Kā pārvietot savu emuāru no Tumblr uz WordPress

Kā pārvietot savu emuāru no Tumblr uz WordPress


Mūsdienu pasaulē personiskā emuāra vai vienkāršas vietnes sākšana ir diezgan vienkārša. Kodēšana nav nepieciešama, un jums faktiski nav jābūt pieredzei ar tīmekļa attīstību. Lai atrastu platformu, kas jums patiks un kuru vēlēsities izmantot vairākus mēnešus un, cerams, ilgus gadus savas emuāru veidošanas laikā, jums ir nepieciešama griba sākt emuāru un mazliet pārlūkot..

Viena no tām platformām, kas palīdzēs jums sākt savu pirmo emuāru, ir Tumblr. Tas bija ļoti populārs no pirmajām dienām, kad tas tika dibināts 2007. gadā. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties sākt personīgo dienasgrāmatu un turēt to privātu, vai arī rakstīt emuāru, kuru varētu dalīties ar draugiem, Tumblr bija tur, kas palīdzēja. Joprojām nav, nekļūdieties, bet Tumblr vienkārši nevar salīdzināt ar WordPress, runājot par daudziem emuāru veidošanas aspektiem.

Ja jums joprojām ir Tumblr emuārs, kuru tagad vēlaties pārvietot uz WordPress, neuztraucieties. Ir risinājums; un kaut arī jūs nevarēsit visu pārvietot ar vienu pogas klikšķi, ar mūsu palīdzību jūs varēsit pabeigt visu pārsūtīšanu bez jebkādām problēmām. Kad esat pabeidzis pēdējo darbību, jūsu emuāru apstrādā WordPress, un jūs beidzot varēsit izmantot visas WordPress priekšrocības, kas prasa apmēram 60% no CMS tirgus daļas.

Kāpēc man vajadzētu pārvietot savu emuāru no Tumblr uz WordPress?

Tumblr ir pārsteidzoša platforma gadījuma emuāru autoriem. Ja vēlaties rakstīt ziņu tikai šeit un tur, necerot uz sava emuāra pielāgošanu, popularitāti un peļņas gūšanu, jums tas faktiski nav jādara. Tumblr noteikti izskatās jauks, un tas jūs uzreiz savieno ar citiem emuāru autoriem, kuri var jums palīdzēt sasniegt jaunus cilvēkus. Bet, ja jūs esat domājuši par to, kā nopietnāk sazināties ar savu emuāru, WordPress ir tas ceļš.

Iesācējiem, kad mēs runājam par WordPress.org, tā ir atvērtā koda platforma, kas ļauj jums kontrolēt visu emuāru. Kad esat izveidojis emuāru vietnē WordPress, jūs automātiski kļūstat par tā īpašnieku. Diemžēl ar Tumblr tas tā nav. Tumblr pieder Yahoo, tāpēc sliktākajā gadījumā, ja uzņēmums nolemj rīt slēgt platformu, jūs varat atvadīties no sava emuāra..

Ja mēs virzāmies tālāk, WordPress pieļauj daudz vairāk pielāgošanas iespēju nekā Tumblr. Vienkāršu krāsu un motīvu maiņu vietā WordPress ļauj izmantot vairāk nekā 50 000 spraudņu (bezmaksas un premium, kas var darīt brīnumus, ja tos izmantojat saprātīgi), kā arī desmitiem tūkstošu motīvu, kurus varat pielāgot savām vajadzībām. Un, ja jūs nolemjat uzzināt vairāk (vai nolīgt profesionālu, kurš var kodēt funkcijas jums), platformai gandrīz nav ierobežojumu.

Mēs jau rakstījām par atšķirībām starp WordPress un Tumblr, tāpēc šoreiz neiedziļināsimies daudzās detaļās.

Sagatavojiet visu pārsūtīšanai

Pirms mēs pārietam uz pašu pārsūtīšanu, jums būs jāpārliecinās, vai WordPress vietne ir gatava maiņai.

Iesācējiem jums būs jābūt mitināšanas pakalpojumam, kurā instalēsit WordPress. Runājot par WordPress vietnes mitināšanu, mēs vienmēr iesakām Bluehost – vienu no retajiem mitināšanas pakalpojumiem, ko iesaka pati WordPress. Jūs varat sākt savu jauno pats mitinātu emuāru tik zemas kā USD 2,75 mēnesī.

mājas lapa

Kad esat izvēlējies paketi un saņēmis domēna vārdu, jums būs jāinstalē WordPress. Cilvēki, kuri pirms gadiem mēģināja instalēt WordPress manuāli un kuriem nebija tehnisku zināšanu, varētu nobīties no šī soļa, taču patiesība ir tāda, ka neviens to vairs nedara manuāli. Bluehost ir sagatavojis visu jums, lai jūs varētu instalēt jūsu vietnē populāro platformu ar vienu klikšķi uz pogas!

Pārvietojiet savu emuāru no Tumblr uz WordPress

Ja esat visu sagatavojis, jūs beidzot esat gatavs pārsūtīšanai. Mēs parādīsim, kā visu pārvietot soli pa solim; lai gan jūs to nevarat paveikt tikai piecās minūtēs, process ir samērā vienkāršs, tāpēc satieciet piedurknes, paņemiet tasi kafijas vai jaunu importētu amatniecības alu, kuru baudīsit, un noklikšķiniet uz tā.

 1. Dodieties uz savu jauno WordPress vietni un piesakieties
 2. No galvenā ekrāna (informācijas paneļa) dodieties uz Rīki -> Importēt
 3. Saraksta apakšā atrodiet Tumblr
 4. Zem Tumblr saraksta noklikšķiniet uz saites Instalēt tūlīt
 5. Pēc instalēšanas noklikšķiniet uz saites “Palaist importētāju”

Tumblr importētāja rīka instalēšana

Kā redzat aprakstā, šis importētāja rīks ļauj no Tumblr konta importēt visus savus rakstus (ziņas), līdz šim saglabātos melnrakstus, visas lapas un pat multivides failus..

Izveidojiet Tumblr lietotni

Lai savienotu savu Tumblr kontu ar jauno vietni, jums būs jāizveido lietojumprogramma, kas faktiski veiks pārskaitījumu jūsu labā (uzticieties mums; lietotni ir daudz vieglāk reģistrēt nekā pārsūtīšanu veikt manuāli)..

 1. Apmeklējums https://www.tumblr.com/oauth/apps
 2. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz zilās pogas “Pieņemt”
 3. Piesakieties savā Tumblr kontā (ja vien jūs jau neesat pieteicies)
 4. Noklikšķiniet uz zaļās pogas “Reģistrēt lietojumprogrammu”
 5. Aizpildiet “Lietojumprogrammas nosaukums”, “Lietojumprogrammas vietne”, “Programmas apraksts” un “Noklusējuma atzvanīšanas URL”. Pārējos laukus varat atstāt ārpusē
 6. Laukos “Lietojumprogrammas vietne” un “Noklusējuma atzvanīšanas URL” ievadiet savas jaunās vietnes URL. Ja neesat pārliecināts, vienkārši pārbaudiet vietrāža URL kopētā importētāja rīka aprakstā

Reģistrējiet lietotni Tumblr

 1. Ritiniet atpakaļ līdz lapas apakšai, pārliecinieties, ka neesat robots, un noklikšķiniet uz “Reģistrēties”.
 2. Kopējiet un ielīmējiet laukus importētāja rīkā “OAuth patērētāja atslēga” un “slepenā atslēga”

Tumblr importētāja rīka slepenās atslēgas

Kad abas atslēgas esat nokopējis atpakaļ importētājā savā jaunajā WordPress vietnē, importētāja rīkiem vajadzētu paziņot, ka viss ir kārtībā. Ja saņemat kļūdu, lūdzu, vēlreiz pārbaudiet taustiņus.

Atļaut lietotni Tumblr

Tajā pašā ekrānā jums vajadzētu autorizēt lietojumprogrammu, noklikšķinot uz saites. Pēc tam vienkārši apstipriniet piekļuvi, noklikšķinot uz zaļās pogas “Atļaut”.

Atļaut lietotni Tumblr

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jaunreģistrēto lietotņu ierobežojums ir 1000 pieprasījumu stundā (un 5000 pieprasījumu dienā). Tikai gadījumā, ja jums ir bijis milzīgs emuārs vietnē Tumblr un jums vajadzīgs vairāk nekā šis, ir iespējams pieprasīt limita noņemšanu, tiklīdz esat pabeidzis reģistrācijas procesu..

Ja savienojums bija veiksmīgs, jums vajadzētu būt iespējai redzēt savu Tumblr emuāru, kas norādīts WordPress importētāja rīkā. Noklikšķiniet uz pogas “Importēt šo emuāru” (labajā labajā pusē) un gaidiet, līdz pārsūtīšana būs pabeigta.

Importējiet emuāru no Tumblr uz WordPress

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pārsūtīšanas ātrums ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, tostarp no jūsu emuāra lieluma, tāpēc esiet pacietīgs, un ļaujiet rīkam rīkoties tā burvīgi. Gaidīšanas laikā vienkārši paņemiet vēl dažus malkus un negrauziet tastatūru, ja viss rit lēnām (tastatūra būs nepieciešama, lai turpinātu pārsūtīšanu).

Importētāja rīks jums paziņos, kad tas būs izdarīts, un jums vajadzētu redzēt rezultātus tajā pašā lapā (Importētās ziņas, Importētie melnraksti un Importētās lapas)..

Jūtieties brīvi atvērt arī Ziņas -> Visas ziņas savā WordPress informācijas panelī, lai redzētu, vai ziņas ir importētas un kā tās izskatās. Tagad jūs varat tos pārņemt, rediģēt, pievienot piedāvātos attēlus vai darīt visu, ko vēlaties.

Novirzīt apmeklētājus no Tumblr uz WordPress

Ja jūs esat pārvaldījis veiksmīgu emuāru vietnē Tumblr, ir pilnīgi dabiski, ka vēlaties saglabāt auditoriju. Tātad, tagad, kad jums ir viss jaunajā WordPress emuārā, mēs iesakām novirzīt apmeklētājus no Tumblr uz WordPress.

 1. Dodieties uz Tumblr iestatījumu lapu
 2. Tumblr iestatījumi

 3. Atlasiet sava emuāra nosaukumu
 4. Tumblr iestatījumu emuāra nosaukums

 5. Noklikšķiniet uz pogas Rediģēt motīvu
 6. Tumblr iestatījumi Rediģēt motīvu

 7. Izvēlieties pogu Rediģēt HTML
 8. Tumblr iestatījumi Rediģēt HTML

 9. Kodā atrodiet un ielīmējiet šo kodu aiz tags:

Neaizmirstiet mainīt http://yourblog.com uz jaunā emuāra faktisko URL.

Tumblr pielāgots HTML

 1. Atrodi tagu tajā pašā kodā un ielīmējiet šo kodu aiz tags:

Tumblr HTML

 1. Noklikšķiniet uz pogas “Atjaunināt priekšskatījumu” un pēc tam uz pogas “Saglabāt”, lai saglabātu izmaiņas.

Viss, ko līdz šim esat paveicis, veiksmīgi novirzīs Tumblr apmeklētājus uz jauno WordPress vietni. Bet, ja kāds pieturas pie noteiktas ziņas vai lapas no jūsu vecā Tumblr emuāra, viņš galu galā redzēs kļūdu. Lai to atrisinātu, WordPress būs jāiestata vēl viena novirzīšana.

 1. Atveriet sadaļu Spraudņi -> Pievienot jaunu
 2. Atrodiet spraudni “Redirection”, instalējiet to un aktivizējiet
 3. Dodieties uz Rīki -> Novirzīšana
 4. Noklikšķiniet uz pogām, lai pabeigtu iestatīšanu (šobrīd nav vajadzīgas nekādas opcijas)
 5. Atveriet cilni “Novirzīšana” un pogu “Pievienot jaunu novirzīšanu” un attiecīgi aizpildiet:

Avota URL: .* / pasts / \ d + / (. *)

Mērķa URL: / 1 USD

 Labajā vietnē izvēlieties opciju “Regex”

 • Noklikšķiniet uz pogas “Pievienot novirzīšanu”
 • Novirzīt Tumblr uz WordPress

  Kad esat noklikšķinājis uz pogas, iestatījumi tiks saglabāti, un visi jūsu Tumblr emuāra apmeklētāji tiks automātiski novirzīti uz jauno WordPress emuāru! Apsveicam; esat veiksmīgi pārvietojis savu Tumblr emuāru uz WordPress.

  Ko darīt pēc pārsūtīšanas?

  Lai gan jūsu emuāru tagad lepni mitina WordPress, tas nenozīmē, ka esat ar to galā. Ja atceraties, mēs pieminējām, ka WordPress ļauj jums pielāgot savu emuāru tā, kā vēlaties.

  Iesācējiem jūs varētu atrast jaunu WordPress motīvu, kas pēc sekundes var mainīt jūsu emuāra izskatu. Pēc tam nevilcinieties pārlūkot WordPress spraudņus un atrodot dažus, kas ļaus uzlabot jūsu vietni.

  Tāpat neaizmirstiet paziņot draugiem un pastāvīgajiem apmeklētājiem, ka esat pārcēlies uz WordPress – atveriet savu sociālo multivides lapu un pastāstiet viņiem, kas ir jūsu jaunais domēns. Varbūt jūs pat varat uzrakstīt jaunu īsu ziņu par to, kā jūs pārgājāt no Tumblr uz WordPress.

  Ja esat platformas jaunietis, iespējams, vēlēsities uzzināt vairāk par WordPress un neaizmirstiet pārbaudīt mūsu emuāru veidošanas ceļvežus, kas palīdzēs jums saprast, kā viss darbojas, un visas apbrīnojamās lietas, ko varat paveikt ar WordPress.

  bieži uzdotie jautājumi

  1. Kur pēc pārsūtīšanas ievietot jaunu rakstu? Vai man vajadzētu izlikt gan Tumblr, gan WordPress?

  Pēc pārsūtīšanas viss darbs jāveic tikai WordPress. Nav nepieciešams izlikt ziņas abās vietnēs (patiesībā jums no tā ir jāizvairās, jo jums varētu nākties dublēt saturu, kas nav piemērots jūsu SEO), un rakstīt jaunus materiālus tikai savā WordPress vietnē.

  1. Vai es varu pārvietot savu tēmu uz WordPress?

  Diemžēl nav iespējams vienkārši nokopēt vai pārsūtīt sava Tumblr emuāra izskatu WordPress. Lai gan tas ir tehniski iespējams, būs nepieciešama kodētas pielāgotas WordPress tēmas kodēšana, kas līdzinās Tumblr, taču tai ir nepieciešams daudz darba un zināšanu kodēšana..

  1. Vai ir iespējams migrēt sekotājus un komentārus?

  Diemžēl tas nav iespējams.

  Iesaiņošana

  Tieši tā. Ja esat ievērojis katru šīs rokasgrāmatas darbību, jūsu emuārs būtu veiksmīgi jāpārnes uz WordPress. Lai gan tas varētu šķist beigas, tas faktiski ir tikai jūsu jaunā emuāra sākums.

  Kā mēs jau teicām, WordPress nodrošina daudz vairāk iespēju nekā Tumblr. Nesteidzieties, uzziniet vairāk par WordPress un uzlabojiet personīgo emuāru kā vēl nekad!

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Liked Liked