Kaip atkurti „WordPress“ svetainę – pradedančiųjų vadovas

Kaip atkurti „WordPress“ svetainę - vadovas pradedantiesiems


Ar jūs kada nors buvote situacijoje, kai reikėjo pradėti nuo savo „WordPress“ svetainės?

Nors „WordPress“ leidžia kiekvienam lengvai sukurti tinklaraštį, sukurti tobulą svetainę, apie kurią svajojote, nėra taip paprasta, kaip galbūt įsivaizdavote. Turėsite šiek tiek laiko praleisti laiką su „WordPress“, kol tikrai suprasite, kaip jis elgiasi. Tai reiškia, kad jūs klaidžiojate nustatymais, kol rasite viską, ką norėjote pakeisti pagal savo skonį. Nesvarbu, koks atsargus esate, anksčiau ar vėliau padarysite klaidą.

Kurdami tą tobulą svetainę, taip pat turėsite išbandyti skirtingas temas, kol gausite tą, kurios ieškojote. Kadangi yra dešimtys tūkstančių skirtingų papildinių, greičiausiai norėsite įdiegti dvi ar tris tas pačias funkcijas prieš nusprendžiant, kurią naudosite kitais mėnesiais ir metais..

O jei dar tik pradedate, po kelių valandų ar dienų išbandydami įvairius dalykus „WordPress“, galite suprasti, kad turite pradėti iš naujo. Taigi, kaip iš naujo nustatyti „WordPress“ svetainę?

Kaip atkurti „WordPress“ svetainę?

Šį kartą mes jums netrukdysime techninių duomenų ir detalių. „WordPress“ naudoja duomenų bazes, lenteles ir įvairius failus bei procedūras, kad ji pati veiktų. Taigi, norėdami viską atkurti rankiniu būdu, turėtumėte viską atsiminti ir ištrinti vieną po kito. Jei nesate programuotojas ar dizaineris, tai nėra kažkas, ko norite padaryti patys.

Kita galimybė būtų visiškai pašalinti arba pašalinti viską iš savo serverio ir įdiegti „WordPress“ nuo nulio. Taip, tai yra pasirinkimas, bet kodėl verta leisti savo brangų laiką, kai viską galite padaryti vienu mygtuko paspaudimu?

Leiskite mums parodyti jums paprastą nemokamą papildinį, kuriuo galite pasitikėti.

 1. Eiti į Papildiniai -> Pridėti naują
 2. Ieškokite „Web Factory Ltd“ „WP Reset“
 3. Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį
Įdiekite „WP Reset“ papildinį

Ieškokite „WP Reset“, įdiekite ir suaktyvinkite papildinį

Kai įjungsite papildinį savo svetainėje, galėsite viską paruošti iš naujo nustatyti.

Nesijaudink; negalite netyčia atkurti savo tinklaraščio. WP Reset ateina su saugos mechanizmu, kuris neleis jums iš naujo nustatyti savo svetainės „peržengus mygtuką“.

Vis dėlto atminkite, kad šis įskiepis nedaro jokių atsarginių kopijų. Jei nesate tikri, kad norite atkurti šį „WordPress“ diegimą, siūlome sukurti atsarginę kopiją. Jei gailėsitės dėl sprendimo, sukurdami atsarginę kopiją galėsite greitai atkurti viską į ankstesnę būseną.

Prieš tęsdami įsitikinkite, kad suprantate, kas bus ištrinta.

Nustačius iš naujo, bus ištrinta:

 • visi įrašai, puslapiai, pasirinktiniai įrašų tipai, komentarai, žiniasklaidos įrašai, vartotojai
 • visos numatytosios WP duomenų bazės lentelės
 • visos pasirinktinės duomenų bazės lentelės, turinčios tą patį priešdėlį „wp_“ kaip numatytosios lentelės šiame diegime

Valios nustatymas iš naujo ne Ištrinti:

 • medijos failai – jie liks wp-įkėlimai aplanko, bet nebebus pateikiami sąraše Medija
 • jokie failai neliečiami; papildiniai, temos, įkėlimai – viskas lieka serveryje
 • svetainės pavadinimas, „WordPress“ adresas, svetainės adresas, svetainės kalba ir paieškos variklio matomumo nustatymai
 • prisijungęs vartotojas bus atkurtas naudojant dabartinį slaptažodį, kad galėtumėte

Kai būsite tikri, kad viską suprantate, galite tęsti iš naujo nustatydami „WordPress“ svetainę:

 1. Eiti į Įrankiai -> WP Reset
 2. Perskaitykite sąrašą dalykų, kurie bus ir nebus ištrinti dar kartą
 3. Slinkite žemyn iki puslapio apačios
 4. Įveskite „reset“ ir spustelėkite mygtuką „reset WordPress“
 5. Patvirtinkite iš naujo
Iš naujo nustatyti „WordPress“ svetainę

Įveskite „reset“ ir spustelėkite mygtuką. Nėra anuliavimo

Štai ir viskas! Dabar būsite atsijungę ir vėl prisijungsite automatiškai naudodami dabartinį vartotojo vardo ir slaptažodžio derinį. Dabar galite pradėti nuo naujo žinodami, kad turite švarų diegimą.

Pasirinkite veiksmus, atliktus iš naujo nustatant

Prieš paspausdami „Reset“ mygtuką, galite pasakyti „WP Reset“ įskiepiui, ką daryti po to. Kol kas galite:

 • Suaktyvinkite esamą temą
 • Iš naujo suaktyvinkite „WP Reset“ įskiepį
 • Iš naujo suaktyvinkite visus šiuo metu aktyvius papildinius
„WordPress Reset“ - paskelbti atstatymo veiksmai

Pasirinkite, ką daryti po naujo nustatymo

Jei norite tęsti tos pačios temos naudojimą arba jei jau turite dešimtis aktyvių įskiepių, kuriuos norite vėl suaktyvinti, naudokite šią parinktį, o ne aktyvuokite viską rankomis. Jei kada nors bandėte įdiegti dešimt ar daugiau papildinių tuo pačiu metu, žinote, kad nors ir lengva, tai iš tiesų užima daug laiko, todėl ši galimybė yra siunčiama į dangų..

Atrankinis nustatymas iš naujo

Jei jums reikia ištrinti / iš naujo nustatyti tik vieną savo „WordPress“ svetainės dalį, galite naudoti „Įrankių“ skyrius.

 • Ištrinti pereinamuosius – Spustelėjus mygtuką ir patvirtinant viską trumpalaikis susiję duomenų bazės įrašai bus ištrinti. Tai apima pasibaigusius ir nesibaigiančius pereinamuosius bei našlaičių pereinamojo laikotarpio pertraukos įrašus.
 • Švarių įkėlimų aplankas – Visi failai jūsų wp-content \ įkėlimai aplankas bus ištrintas. Tai apima aplankus ir poaplankius, taip pat visus failus poaplankuose. Taip pat bus ištrinti failai, susieti su laikmenų įrašais.
 • Iš naujo nustatyti temos parinktis – Visos visų temų parinktys (modifikacijos) bus atstatytos.
 • Ištrinti temas – Šis mygtukas padės ištrinti visas svetainėje įdiegtas temas. Tai apima šiuo metu aktyvią temą.
 • Ištrinkite papildinius – Jei turite daugiau nei tuziną papildinių, kuriuos išbandėte, tiesiog spustelėkite šį mygtuką, norėdami juos visus ištrinti. Visi papildiniai, išskyrus „WP Reset“, bus ištrinti.
 • Išvalykite arba ištrinkite pasirinktines lenteles – Šis veiksmas veikia tik pasirinktines lenteles su WP_ priešdėlis. Pagrindinės WP lentelės ir kitos duomenų bazės lentelės, neturinčios šio priešdėlio, nebus ištrintos / ištuštintos, kad „WordPress“ galėtų dirbti be trikdžių. Ištrynus lenteles jos visiškai pašalinamos iš duomenų bazės. Ištuštinimas pašalina iš jų visą turinį, tačiau struktūra nepažeista.
 • Ištrinkite .htaccess failą – Jei sugadinote .htaccess failą, jį galite greitai ištrinti paspausdami mygtuką. Jei dirbate su .htaccess, siūlome naudoti nemokamas WP Htaccess redaktorius Prijunkite. Tai padės greičiau patekti į failą, be to, automatiškai sukurs atsargines kopijas, todėl jums nereikės jaudintis dėl pakeitimų praradimo..
  Ištrynę failą įsitikinkite, kad atidarėte Nustatymai -> Pastovios nuorodos ir išsaugokite nustatymus (neatlikdami jokių pakeitimų). Šis veiksmas atkurs pradinį .htaccess failą.

Kaip sukurti duomenų bazės momentinį vaizdą?

Duomenų bazės momentiniai vaizdai dažniausiai naudojami kuriant. Sukūrę duomenų bazės momentinį vaizdą galėsite palyginti dvi duomenų bazes ir pamatyti, kokie pakeitimai buvo atlikti duomenų bazėje įdiegus konkretų papildinį ar temą.

Atminkite, kad duomenų bazės momentinės nuotraukos nėra tiksliai atsarginės kopijos. Nors galite juos atsisiųsti ir importuoti vėliau, vis tiek negalite užfiksuoti jokių failų naudodami momentinio vaizdo įrankį. Jei norite įsitikinti, kad nieko neprarandate, siūlome naudoti visą atsarginį papildinį.

Kokia ateitis?

Šiuo metu įskiepis yra beveik nesudėtingas. Jūs turite iš naujo nustatyti savo svetainę arba pasirinkti vieną iš įrankių, kad ištrintumėte tam tikrą svetainės dalį.

Tačiau per keletą mėnesių yra keletas nuostabių funkcijų:

Įvairių svetainių (WPMU) palaikymas

Visiems jums, valdantiems „WordPress“ svetainių tinklą, patiks tai, kad papildinys ruošiasi palaikyti. Tai reiškia, kad jūs, kaip pagrindinis administratorius, galėsite valdyti visas tinklo svetaines. Jei reikės, galėsite iš naujo nustatyti svetaines arba netgi pritaikyti konkrečioms svetainėms skirtus įrankius.

Automatiškai įdiegti papildinius ir temas (kolekcijas)

Kartą jūs įdiegti „WP Reset“, galėsite sukurti mėgstamų „WordPress“ temų ir papildinių, su kuriais norite dirbti, kolekciją. Pasirinkę sąrašą su savo mėgstamiausiais papildiniais, „WP Reset“ automatiškai juos įdiegs už jus.

Tai reiškia, kad jums nereikės rankiniu būdu įdiegti ir suaktyvinti vieno papildinio ir temos vienu metu.

Jei esate linkę dažnai iš naujo nustatyti savo svetainę išbandydami dalykus, sutaupysite brangios minutės kiekvieną kartą pradėdami iš naujo. Mes labai mėgstame šią funkciją ir negalime laukti, kol bus atnaujintas „WP Reset“ papildinys.

„Nuke“ iš naujo

Na, tai beveik savaime suprantama. Ši paprasta, bet ypač galinga parinktis leis jums nugirsti savo svetainę, ty viską ištrinsite ir iš naujo nustatykite vienu paspaudimu.

Užuot pasirinkę parinktis ir galvoję, ką iš naujo nustatyti, o ką nepaliesti, „Nuke Reset“ parinktis ištrins beveik viską, kad galėtumėte pradėti iš naujo. Didelė galia sukelia didelę atsakomybę, todėl, naudodamiesi šia galimybe, būkite labai atsargūs. Esame tikri, kad kūrėjas čia įtrauks saugos mechanizmą, tačiau prieš spustelėdami mygtuką pagalvokite dar kartą.

Išvada

„WordPress“ svetainės atstatymas paprastai atliekamas tikrinant. Nesvarbu, ar esate kūrėjas, išbandantis naują papildinį / temą, ar pradedantysis, nežinantis, ką daryti su nauja svetaine, „WP Reset“ yra nemokamas papildinys, kuris pagreitins testavimo procesą..

Užuot kaskart paruošęs aplinką rankiniu būdu, šis nemokamas papildinys padarys viską už jus ir galėsite sutelkti dėmesį į svarbesnius dalykus, pvz., Rasti tobuliausias temas, papildinius ar išbandyti tai, ką bandėte sukurti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map