Kaip automatiškai atnaujinti „WordPress“ papildinius

automatic-update-wordpress-plugins.png


Nors tinklaraštį galite kurti neturėdami vieno sąrašo papildinio, yra tikimybė, kad turėsite įdiegti bent keletą jų. Nesvarbu, koks puikus esate ekspertas, kai kurioms funkcijoms sukurti prireikė per daug brangaus laiko, kad galėtumėte kurti nuo nulio. Kadangi ten yra dešimtys tūkstančių papildinių, anksčiau ar vėliau suprasite, kad jums jų reikia tinklaraštyje.

Nors papildiniai yra tik „WordPress“ plėtiniai ir jie negali veikti už TVS ribų, įskiepiai veikia kaip programinė įranga atskirai. Kiekvienas papildinys koduojamas skirtingai, turi unikalių savybių ir jį reikia reguliariai atnaujinti.

Kūrėjai turėtų reguliariai atnaujinti „WordPress“ papildinius. Na, bent jau jei jiems rūpi jų produktas. Kai kurie atnaujinimai suteiks jums naujų funkcijų, kiti pašalins klaidas ir suderinamumo problemas, o svarbiausias dalykas yra pataisyti žinomas saugos spragas. Nenorėtumėte turėti papildinio, leidžiančio įsibrovėliams patekti į jūsų svetainę, jei ne jūs?

Laikui bėgant jūsų svetainėje gali būti dešimtys papildinių, todėl turėsite reguliariai atnaujinti „WordPress“ papildinius. Kai kurie turės kelis kartus per mėnesį naujų atnaujinimų, o juos atnaujinę rankiniu būdu galite priversti jus priblokšti. Jei turite trumpą saugiklį, galbūt norėsite automatiškai atnaujinti „WordPress“ papildinius.

Automatiškai atnaujinkite visus „WordPress“ papildinius

Norėdami įjungti visų „WordPress“ papildinių automatinius atnaujinimus, jums tereikia apie tai pranešti savo CMS. Ne, nustok šaukti prie kompiuterio ekrano; Deja, mes dar esame toli nuo technologijos, kuri mus visiškai suprastų, todėl reikia pakeisti ryšio kanalą ir atnaujinti failą function.php. Net jei nežinote, apie ką kalbama, neturėtumėte jaudintis. Norėdami būti tikri, kad esate padengti, sukurkite atsarginę kopiją.

  1. Atidarykite function.php failą
  2. Nukopijuokite ir įklijuokite:
  3. add_filter ('auto_update_plugin', '__return_true');
  4. Išsaugoti pakeitimus

Jei norite padaryti tą patį visoms įdiegtoms temoms, jums reikia kito filtro, kuris atrodo praktiškai tas pats:

add_filter ('auto_update_theme', '__return_true');

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, apsilankykite kaip sukonfigūruoti automatinius fono atnaujinimus programoje WordPress.

Išsaugoję pakeitimus, „WordPress“ automatiškai atnaujins visus papildinius, kai atsiras naujų versijų. Jūs neprivalote daryti nieko. Nors tai gali pasirodyti praktiška, gali būti pavojinga įjungti visų jūsų papildinių automatinius atnaujinimus. Kai kurie gali visiškai sugadinti jūsų svetainę, kiti gali sukelti suderinamumo problemų, o tie jūsų pritaikyti papildiniai perrašys viską, ką padarėte. Taigi, jei turite tokių rūšių papildinių, kurių nenorite atnaujinti automatiškai, jums bus įdomu įgalinti automatinius atnaujinimus tik tam tikriems papildiniams..

Pasirinkite papildinius, kurie gaus automatinius atnaujinimus

Jei norite, kad tik kai kurie jūsų papildiniai būtų atnaujinami automatiškai, turėtumėte pasirinkti kitą metodą. Laimei, šį kartą jums nereikės kopijuoti funkcijų. Jums tiesiog reikia įdiegti papildinį, kuris pašalins jūsų rūpesčius.

Lengvų naujinių tvarkyklė

KAINA: nemokamas

Turėdamas daugiau nei 100 000 aktyvių diegimų, šis nemokamas papildinys yra populiariausias pasirinkimas, kai reikia automatinių „WordPress“ naujinių. „Easy Updates Manager“ suteikia jums visišką „WordPress“ naujinių valdymą, tačiau mes nekalbėsime apie visas šio straipsnio funkcijas.

Lengvų naujinių tvarkyklė

Įdomi dalis yra funkcija, leidžianti įjungti automatinius papildinių ir temų atnaujinimus. Įskiepis yra gana paprastas ir leidžia iš sąrašo pasirinkti papildinius ir temas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti, kurie elementai turėtų ir kurie neturėtų būti atnaujinami automatiškai.

Automatiniai papildinių atnaujinimai

KAINA: nemokamas

Nors šis papildinys nėra toks populiarus kaip anksčiau minėtas, jis yra toks paprastas, koks yra. Įdiegę ir suaktyvinę, visi papildiniai, kuriuos turite „WordPress“ tinklaraštyje, bus pradėti atnaujinti automatiškai. Dabar, jei norite tai valdyti, eikite į Nustatymai -> Automatiniai papildinių atnaujinimai.

Automatiniai papildinių atnaujinimai

Nustatymų puslapyje pamatysite visų turimų plėtinių sąrašą. Tiesiog patikrinkite papildinį, kurio nenorite atnaujinti automatiškai. Viskas!

Kadangi jūs ką tik pradėjote automatiškai atnaujinti „WordPress“ papildinius, patartina leisti papildiniui pranešti apie pakeitimus el. Paštu. Taigi, jei kažkas nutiks ne taip, galite laiku sureaguoti.

Kaip susigrąžinti senąją versiją

Kai kuriais atvejais atnaujinimai sukels problemų jūsų svetainėje. Kol neturėsite galimybės sutvarkyti dalykų ar nerasite kito sprendimo, greičiausiai senosios versijos norėsite grąžinti. Taip, tai įmanoma ir galite grįžti prie bet kurios norimos versijos. Mes jau parodėme, kaip tai padaryti, todėl apsilankykite svetainėje kaip sugrąžinti senąją temos versiją ar papildinį..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Liked Liked