Kaip greitai rasti ir redaguoti kodą iš temų ir papildinių

rasti-taisyti-wordpress-code.png


Darbas su „WordPress“ gali būti lengvas. Palyginti su daugeliu kitų turinio valdymo sistemų, tai tikrai nesunku. Net ir jūs, jei neturite nieko bendra su kodu ar dizainu, vis tiek galite sukurti savo „WordPress“ tinklaraštį, o per kelias minutes galite pradėti rašyti ir skelbti turinį. Jei jums reikia išplėsti savo „WordPress“ tinklaraštį, galite tai padaryti įdiegę kelis milijonus internete galimų papildinių ir temų..

Bet jei jūs šiek tiek rimčiau žiūrėsite į savo svetainę, anksčiau ar vėliau turėsite pritaikyti vieną ar du dalykus. Nesvarbu, kokia tema ar papildinys yra, nesvarbu, kiek galimybių ją gausite, tiesiog neįmanoma visko redaguoti. Pvz., Galėsite pakeisti pavadinimą ir kai kuriuos svarbius mygtukus, tačiau kaip pakeisti, jei tam tikro elemento negalima pakeisti naudojant tinkinimo priemonės ir temos / papildinio parinktis? Jūs patys jį modifikuojate.

Priklausomai nuo to, kiek žinote apie „WordPress“, failų modifikavimas gali būti dviejų minučių darbas arba jis gali sugadinti visą jūsų svetainę, praleidus valandas pritaikymui. Prieš pradėdami modifikuoti failus, įsitikinkite, kad žinote, ką darote, ir visada turite atsarginę atsarginę kopiją, esančią aplanke, esančiame ne jūsų serveryje..

Jei nusprendėte, kad laikas atlikti pakeitimus, galite užstrigti atlikdami pirmąjį veiksmą – surasdami tinkamą failą, kuriame yra kodas. Kadangi „WordPress“ sudaro dešimtys skirtingų failų, pradedančiajam gali būti sunku juos rasti. „WordPress“ kūrėjai neturi su tuo problemų, nes jie jau žino Šablonų hierarchija pagal širdį. Bet jei jums nelabai rūpi kodavimas, turėtumėte žinoti apie šiuos papildinius, kurie gali jums daug padėti.

Kas yra failas

KAINA: nemokamas

Kas yra failas

Kai įsivaizduosite, kad šio įskiepio santrumpa yra WTF, pamatysite, koks šaunus tas įskiepis. Įdiegę ir suaktyvinę failą, kuris bus failas, bus sukurtas paprastas meniu punktas tiesiai į jūsų įrankių juostą, tiesiai šalia vartotojo vardo ir puikios nuotraukos. Jei dabar atidarysite bet kurį savo svetainės puslapį, užveskite pelės žymeklį ant meniu elemento Kas yra failas, o papildinys jums nurodys, kurios šablono dalys buvo naudojamos kuriant tą puslapį.

Papildinys leis jums spustelėti šablono pavadinimą, kuris nuves jus į redagavimo puslapį. Nors tai gali būti puiku atliekant nedidelius pakeitimus, būkite labai atsargūs, jei redaguojate šabloninius failus tiesiogiai iš „WordPress“.

Kaip jau matote, įskiepis yra gana paprastas, tačiau jis gali padėti nustatyti šablono dalis, kurias norite greitai modifikuoti. Likusi dalis priklauso nuo jūsų. Štai kodėl norime pristatyti dar vieną nemokamą papildinį, kuris gali jums padėti dar labiau.

Styginių ieškiklis

KAINA: nemokamas

Styginių ieškiklis

Kai nepakanka rasti reikiamą šabloną, čia padės eilutės ieškiklis. Įsivaizduokite, kad norite modifikuoti tam tikrą temos HTML elementą ar bet kurį įdiegtą papildinį. Galite greitai surasti elementą, patikrinę jį per savo naršyklę, tačiau vis tiek turėsite problemų nustatant failą, kuris pavertė tą elementą. Kadangi dabar dirbate su pasirinktinėmis temomis ir papildiniais, failų pavadinimai gali skirtis nuo to, prie kurio esate įpratę. Kūrėjas galbūt įdėjo kodą į atskirą failą, kad būtų lengviau jį tobulinti toliau, ir jūs galite užstrigti ieškant kodo per šimtus failų. Vietoj to galite naudoti „String Locator“.

Jei nuspręsite naudoti šį papildinį, jums nereikės nerimauti, kuris šablonas naudojamas tam tikrai ieškomai eilutei gaminti.

Nesvarbu, ar ieškote žodžio, visos frazės ar kodo, šis papildinys galės jį rasti.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naršyti Įrankiai -> Styginių ieškiklis ir pradėk ieškoti. Tada papildinys nuskaitys visus jūsų įdiegtus temos ir papildinių failus ir ras paieškos terminą. Jūs netgi galite pasirinkti konkrečią temą / papildinį, kuriame reikia ieškoti.

Kai paspausite mygtuką „Ieškoti“ ir leisite kelioms sekundėms, kad „Stygų ieškiklis“ atliktų savo burtus, rezultatuose bus rodoma eilutė, failas, kur ji yra, ir eilutės numeris. Papildinys leis jums redaguoti tą konkretų failą ir iš karto paryškins jūsų paieškos frazę!

Dabar galite pakeisti bet kurią temos / papildinio dalį, versti sunkiai užkoduotas jų dalis ir pamiršti rankinį nuskaitymą per jums nežinomus failus..


Nors šie „WordPress“ įrankiai gali daug padėti, vis tiek siūlome pasirūpinti savo svetaine. Jei nesate tikri, kokius pakeitimus darote, įsitikinkite, kad visada turite atsarginę atsarginę kopiją, ir apsvarstykite galimybę pasamdyti profesionalą, kuris atliktų darbą už jus. Be to, atminkite, kad daugelis kūrėjų negalės jums padėti, jei padarysite klaidų, patys modifikuodami temą ar papildinį..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map