Kā strādāt ar Youtube video programmā WordPress

Vienkāršāk strādājiet ar Youtube video programmā WordPress


YouTube ir 13 gadus vecs, un tas noteikti ir mainījis cilvēku domāšanu par video internetā. Lai arī ir daži citi pakalpojumi, kas ir diezgan populāri starp lietotājiem visā pasaulē, Google video pakalpojums daudziem no mums joprojām ir numur viens..

Tādēļ WordPress izstrādātāji pārliecinājās, ka YouTube videoklipu iegulšana ir vienkārša, pat ja jūs tikai sākat darbu ar savu emuāru. Un tā tas tiešām ir. Lai iegultu jebkuru videoklipu no populārā pakalpojuma, jums atliek tikai kopēt un ielīmēt video vietrādi URL, un par pārējo rūpēsies WordPress. Varat arī kopēt un ielīmēt iframe kodu teksta redaktorā, kur var viegli mainīt platumu un augstumu un manipulēt ar video, mainot dažus parametrus.

Šodien jūs varat uzzināt, kā:

 • Automātiski pievienojiet YouTube videoklipus programmā WordPress
 • Pievienojiet YouTube analītiku WordPress informācijas panelim
 • Mainiet automātisko WordPress iegulto videoklipu platumu un augstumu
 • Rādīt video uznirstošajā logā
 • Pievienot Youtube abonēšanas pogu WordPress

Automātiski pievienojiet YouTube videoklipus programmā WordPress

Bet ko darīt, ja vēlaties automātiski pievienot videoklipus savām ziņām un lapām vai automātiski izveidot ziņu no YouTube videoklipa? Jā, tas ir iespējams, un šajā rokasgrāmatas daļā mēs jums parādīsim spraudni, kas jums var diezgan palīdzēt..

YouTube WordPress spraudnis – video importēšana

CENA: 36 USD

Ja vēlaties ievietot Youtube videoklipus savā WordPress emuārā vai nopelnāt naudu no videoklipiem, šis spraudnis jums ārkārtīgi palīdzēs. Ietaupot laiku, var ievietot video un tam pievienoto informāciju. Neatkarīgi no tā, vai tas ir datums, attēls, kategorija vai video tags, spraudnis par to rūpējas.

YouTube WordPress spraudnis automātiski importēs videoklipus no jebkura kanāla, kuru vēlaties, un tas var darboties arī ar lietotāju augšupielādēm un atskaņošanas sarakstiem. Avotus ir viegli apvienot un izvēlēties importēšanas intervālus, tāpēc viss ir jūsu kontrolē.

Spraudnis līdz šim ir pārdevis vairāk nekā 1300 eksemplāru, un mēs esam pārliecināti, ka tas turpinās vākt laimīgus video lietotājus visā pasaulē.

Pievienojiet YouTube analītiku WordPress informācijas panelim

Pirmoreiz augšupielādējot videoklipu vietnē YouTube, jūs, iespējams, pavadīsit dienu sēžot aiz ekrāna un skatoties statistiku. Jūs gaidīsit pirmo skatu un pirmo līdzīgo, un jūs vēlēsities, lai visi dalītos ar jūsu darbu.

Pēc tam ne tikai izklaidēsieties, pārbaudot savu videoklipu statistiku, bet arī varēsit redzēt, kā jūsu auditorija reaģē uz jūsu video saturs. Ja vēlaties iegūt veiksmīgu kanālu, jums būs jāreaģē uz viņu vēlmēm un jākontrolē katrs aspekts.

Lai gan jūs to varat izdarīt pašā Youtube, vai nebūtu lieliski, ja jūsu WordPress informācijas panelī būtu analīze, kur strādājat katru dienu?

Šajā raksta daļā mēs jums parādīsim satriecošs mazs spraudnis, kas Youtube datus un statistiku instalēs tieši jūsu WordPress informācijas panelī un ļauj izsekot kanālam uz vietas, nemainot cilnes un atsevišķi nepiesakoties Youtube.

Youtube Analytics informācijas panelis

CENA: Bezmaksas

Youtube Analytics informācijas panelis

Youtube Analytics informācijas panelis parādīs svarīgu informāciju par jūsu videoklipiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzzināt skatījumu skaitu, laiku, ko cilvēki pavadīja, skatoties videoklipu, vidējo katra skatīšanās ilgumu, atzīmēm Patīk un nepatīk, kā arī komentāru skaitu par jūsu videoklipu.

Pēc spraudņa instalēšanas un aktivizēšanas visu šo informāciju varēsit redzēt vienkāršā informācijas paneļa logrīkā. Jums būs divas tēmas, no kurām izvēlēties, un turklāt, izmantojot CSS, stila logrīka izskatu. Spraudnis ļaus jums iestatīt piekļuves līmeņus un izlemt, kuri lietotāji jūsu WordPress darbināmajā vietnē varēs redzēt video statistiku.

Youtube Analytics informācijas panelī ir kešatmiņas funkcija, kas ļauj ātrāk ielādēt ātrumu – datu ielādes laikā nevienam nepatīk skatīties tukšā ekrānā.

 1. Iet uz Spraudņi-> Pievienot jaunu
 2. Meklēt “Youtube Analytics informācijas panelis”
 3. Instalējiet un aktivizējiet spraudni
 4. Dodieties uz informācijas paneli, kur atradīsit jauno logrīku
 5. Noklikšķiniet uz saites Saņemt piekļuves kodu, kas jūs aizvedīs uz jūsu Google kontu
 6. Nokopējiet un ielīmējiet kodu atpakaļ logrīkā
 7. Saglabājiet piekļuves kodu
 8. Dodieties uz Iestatījumi-> YT informācijas panelis lai atvērtu iestatījumus, kur logrīku var iestatīt atbilstoši savām vēlmēm

Tieši tā. Izbaudiet savas Youtube video statistikas skatīšanos tieši no WordPress informācijas paneļa.

Mainiet automātisko WordPress iegulto videoklipu platumu un augstumu

Vai nav forši, kā jūs varat viegli nokopēt un ielīmēt Youtube, Vimeo, Flickr, Hulu vai daudzu citu video pakalpojumu vietrāžus URL, un WordPress automātiski ieguls video jūsu ziņojumā? Mēs domājam, ka tas tiešām ir, bet, ja jūs to darāt, WordPress ņems iestatījumus no paša videoklipa. Tas, iespējams, nozīmē, ka video platums un augstums nebūs tas, ko vēlaties savā rakstā.

Ja videoklipu iegulšana nav kaut kas tāds, ko jūs darāt katru dienu, tad šo iestatījumu mainīšana nebūs problēma – atvērsit teksta redaktoru un mainīsit koda numurus. No otras puses, ja jums videoklipi ir jāiestrādā bieži, šis vienkāršais uzdevums var nonākt uz nerviem, un tāpēc jums tie būtu jāautomatizē..

Mainiet iegulto videoklipu platumu un augstumu:

 1. Atveriet failu function.php
 2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:
 3. funkcija mycustom_embed_defaults ($ embed_size) {
  $ embed_size ['width'] = 620;
  $ embed_size ['augstums'] = 360;
  atgriezt $ embed_size;
  }
  
  add_filter ('embed_defaults', 'mycustom_embed_defaults');
 4. Mainiet platumu un augstumu uz jebkuru skaitli pikseļos, kas jums nepieciešami vietnei
 5. Saglabāt izmaiņas

Pēc tam visu jūsu videoklipu lielums tiks automātiski mainīts atbilstoši kodam iestatītajam platumam un augstumam.

Labi (vai slikti atkarībā no tā, kā jūsu vietne ir konfigurēta) ir tas, ka pēc izmaiņu saglabāšanas visi jūsu videoklipi tiks mainīti. Tas ietver vecākos, kurus jūs jau esat publicējis.

Tas ir viss, ļaudis. Tagad dodieties, kopējiet un ielīmējiet šos iegultos kodus un izbaudiet to, kā WordPress tiek galā ar jūsu jaunajiem videoklipiem.

Kā parādīt video uznirstošajā logā

Multivides parādīšana ir vienkārša, izmantojot uznirstošo logu. Protams, mēs atkal izmantosim bezmaksas spraudni, kas parādīs uznirstošo / gaismas lodziņu, vienkārši ievietojot saīsnes kodu.

Izmantojot WP Video Lightbox spraudni, attēlus, zibatmiņas materiālus, YouTube, Vimeo, iFrame utt. Varat ievietot gaismas kārbas pārklājumā un padarīt visu izskatīties daudz labāku. Lielisks papildinājums šim spraudnim ir tas, ka videoklipus, kurus ievietojāt gaismas kastē, var skatīties arī iPad un iPhone.

WP Video Lightbox spraudnis

CENA: Bezmaksas

WP Video Lightbox ir vienkārši lietojams, taču ir dažas lietas, kas jums jāzina pirms īsa koda ievietošanas.

Instalēšana un ātra iestatīšana:

 1. Dodieties uz Spraudņi -> Pievienot jaunu
 2. meklēt “WP Video Lightbox”
 3. Instalējiet un aktivizējiet spraudni
 4. Iet uz Iestatījumi – video Lightbox
 5. Atveriet cilni “prettyPhoto”

Šeit jūs varat iestatīt spraudni un izvēlēties, kā tas rīkosies. Jūs varat izvēlēties gaismas lodziņa noklusējuma izmērus, fona formu un tā krāsu, likt video atskaņot automātiski utt.

Darbs ar īskodiem:

Kad esat iestatījis savu gaismas lodziņu, jūs esat gatavs ievietot saīsni savā ziņojumā un likt vēlamajam videoklipam parādīties gaismas kastē..

Mēs zinām, ka esat nepacietīgs, tāpēc šeit ir vienkārši īsie kodi, kas ļaus ātri pievienot Youtube un Vimeo video gaismas kārbā..

Youtube: [video_lightbox_youtube video_id = ”G7a74BvLWUg” width = ”640 ″ height =” 480 ″ enchor = ”noklikšķiniet šeit, lai atvērtu YouTube video”]

Vimeo: [video_lightbox_vimeo5 video_id = ”12362192 ″ width =” 640 ″ height = ”480 ″ anchor =” Noklikšķiniet un atveriet savu video gaismas kastē ”]

Vienkārši nokopējiet un ielīmējiet Youtube vai Vimeo video ID, un jūs esat gatavs doties.

Tagad, kad esat izmēģinājis jauno gaismas kārbas video spraudni, pieņemsim, ko vēl varat pievienot / mainīt īsajā kodā, lai padarītu to vēl labāku.

 • video_id (nepieciešams) – tas ir unikālais numurs, kas identificē videoklipu vietnē Youtube / Vimeo
 • platums (nepieciešams) – izvēlieties video platumu pikseļos
 • augstums (nepieciešams) – izvēlēties video augstumu pikseļos
 • apraksts – varat pievienot videoklipa aprakstu, kas tiks parādīts zem videoklipa. Labi ir tas, ka apraksta laukā tiek pieņemts HTML
 • enkurs – teksts, kas tiks parādīts kā saite, uz kuru apmeklētājam ir jānoklikšķina, lai parādītu gaismas lodziņu. Tas pieņem arī HTML, lai jūs, piemēram, varētu to padarīt par pogu
 • auto_thumb – ja jūs izmantojat šo funkciju, spraudnis enkura teksta vietā parādīs video sīktēlu

Ja nevēlaties, lai saistītie videoklipi tiktu parādīti gaismas kārbas videoklipā, vienkārši pievienojiet “& rel = 0” video_id beigās.

Īskoda piemērs:

[video_lightbox_youtube video_id = ”JKwr064-PBY & rel = 0 ″ platums =” 800 ″ augstums = ”600 ″ auto_thumb =” 1 ″ description = ”Šis ir mūsu gaismas kastes video apraksts”]

Kā pievienot Youtube abonēšanas pogu WordPress

Līdz šim mēs galvenokārt runājām par attēliem, kad runa ir par WordPress plašsaziņas līdzekļiem. Mēs mēģinājām uzsvērt, cik svarīgi ir pievienot attēlus emuāru ierakstiem, un vairākkārt mēs runājām par attēliem un to lieluma palielināšanu. Bet kopš Youtube un ātrāka interneta savienojuma dzimšanas video ir ienākuši tiešsaistes multivides pasaulē.

Lai arī pirms dažiem gadiem video faili joprojām bija reta dārgakmens, šodien jūs nevarat iztikt bez tiem. Jūs skatīsities filmas, mūzikas video, dokumentālās filmas un pamācības. Pat reklāmas ir mainījušas multivides formātu, un tiešraides vairs nav tik pārsteidzošas. Tādēļ daudzi autoru blogeri reģistrē Youtube kontu pat pirms pirmā ziņojuma publicēšanas.

Neatkarīgi no tā, cik lieliski ir jūsu videoklipi, un neatkarīgi no tā, cik bieži augšupielādējat jaunas epizodes vietnē Youtube, jūs, iespējams, centīsies iegūt jaunus abonentus. Ir dažādi paņēmieni, kurus varat izmantot, lai reklamētu savu Youtube kanālu sabiedrībā, taču šodien mēs par to neiedziļināmies. Tā vietā mēs koncentrēsimies uz Youtube abonēšanas pogas pievienošanu savai WordPress vietnei.

Tāpat kā citu sociālo multivides ikonu pievienošana, lai izveidotu savienojumu ar saviem lasītājiem, ja jums ir Youtube kanāls, ir svarīgi, lai būtu Youtube abonēšanas poga. Lai gan daži lietotāji labprāt atvērs jūsu kanālu un abonēs paši, jums būs smagi jāstrādā, lai citi cilvēki abonētu. Parādot viņiem vienkāršu pogu jūsu vietnē, apmeklētāji būs tikai viena klikšķa attālumā no abonēšanas. Arī izredzes iegūt šo papildu sekotāju kļūs daudz lielākas.

Manuāli pievienojiet pogu logrīkam

Konfigurēt Youtube abonēšanas pogu

Google izstrādātāji bija laipni, lai visu sagatavotu mums. Tātad, pat bez jebkādām tehniskām zināšanām, jūs varat diezgan ātri pievienot Youtube abonēšanas pogu ziņai, lapai vai logrīkam. Lai izmantotu šo metodi, jums būs nepieciešama viena minūte un zināšanas par kopēšanas un ielīmēšanas paņēmieniem.

 1. Iet pie ierēdņa Youtube abonēšanas pogu ģenerators
 2. Pierakstiet sava kanāla vārdu vai ID
 3. Izvēlieties dažas iespējas savām vēlmēm (izkārtojums, motīvs un abonentu skaits)
 4. Apskatiet priekšskatījumu
 5. Kopējiet visu kodu
 6. Dodieties uz Izskats -> logrīki
 7. Pievienojiet teksta logrīku visām aktīvajām sānjoslām
 8. Ielīmējiet kodu
 9. Saglabāt izmaiņas

Kopš izmaiņu saglabāšanas jūsu sānjoslā parādīsies Youtube abonēšanas poga. Atkarībā no jūsu WordPress motīva un pieejamajiem apgabaliem, kas atrodas logrīkos, poga var būt iekļauta dažādās vietās. Parasti tā būs sānjosla, kas atrodas jūsu vietnes labajā pusē, vai kājene visu jūsu lapu apakšā..

Lai mainītu pogas stilu, varat atgriezties Youtube abonēšanas pogas ģeneratorā un mainīt dažas lietas. Jums būs jāatkārto pogas pievienošanas process un jāaizstāj kods. Ņemiet vērā, ka maksas Youtube kanāli iegūst vairāk iespēju un unikālu stilu.

ytSubscribe – Youtube abonēšanas poga

CENA: Bezmaksas

Ytsubscribe

Ja vēlaties pievienot Youtube abonēšanas pogu pēc katra Youtube videoklipa, kuru iegultat WordPress ziņās, jums palīdzēs šis vienkāršais WordPress paplašinājums. Spraudnis instalēs dažus iestatījumus, kurus varēsit mainīt atbilstoši savām vajadzībām. Acīmredzot vissvarīgākais ir jūsu kanāla nosaukums un ID.

Turklāt jums jāmaina pogas tēma un izkārtojums un jāizlemj, vai vēlaties parādīt, cik abonentu jums ir. Tiem, kas zina, kā strādāt ar CSS, ir iespēja mainīt pogas izskatu tieši caur kodu.

Tagad katru reizi, kad savām ziņām pievienojat jaunu videoklipu, spraudnis automātiski pievienos pogu tieši zem tā.

SM Youtube abonēšana

CENA: Bezmaksas

Easy Youtube abonēšana

Šis bezmaksas WordPress spraudnis ir ļoti vienkāršs. Tas ļauj ātri pievienot Youtube abonēšanas pogu savai WordPress vietnei. Jums jāmaina daži iestatījumi, bet visinteresantākais ir tas, ka tas rada īskodu. Ar to jūs varat parādīt pogu savās ziņās, lapās, logrīkos un pat WordPress veidnēs.

Par to nav daudz runāt – instalējiet, ievadiet informāciju un izbaudiet jauno funkciju.

TM YouTube abonēšana

CENA: Bezmaksas

TM Youtube Abonēt

Šis bezmaksas spraudnis WordPress logrīkam pievienos profesionāli izstrādātu Youtube abonēšanas pogu. Tā kā tai nepieciešama Youtube API atslēga, spraudnis ir tikai nedaudz sarežģītāks nekā iepriekš minētie.

Tomēr tas rada jauku abonēšanas logrīku, kuru varat parādīt visur, kur vēlaties. Varat arī pievienot papildu tekstu dažādām situācijām un padarīt abonēšanas pogu vēl labāku.

Youtube abonents

CENA: Bezmaksas

Youtube abonents

Pēc Youtube Subscriber instalēšanas spraudnis izveido vienkāršu logrīku, kas ļaus jums kontrolēt abonēšanas pogu. Dodieties uz Izskats -> logrīki un atrodiet Youtube abonenta logrīku, lai atvērtu tā iestatījumus.

Pēc pamata konfigurācijas informācijas aizpildīšanas jums parādīsies logrīks jūsu vietnē vai tiks izveidots saīsnes kods, kuru varēsit izmantot jebkur citur vietnē.

Secinājums

Youtube joprojām ir vadošais video pakalpojums internetā. Iespējams, ka agrāk vai vēlāk izmantosit Google pakalpojuma videoklipus, tāpēc ir labi zināt, ka varat tos pielāgot un mainīt savas darbības WordPress emuārā ar dažiem peles klikšķiem.

Cik bieži jūs izmantojat videoklipus savos WordPress ierakstos? Kā jums patīk tos pielāgot? Vai jūs vienmēr iegultat videoklipus no Youtube, vai arī jums patīk citi video pakalpojumi?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map