Kā uzlabot attēlus WordPress

Kā uzlabot attēlus WordPress


Ir pagājis ilgs laiks, kopš attēli bija pārāk lieli, lai tos ielādētu internetā. Mūsdienās vietnes nevar pastāvēt bez tām. Kaut arī interneta ātrums gadu gaitā ir dramatiski pieaudzis, ir svarīgi, lai jūs rūpētos par attēliem savā emuārā.

Tikai tāpēc, ka savā vietnē ir viegli augšupielādēt attēlus, tas nenozīmē, ka jums tas jādara bez jebkādas sagatavošanās. Neoptimizēti attēli faktiski var kaitēt jūsu vietnei daudzos veidos; no tā, kā ietekmē apmeklētāju domāšana par jums, līdz jūsu vietnes ātrumam un SEO klasifikācijai. Ja jūs joprojām to nedomājāt, mēs esam šeit, lai parādītu vairākus veidus, kā uzlabot attēlus WordPress.

Šajā ceļvedī mēs jums parādīsim:

 • Kā optimizēt WordPress attēlus, lai paātrinātu jūsu vietni un uzlabotu SEO
 • Mainiet veidu, kā WordPress saspiež JPEG attēlus
 • Populārākie WordPress attēlu optimizācijas spraudņi
 • Pievienojiet videoklipiem un attēliem slinku ielādi
 • Parādiet pievilcīgā veidā pirms un pēc attēliem
 • Kā izveidot interaktīvus attēlus – zīmēt, pievienot aprakstus un saites
 • Kā atjaunot papildu attēlu izmērus
 • Izmantojot jQuery, noņemiet attēla platuma un augstuma atribūtus
 • Kā izveidot pielāgotus attēlu izmērus programmā Media Uploader
 • Izveidojiet automātisku jebkuras vietnes ekrānuzņēmumu un publicējiet to savā attēlā kā attēlu

Contents

Kā optimizēt WordPress attēlus, lai paātrinātu vietnes darbību un uzlabotu SEO

Kāpēc jums vajadzētu optimizēt attēlus WordPress? Pieliekot pūles, jūs varat sagaidīt sekojošo:

 • Ātrāka vietne
 • Labāks SEO
 • Mazākas rezerves kopijas
 • Mazāks joslas platuma lietojums
 • Laimīgāki lietotāji

Jums arī jāzina, ka ir dažādi posmi, kuros varat optimizēt attēlus. Jūs varat parūpēties par attēliem pat pirms to augšupielādes emuārā vai arī to varat izdarīt pēc augšupielādes.

Ātri pārbaudiet attēlus savā vietnē

Pirms sākat darbu pie optimizācijas, varat ātri pārbaudīt savas vietnes ātrumu un veiktspēju. Izmantojot jebkuru no saraksta rīkiem, jūs ātri uzzināsit, kādā formā ir jūsu vietnē esošie attēli.

Mums patīk izmantot GTmetrix kas jums pat parādīs precīzus attēlus, kuru dēļ jūsu vietne tiek ielādēta lēnāk.

Pirms augšupielādes optimizējiet attēlus WordPress

Emuāru veidošanas laikā vairums cilvēku neveic visas nepieciešamās darbības, lai optimizētu savus attēlus. Parasti cilvēki vienkārši nofotografējas no savas kameras vai viedtālruņa, lejupielādē to no interneta vai izveido to, izmantojot datora programmatūru.

Viņi nedomā par formātiem, attēla izmēriem un failu nosaukumiem. Ja attēls izskatās labs, viņi vienkārši pieņem, ka tas ir gatavs internetam. Ja nepārbaudāt savus attēlus, jūs virzāties uz katastrofu.

Attēlu mainīšana

Attēlu mainīšana

Nelietojiet augšupielādēt attēlus savā WordPress vietnē, pirms esat pārbaudījis katra attēla platumu un augstumu. Ja, piemēram, attēlojat attēlus ar maksimālo ātrumu 700 pikseļi, tad tiešām nav nepieciešams augšupielādēt plašāku attēlu. Ja to darīsit, jums būs lielāks fails, kas jūsu vietni padarīs lēnāku, savukārt izvade būs vienāda. WordPress izveidos papildu izmēru, taču tas nav attaisnojums nesagatavot attēlus pirms augšupielādes.

Attēlu izmēru maiņa ir ātra un vienkārša. Ir daudz bezmaksas rīku, piemēram, Microsoft Paint, kas jums to palīdzēs. Jūs pat varat atrast bezmaksas tiešsaistes rīkus tādu attēlu izmēru maiņai kā, piemēram Vienkārša lieluma maiņa.

Attēla izmēri dažādās tēmās būs atšķirīgi. Ja neesat pārliecināts, kurš no jums būtu jāizmanto, tuvāk apskatiet savu WordPress motīvu un pārbaudiet attēlus, meklējiet dokumentāciju vai lūdziet palīdzību pēc palīdzības.

Mainiet kvalitāti

Pēc izmēru maiņas jums jāapsver iespēju mainīt attēlu kvalitāti. Atkarībā no programmatūras, attēla kvalitāti var mainīt dažādos veidos. Piemēram, vienmēr populārais Photoshop ļauj saglabāt attēlus tīmeklim. Šī opcija ļaus jums saglabāt attēlus ar zemāku kvalitāti, taču tie tiks optimizēti jūsu vietnei.

Turklāt, ja izvēlaties saglabāt attēlu kā JPEG, Photoshop lūgs jums izvēlēties kvalitātes līmeni. Šajā gadījumā pazeminot kvalitāti no 12 līdz tikai 8, dramatiski samazināsies attēla izmērs, savukārt kvalitātes atšķirība nebūs tik liela.

Ja joprojām neizmantojat programmatūru, lai mainītu savu attēlu kvalitāti, varat izmēģināt bezmaksas darbību tiešsaistē Mazais PNG rīks. Vienkārši augšupielādējiet attēlu un redziet, ko tas var mainīt.

Izvēlieties pareizo formātu

Pat pēc izmaiņām lielumā un kvalitātē jāapsver formāta maiņa. Iesācējiem, vienkārši izvēloties pareizo formātu, jūs varat noņemt dažus kilobitus no attēla, ja ne vairāk.

Attēlu formāti

Vispārīgais noteikums ir ļoti vienkāršs. Ja jums ir fotogrāfija, izveidojiet to JPEG. Ja jums ir logotips, vektora attēls vai ļoti vienkārša datora ģenerēta grafika, dodieties uz PNG. Ja jums ir patiešām mazs attēls bez slīpumiem vai vēlaties parādīt vienkāršu animāciju, piemēram, iepriekš parādīto, varat izmantot GIF. Parasti PNG attēli būs diezgan lielāki nekā JPEG, un formāta maiņa var būt noderīga.

Daudzos gadījumos attēlu formatēšana neradīs būtiskas kvalitātes atšķirības, lai gan jūs varat sagaidīt atšķirības lielumā. Nākamreiz, pirms augšupielādējat PNG fotoattēlu, uzņemiet to un mēģiniet to saglabāt JPEG formātā, lai redzētu atšķirību. Lai iegūtu sīkāku skaidrojumu, lūdzu, skatiet atšķirība starp PNG, JPEG, GIF un SVG.

Rūpējieties par failu nosaukumiem

Lai gan faila nosaukums var likties mazsvarīgs, tas faktiski ir kaut kas, kas jums ļoti jāzina. Jūsu attēla faila nosaukumā ir vērtīga informācija par SEO. Ja vēlaties, lai citi jūsu attēlu varētu atrast Google un citās meklētājprogrammās, jums vajadzētu to norādīt.

Mēs iesakām attēlus nosaukt, neizmantojot atstarpes. Neaizmirstiet iekļaut atslēgvārdus, ja vēlaties, lai lapa un attēls tiktu sarindoti. Piemēram, ja jūs augšupielādējat Ferrari California attēlu, faila nosaukumam jābūt “ferrari-california.jpg”. Ja WordPress izmantojat SEO spraudni, jūs jau zināt, ka tas pārbauda jūsu alt tagus atslēgvārdiem. Jā, tiešām ir tik svarīgi, lai būtu pareizs attēla nosaukums.

Pēc augšupielādes optimizējiet attēlus WordPress

Pēc attēlu sagatavošanas datorā varat turpināt augšupielādi. Cerams, ka jūsu attēliem ir tikai pareizais izmērs un kvalitāte. Jūs pārliecinājāties, ka formāts un faila nosaukums ir pareizi. Pēc augšupielādes WordPress lūgs jums papildu informāciju. Neizlaidiet meta informāciju; aizpildiet informāciju par attēliem, lai jūs varētu tos viegli sakārtot un sagatavoties SEO.

Nosaukums, apraksts, teksts un paraksti

Rūpējoties par tehniskajām iespējām, nevajadzētu aizmirst par SEO. Vienmēr pievienojiet virsrakstu un aprakstu multividei. Tas jums palīdzēs WordPress multivides pārvaldībā, kā arī darbosies, lai uzlabotu SEO. Neaizmirstiet arī alt tagu, kas tiks parādīts apmeklētājiem, kuri nevar pareizi redzēt jūsu attēlu. Tas ne tikai noderēs jūsu lietotājiem, bet arī palīdzēs SEO. Jūsu lapa tiks novērtēta labāk, un lietotāji varēs vieglāk atrast jūsu jaunos attēlus.

Lai gan jums nevajadzēs parakstus visu laiku, noteikti pievienojiet tos attēliem, kuriem nepieciešami papildu skaidrojumi (piemēram, ekrānuzņēmumi)..

Rediģējiet attēlus, izmantojot WordPress

Ja saprotat, ka attēls joprojām ir jārediģē, jums jāzina, ka WordPress ļauj to izdarīt pat pēc faila augšupielādes. Mainiet attēlu pagriešanu, apgriešanu un mērogošanu jūs jau esat augšupielādējis. Jūs pat varat rediģēt tikai sīktēlu vai visus pārējos izmērus. Vietnes redaktors WordPress ir ļoti vienkāršs, taču to jūs varat laiku pa laikam ietaupīt.

Atjaunojiet visus sīktēlus

Lielākā daļa iepriekšējo paņēmienu jums palīdzēs ar jauniem attēlu failiem, kurus jūs joprojām gatavojaties augšupielādēt. Bet ko tad, ja jūsu WordPress vietnē jau ir augšupielādēti simtiem, ja ne tūkstošiem failu? Neuztraucieties; jūs joprojām varat optimizēt šos attēlus un mainīt to izmērus.

Lai ātri salabotu, iespējams, jūs interesē bezmaksas spraudnis Atjaunot sīktēlus, ko izmantojuši vairāk nekā viens miljons lietotāju. Ja vēlaties vairāk kontrolēt attēlus, skatiet dažus no labākajiem WordPress spraudņiem attēlu optimizēšanai, kurus mēs jums parādīsim turpmākajās šī raksta rindās.

Kā atjaunot papildu attēlu izmērus

Izmantojiet WordPress spraudņus

Protams, ir desmitiem WordPress spraudņu, kas var palīdzēt jums optimizēt jūsu vietnes attēlus. Ritiniet uz leju, lai redzētu labākos WordPress spraudņus attēlu optimizēšanai.

Slinks Ielādējiet attēlus, ja nepieciešams

Dažreiz attēlu kvalitāte būs daudz svarīgāka par to lielumu. Tas galvenokārt attiecas uz fotogrāfiem, kuri vēlas, lai viņu fotoattēli būtu visaugstākie. Viņi nevar riskēt, samazinot failu lielumu vai kvalitāti. Tomēr tas nenozīmē, ka jums vajadzētu aizmirst par optimizāciju. Lai šajā gadījumā optimizētu attēlus WordPress, jums jāapsver slinka ielāde.

Slinka ielāde ir tehnika, kas attēlus ielādē tikai tad, kad lietotājiem tie ir nepieciešami (ritiniet līdz tiem). Piemēram, ja vienā rakstā esat augšupielādējis divdesmit augstas kvalitātes fotoattēlus, tie ievērojami palēninās jūsu vietnes darbību. Bet, ja jūs slinki ielādējat attēlus, raksts zibens ātri izdotos, un fotoattēli tiktu ielādēti tikai nepieciešamības gadījumā – brīdī, kad lietotājs pie tiem nokļūst.

Ir atsaucīgi attēli

Lai gan vairums WordPress motīvu ir atsaucīgi, tas nebūt nenozīmē, ka arī jūsu attēli ir atsaucīgi. Tā kā jūs nevēlaties, lai mazā ekrānā tiktu ielādēts liels attēls, jūsu vietnei būs jāreģistrē papildu attēlu izmēri. Ja jūsu tēmā netiek izmantoti atsaucīgi attēli, apsveriet iespēju darbā pieaicināt profesionāli – tas nav tik vienkārši, kā varētu šķist.

Optimizējiet sociālo mediju attēlus

Ja vēlaties pārliecināties, ka jūsu attēli labi izskatās sociālajos medijos, jums būs jāveic papildu darbība un jāoptimizē meta tagi un shēmas marķēšana.

Ja izmantojat tādu SEO spraudni kā Yoast, neaizmirstiet pārbaudīt iestatījumus. Piemēram, Yoast ļaus iestatīt dažas lietas, kas saistītas ar sociālajiem medijiem. Tāpēc dodieties uz SEO -> Social un ievadiet informāciju Facebook, Twitter, Google+ un Pinterest.

Ja vēlaties vairāk un vēlaties optimizēt attēlus papildu sociālo mediju vietnēm, pārbaudiet WPSSO – precīzi metatagi + shēmas marķējums sociālās koplietošanas optimizēšanai un SEO spraudnis.

Mainiet veidu, kā WordPress saspiež JPEG attēlus

Ja savā WordPress vietnē augšupielādējat daudz JPEG attēlu, iespējams, pamanījāt, ka tie zaudē sākotnējo kvalitāti. Ja esat domājis, vai WordPress ir vainīgs, tagad jums būs jūsu atbilde – jā, tā ir!

Kad esat augšupielādējis attēlu JPEG formātā, WordPress automātiski maina saspiešanu un nolemj, ka vēlaties zaudēt attēla kvalitāti. Precīzāk sakot, WP JPEG izmanto 90% kompresijas. Tas ir lieliski, ja attēli ir tikai tur, lai tos varētu izmantot kā sīktēlus vai parādīt ziņojumā, bet, ja augšupielādējat savas fotogrāfijas, jūs vēlaties, lai tie būtu pēc iespējas labāki, pareizi?

Par laimi, lai to mainītu, jums būs nepieciešama tikai viena koda rinda.

Apturēt JPEG attēlu saspiešanu:

Ja nevēlaties, lai jūsu JPEG attēli tiktu saspiesti, vienkārši nokopējiet un ielīmējiet failā function.php šo kodu:

add_filter ('jpeg_quality', funkcija ($ arg) {return 100;});

Neaizmirstiet saglabāt izmaiņas un esat gatavs augšupielādēt jaunus attēlus.

No otras puses, attēli jums var nebūt tik liels darījums. Tātad, iespējams, vēlēsities tos vēl vairāk saspiest un ietaupīsit laiku vietnes ielādei. Ja mainīsit pēdējo numuru šajā koda rindā, jūs mainīsit tikko augšupielādēto attēlu kvalitāti.

Saspiest JPEG attēlus vēl vairāk:

Jo mazāks skaitlis, jo vairāk attēlu tiks saspiests. Piemēram, lai vēl vairāk saspiestu šos JPEG, jums būs nepieciešams šāds kods:

add_filter ('jpeg_quality', funkcija ($ arg) {atgriezties 80;});

Neaizmirsti; noklusējuma saspiešanas līmenis ir 90.

Svarīgs: Tas ietekmēs tikai tos attēlus, kurus augšupielādējat pēc koda ielīmēšanas funkcijāphp. Lai mainītu bibliotēkā jau esošo attēlu lielumu un kvalitāti, jums būs nepieciešams spraudnis. Uzziniet, kā atjaunot papildu attēlu izmērus.

Populārākie WordPress attēlu optimizācijas spraudņi

Šī raksta sākumā mēs runājām par to, kā optimizēt attēlus WordPress, lai jūs paātrinātu savu vietni un uzlabotu SEO. Kā jau varējāt redzēt, ir dažas dažādas metodes, kuras varat izmantot. Ir svarīgi rūpēties par attēliem pat pirms to augšupielādes savā emuārā. Bet, kad attēli vietnē jau ir augšupielādēti, var izrādīties neiespējami katru atsevišķu attēlu optimizēt un pēc tam vēlreiz augšupielādēt.

Neuztraucieties; neviens negaida, ka jūs to darīsit, pirmkārt. Palieciet pie mums dažās minūtēs, jo mēs gatavojamies parādīt jums vispopulārākos WordPress attēlu optimizācijas spraudņus.

Lai optimizētu attēlus, jums vienkārši būs jāizvēlas spraudnis no saraksta. Jums tas būs jākonfigurē un jāizvēlas lietas, kuras spraudnis darīs jūsu labā. Pēc tam jūs varēsit atpūsties un deleģēt darbu izvēlētajam spraudnim, kamēr varēsit sākt kārtot multivides failus.

Šie spraudņi palīdzēs saspiest attēlus jebkurā WordPress vietnē. Tie vietni ielādēs ātrāk un galu galā palīdzēs uzlabot SEO.

WP Smush

CENA: Bezmaksas

Ar vairāk nekā 700 000 aktīvu instalēšanu WP Smush ir jābūt vienam no labākajiem WordPress attēlu optimizācijas spraudņiem. Tas var ātri optimizēt attēlus, izmantojot dažādas saspiešanas metodes. Attēlu saspiešanas ar WP Smush lieliskā lieta ir tā, ka attēli nezaudēs kvalitāti. Neticat mums? Pārbaudiet spraudni.

Kad mēs runājām par attēlu sagatavošanu WordPress, mēs pieminējām, ka izmēru maiņa ir būtiska optimizācijas procesa sastāvdaļa. Izmantojot šo spraudni, jums par to nevajadzēs uztraukties, jo WP Smush ļauj iestatīt maksimālos izmērus. Pēc tam visi lielākie attēli tiks automātiski samazināti, pirms tos pievienosit bibliotēkai.

Šis fantastiskais spraudnis var darboties ar JPEG, GIF un PNG failiem. Tas darbojas ar visiem jūsu direktorijiem, automātiski rūpējas par pielikumiem un pat darbojas vairākās vietnēs. Katru attēlu var manuāli darbināt vai masveidā rediģēt piecdesmit no tiem. Ja vēlaties vēl labākus rezultātus un vairāk iespēju, apskatiet WP Smush PRO.

EWWW Attēlu optimizētājs

CENA: Bezmaksas

Aiz smieklīgā nosaukuma ir viens no populārākajiem WordPress attēlu optimizācijas spraudņiem. Tāpat kā iepriekš pieminētais, arī EWWW Image Optimizer var saspiest jūsu attēlus, neietekmējot to kvalitāti. Kad domājat par to, ka spraudnis dažās sekundēs var paātrināt jūsu vietni, jūs jau gatavojaties to lejupielādēt. Kad tas būs izdarīts, jums būs jāpilnveido attēli lielapjomā, un tādas galerijas kā GRAND FlaGallery, NextCellent un NextGEN pat iegūs savas lielapjoma optimizācijas lapas..

Visi attēli, kas WordPress izmanto WP_Image_Editor klasi, būs automātiski optimizēts, kamēr jūs varat manuāli apstrādāt burvju darbus uz visiem pārējiem. Mums patīk, ka jūs izvēlaties mapes, kuras vēlaties optimizēt. Lai iegūtu papildinformāciju par to un to, kuri spraudņi izmanto mācību priekšmetu, lūdzu, atveriet oficiālo EWWW Image Optimizer lapa WordPress krātuvē.

Saspiest JPEG un PNG attēlus

CENA: Bezmaksas

Tiny saspiest attēlus

Ja jaukā mazā panda, kurai ir WordPress logotips, neliek jums uzzināt vairāk par šo spraudni, mēs nezinām, kas notiks. Un, ja panda izskatās pazīstama, tas ir tāpēc, ka tā ir tā pati, kas palīdz saspiest attēlus TinyPNG vietnē. Jā, šķiet, ka dzīvnieks ir daudzpusīgāks, nekā mēs sākotnēji domājām. Bet koncentrēsimies uz spraudni.

Ja jūs izmantojat šo spraudni, Panda automātiski optimizēs jūsu attēlus. Katru reizi, kad augšupielādējat jaunu, spraudnis pārņems un veiks savu darbu. Tomēr jūs varat optimizēt atsevišķus attēlus vai arī to darīt vairumā, vienkārši dodoties uz multivides bibliotēku.

Saspiest JPEG un PNG attēlus pat atbalsta animētus PNG, lieliski darbojas vairākās vietnēs, tas ir saderīgs ar WooComerce un nebūs problēmu ar WP Offload S3.

Lieliska lieta par spraudni ir tā, ka tas ļauj visiem attēliem iestatīt maksimālo platuma un augstuma atribūtus. Ja jūs uztraucaties par to, ko tas darīs metadati, neuztraucieties; panda saglabās visu informāciju neskartu.

Faila lielumam nav ierobežojumu, jums tiek iestatīts informācijas paneļa logrīks, un tas darbojas pat ar WordPress mobilo lietotni. Kopumā JPEG un PNG attēlu saspiešanai ir vairāk nekā 100 000 aktīvu instalāciju, un tas ir pelnījis vietu labāko WordPress attēlu optimizācijas spraudņu sarakstā..

Bezskaņa

CENA: Bezmaksas

Bezskaņa

Lai gan šī spraudņa vāka attēls varētu jūs aizbiedēt, veltiet laiku un apskatiet visas Imsanity iespējas. Ak, pat spraudņa nosaukums izklausās nenormāli, vai ne? Kad esat precīzi izvēlējies spraudņa vārdu, redzēsit, ka tam ir daudz ko piedāvāt.

Neizteiktība var automātiski izmērīt attēlus, ļauj iestatīt maksimālos izmērus, un tai pat ir lielapjoma izmēru maiņas iespēja. Tas ir svarīgi, ja jūsu emuārā jau ir simtiem attēlu, kurus nepieciešams optimizēt.

Šis bezmaksas spraudnis ir lieliska iespēja, ja nevēlaties daudz cīnīties ar spraudņa iestatījumiem. Viss, kas nepieciešams, ir Imsanity instalēšana un aktivizēšana, dažu iespēju iestatīšana, un jūs par to varat aizmirst; tas pats pārvaldīs attēla optimizāciju.

Mēs mīlējām iespēju, kas ļauj pārveidot BMP attēlus JPG formātā. Tikai gadījumā, ja jums ir daudz BMP failu, ko pirms kāda laika kļūdaini augšupielādējāt, tas būs glābējspēks.

ShortPixel Image Optimizer

CENA: Bezmaksas

ShortPixel Image Optimizer

Izmantojot vairāk nekā 30 000 aktīvu instalāciju, ShortPixel Image joprojām ir viens no populārākajiem WordPress attēlu optimizācijas spraudņiem. Spraudnis ir aprīkots ar funkcijām, un tas būs nepieciešams vietnēm, kurās ir daudz attēlu, lai tos optimizētu.

ShortPixel Image Optimizer ne tikai optimizēs JPG, PNG, GIF un PDF dokumentus, bet arī ļaus jums konvertēt jebkuru JPEG, PNG vai GIF attēlu WebP. Spraudnis labi darbojas ar citiem galerijas spraudņiem, un ir vienalga, vai jūsu vietne izmanto HTTP vai HTTPS. Tas ļaus jums noņemt EXIF ​​datus no attēliem (tas fotogrāfiem patiks).

Spraudnis atpazīst attēlus, kurus tas jau ir optimizējis, tāpēc vajadzības gadījumā tos izlaidīs. Jūs atļaujat vai aizliegt automātisko optimizāciju, un, izmantojot šo fantastisko spraudni, jūs darāt daudz, daudz vairāk. Pārbaudiet oficiālo lapu krātuvē, lai redzētu visas funkcijas.

Optimus – WordPress Image Optimizer

CENA: Bezmaksas

Optimus

Tāpat kā iepriekš minētais spraudnis, arī Optimus optimizēs jūsu attēlus WordPress, un tas to darīs, neietekmējot jūsu attēlu kvalitāti. Jūs varat ļaut spraudnim automātiski darboties, vai arī varat izslēgt opciju un optimizēt attēlus tikai pēc nepieciešamības.

Optimus darbojas vairākās vietnēs, tas nav svešs WordPress e-komercijas vietnēm, un tas ir pilnībā optimizēts WordPress mobilajām lietotnēm un Windows Live Writer. Tas paātrinās jūsu vietni, nepieskaroties koda līnijai. Spraudnis piedāvā daudz vairāk, taču jums būs jāizvēlas premium versija. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, dodieties uz oficiālo lapu WordPress spraudņu krātuvē.

Pievienojiet videoklipiem un attēliem slinku ielādi WordPress

Tiklīdz vietnei sākat pievienot daudz video un attēlu materiālu, ir acīmredzami, ka tas sāks ielādēt lēnāk. Neatkarīgi no tā, no kurienes viņi nāk, videoklipi un lielie attēli jūsu vietnē darbosies kā smagsvars un liks jūsu apmeklētājiem gaidīt daudz ilgāk, nekā nepieciešams, lai ielādētu visu saturu. Izmantojot WordPress, tam nevajadzētu būt lielam risinājumam, un šeit ir aprakstīts, kā situāciju viegli novērst.

Ja zināt savu ceļu uz PHP, ir lielisks raksts par slinku attēlu pievienošanu un bezgalīgo ritināšanu, ko mūsu kolēģi ir uzrakstījuši vietnē Elegants motīvi.

Ja nē, dažās nākamajās rindās mēs pieminēsim dažus no populārākajiem slinkās ielādes spraudņiem, kuri to darīs paātriniet vietnes ielādi. Un jums pat nevajadzēs daudz darīt, bet tikai jāinstalē spraudnis un jāveic dažu ātru darbību iestatīšana.

Slinka slodze videoklipiem

CENA: bez maksas

Slinka slodze videoklipiem

Ja jums ir daudz Youtube un Vimeo videoklipu, jums jāapsver šī spraudņa instalēšana. Kad tas būs iestatīts, spraudnis jūsu video ievietos attēlu, un tāpēc jūsu vietne tiks ielādēta daudz ātrāk. Kad apmeklētājs ritinās pie videoklipa, šis attēls tiks parādīts ar virs tā atskaņošanas pogu. Pēc klikšķa video tiks sākts ielādēt un atskaņot. Izstrādātāja vietnē var apskatīt vienkāršu demonstrāciju.

WP YouTube Lyte

CENA: Bezmaksas

WP YouTube Lyte

Šis spraudnis veiks savu darbu ātri un ērti. Pēc tā instalēšanas vienkārši pievienojiet saiti savam Youtube videoklipam vai izmantojiet saīsni, lai to pievienotu. Jūs varat izvēlēties pievienot parasto video, atskaņošanas sarakstu vai tikai audio no atlasītā video. Pēc tam Youtube videoklipos tiks parādīts attēls, kas ļaus slinki ielādēt. Vienkārši noklikšķiniet uz attēla, lai sāktu video vai audio.
Skatiet demonstrāciju izstrādātāja vietnē.

a3 Lazy Load

CENA: Bezmaksas
1. DEMO
2. DEMO

a3 Lazy Load

Šī ir paredzēta jūsu vietnei mobilajām ierīcēm. Ja jums ir daudz attēlu un / vai videoklipu, kurus vēlaties parādīt apmeklētājiem mobilajās ierīcēs, jums vajadzētu apskatīt a3 Lazy Load. Tas ļaus jums attēliem un videoklipiem pievienot slinku ielādi, un spraudnis pat ļaus jums izvēlēties pārejas efektus, kas lietotājiem parādīsies, kamēr viņi ritinās ielādējamo saturu..

Administratora apgabalā jūs varat viegli ieslēgt un izslēgt saturu, kuru vēlaties slinki ielādēt. Tiem, kas ir ieslēgti, saturs tiks ielādēts tikai laikā, kad apmeklētājs ritinās uz šo satura daļu.
Ir labi parādīta demonstrācija, kurā ir 1000 attēlu – katrs tiek ielādēts tikai tad, kad esat to ritinājis. Tā kā šis spraudnis slinki ielādē videoklipus, ir arī video demonstrācija, kuru varat redzēt, noklikšķinot uz iepriekš redzamās saites.

BJ Lazy Load

CENA: Bezmaksas

BJ Lazy Load

Ja jums nav nepieciešams video atbalsts un vēlaties, lai attēli tiktu ielādēti tikai slinki, jums vajadzētu pārbaudīt šo WP spraudni. Pēc instalēšanas un iestatīšanas tas aizstās jūsu attēlus, sīktēlus, Gravatar attēlus un pat iframe ar vietturi. Līdzīgi kā iepriekš pieminētais spraudnis, tas ielādēs saturu tikai tad, kad lietotājs pie tā ieradīsies.

Neatkarīgi no tā, vai attēlus vai videoklipus vēlaties slinki ielādēt, viens no iepriekšminētajiem spraudņiem jums palīdzēs sekundes laikā. Visi no tiem ir bez maksas, tāpēc nav attaisnojums nemēģināt izmēģināt vismaz vienu no spraudņiem un redzēt, cik lielu slodzi tas jums prasīs. Protams, ir arī daudz citu spraudņu ar tādu pašu funkciju, un jūs varat tos pārlūkot un izmēģināt.

Parādiet pievilcīgā veidā pirms un pēc attēliem

Mēs esam pārliecināti, ka jūs jau esat redzējis daudzus pirms / pēc attēlu piemērus. Nezinu par jums, bet pirmais, kas mums prātā, ieraugot frāzi “pirms un pēc”, ir fitnesa apmācības programma, kurā cilvēki parāda savu ķermeni pirms un pēc treniņa programmas.

Ja padomājat par to, vairums vietņu atšķirību demonstrēšanai izmanto vienkāršu pieeju – tās uzņem abus attēlus un novieto tos blakus vai pat vienu virs otra. Ja vēlaties tādu pašu rezultātu, jūs nelasītu šo rakstu, jo jūs jau zināt, kā to izdarīt.

Ko darīt, ja mēs jums teiktu, ka ir vizuāli satriecošs veids, kā to atrisināt pirms / pēc problēmas, un tas ir tieši jūsu rokā? Ir, un pēc iestatīšanas jūs slavēsit izstrādātājus, jo gala rezultāts ir tiešām, ļoti foršs.

Divdesmit divdesmit

CENA: bez maksas

Divdesmit divdesmit

Divdesmit divdesmit ir šī satriecošā spraudņa nosaukums, kuru jūs varat bez maksas lejupielādēt WordPress spraudņu krātuvē.

Spraudnis ļaus jums novietot vienu attēlu virs otra un ļaut jums spēlēt ar slīdni, lai jūs varētu paslēpt / atklāt attēlu. Lūdzu, skatiet demonstrāciju, un jūs redzēsit, par ko mēs runājam.

Labi, tagad, kad esat pieķēries šim mazajam spraudnim, redzēsim, kā izveidot šo satriecošo efektu. Lai arī demonstrācijas efektu ir samērā viegli atjaunot, jums tomēr būs jāzina HTML kods. Ejam:

 1. Izveidojiet jaunu ziņu vai atveriet esošo
 2. Ievietojiet ziņojumā divus attēlus. Ja strādājat vizuālajā redaktorā, attēls būtu jāredz viens virs otra. Ja strādājat teksta redaktorā, jums vajadzētu redzēt kodu, kas līdzīgs šim:
 3. 
  
  
  
 4. Pirms pirmā attēla ievadiet tagu [divdesmit divdesmit]
 5. Pēc otrā ievadiet tagu [/ divdesmit divdesmit]
 6. Teksta redaktorā jums vajadzētu beigt kaut ko līdzīgu:

  [divdesmit divdesmit]
  
  
  
  [/ divdesmit divdesmit]
  
 7. Pārliecinieties, ka jūsu attēli ir vienāda izmēra, lai sasniegtu vislabākos rezultātus
 8. Priekšskatiet vai publicējiet savu ziņu un izbaudiet vizuālo apdullināšanu pirms un pēc attēliem

Kā izveidot interaktīvus attēlus – zīmēt, pievienot aprakstus un saites

Mūsdienās ir grūti pārvaldīt vietni bez multivides. Attēli, video un mūzika ir praktiski katras vietnes sastāvdaļa. Vidējais interneta lietotājs ir ļoti atkarīgs no redzes stimuliem, tāpēc jums ir jārūpējas par vietnes vizuālo un interaktīvo daļu. Raksti ar attēliem tiek saņemti Par 94% vairāk skatījumu nekā tiem, kuriem tāda nav. Turklāt tas jau ir zināms, ka multivide vietnēs var palielināt satura mārketinga IA.

Mēs ceram, ka nav jāpārliecina jūs rūpēties par attēliem jūsu vietnē. Pat ja jūs neizmantojat attēlus rakstos (kas jums vajadzētu), jūs izmantojat piedāvātos attēlus, vai ne? Ir diezgan daudz galerijas spraudņu, kas var palīdzēt pārvaldīt attēlus jūsu WordPress vietnē, jums var būt ar fotografēšanu saistītas tēmas, savienot Instagram ar savu WordPress vietni un darīt vēl daudz vairāk. Bet ko darīt, ja vēlaties izveidot interaktīvāku saturu?

Iesācējiem jūs varētu būt ieinteresēts pievienot pirms un pēc attēla efektu, kas lietotājiem patiks. Neaizmirstiet par virtuālo realitāti WordPress, kas kļūst arvien populārāka pēc tam, kad Automattic iepazīstināja VR ar WordPress.com. Tomēr kaut kas pietrūkst. Vai ir iespējams izveidot interaktīvus attēlus ar klikšķināmām detaļām? Jā, tas ir iespējams, un mēs drīz jums parādīsim, cik tas ir jautri un viegli.

Pievērst uzmanību

CENA: Bezmaksas
DEMO

Pirmais, kas jums patīk šajā spraudnī, ir tas, ka tas ir pilnīgi bez maksas! Tāpat kā ar jebkuru citu spraudni no WordPress krātuves, jūs to varat lejupielādēt, instalēt un aktivizēt dažu minūšu laikā. Bezmaksas versija ļaus strādāt ar vienu interaktīvu attēlu. Ja vēlaties vairāk, jums būs jāizvēlas PRO versija, bet par to mēs runāsim vēlāk.

Spraudnis ir atsaucīgs, un jums nav jāuztraucas par to, ka interaktīvie attēli tiek pareizi parādīti jebkurā ierīcē. Ne tikai tas, ka attēls tiks mērogāts atbilstoši ekrāna izmēram, bet arī darbosies lielākajā daļā mūsdienu un vecāku pārlūku (galddatoros un mobilajās ierīcēs). Uzmanību pievērst izmanto audekla elementus, kad tiek parādīti jaunos pārlūkos, kamēr tas atgriezīsies pie attēlu kartēm, ja ielādēsit vecākā..

Iespējas

Pirms nokļūstat piemērā, kas parādīs, cik jaudīgs ir šis vienkāršais spraudnis, apskatīsim, ko sagaidīt no pievērst uzmanību:

 • Uzzīmē – Pēc attēla augšupielādes jums būs iespēja uz tā attēlot figūras. Atlasiet jebkuru attēla daļu, kuru varēsit izvēlēties / noklikšķināt
 • Krāsas – Pielāgojiet krāsas tā, lai tīklāji būtu piemēroti vietnes dizainam
 • Iezīmējiet kursoru – parādīt citu attēla daļu, ja lietotājs virzās virs izvēlētās daļas
 • Rādīt vairāk informācijas – parādīt vairāk informācijas par izvēlēto attēla daļu
 • Dodieties uz URL – Novirzīt lietotājus uz jebkuru URL, ja viņi noklikšķina uz atlases

Zīmējiet uzmanības iestatījumus

Piemērs – Havaju salu interaktīvā karte

Mēs izmantosim demonstrācijas vietnes piemēru, lai parādītu, ko tieši jūs varat darīt, pievēršot uzmanību. Apskatīsim, kā izskatās interaktīvā Havaju salas karte, kad tā ir izveidota ar spraudni.

Pirmais, kas jums būtu jādara, ir jāatrod Havaju salu attēls. Pēc navigācijas uz Pievērsiet uzmanību -> Rediģēt attēlu, jums vajadzētu augšupielādēt attēlu apgabalā labajā sānjoslā. Kad attēls ir ielādēts, jautrība var sākties.

Šeit jūs varat izvēlēties spilgtākās krāsas (krāsu, apmali, necaurspīdīgumu utt.), Stilu “vairāk informācijas lodziņa” (attēls, nosaukums, teksta krāsa utt.). Ja nevēlaties manuāli atlasīt katru attēla krāsu, labajā sānjoslā varat ātri izvēlēties krāsu shēmu..

Pievērst uzmanību - kā izveidot interaktīvus attēlus WordPress

Burvīgākā daļa notiek Hotspot zonas iestatījumu ekrāns. Šeit jūs varēsit ielādēt attēlu pilnā izmērā. Viss, kas jums tagad jādara, ir sākt zīmēt un izveidot jaunu tīklāju. Jūs varat pievienot tik daudz punktu, cik vēlaties, kas nozīmē, ka varat izveidot visaptverošu atlasi, cik vēlaties. Jums jāizveido tik daudz karsto punktu, un katram var būt savi iestatījumi.

Tātad šajā piemērā jums jāizvēlas viena no salām. Izvēlieties salas nosaukumu, pievienojiet aprakstu un papildu attēlu, kas tiks parādīts, tiklīdz lietotājs virzīs tīklāju (augšpusē parādītā GIF attēla labā daļa).

Jums vajadzētu atkārtot procesu katrā salā, kurai vēlaties būt interaktīvai. Kad tīklāji ir gatavi, vienkārši nokopējiet īso kodu no labās puses. Ielīmējiet saīsnes kodu ziņojumā, lapā, logrīkā vai visur, kur vēlaties parādīt jauno interaktīvo karti, un tas ir izdarīts! Ja jūs vēlējāties novirzīt lietotājus uz jebkuru citu lapu, kad viņi noklikšķināja uz atlasēm, jums vienkārši ir jāizvēlas URL, nevis apraksts. Vienkārši!

PRO versija

Lai arī bezmaksas versija būs perfekta, ja būs nepieciešams tikai viens attēls, PRO versija ļaus jums vietnē atrast tik daudz interaktīvu attēlu, cik vēlaties. Lai arī šī būs vissvarīgākā lieta, kas jāņem vērā, PRO versija ļaus iegūt pat vairāk nekā vairākus attēlus.

Izkārtojuma opciju funkcija ļaus parādīt vairāk informācijas par atlasītajām attēla daļām. Piemēram, jums parādīsies informācija gaismas kastē vai vienkāršā rīkjoslā, kas parādīsies pēc tam, kad lietotājs virzās virs izvēlētās attēla daļas.

Ir arī divdesmit iepriekš definēti krāsu paliktņi, tāpēc jums nav jāpielāgo katra krāsa manuāli. PRO versija maksās jums USD 74 par vienas vietnes licenci, bet, ja jums ir nepieciešams vairāk nekā viens interaktīvs attēls, tas būs bez prāta.

Kā atjaunot papildu attēlu izmērus

Savā WordPress tēmā ir samērā viegli reģistrēt jaunus attēlu izmērus. Kad esat pastāstījis savai sistēmai, cik lielam vajadzētu būt jūsu attēliem, nosaucot tos un izlemjot, kā tos apgriezt, varat brīvi izplatīt attēlus jebkur, kur vēlaties. Bet kā ir ar vecajiem attēliem?

Ja esat izmantojis kādu no paņēmieniem, ko mēs jums parādījām, jūs esat sagatavojis kūdru jauniem attēliem. Neatkarīgi no tā, vai ievietojat sīktēlus tikko reģistrētos attēlu izmērus vai atļaujat autoriem tos izmantot ziņās, jaunie noteikumi attiecas tikai uz tiem attēliem, kas tiek augšupielādēti pēc izmaiņu veikšanas failā function.php. Lai mainītu vecākus attēlus, ieteicams izmantot spraudni Atjaunot sīktēlus.

Atjaunot sīktēlus:

CENA: Bezmaksas
 1. Iet uz Spraudņi-> Pievienot jaunu
 2. Meklēt “Sīktēlu atjaunošana”
 3. Instalējiet un aktivizējiet spraudni
 4. Dodieties uz Rīki-> Reģenerēt. Sīktēli

Ja vēlaties mainīt visu savu attēlu lielumu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Atjaunot visus sīktēlus” un gaidiet, kamēr spraudnis veiks smagu darbu.

Kā atjaunot papildu attēlu izmērus

Ja vēlaties redzēt attēlus, kuriem tiks mainīts lielums, vai arī, ja vēlaties mainīt tikai daļu no attēliem, dodieties uz savu multivides bibliotēku, kur sadaļā “Lielapjoma darbības” atradīsit jaunu opciju un vienu blakus katram attēlam galerija.

Labi, ka spraudnis ir tas, ka tas neizdzēš jūsu oriģinālos attēlus. Tas izveidos tikai jaunus attēlu izmērus, kurus varēsit izmantot savā tēmā, bet oriģināli tiks atstāti jums, lai tos vēlāk izmantotu vai manuāli izdzēstu, ja nolemjat, ka tie jums nav nepieciešami.

Tieši tā. Izbaudiet jaunos sīktēlus vai pārbaudiet Vienkārši attēla izmēri spraudnis, kas var darīt to pašu.

Izmantojot jQuery, noņemiet attēla platuma un augstuma atribūtus

Pievienojot attēlus WordPress ziņai, sistēma automātiski attēlam pievieno tā augstuma un platuma atribūtus. Parasti tā ir laba lieta, taču dažreiz jums nepatīk tas, ka katram attēlam ir šie atribūti.

Ja vēlaties noņemt atribūtus tieši augšupielādes brīdī, varat to izdarīt, izmantojot vienkāršu funkciju, kuru mēs jums parādījām pagājušajā reizē..

Bet, ja pats lasījāt rakstu vai pats izmēģinājāt funkciju, pamanījāt, ka tas ietekmē tikai tos attēlus, kas augšupielādēti pēc funkcijas instalēšanas jūsu WP sistēmā. Ja jums jau ir pilna datubāze ar ievietotiem attēliem, iepriekšminētā funkcija jums daudz nepalīdzēs ar veco attēlu atribūtiem..

Tā kā jūs, iespējams, nevarat manuāli iziet cauri katram attēlam un pa vienam izdzēst platumu un augstumu, jums, iespējams, nepieciešama cita funkcija, kas noņems šos atribūtus visiem esošajiem attēliem, kas iegulta jūsu ziņās. Tādā gadījumā jūs atrodaties pareizajā vietā, jo mēs drīzumā parādīsim jums vienkāršu veidu, kā automātiski noņemt platuma un augstuma attēla atribūtus ar dažām jQuery koda rindiņām. Nebaidieties ar iepriekšējo frāzi – jums pat nav jāzina, kas ir jQuery, vienkārši izpildiet nākamās trīs darbības, un jūs tiksit galā.

Noņemt attēla platuma un augstuma atribūtus:

 1. No motīvu mapes atveriet header.php failu
 2. Kopējiet un ielīmējiet šo kodu jebkur starp un tagi:
 3. 
 4. Saglabāt izmaiņas

Un jūs esat pabeidzis! Kods izmantos savu burvju spēku pēc tam, kad būsit atvēris ziņu, kurā ir attēls, un no tā noņems platuma un augstuma atzīmes.

Kā izveidot pielāgotus attēlu izmērus programmā Media Uploader

Ja izmantojat programmu Media Uploader, lai darbotos ar attēliem programmā WordPress, iespējams, esat redzējis daudzas attēlu iespējas. Starp daudziem jūs varat izvēlēties attēla izmēru, kuru varat nosūtīt savam rakstam.

Ir sīktēlu, vidēja, liela un pilna izmēra opcijas, no kurām izvēlēties, taču visām šīm opcijām ir iepriekš noteiktas vērtības. Tātad, ja jūs izmantojat pielāgotu motīvu, tad jūs vairākkārt esat iestrēdzis, mainot katra attēla platumu un augstumu atkal un atkal..

Patiesībā jums tas nav jādara. Ir glīta, maza funkcija ar nosaukumu add_image_size (), kas ir lielisks rīks izstrādātājiem. Un arī pēc šī raksta jums tas noderēs.

Pieņemsim, ka jūsu motīvam ir pielāgots platums, un jūs vēlaties ērti iegult attēlus, lai tajā lieliski iederētos. Pieņemsim, ka platums ir 666 pikseļi (mēs neiedziļināsimies, kāpēc jūs iestatījāt platumu uz šo skaitli, tā ir jūsu izvēle). Lai to izdarītu, multivides augšupielādētājam jāpievieno papildu radiopoga. Izmantojot zemāk redzamo kodu, jūs pievienosit vēl vienu izmēru, kas ir sākotnējā izmēra puse uz pusi.

 1. Atveriet failu function.php
 2. Kopējiet un ielīmējiet šo koda daļu:
 3. funkcija custom_image_sizes () {
  add_image_size ('viens izmērs', 333, 333, taisnība);
  add_image_size ('cits izmērs', 666, 666, taisnība);
  }
  
  add_action ('init', 'custom_image_sizes');
  
  funkcija show_image_sizes (USD izmēri) {
  USD izmēri ['one-size'] = __ ('Custom Size 1', 'isitwp');
  USD izmēri ['cits izmērs'] = __ ('Pielāgots izmērs 2', 'isitwp');
  atgriezt USD izmērus;
  }
  
  add_filter ('image_size_names_choose', 'show_image_sizes');
 4. Saglabāt izmaiņas
 5. Mēģiniet pievienot attēlu no multivides augšupielādētāja, kur sadaļā “Pielikuma displeja iestatījumi” būtu jāredz jaunas lieluma opcijas.

Izveidojiet automātisku jebkuras vietnes ekrānuzņēmumu un publicējiet to savā attēlā kā attēlu

Ja vēlaties parādīt vietnes sīktēlu, jums jāiet uz vietni, jāizdrukā tā ekrāns vai jāuzņem ekrānuzņēmums ar programmu vai pārlūka papildinājumu. Tad jums vajadzēs modificēt attēlu, sagriezt to pareizajā izmērā un augšupielādēt to savā WordPress, lai jūs varētu izmantot ekrānuzņēmumu ziņojumā.

Ja jums ik pa brīdim nav jāuzņem šis momentuzņēmums, tā nebūs problēma, bet, ja jūs biežāk izmantojat dažādu vietņu ekrānuzņēmumus, jūs priecājaties dzirdēt, ka ir lieliska funkcija, kas ietaupīt laiku un nervus.

Šajā ceļveža daļā mēs jums parādīsim visu funkciju, kas izveido īso kodu, kuru varat izmantot jebkuras vēlamās Web lapas momentuzņēmumu uzņemšanai..

Izveidot automātisku ekrānuzņēmumu:

 1. Atveriet funkcijas.php
 2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:
 3. funkcija wp_webscreen ($ atts, $ content = NULL) {
  ekstrakts (shortcode_atts (masīvs)
  "snap" => 'http://s.wordpress.com/mshots/v1/',
  "url" => 'http://www.firstsiteguide.com',
  "alt" => 'wploop',
  "w" => '600', // platums
  "h" => '450' // augstums
  ), USD atts));
  
  $ img = ''. USD alt. '';
  atgriezties $ img;
  }
  add_shortcode ("ekrāns", "wp_webscreen");
 4. Mainiet masīva noklusējuma mainīgos
 5. Saglabāt izmaiņas

Šī funkcija izveido īskodu, kuru varat ērti izmantot jebkur jūsu WordPress vietnē. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izmantot tīmekļa lapas ekrānuzņēmumu, piemēram, ziņās, sānjoslas logrīkā vai kājenē, vienkārši c / p ievietojiet īso kodu pareizajā vietā:

[ekrāna URL = ”http://www.firstsiteguide.com” alt = ”fsg” w = ”600 ″ h =” 450 ″]

Lieliski par šo funkciju ir tas, ka tas tiek saglabāts attēls kā dinamisks URL, kas nozīmē, ka, izveidojot momentuzņēmumu ar saīsnes kodu, tas automātiski automātiski atsvaidzinās sevi nākotnē un vienmēr parādīs īskodā norādītās vietnes pašreizējo izskatu..

Ņemiet vērā, ka tieši no tā varat mainīt īskoda parametrus. Kods nav jāmaina failā function.php, ja vēlaties uzņemt cita URL momentuzņēmumu vai momentuzņēmumu citā dimensijā..

Piemērs:

Pieņemsim, ka vēlaties uzņemt Google ekrānuzņēmumu un padarīt to 200 × 400 pikseļu lielu:

[ekrāna URL = ”http://www.google.com” alt = ”Google” w = ”200 ″ h =” 400 ″]

Jūs varat padarīt visu vēl vieglāku, saglabājot saīsni kodā, lai to varētu ievietot ziņojumā ar vienu pogas klikšķi..

Secinājums

Jums nav jāinstalē visi spraudņi un funkcijas, kuras mēs minējām, lai uzlabotu savus WordPress vietnes attēlus. Bet mēs ceram, ka esat atradis vismaz dažus padomus, kas palīdzēs jums optimizēt attēlus vai jebkādā veidā padarīt tos labākus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map