Kaip ieškoti ir pakeisti tekstą

Kaip ieškoti ir pakeisti tekstą


Ar kada nors supratote, kad rašydami „WordPress“ įrašą padarėte klaidą, kad sužinotumėte, kad viso to įrašo paieškai ir pakeitimui nėra lengvo būdo? O kas, jei pastaruosius kelis mėnesius rašėte neteisingą žodį, frazę ar nuorodą? Deja, „WordPress“ neleidžia jums lengvai ieškoti ir pakeisti teksto, tačiau mes netrukus parodysime nemokamus papildinius, kurie gali padėti jums neautomatiškai ištrinti šimtus, jei ne tūkstančius spausdinimo klaidų..

Ieškokite ir pakeiskite bet kurį „WordPress“ tekstą ir redaguodami įrašus sutaupykite laiko

Taip, PHP ir MySQL yra galingi įrankiai, galintys išspręsti tokius dalykus tik keliomis kodo eilutėmis ar užklausomis. Tačiau ne visi mes esame koderiai ir nemėgstame jaukintis kodo. Taigi mes tiesiog praleisime tai ir parodysime jums paprastą paieškos ir pakeitimo „WordPress“ tvarkymo būdą.

 • Ieškokite ir pakeiskite tekstą įrašų redagavimo priemonėje
 • Pakeiskite bet kurį žodį visoje „WordPress“ svetainėje
 • Automatiškai sukurkite nuorodas iš raktinių žodžių visuose straipsniuose

Ieškokite ir pakeiskite tekstą įrašų redagavimo priemonėje

Kaip ir daugelyje teksto procesorių, kuriuos galbūt naudojote (pvz., „Microsoft Word“), galbūt norėsite ieškoti ir pakeisti tekstą „WordPress“ rengyklėje. Kadangi jūs skaitote tai, tikriausiai pastebėjote WP redaktoriaus blogąją pusę – ji neturi tokios funkcijos. Kaip mes jums jau sakėme įžangoje, mes netrukus parodysime jums nepriekaištingą šio darbo papildinį

„TinyMCE Advanced“

KAINA: nemokamas

„TinyMCE Advanced“ rasti ir pakeisti

„TinyMCE Advanced“ yra nuostabus papildinys, leidžiantis pridėti, pašalinti ir pertvarkyti mygtukus, rastus „WordPress“ „Visual Editor“. Kaip jau galėjote atspėti, viena iš puikių šio papildinio siūlomų funkcijų yra paieškos ir pakeitimo funkcija.

Jei norite greitai rasti tekstą ką tik parašytame įraše ir pakeisti jį kitu tekstu, per kelias minutes galite nustatyti papildinį. Tiesiog įdiekite „TinyMCE Advanced“, suaktyvinkite ją ir gausite pridėtą mygtuką:

 1. Eikite į Nustatymai -> „TinyMCE Advanced“
 2. Suraskite nenaudojamų mygtukų sąrašą ir ieškokite Rasti ir pakeisti
 3. Vilkite mygtuką į redaktoriaus meniu
 4. Išsaugoti pakeitimus

Atlikę šiuos keturis veiksmus, jūsų naujoji funkcija bus paruošta naudoti. Norėdami pradėti naudoti paiešką ir pakeisti „WordPress“, turėtumėte pradėti rašyti naują įrašą (arba redaguoti senesnį) ir įsitikinti, kad įrašą žiūrite „Visual Editor“. Parengta pakeisti žodžius?

 1. Ieškoti Rasti ir pakeisti mygtukas redaktoriaus viršuje
 2. Užpildykite tekstą, kurį norite pakeisti
 3. Parašykite tekstą, kad jį pakeistumėte
 4. Patikrinkite, ar norite suderinti mažąsias ir mažąsias raides, ir ieškokite visų žodžių
 5. Suraskite, pakeiskite arba pakeiskite visus

Viskas! Užuot rankiniu būdu perėjęs tūkstančius žodžių, kuriuos galbūt parašėte tame konkrečiame įraše, šis fantastinis įskiepis sekundę atliks darbą už jus..

Tai buvo lengva, ar ne? O kas, jei norite padaryti tą patį visose savo žinutėse ir puslapiuose? Gal norite ieškoti ir pakeisti dalykus komentaruose ar taksonomijose? Tokiu atveju skaitykite toliau, nes jums reikės kito papildinio.

Ieškokite ir pakeiskite tekstą visame „WordPress“

Kartais supranti, kad kelias dienas darai gramatikos klaidą. Galbūt jūs ką nors klaidingai rašėte, galbūt jūsų minima paslauga pakeitė pavadinimą, o gal reikia atnaujinti URL. Nesijaudink; galite lengvai tai pakeisti ir jums nereikės vykdyti „MySQL“ užklausų, kad išspręstumėte problemą.

Geresnė paieška pakeiskite

KAINA: nemokamas

Geresnė paieška Pakeiskite „WordPress“ papildinį

Kaip pažadėta, čia yra dar vienas nemokamas papildinys, kuris padės sutaupyti. Kadangi norite ką nors pakeisti visoje „WordPress“ sistemoje, šis papildinys leis jums dirbti su duomenų bazėmis – nereikės atidaryti ar modifikuoti duomenų bazės rankomis.

Įskiepio įdiegimas yra įprastas ir greitas. Suaktyvinę papildinį „Geresnė paieška pakeiskite“, linksmybės gali prasidėti.

Prieš atlikdami pakeitimus, sukurkite savo duomenų bazės atsarginę kopiją.

 1. Eikite į Įrankiai -> Geresnė paieška pakeiskite
 2. Įveskite tekstą, kurio ieškote
 3. Įveskite tekstą, kuris jį pakeis
 4. Pasirinkite lenteles, kurioms turės įtakos papildinys

Prieš atlikdami faktinius duomenų bazės pakeitimus, siūlome palikti Bėk kaip sausas bėgimas parinktis pažymėta. Ši parinktis lieps papildiniui atlikti reikiamą paiešką, tačiau jis nepadarys jokių pakeitimų. Naudojant Sausas bėgimas, pamatysite, kiek duomenų bazės lentelės ir langeliai bus paveikti, ir prieš pradėdami faktinį pakeitimą galite pagalvoti du kartus.

Kai būsite pasirengę pakeisti tekstą, panaikinkite žymėjimą Sausas bėgimas parinktį ir mėgaukitės tuo, ką jums padarys šis nuostabus papildinys.

Būkite atsargūs pasirinkdami lenteles nuo 4 žingsnio. Jei norite pakeisti tik savo įrašus, pasirinkite tik wp_posts stalas.

Atsižvelgiant į jūsų duomenų bazę, paieškos ir pakeitimo funkcija gali šiek tiek užtrukti, kol atliksite savo darbą. Prieš pradėdami panikuoti, turėtumėte žinoti, kad paleidus paiešką ir baltuosius ekranus, paleidus paiešką, yra tinkama ir pakeiskite jį papildiniu. Tokiu atveju tiesiog eikite į Įrankiai -> Geresnė paieška pakeiskite -> Nustatymai, ir sumažinti Maksimalus puslapio dydis vertės.

Įdiegę šiuos du nemokamus papildinius, galėsite atsipalaiduoti ir pradėti nerimauti dėl naujojo straipsnio. Nesvarbu, ar turite ieškoti ir pakeisti teksto tik iš vieno straipsnio, ar turite tai padaryti visuose savo įrašuose, komentaruose ir tt, turėtumėte žinoti, kad „TinyMCE Advanced“ ir „Better Search Replace“ papildiniai leido jums aprėpti.

Užuot juos pakeitę, ar žinojote, kad galite lengvai parašyti žodžių, kurių neleidžiama skelbti pavadinimuose, sąrašą?

Ar bandėte papildinius? Kaip tau jie patinka? Ar jums labiau patinka rankiniu būdu pakeisti tekstą vykdant užklausas, ar gal darbui naudojate kitą papildinį? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose.

Pakeiskite bet kurį žodį visoje „WordPress“ svetainėje

Sukaupę šimtus ar net tūkstančius skirtingų įrašų ir puslapių, kurie paskirstomi skirtingoms kategorijoms, visos duomenų bazės pakeitimai tampa vis sunkesni kiekvieną dieną. Jei kada nors norėjote pakeisti tik vieną žodį arba visą frazę kiekviename įraše, puslapyje, antraštėje, komentare ir pan., Jums kilo galvos skausmas, nes ši užduotis pareikalautų per daug laiko ar techninių žinių iš jūsų..

Kadangi jūs jau naudojate „BlogPress“ tinklaraščių platformą, garsėjančią savo plėtiniais (papildiniais), kurie leidžia atlikti praktiškai bet ką, ši problema išvis nebėra problema. Dabar galite įdiegti nemokamą papildinį ir valdyti žodžių pakeitimus vos keliais paspaudimais.

Žodžių pakaitalas

KAINA: nemokamas

Žodžių pakaitalas, skirtas „WordPress“

Įskiepis, apie kurį mes kalbame, yra žinomas kaip „Word Replacer“ ir jį galite nemokamai įdiegti atsisiųsdami papildinį iš „WordPress“ saugyklos svetainės arba galite rasti papildinį ieškodami jo iš savo „WordPress“:

 1. Eikite į Papildiniai -> Pridėti naują
 2. Ieškokite „Word Replacer“
 3. Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį
 4. Atidarykite nustatymų puslapį, kuriame vienu mygtuko paspaudimu galite pakeisti žodžius

Jei kada nors naudojote „Ieškokite ir pakeiskite“ „Microsoft Word“ ar panašioje teksto apdorojimo programoje, jums bus gerai žinomas šis įskiepis. Patogi vartotojo sąsaja leidžia greitai įvesti žodį ar visą frazę, kurią norite pakeisti, pasirinkti kitą, kuri bus pridėta vietoj originalaus žodžio / frazės, ir galėsite nuspręsti, kur šie pokyčiai įvyks..

„Word Replacer“ leidžia pakeisti žodžius žinutėse, puslapiuose, komentaruose, pavadinimuose ir net „bbPress“ forumo puslapiuose nuo 0.3 versijos.

Geras dalykas dėl šio papildinio yra tai, kad galite, pavyzdžiui, parašyti nešvankių žodžių sąrašą, kurį galite lengvai cenzūruoti komentaruose ir savo forumo puslapiuose, arba galite pakeisti tą vieną frazę, kurią galbūt netinkamai naudojote per pastaruosius keletą mėnesių . Ir visa tai galite padaryti įvesdami žodį / frazę tik vieną kartą į papildinio nustatymus, o „Word Replacer“ per sekundę padarys savo burtus.

Kitas puikus įskiepio gerinimo pavyzdys yra „JavaScript“ skelbimai. Jei savo svetainėje naudojote skelbimo vietos žymiklį, dabar galite lengvai pasakyti „Word Replacer“, kad jis ieškotų tos vietos žymeklio ir pakeistų jį tikruoju „JavaScript“ kodu, kuris parodys norimą skelbimą. Kai nuspręsite pakeisti skelbimą, tiesiog pakeiskite kodą nustatymuose, nesijaudindami apie tai, kur kodas įdėtas. Gana maloni tokio paprasto papildinio savybė.

„Word Replacer“ iš tikrųjų yra galingas papildinys, leidžiantis valdyti visą „WordPress“ turinį iš vienos vietos. Net jei neplanuojate jo naudoti visą laiką, papildinys tikrai gali padėti pakeisti šias klaidas ir cenzūruoti tuos blogus žodžius, parašytus komentaruose ar jūsų forumo puslapiuose. Kadangi tai nemokama, jums nereikia jaudintis dėl to, kad prarasite pinigus – įdiekite papildinį ir paleiskite jį. Žinoma, nepamirškite prieš keičiant žodžius susikurti atsarginės svetainės kopiją, nes niekada nežinai, kada gali pasirodyti klaida.

Žodžių ar ištisų frazių susiejimas „WordPress“ negali būti lengvesnis. Rašydami straipsnį, jums tereikia pasirinkti žodį / frazę ir spustelėti nuorodos mygtuką, kur galite įklijuoti nuorodos tikslą. Jei žinote pagrindinį HTML, taip pat galite sukurti nuorodas tiesiai iš teksto rengyklės, prireikus parašydami savo kodą.

„WordPress“ nuorodos

Nors susieti žodį po žodžio yra lengva ir gali būti labai smagu, jei pamažu dirbate prie naujo įrašo, ką daryti, jei norėtumėte susieti konkretų žodį / frazę per visą jūsų įrašų / puslapių kolekciją?

Jei ką tik pradėjote kurti savo svetainę, kurioje veikia WP, ir turite tik keletą straipsnių, kuriuos reikia nagrinėti, tai būtų problema, susiejant juos visus rankiniu būdu. O kas, jei nusprendėte susieti žodį visuose straipsniuose ir jų turite šimtus?

Sukurkite nuorodas iš konkrečių žodžių:

Nesvarbu, ar norite susieti konkrečios svetainės pavadinimą su savo URL, ar jau esate pradėję savo persiuntimo programą ir norite susieti kiekvieną su kompiuteriu susijusį žodį su savo persiuntimo svetaine, kurioje parduodama kompiuterinė įranga, ši funkcija padės įterpti nuorodos žymą į žodį / pasirinkta frazė.

 1. Atidaryti funkcijas.php
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite šią funkciją:
 3. funkcija link_words ($ tekstas) {
  $ pakeisti = masyvas (
  'google' => '„Google“',
  'kompiuteris' => 'kompiuteris',
  'klaviatūra' => 'nusipirkite klaviatūrą čia'
  );
  $ text = str_replace (masyvo raktai ($ pakeisti), $ pakeisti, $ tekstas);
  grąžinti $ tekstą;
  }
  add_filter ('the_content', 'link_words');
  add_filter ('the_excerpt', 'link_words');
  
 4. Keiskite raktinius žodžius ir nuorodas masyve
 5. Išsaugoti pakeitimus

Kaip matote iš kodo pavyzdžių, bet kurį žodį ar frazę galite rasti savo straipsniuose. Taip pat galima pakeisti patį žodį / frazę ir visiškai pakeisti nuorodą.

Nors galite tiesiog pridėti nuorodą prie žodžio „kompiuteris“, galite ją pridėti ir žodį „kompiuteris“ pakeisti į „kompiuterinė sistema“ ar bet ką, kas jums patinka..

Ši funkcija padės jums susigaudyti po straipsnių, tačiau ji yra beveik pagrindinė. Jei norite labiau valdyti nuorodas, ypač jei dirbate su persiuntimais, protingiau būtų pasirinkti vieną iš specializuotų papildinių..

Kadangi jūs jau dirbate su nuorodomis, jums gali būti įdomu patarti „WordPress“ atidaryti visas išorines nuorodas naujuose skirtukuose ar net susieti žinutes ir puslapius su išoriniu URL.

Išvada

Jei ką tik įkūrėte „WordPress“ tinklaraštį, ieškoti ir pakeisti žodžius gali atrodyti neįmanoma. Bet jei perimsite kelias minutes savo vadovo, išspręsite problemą, o teksto paieška ir pakeitimas „WordPress“ atrodys kaip vaiko žaidimas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked