Kaip įdiegti „WordPress“ temą?

diegti-wordpress-theme.png


Kai pradedate „WordPress“ tinklaraštį, ypač jei tai yra pirmasis, su kuriuo dirbote, tinkamos „WordPress“ temos radimas gali užtrukti. Ir tai yra kažkas visiškai natūralaus. Kaip ir ieškant naujų baldų ar nusprendus pasirinkti naują šukuoseną, prireiks laiko, kol užklupsi tobula tema, kuri išliks aktyvi jūsų svetainėje.

Proceso metu tikriausiai įdiegsite keletą skirtingų temų, kad jas išbandytumėte. Ir jei nuspręsite įsigyti aukščiausios kokybės, vis tiek turite žinoti, kaip įdiegti jį į savo „WordPress“ svetainę, kad vartotojai galėtų džiaugtis jos dizainu.

Įdiegti naują „WordPress“ temą yra gana paprasta. Bet kadangi yra trys skirtingi metodai, kuriuos galite naudoti, kodėl gi neišmokus jų visų dabar? Išbandę visus metodus, ateityje niekada neturėsite problemų diegdami naujas temas. Norėdami gauti naują temą savo svetainėje, galite:

 • Naudokite „WordPress“ paieškos funkciją
 • Tiesiogiai įkelkite jį iš „WordPress“
 • Įkelkite temą per FTP (sudėtingesnė)
Kadangi temos įdiegimas užtruks tik keletą minučių, dabar galite išbandyti bet kurį iš metodų.

Greičiausias nemokamų „WordPress“ temų diegimo iš oficialiojo katalogo būdas yra naudoti įmontuotą paieškos funkciją.

 1. Administratoriaus prietaisų skydelio meniu pasirinkite Išvaizda -> Temos
 2. Puslapio viršuje spustelėkite mygtuką „Pridėti naują“

Šiame puslapyje „WordPress“ parodys penkiolika populiariausių temų iš savo saugyklos. Nuo šio momento galite pradėti ieškoti jums patinkančios temos.

Kiekviena tema pateikiama atskirai funkcijų laukelyje. Viršutinėje juostoje rodinį galite perjungti į populiariausios, naujausios ar mėgstamiausios temos. „Mėgstamiausių“ kortelė bus tuščia, kol nepažymėsite bent vieno elemento „WordPress.org“ puslapiuose. Spustelėdami „Funkcijų filtrasMygtuką “,„ WordPress “parodys elementus pagal pasirinktą filtrą:

 • Išdėstymas – tinklelis, vienas stulpelis, kairė pusė ir kt.
 • Funkcijos – lanksti antraštė, pritaikytas fonas, viso pločio šablonas ir kt.
 • Tema – atostogos, naujienos, fotografija ir kt.

Kaip ieškoti „WordPress“ temų

Iš pirmo žvilgsnio pamatysite tik ekrano kopiją ir kiekvienos temos pavadinimą.

Kai pelės žymeklį perkelsite virš norimo elemento, „WordPress“ parodys keletą papildomų parinkčių.

Spustelėjus patį mygtuką „Informacija ir peržiūra“ arba patį mygtuką „Peržiūra“, „WordPress“ pasirodys atidarykite demonstracinį puslapį to konkretaus daikto. Čia taip pat galite perskaityti aprašymą, pamatyti įvertinimo balus ir peržiūrėti dar keletą išsamios informacijos apie jį.

Jei jums patinka tai, ką matote demonstraciniame puslapyje, galite greitai įdiegti šią temą:

 1. Viršutiniame kairiajame puslapio kampe spustelėkite mygtuką „Įdiegti“

 2. Palaukite kelias sekundes (arba kelias minutes, atsižvelgiant į jūsų interneto ryšio greitį), kol diegimas bus baigtas

 3. Norėdami pritaikyti pakeitimus, spustelėkite mygtuką „Suaktyvinti“

Tada „WordPress“ įgyvendina pakeitimus, o naujoji tema tampa matoma visiems, įkeliantiems jūsų svetainę. Taip pat grįšite į temų puslapį, kuriame galėsite tęsti paiešką arba pakeisti temą į bet kurią kitą iš sąrašo.

Kol nespustelėsite mygtuko „Suaktyvinti“, tema bus įdiegta jūsų svetainėje, tačiau lankytojai vis tiek matys jūsų seną dizainą.

Jei nuspręsite pereiti prie naujai įdiegtos temos, kurios dar nesuaktyvinote, eikite į Išvaizda -> Temos. Suraskite elementą, užveskite pelės žymeklį ant jo ir spustelėkite mygtuką „Aktyvuoti“, kad jūsų svetainėje būtų pritaikyti nauji stiliai.

Jei jums nereikia peržiūrėti temos, galite ją nedelsdami įdiegti spustelėdami atitinkamą mygtuką.

Įkelkite temą per „WordPress“ administratorių

Įkelkite „WordPress“ temą

Pirmasis metodas veikia tik naudojant nemokamas „WordPress“ temas iš oficialus kapinynas. Bet jei atsisiųsite temą tiesiai iš to paties katalogo ZIP formatu, surasite ją bet kurioje kitoje svetainėje arba įsigysite aukščiausios kokybės prekę, ją turėsite įkelti rankiniu būdu. Svarbu, kad tema būtų .zip formatu (neištraukite jos, nes ji neveiks tokiu būdu):

 1. Eiti į Išvaizda -> Temos
 2. Spustelėkite mygtuką „Pridėti naują“
 3. Puslapio viršuje spustelėkite mygtuką „Įkelti temą“
 4. Spustelėkite „Pasirinkite failą“
 5. Savo kompiuteryje pasirinkite .zip failą
 6. Spustelėkite „Įdiegti dabar“
 7. Palaukite kelias sekundes, kol „WordPress“ įdiegs temą

Naujame atsidariusiame puslapyje turėtumėte pamatyti patvirtinimo pranešimą. Tame pačiame puslapyje galite peržiūrėti ką tik įkeltą temą, nedelsdami ją suaktyvinti arba grįžti į Temų puslapį.

Įkelkite temą per FTP

Tiesiog tuo atveju, jei šiuo metu neturite prieigos prie „WordPress“ informacijos suvestinės arba negalėjote įdiegti naujos temos per „WordPress“ administratorių dėl kitų priežasčių, yra trečiasis metodas, kuris gali jums padėti. Tai nėra visiškai tinkama pradedantiesiems kaip jūs turėsite žinoti, kaip dirbti su FTP klientu. Taip pat reikia FTP kredencialų, kurių daugelis pradedančiųjų nežino, kur juos rasti ir kaip naudoti.

Bet jei gavote FTP prisijungimo informaciją į gautuosius ir jums visiškai nesvetimas failų perkėlimo protokolas ir darbas su failais, įdiegti „WordPress“ temą tokiu būdu užtruks vos kelias akimirkas.

Įkelkite „WordPress“ temą per FTP

Taigi, užuot naudojęsi patogia „WordPress“ sąsaja, kaip ir ankstesniais metodais, galite pridėti temą tiesiai į „WordPress“ diegimo temų aplanką:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite nemokamai „FileZilla“ ar bet kuris kitas FTP klientas
 2. Atidarykite programą ir prisijunkite prie savo FTP serverio
 3. Eikite į „WordPress“ aplanką (dažniausiai aplanką „www“ arba „public_html“)
 4. Atviras wp-turinys / temos aplankas
 5. Išpakuokite ten savo naują temą (turėtumėte turėti vieną naują aplanką, pavadintą pagal temą)
 6. Prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės
 7. Atviras Išvaizda -> Temos
 8. Suraskite naują elementą, užveskite žymeklį ir spustelėkite mygtuką „Suaktyvinti“

Išvada

Nusprendę įdiegti naują „WordPress“ temą, galite naudoti tris būdus. Nors temas iš oficialaus „WordPress“ katalogo galima greitai įdiegti per admin skydelį, kitas turėsite įkelti rankiniu būdu.

Jei negalite įdiegti temos naudodamiesi „WordPress“, naudokite FTP prieigą, kad failus perkeltumėte tiesiai į aplanką. Kai tik įdiegsite keletą „WordPress“ temų ir išbandysite jas, tai taps antra jūsų prigimtimi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map