Kaip naudoti „WordPress“ išvaizdos rengyklę

WordPress-išvaizda-redaktorius.png


Iki šiol jūs turėjote galimybę pritaikyti „WordPress CMS“ naudodamiesi įvairiais patogiais redaktoriais. Tinkinimo priemonė leido jums pasirinkti įvairias išvaizdos parinktis, kurias palaikė jūsų tema. Bet kai nuspręsite suasmeninti savo svetainę virš nurodytų parinkčių, turėtumėte žinoti apie „WordPress“ išvaizdos rengyklę.

Tarp daugelio „WordPress“ failų, kuriuos galima modifikuoti, yra du ypač įdomūs. Mes kalbame apie temos šablonus ir stiliaus failus, kuriuos galite redaguoti tiesiogiai iš „WordPress“.

Prieš net nepradėdami savarankiškai svarstyti kodo pakeitimo, turėtume perspėti, kad „WordPress“ nesukuria atsarginių kopijų susijusių failų. Taigi, bet kokie pokyčiai yra nuolatiniai.

Kaip redaguoti temas naudojant „Appearance Editor“

Kai būsite pasirengę sužinoti daugiau apie „WordPress“ ir nešvarios rankos įvesdami pasirinktinį kodą, eikite į Išvaizda -> Redaktorius. Šis įmontuotas redaktorius leidžia pakeisti kodą, saugomą temos šablone ir stiliaus lapuose. Kai jį atidarysite, failas style.css, kurį naudoja jūsų dabartinė tema, bus automatiškai rodomas priešais jus.

„WordPress“ išvaizdos redaktorius

Priklausomai nuo jūsų svetainės sąrankos, jums gali nepavykti pasiekti kai kurių failų. Jei taip, „WordPress“ parodys įspėjamąjį pranešimą, kuriame nurodoma, kad reikia pakeisti failo teises tam tikram failui. Norėdami sužinoti daugiau, žr kaip pakeisti failo teises WordPress.

Kaip pasirinkti failus redaguoti

Kai tik atidarysite redaktorių, „WordPress“ parodys visus galimus aktyvios temos šablonų ir stiliaus failus. Jei norite redaguoti neaktyvią temą, eikite į sąrašo viršų, išskleidžiamajame meniu pasirinkite elementą ir spustelėkite mygtuką „Pasirinkti“. Tada „WordPress“ įkels visus failus, susijusius su pasirinkta tema.

Šablonai

Norėdami pasirinkti failą, eikite į sąrašą, esantį dešinėje lango pusėje. Kiekvienas iš jų turi vardą ir failo vardą, pateiktą skliausteliuose žemiau. Norėdami redaguoti bet kurį failą, tiesiog spustelėkite jį ir kodas pasirodys kairiajame redaktoriuje.

Būk atsargus

Nors stilių lentelių failų taisymas yra gana saugus, redaguojant PHP failus, gali atsirasti klaidų, dėl kurių jūsų svetainė gali būti nenaudojama. Būkite labai atsargūs, jei nuspręsite redaguoti PHP failus iš „Appearance Editor“.

Pavyzdys: Kaip pakeisti šrifto dydį naudojant „Appearance Editor“

Norėdami parodyti jums, kaip veikia redaktorius, ketiname pakeisti teksto šrifto dydį žinutėse dvidešimt septyniolikos tema.

Prieš tęsdami, norėtume trumpam atitraukti jūsų dėmesį. 4.7 versijoje pristatė „WordPress“ nauja funkcija, leidžianti pridėti pasirinktinę CSS greičiau. Užuot redagavę kodą naudodami Išvaizdų rengyklę, siūlome atidaryti Išvaizda -> Tinkinti -> Papildoma CSS kur galite parašyti bet kurį pasirinktinį CSS kodą, tiesiogiai nepaveikdami stiliaus lentelės.

Apžiūrėkite elementus

Patikrinkite elementus „Google Chrome“

Jei vis tiek norite redaguoti stiliaus lentelę tiesiogiai naudodami Išvaizdų rengyklę, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite bet kurį įrašą iš savo tinklaraščio
 2. Pasirinkite įrašo tekstą
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite pasirinkimą ir pasirinkite „Patikrinti“ arba „Patikrinti elementą“ (atsižvelgiant į naudojamą naršyklę).
 4. Atsidariusiame naujame skyriuje ar lange raskite pažymėtą

  elementas

Patikrinkite elementų pastraipą

Klasė taip pat turėtų būti matoma skirtuke „Stiliai“. Jei spustelėsite stilių, jūsų naršyklė turėtų atidaryti stiliaus lentelę ir leisti jums redaguoti CSS tiesiai iš naršyklės. Šią funkciją galite naudoti norėdami patikrinti pasirinktinį CSS kodą prieš faktiškai pritaikydami pakeitimus savo svetainėje. Kadangi norėjome pakeisti teksto šrifto dydį žinutėse, mums įdomus šis CSS kodas:

p {
šrifto dydis: 50 pikselių;
}

Taikyti pakeitimus

Išbandę kelis šriftų dydžius iš naršyklės, atsiminkite tą, kuris jums patiko labiausiai. Tada galite pereiti prie redaktoriaus ir modifikuoti šriftą:

 1. Eikite į Išvaizda -> Redaktorius
 2. Jei dar nepasirinkote, pasirinkite Stiliaus lapas (style.css) failą iš sąrašo dešinėje
 3. Raskite „p“ klasę
 4. Pridėti „šrifto dydis: 50 pikselių;“ (visas kodas turėtų atrodyti toks, kokį rašėme aukščiau)
 5. Spustelėkite mygtuką „Atnaujinti failą“

Modifikuoti pastraipos šrifto dydį

Naujas stilius išsaugotas, ir jūs pasiruošę iš naujo įkelti svetainę. Atidarykite bet kurį įrašą, kad pamatytumėte teksto dydžio pasikeitimą. Jei nematote skirtumo ir esate tikri, kad teisingai pritaikėte kodą, įsitikinkite, kad ir jūs išvalykite naršyklės talpyklą arba paspauskite CTRL + F5 atnaujinti puslapį.

Būkite atsargūs dirbdami su „Appearance Editor“

Išvaizdų rengyklė yra nuostabi priemonė, leidžianti greitai pakeisti šablonų ir stilių failus. Tačiau norint kuo geriau išnaudoti savo galimybes, svarbu būti visiškai tikram dėl jūsų atliekamų pakeitimų. Bet kokie PHP failų pakeitimai gali užrakinti jūsų svetainę, kol nepataisysite jų per FTP. Taigi, dirbdami su PHP failais, mes siūlome dirbti su vietiniu failu, kurį galite perduoti per FTP, visada laikydami originalią atsarginę kopiją. Atlikdami stiliaus lentelių pakeitimus, nepamirškite apie papildomas CSS funkcijas, kurios buvo pristatytos prieš keletą mėnesių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map