Kaip nukreipti vartotojus į WordPress

Kaip nukreipti vartotojus į WordPress


Peradresavimai yra standartinė svetainių, papildinių ir temų dalis. Kai kurie dalykai vyksta tiesiai prieš akis, ir jūs net negalite žinoti, kas vyksta nugaroje.

Nors peradresavimai dažniausiai paliekami kūrėjams, mes parodysime jums keletą patarimų, kurie jums leis:

 • Nukreipkite vartotojus po sėkmingo prisijungimo
 • Peradresuokite vartotojus po prisijungimo naudodami Peterio prisijungimo peradresavimo papildinį
 • Peradresuokite vartotojus po atsijungimo
 • Peradresuokite vartotojus palikę komentarą
 • Nukreipkite vartotojus po paieškos, jei buvo rastas tik vienas rezultatas
 • Peradresuokite vartotojus, kai kategorijoje yra tik vienas įrašas
 • Nukreipkite vartotojus į atsitiktinį „WordPress“ puslapį

Kaip peradresuoti konkrečius vartotojo vaidmenis po sėkmingo prisijungimo

Šioje straipsnio dalyje jums parodysime kodą, kurį galite lengvai modifikuoti valdyti, kur tam tikras vartotojas nutinka po sėkmingo prisijungimo į savo „WordPress“ svetainę.

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ nuves kiekvieną vartotoją į informacijos suvestinę ir tai gali sukelti problemų kai kuriems iš jūsų. Galbūt norite, kad administratoriai ir autoriai liktų užpakalinėje programoje nukreipkite kitus savo vartotojus tiesiai į jūsų pagrindinį puslapį o gal į kitą puslapį, kurį sukūrėte specialiai jiems.

Norėdami nukreipti vartotojus pagal jų vaidmenis, atlikite kitus veiksmus:

 1. Atidarykite function.php failą
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą:
 3. funkcija my_login_redirect ($ URL, $ užklausa, $ vartotojas) {
  if ($ vartotojas && is_object ($ vartotojas) && is_a ($ vartotojas, 'WP_User')) {
  if ($ user-> has_cap ('administrator') arba $ user-> has_cap ('author')) {
  $ url = admin_url ();
  } Kitas {
  $ url = home_url ('/ pasirinktinis puslapis /');
  }
  }
  grąžinti $ URL;
  }
  add_filter ('login_redirect', 'my_login_redirect', 10, 3);
 4. Išsaugoti pakeitimus

Aukščiau parodytas kodas paliks administratorius ten, kur jie turi būti – administratoriaus skydelyje, o visi kiti vartotojai bus nukreipti į pasirinktinį puslapį.

Galite lengvai pakeisti URL, pakeisdami $ url kintamąjį 4tūkst ir 6tūkst linija todėl nukreipkite savo vartotojus į bet kokius įrašus / puslapius, kuriuos jiems sukūrėte.

Jei norite valdyti vartotojo vaidmenis, tai galite lengvai padaryti trečioje kodo eilutėje. Aukščiau pateiktame pavyzdyje administratorių skydelyje palikome administratorius ir autorius. Jei norite, kad ten būtų tik administratoriai, tiesiog pašalinkite autorius iš nuotraukos:

if ($ vartotojas -> has_cap ('administratorius')) {

Užuot pašalinę autorius, galite pridėti ir kitų vaidmenų; jūs pats turite nuspręsti, kas pateks į kurį puslapį.

Viskas. Naudojant šį kodą jums nereikia jokio papildinio, kad būtų galima valdyti peradresavimus po to, kai vartotojas prisijungia. Jei vis tiek nekeičiate kodo, pažiūrėkite, kaip peradresuoti vartotojus prisijungus naudojant papildinį..

Peradresuokite vartotojus po prisijungimo naudodami Peterio prisijungimo peradresavimo papildinį

Nors prisijungdami galite greitai nukreipti vartotojus įvesdami kodą, kurį jums parodėme anksčiau, tai nėra geriausia išeitis tiems, kurie nemoka koduoti. Be to, jei norite labiau kontroliuoti peradresavimus, turėsite žinoti, kaip modifikuoti kodą.

Užuot pakeitę kodą, mes parodysime jums papildinį, kuris už jus atliks nešvarų darbą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nuspręsti, kuris vartotojas eina kur, spustelėkite keletą žymimųjų laukelių ir įklijuokite URL, o papildinys pasirūpins visa kita.

Petro prisijungimo peradresavimas

Nors yra nesuskaičiuojama daugybė „WordPress“ papildinių, skirtų padaryti tą patį, šiai straipsnio daliai pasirinkome Peterio prisijungimo peradresavimą..

Šis papildinys leis jums pasirinkti vartotojus pagal jų vardus, vaidmenis ir net vartotojo galimybes ir tiesiog įklijuokite URL adresą, į kurį šie vartotojai bus nukreipti prisijungus. Jei norite nukreipti tą vartotoją ar vartotojų grupę, kai jie atsijungs, netgi galite pasirinkti kitą puslapį. Be to, galite pasirinkti atskirą URL, kuris bus naudojamas kaip paskirties puslapis kiekvienam vartotojui jiems įregistravus.

Jei to jums nepakanka ir norite dar labiau patobulinti peradresavimus, Petro prisijungimo peradresavimas jus aprėpė. Pavyzdžiui, jei sukūrėte konkretų puslapį kiekvienam vartotojui, galite sugeneruoti URL tiesiogiai iš papildinio. Tokiu atveju pakaks paprasto trumpojo kodo, aprašyto įskiepyje įveskite vartotojo vardą ir tokiu būdu nukreipkite tą konkretų vartotoją į savo konkretų puslapį.

Galų gale yra keletas įskiepių parinkčių, kurios gali padėti toliau kontroliuoti įskiepio elgesį. Galite nustatyti, kad papildinys naudotų tik vieno tipo URL ir, pavyzdžiui, leisti naudoti tik vidines nuorodas, valdyti POST ir GET peradresavimus, prireikus naudoti išorinį peradresavimo failą ir pasirinkti, kas gali valdyti šį papildinį, pasirinkdamas leidimų lygius.

Jei reikėjo tvarkyti prisijungimą, atsijungimą ir registracijos peradresavimus, Petro prisijungimo peradresavimas gausite praktiškai viską, ko jums reikia. Taip, mes jau minėjome, kad papildinys nemokamas? Galite gauti jį iš „WordPress“ papildinių saugyklos ir įdiegti per kelias sekundes, po kurių viskas, ką turite padaryti, yra naršyti Nustatymai -> prisijungimo / atsijungimo peradresavimai.

Kaip peradresuoti „WordPress“ vartotoją po atsijungimo

Pagal numatytuosius nustatymus, kai vartotojas atsijungia nuo „WordPress“ svetainės, jis arba ji bus grąžinti į prisijungimo puslapį. Bus parodytas pranešimas, informuojantis vartotoją apie sėkmingą atsijungimą, o likusi naršymo dalis palikta vartotojams.

O kas, jei norite, kad būtų jūsų vartotojai automatiškai nukreipiami į jūsų pagrindinį puslapį, diskusijų puslapius, kuriuos norite pamatyti, arba bet kuriuos kitus dominančius puslapius? Gal norite sukurti kitą atsijungimo puslapį, kuriame bus specialūs valdikliai, arba nukreipti savo vartotojus kur nors kitur? Jei taip, jums reikės šio mažo kodo, kad viskas vyktų.

Kitose eilutėse mes jums parodysime, kaip lengvai peradresuoti vartotoją į bet kurį norimą URL. Jei nenorite naudoti peradresavimo kodo, ketiname parodyti jums paprastą papildinį, kuris visa tai padarys už jus. Bet prieš tai nukreipkime vartotoją į pagrindinį puslapį:

 1. Atidarykite function.php failą
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą:
 3. add_action ('wp_logout', 'auto_redirect_after_logout');
  funkcija auto_redirect_after_logout () {
  wp_redirect (home_url ());
  išeiti ();
  }
 4. Išsaugoti pakeitimus
 5. Atsijungti ir mėgautis savo gražiu pagrindiniu puslapiu

Tai paprasta. Kaip jūs galite atspėti iš kodo, galite peradresuoti vartotoją į bet kurį kitą URL pakeisdami trečią eilutę. Taigi, jei norite nukreipti savo vartotojus į kitą savo ar bet kurio išorinio puslapio puslapį, jūsų kodas turėtų atrodyti taip:

add_action ('wp_logout', 'auto_redirect_after_logout');
funkcija auto_redirect_after_logout () {
wp_redirect ('http://www.firstsiteguide.com');
išeiti ();
}

Jei norite daugiau nuveikti su wp_redirect funkcija, galite daugiau sužinoti apie ją „WordPress Codex“ puslapiai.

Prisijungimo ir atsijungimo peradresavimas

KAINA: nemokamas

Prisijungimo ir atsijungimo peradresavimai
Šis nemokamas papildinys yra gana paprastas ir puikiai atliks savo darbą. Užuot dirbę su kodu, prisijungimo ir atsijungimo peradresavimai nustatymų puslapyje sukurs papildomą segmentą. Įdiegę ir suaktyvinę, jūs turite eikite į Nustatymai -> Bendra ir slinkite iki galo iki puslapio pabaigos. Čia rasite atskirus įvesties langelius prisijungimo ir atsijungimo peradresavimams. Įveskite norimus URL, išsaugokite pakeitimus ir viskas!

Jei jums reikia daugiau peradresavimo parinkčių savo „WordPress“ svetainėje, siūlome tai padaryti pažymėkite 5sek peradresavimo papildinį tai gali padėti nukreipti bet kurį įrašą, puslapį, kategoriją, žymą ar tinkintą URL. Tai leis jums užmaskuokite URL o tai gali būti puikus dalykas norint paslėpti filialų nuorodas ar bet kuriuos URL iš savo lankytojų. Be to, papildinys rodo statistiką apie kiekvieną nukreiptą nuorodą, kad žinotumėte, kas vyksta svetainėje.

Peradresuokite vartotojus palikę komentarą

Pradėję publikuoti straipsnius, jūs norėsite, kad žmonės, žinoma, juos pakomentuotų. Šioje vadovo dalyje mes jums parodysime, kaip peradresuoti vartotoją pateikus komentarą.

Ši funkcija gali būti naudinga konkrečiose situacijose. Pvz., Galbūt norėsite sukurti pasirinktinį „ačiū“ puslapį už jūsų organizuojamą dovanų dovaną. Taigi, lankytojai dalyvaudami dovanose palikdami komentarą, galite lengvai nukreipti juos į „ačiū“ puslapį, kuriame galite pateikti papildomos informacijos apie prizus..

Faktiškai yra daugybė įvairių priežasčių, dėl kurių galėtumėte nukreipti vartotoją palikę komentarą, taigi, be papildomo pranešimo, ką jums reikia padaryti norint automatizuoti procesą.

Nukreipkite vartotoją pateikę komentarą:

 1. Atidarykite function.php failą
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą į failą:
 3. funkcija redirect_after_comment () {
  wp_redirect ('/ ačiū /');
  išeiti ();
  }
  add_filter ('comment_post_redirect', 'redirect_after_comment');
 4. Pakeiskite puslapio pavadinimą 2nd linija
 5. Išsaugoti pakeitimus

Viskas. Dabar galite tęsti ir išbandyti funkciją. Atidarykite bet kurį savo įrašą ir palikite komentarą. Jei viską padarėte teisingai, turėtumėte patekti į http: /www.yoursite.com/thank-you puslapį arba tą, kuris nurodytas antroje kodo eilutėje.

Ačiū puslapis

Nepamirškite padėkoti žmonėms už komentarus, bet taip pat nepamirškite, kad norite, jog lankytojai liktų svetainėje ir toliau naršytų. Gera idėja gali būti paskutinių ar populiariausių įrašų sąrašo pridėjimas, o gal dar geriau – visų susijusių įrašų, kurie galėtų sudominti komentatorių, sąrašas.. Jei turite adresų sąrašą, tai gera vieta siūlyti jo prenumeratą.

Nors ši funkcija suteikia lengvą ir greitą būdą nukreipti vartotojus po to, kai jie palieka komentarą, jus gali sudominti a Prijunkite kuris suteiks jums keletą papildomų funkcijų.

Nukreipkite vartotojus po paieškos, jei buvo rastas tik vienas rezultatas

Paieškos funkcija yra būtina, jei kalbate apie didesnį straipsnių skaičių. Jei rašote kasdien, įsivaizduokite straipsnių, išskirstytų pagal skirtingas kategorijas, skaičių. Jei per dieną publikuosite tik tris trumpus straipsnius, po pirmųjų metų jūsų duomenų bazėje bus daugiau nei tūkstantis skirtingų pavadinimų. Dabar įsivaizduokite, kad pirmą kartą ateinate į svetainę ieškodami kažko konkretaus – norėsite jos ieškoti.

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ ieškos įrašų pavadinimų, žymų ir, žinoma, turinio. Taigi, jei ieškosite žodžio ar konkrečios frazės, greičiausiai jame bus rasta dešimtys pranešimų ir puslapių, kuriuose yra užklausa. O kas, jei būtų tik vienas paieškos rezultatas?

Jei kas nors ieškojo labai konkrečios frazės ar viso sakinio, tikėtina, kad bus tik keli, o gal tik vienas rezultatas. AšJei rastas tik vienas rezultatas, peradresuoti vartotojo į paieškos rezultatų puslapį yra gana nereikalinga. Vietoj to, kodėl gi nenukreipus vartotojo tiesiai į rezultate rastą įrašą / puslapį?

Pažiūrėkime, kaip tai padaryti:

 1. Atidaryti funkcijas.php
 2. Nukopijuokite šį kodą ir įklijuokite jį failo pabaigoje:
 3. add_action ('template_redirect', 'redirect_search_result);
  funkcija redirect_search_result () {
  if (is_search ()) {
  visuotinė $ wp_query;
  if ($ wp_query-> post_count == 1 && $ wp_query-> max_num_pages == 1) {
  wp_redirect (gauti_permalink ($ wp_query-> įrašai ['0'] -> ID));
  išėjimas;
  }
  }
  }
 4. Išsaugoti pakeitimus

Jūs paruošėte „WordPress“ naujai funkcijai. Įrašę pakeitimus, kiekvieną kartą, kai vartotojas ieško to, kas duos tik vieną rezultatą, tas vartotojas bus nukreiptas tiesiai į paštą / puslapį.

Net jei atrodo, kad nieko nedaug, esame tikri, kad lankytojai jums patiks, kad išsaugojote juos vieno mygtuko paspaudimu. Išsaugant paspaudimą čia ir paspaudimą, vartotojui bus teikiama geresnė patirtis, ko tikriausiai norite savo svetainėje, ar ne?

Nukreipkite vartotojus, kai kategorijoje yra tik vienas įrašas

Užuot atidarę kategorijos arba žymų puslapį, kuriame yra tik vienas rezultatas, galėtumėte nukreipti tą vartotoją tiesiai į įrašą / puslapį. Kaip ir daugumos mūsų kodo fragmentų, užteks tik nukopijuoti ir įklijuoti kodą:

Peradresuokite vartotoją, jei kategorijoje ar žymoje buvo tik vienas įrašas:

 1. Atidarykite function.php failą
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą:
 3. funkcija redirect_to_post () {
  visuotinė $ wp_query;
  if (is_archive () && $ wp_query-> post_count == 1) {
  paštas();
  $ post_url = get_permalink ();
  wp_redirect ($ post_url);
  }
  } add_action ('template_redirect', 'redirect_to_post');
  
 4. Išsaugoti pakeitimus

Baigę su kodu ir išsaugoję pakeitimus, galite išbandyti funkciją atidarę kategorijos arba žymų puslapį, kuriame yra tik vienas įrašas / puslapis. Užuot atidarę puslapį, kuriame rodomas tik tas įrašas / puslapis, būsite nukreipti tiesiai į įrašą. Nuostabu, ar ne??

Kadangi kai kurie vartotojai gali dėl to supainioti, būtų malonu įtraukti pasirinktinį pranešimą, kuris vartotojams praneš, kad rastas tik vienas rezultatas ir kad peradresavimas įvyko. Jei norite tai padaryti, galite palikti pranešimą ant pranešimo / puslapio, į kurį vartotojas buvo nukreiptas, viršuje, įterpdami paprastą „aido“ teiginį. Tokiu atveju jūsų kodas atrodys taip:

funkcija redirect_to_post () {
visuotinė $ wp_query;
if (is_archive () && $ wp_query-> post_count == 1) {
paštas();
$ post_url = get_permalink ();
wp_redirect ($ post_url);
}
echo "Kadangi buvo rastas tik vienas rezultatas, jūs buvote nukreipti į šį įrašą / puslapį!";
}
add_action ('template_redirect', 'redirect_to_post');

Dabar, kai net pranešimas buvo įdiegtas, jūs jau baigėte ir jums nereikės rūpintis tomis kategorijomis ir žymomis, kuriose yra tik vienas įrašas / puslapis. Tačiau neleiskite, kad ši funkcija būtų pasiteisinimas nerašyti naujų šios kategorijos straipsnių.

Nukreipkite vartotojus į atsitiktinį „WordPress“ puslapį

Tai gali būti ne standartinė kiekvienos „WordPress“ svetainės savybė, tačiau tikrai tai gali būti įdomus įrankis, kurį galite rasti kur nors savo svetainėje. Jei rašote daug arba galbūt turite daugybę galerijų, galite baigti tūkstančius puslapių, kurių paprastas vartotojas nematytų.. Taigi kodėl gi nepadarius šiek tiek įdomesnių dalykų peradresuojant vartotoją į atsitiktinį įrašą?

Gerai, jūs, be jų žinios, nenukreipiate vartotojo į atsitiktinį įrašą arba, žinoma, tai darysite pagrindiniame puslapyje. Bet jūs galite sukurti paprastą mygtuką ar saitą, kurį vartotojas gali spustelėti, po kurio jis bus nukreiptas į kitą jūsų svetainės puslapį. Gal tai galerija. Galbūt šauni redakcija, kurią rašėte prieš daugelį metų. Kas žino. Tai gali būti smagu.

Pradėkime:

 1. Pirmiausia turite paruošti nukreipimo nuorodą. Atidarykite failą function.php
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą:
 3. add_action ('init', 'random_add_rewrite');
  funkcija random_add_rewrite () {
  visuotinis $ wp;
  $ wp-> add_query_var ('atsitiktinis');
  add_rewrite_rule ('atsitiktinis /? $', 'index.php? random = 1', 'top');
  }
  
  add_action ('template_redirect', 'random_template');
  
  funkcija random_template () {
  if (get_query_var ('atsitiktinis') == 1) {
  $ post = get_posts ('post_type = post & orderby = rand & numberposts = 1');
  foreach ($ įrašai kaip $ postai) {
  $ link = get_permalink ($ post);
  }
  wp_redirect ($ link, 307);
  išėjimas;
  }
  }
 4. Išsaugoti pakeitimus
 5. Eikite į www.yourdomain.com/?random=1

Po to būsite pasirengę sukurti savo nuorodą / mygtuką. Viskas, ką turite padaryti, tai nuoroda į http://www.savasdomenas.com/?random=1 ir kiekvieną kartą vartotojui atidarius puslapį, jis bus nukreiptas į atsitiktinį puslapį. Mėgaukitės savo nauja funkcija.

Peradresuoja jus į išvadą

Anksčiau ar vėliau norėsite nukreipti konkrečius vartotojus į konkrečias situacijas. Nesvarbu, ar tam yra pagrįsta priežastis ir jūs bandote priversti lankytojus ką nors nusipirkti, ar tiesiog norėjote padaryti prisijungimo procesą patogesnį, ši instrukcija padės jums valdyti peradresavimus.

Jei jums pakankamai sunku naudoti kodavimą, galėsite patobulinti tai ir nukreipti vartotojus įvairiose situacijose. Jei ne, tikimės, kad šių pavyzdžių pakako patenkinti jūsų poreikius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked