos interneto svetainės savininkas. Prisijunkite prie „Bluehost“ paskyros, kad galėtumėte tęsti sąranką.

prisijungimo puslapis

8. Pasirinkite „WordPress“ temą

Dabar jums bus suteikta galimybė pasirinkti „WordPress“ temą – išsirinkite tokią, kuri tinka jūsų prekės ženklui ir geriausiai atspindi jūsų svetainę.

pasirinkti wp temą

Jei nė viena iš rodomų parinkčių neveikia, apsilankykite „WordPress“ saugykla pasirinkti temą iš ten rodomų pasirinkimų.

9: Sveiki apsilankę „WordPress“

Kai prisijungsite, jus pasveikins pranešimas „Sveiki“. Tada „BlueHost“ padės jums sukurti tinklaraštį. Jei jums nereikia priežiūros kuriant tinklaraštį, jame taip pat siūloma galimybė tęsti savarankiškai.

pasveikinimo ekrano pranešimas

Ir štai! Dabar galite eiti į „WordPress“ prisijungimo puslapį ir pradėti dirbti savo tinklaraštyje. Tai buvo lengva, ar ne taip?

Savarankiško tinklaraščio pranašumai

Mes tikime, kad savarankiška tinklaraščio versija yra daug geresnis pasirinkimas nei turėti nemokamą sąskaitą WordPress.com. Nors yra daug privalumų turėti savo svetainę, čia yra tik keli, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti.

Argumentai už:

 • Visiška savo tinklaraščio kontrolė
 • Naudokite bet kurią temą ar papildinį
 • Užsidirbkite iš tinklaraščio, jei tik norite

Tinklaraščio nustatymas naudojant WordPress.com

Retais atvejais neturėti savarankiško tinklaraščio gali reikėti. Nesvarbu, kokios privilegijos tai yra, kai kuriems vartotojams niekada nereikės visiškos savo svetainės kontrolės. Jie neprivalės perjungti ir tinkinti temų bei naudoti įvairių papildinių. Daugelis vartotojų tiesiog nėra suinteresuoti sužinoti apie „WordPress“. Jie nenori įdiegti „WordPress“ ir patys tuo pasirūpinti; jie nori tik platformos, leidžiančios skelbti istorijas.

Taigi, kita galimybė pradedant tinklaraštį naudojant „WordPress“ yra užregistruoti nemokamą „WordPress.com“ paskyrą. Tai padarę, galite pradėti rašyti savo pirmąjį straipsnį per kelias minutes, perskaitę šį straipsnį, nemokėdami nė cento. Jums nereikės nerimauti dėl domenų vardų, vietos talpinimo ar atsarginių atsarginių kopijų kūrimo jūsų svetainėje. Taigi, kaip pradėti kurti nemokamą tinklaraštį naudojant „WordPress.com“?

Sukurkite nemokamą „WordPress.com“ tinklaraštį

 • Eikite į „WordPress.com“
 • Spustelėkite mygtuką „Pradėti“
 • Pasirinkite norimos sukurti svetainės tipą (tinklaraštis, svetainė, aplankas ar internetinė parduotuvė)
 • Pasirinkite temą
 • Įveskite savo svetainės pavadinimą ir pasirinkite pirmą nemokamą parinktį
 • Pasirinkite parinktį „Pradėti nemokamai“
 • Užpildykite sąskaitos informaciją
 • Spustelėkite mygtuką „Sukurti savo sąskaitą“

Nuo to momento, kai spustelėsite mygtuką, universalūs WordPress.com įrenginiai sukurs jūsų svetainę. Dabar galite prisijungti prie tinklaraščio ir pradėti dirbti. Galite papildomai keisti temas, pridėti valdiklių ir kurti naujus įrašus. Štai tai. Jūs turite savo pirmąjį tinklaraštį nemokamai. Sėkmės!

Kaip atnaujinti nemokamą sąskaitą

Nors nemokamos sąskaitos užteks tik kai kuriems asmenims, turėtumėte žinoti, kad yra galimybė atnaujinti. „WordPress.com“ turi keletą planų, iš kurių galite pasirinkti, ir jei šiek tiek rimčiau imsitės savo tinklaraščio, tikriausiai turėsite atnaujinti (arba dar geriau, perjungti į savarankiškai priimamą versiją):

„WordPress.com“ kainų planai

Jei nuspręsite atnaujinti savo sąskaitą, gausite pasirinktinį domeną, „Jetpack“ tinkintas funkcijas, papildomą erdvę, prieigą prie naujų temų, palaikymą, tinkinimą ir dar daugiau. Verslo plane dabar galima įdiegti ir pasirinktines temas bei papildinius. Tačiau neskubėkite išnagrinėti visų variantų ir sužinokite, kuris planas jums tiks geriausiai.

Privalumai ir trūkumai WordPress.com

Kaip ir savarankiškoje versijoje, „WordPress.com“ turi savo privalumų ir trūkumų. Nors sąskaitą galite turėti visiškai nemokamai, o profesionalai ją valdys už jus, joje yra daug trūkumų. Pvz., Jei nuspręsite naudoti skirtingas temas ir papildinius, kuriuos galite rasti internete, arba tinkinsite tam tikras tinklaraščio dalis, to padaryti nebus galima naudojant nemokamas arba papildomas „WordPress.com“ svetaines..

Argumentai už

 • Nemokamas pagrindinis paslaugos teikimas
 • Profesionaliai valdomas
 • Pradininkams draugiškas ir lengvai nustatomas

Minusai

 • Negalima naudoti pasirinktinių temų ar papildinių, nebent pasirenkate verslo planą
 • Jūs negalite valdyti tinklaraščio
 • Ribotos pajamų gavimo galimybės

Kainų ir funkcijų palyginimas

WordPress.org („Bluehost“)WordPress.com (nemokamas)„WordPress.com“ (asmeninis)„WordPress.com“ (priemoka)„WordPress.com“ (verslas)
Kaina 2,75 USD per mėnesį Laisvas 2,99 USD per mėnesį 8,25 USD per mėnesį 24,92 USD per mėnesį
DomenasTinkintas domeno vardas„WordPress.com“ padomenisTinkintas domeno vardasTinkintas domeno vardasTinkintas domeno vardas
Saugojimo vietos50 GB3 GB6 GB13 GBNeribota
Dizaino pritaikymasVisiškas pritaikymasPagrindinisPagrindinisPažengęsPažengęs
Pinigų gavimasVisiška laisvėRibotasPanaikinti reklamas„WordAds“ programa„WordAds“ programa
Palaikymas24/7 palaikymasBendrijos paramaEl. Paštas ir tiesioginių pokalbių palaikymasEl. Paštas ir tiesioginių pokalbių palaikymasEl. Paštas ir tiesioginių pokalbių palaikymas

„WordPress“ svetainės priežiūra

„WordPress“ veikia dviem būdais:

Priekinis galas

Kaip rodo pavadinimas, šis puslapis bus matomas jūsų lankytojams, kai jie pateks į jūsų svetainę. Užduotys, paprastai atliekamos foninėje versijoje, pavyzdžiui, papildinių funkcionalumo patobulinimai, ir jūsų temos pritaikymas bus matomas jums ir jūsų lankytojams „WordPress“ svetainės priekinėje dalyje..

Tai taip pat leidžia jums, taip pat ir jūsų atvykstantiems lankytojams, tokius veiksmus, kaip komentuoti ir dalytis kitomis socialinėmis terpėmis, apžvelgti iš anksto..

Galinis galas

Tai paprastai vadinama „WordPress“ informacijos suvestine – čia galite prižiūrėti ir valdyti kiekvieną savo svetainės turinio, funkcionalumo ir žiniatinklio dizaino aspektą..

Jei norite pasiekti savo „WordPress“ informacijos suvestinę, įveskite „yourwebsite.com/wp-admin“ į savo paieškos variklio adreso juostą. Čia prisijunkite naudodami savo „WordPress“ vartotojo vardą ir slaptažodį, kurį nustatėte savo abonementui.

Prietaisų skydelis

„WordPress“ informacijos suvestinė tvarko jūsų svetainės administravimą.

Informacijos suvestinė yra tinklaraščių administravimo centras. Jį sudaro trys pagrindinės dalys: kairiojo šono meniu, viršutinė įrankių juosta ir vidurinė dalis.

Kairiajame „WordPress“ informacijos suvestinės stulpelyje rasite visas savo administratoriaus parinktis ir daugiausia dėmesio bus skirta kūrybinėms pastangoms..

Rekomenduojama pamoka: pradedančiųjų vadovas, kaip valdyti „WordPress“ svetainę

Rašyti dienoraščio įrašą

Norėdami parašyti naują tinklaraščio įrašą, prisijunkite prie informacijos suvestinės. Kairėje spustelėkite Žinutės – Pridėti naują. Atidaroma redaktoriaus sritis, kurioje galite pradėti rašyti savo pirmąjį įrašą.

Yra keletas dalykų, kuriuos reikia susipažinti. Norėdami gauti daugiau informacijos žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą arba perskaitykite mūsų išsamų straipsnį apie tai, kaip parašyti savo pirmąjį tinklaraščio įrašą.

Rekomenduojama literatūra: Kaip teisingai įterpti savo pirmąjį pranešimą į „WordPress“

tinklaraščio įrašo struktūra

Nesinaudokite savo šablonu savo svetainėje

DUK

Ar galiu nemokamai pradėti savo tinklaraštį?

Taip, jūs galite pradėti savo tinklaraštį nemokamai. Galite pasirinkti ne tik keletą variantų. Vienas iš populiariausių pasirinkimų apima svetainės atidarymą naudojant „WordPress.com“, kuri yra visiškai nemokama. Tas pats yra su „Blogger“.

Bet vienas geriausių būdų yra pradėti tinklaraštį naudojant savarankišką „WordPress“, kuriame svetainės sukūrimas yra visiškai nemokamas, o vienintelės išlaidos yra priegloba, kurią galite gauti tik už 2,75 USD per mėnesį, jei pasirenkate „Bluehost“..

Ar man reikia „WordPress“, norint sukurti tinklaraštį?

Nors „WordPress“ yra populiariausias tinklaraščių pasirinkimas, jis nėra vienintelis prieinamas. Yra dešimtys kitų turinio valdymo sistemų, kuriomis galite naudotis norėdami pradėti rašyti tinklaraščius. Populiariausios alternatyvos yra „Wix“, „Squarespace“ ir „Blogger“, leidžiančios greitai pradėti savo tinklaraštį.

Kiek reikia pinigų, kad pradėčiau internetinį dienoraštį?

Jei norite sukurti paprastą tinklaraštį, galite tai padaryti neturėdami pinigų. Pavyzdžiui, tinklaraščio įkūrimas, pavyzdžiui, WordPress.com, jums nekainuos pinigų, o užregistruoti naują sąskaitą užtruks tik keletą sekundžių.

Jei nuspręsite patobulinti savo žaidimą ir pasirinksite tinklaraštį naudodami „WordPress“, jums reikės mažiau nei 3 USD per mėnesį, norint susimokėti už papildomas prieglobos paslaugas, tokias kaip „Bluehost“..

Ar galiu sukurti tinklaraštį be interneto prieglobos paslaugų teikėjo??

Prieglobos paslaugos yra neišvengiama kiekvienos svetainės dalis. Tačiau jei nuspręsite pradėti savo tinklaraštį naudodamiesi nemokamų svetainių kūrėjais, pvz., „WordPress.com“, „Blogger“, „Tumblr“ ar „Wix“, galite pamiršti visą prieglobos paslaugų teikėjų idėją.

Neleisk, kad tave tai nustebintų. Priegloba vis dar yra tai, ko negali padaryti svetainė, tačiau tokiais atvejais svetainių kūrėjai naudojasi savo prieglobos paslaugomis. Tai reiškia, kad jums visiškai nereikia mokėti ar jaudintis dėl prieglobos. „WordPress.com“, „Wix“, „Blogger“, „Tumblr“ ar bet kuris kitas nemokamų svetainių kūrėjas pasirūpins kiekvienu prieglobos aspektu, todėl galėsite sutelkti dėmesį į savo svetainės kūrimą ir kūrimą..

Kokį domeno vardą turėčiau pasirinkti savo tinklaraščiui?

Sunku rasti gerų ir galimų domenų vardų. Bet tai turėtų būti visiškai asmeninis pasirinkimas. Pasirinkite domeną, kuris jums patiks, ir jis atspindės tai, ką darote. Idealiu atveju turėtumėte rasti domeno vardą, kuris yra trumpas, lengvai įsimenamas ir vis dar glaudžiai susijęs su tuo, ką darote.

Jei jums reikia pagalbos, visada galite naudoti domenų vardų generatorius, kurie suteiks jums naujų idėjų.

Ar galiu užsidirbti pinigų naudodamas „WordPress“ tinklaraštį??

Pradėti dienoraštį naudojant savarankišką „WordPress“ reiškia, kad turite tinklaraštį. Taigi su juo galite padaryti viską, ko norite, ir užsidirbti pinigų yra daugybė galimybių.

Savo svetainėje galite rodyti MUP ir MUT skelbimus bei reklamjuostes, kurios gali atnešti pinigų. Parodyti privačius skelbimus taip pat galima. Parduodant skaitmenines prekes, naudojant filialų nuorodas, parduodant narystę ar remiant įrašus – visi puikūs būdai užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio.

Jei norite sužinoti daugiau, sužinokite, kaip užsidirbti pinigų tinklaraščiams.

Ar galiu sukurti tinklaraštį be techninių įgūdžių?

Atsakymas į šį klausimą būtų visiškai kitoks prieš kelerius metus. Tačiau šiandien galima sukurti internetinį dienoraštį be techninių įgūdžių. Daugelis platformų, tokių kaip „Wix“ ir „Squarespace“, pristatė vaizdo kūrimo priemones, leidžiančias jums tiesiog vilkti ir nuleisti svetainės elementus ten, kur norite, kol gausite jums patinkančią svetainę..

Kita vertus, „WordPress“ turi daugiau nei keletą puslapių kūrėjų. Jei derinsite tas, kuriose yra aukščiausios kokybės temų, galite sukurti profesionaliai atrodantį tinklalapį, nerašydami vienos kodo eilutės.

Kaip sukurti tinkintą el. Pašto adresą savo tinklaraščiui?

Jei turite tinkintą savo domeno vardą savo svetainei, sukurkite tinkintą el. Pašto adresą vos keliais paspaudimais, jei naudojate „Bluehost“. Jums tereikia prisijungti prie „BlueHost cPanel“ ir atidaryti skirtuką „Advanced“. Čia rasite „El. Pašto abonementų“ nustatymą, kur norėdami sukurti pasirinktinį el. Pašto adresą turite spustelėti mygtuką „Sukurti“. Po to būsite pasirengę pradėti naudoti savo naują el. Pašto adresą.

Jei jums reikia daugiau parinkčių, susijusių su tinkintais el. Pašto adresais, galite sužinoti ir išmokti nustatyti tinkintą el. Paštą naudodami „G Suite“ ar vieną iš jo alternatyvų, pvz., „Zoho“, „Microsoft 365“, „Fastmail“, „ProtonMail“, „Pobox“ ar „Rackspace Email“. įvardink keletą.

Kaip galiu sugalvoti gerų idėjų savo tinklaraščio įrašams?

Iš pradžių gali būti gana lengva sugalvoti internetinių dienoraščių idėjų. Tikriausiai jau esate pradėjęs tinklaraštį, kuriame galvojate apie kai kurias sąvokas, ir apžvelgti tuos pirmuosius kelis dalykus gali būti ne iššūkis. Jums einant keliu, sukurti unikalų ir įdomų tinklaraščio įrašą bus vis sunkiau. Tai ypač aktualu, jei jums rūpi jūsų tinklaraštis ir norite kuo geriau išnaudoti jį.

Užstrigę turėtumėte pamatyti, ar jūsų kompetencijos srityje yra kokių nors neišspręstų ar adresuotų problemų, kurias galite išspręsti. Tai padėtų, jei jūs taip pat galvotumėte pakeisti perspektyvą; Užuot rašę apie bendrą problemą, pabandykite rašyti iš asmeninės patirties, kuri sudomins auditoriją. Taip pat tyrinėkite raktinius žodžius ir sužinokite, kuo žmonės domisi. Jei galite šiuos raktinius žodžius sujungti į ką nors išskirtinio, turėtumėte populiarų tinklaraščio įrašą tik už kampo..

Jūs taip pat visada turite žinoti savo auditoriją ir rašyti apie norimus dalykus. Jei vis dar nepažįstate savo auditorijos, galite pradėti užduoti jiems klausimų tinklaraščio žinutėse, apklausose ar socialinėje žiniasklaidoje.

Tai tik kelios idėjos; Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite skyrelyje Kaip pasirinkti, ką rašyti tinklaraštyje (su virusinių antraščių pavyzdžiais).

Išvada

Nors paleidę „WordPress“ tinklaraštį turite keletą parinkčių, rekomenduojame iškart naudoti „Selfhost“ versiją „Bluehost“. Tik už 2,75 USD per mėnesį galite visiškai valdyti savo svetainę. Priimančiam savo tinklaraštį praktiškai nėra jokių apribojimų, ir jums nereikės jaudintis dėl pinigų gavimo galimybių ar temų ir papildinių, kuriuos norėjote naudoti.

Taip, prireiks daugiau laiko, kad savarankiškai tvarkytumėte visą tinklaraštį, o kartais kiltų problemų dėl 3-iosios šalies temų ir papildinių. Bet galų gale galite būti tikri, kad žinote, kad tai yra jūsų tinklaraštis ir kad su juo galite padaryti viską, ko norite.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map