Kā pārvietot savu emuāru no LiveJournal uz WordPress

Kā pārvietot savu emuāru no LiveJournal uz WordPress


LiveJournal ir vienkāršs sociālā tīkla pakalpojums, kas nonāk satura pārvaldības ūdeņos. Šī platforma tika izveidota tās dibinātājam Bradam Ficpatrikam, lai viegli dalītos savās aktivitātēs ar visiem saviem vidusskolas draugiem. Tas notika 1999. gadā, tāpēc jums jāņem vērā fakts, ka joprojām nebija pieejami Facebook un Instagram.

Lai arī tam ir bijusi diezgan liela vēsture un vairāki īpašnieki visā pasaulē, LiveJournal vienkārši nespēja sekot līdzi mūsdienu satura pārvaldības sistēmām, piemēram, WordPress.

Kāpēc jums vajadzētu migrēt no LiveJournal uz WordPress?

Ja jums rūp jūsu emuārs un vēlaties to kontrolēt, jums vajadzētu apsvērt iespēju pēc iespējas ātrāk pārvietot savu emuāru no LiveJournal. Lai gan tas ļauj jums rakstīt emuāru ierakstus un parādīt tos pasaulei, LiveJournal piedāvā minimālas iespējas un iespējas. Emuāra uzlabošanai jūs nevarat darīt daudz, un, ja jūs izmantojat bezmaksas plānu, ierobežojumi ir vēl nozīmīgāki.

No otras puses, ar pašu mitinātu WordPress jūs varat darīt praktiski visu, ko vēlaties. Dizaina ierobežojumi faktiski nepastāv (ja jums ir pareiza tēma un jūs zināt savu ceļu ap WordPress un HTML un CSS, varat darīt visu, ko vēlaties). Ir vairāk nekā 50 000 spraudņu, kas var paplašināt jūsu vietnes funkcionalitāti, un vēl vairāk lietotāju, kuri ikdienā sniedz ieguldījumu WordPress..

Tāpēc, daudz nedomājot par to, jums vajadzētu pārvietot savu emuāru no LiveJournal uz WordPress tagad.

Sāksim pārskaitījumu

Ja esat lasījis par Blogger pārsūtīšanu uz WordPress vai kādu citu līdzīgu ceļvedi, es netiesāšu, ja jūs mazliet baidāties darīt visu pats. Parasti emuāra migrēšanā tiek veiktas vairākas darbības. Bet galu galā LiveJournal ir kaut kas labs – to ir daudz vieglāk migrēt uz WordPress nekā jebkuru citu platformu.

Diemžēl tas notiek tāpēc, ka LiveJournal nāk ar dažiem papildu ierobežojumiem. To nevar novirzīt, kas nozīmē, ka pat pēc migrācijas jūs galvenokārt sākat jaunu emuāru (ja runājam par SEO perspektīvu).

Arī LiveJournal neļauj ātri importēt attēlus, bet es jums parādīšu triku, kam vajadzētu darboties bez problēmām.

1. Izvēlieties labāko WordPress mitināšanu

Ja jūs joprojām neesat pilnīgi pārliecināts par atšķirībām starp pats mitinātu un WordPress.com, lūdzu, izlasiet, kas šajās divās platformās ir tik atšķirīgs. Tā kā tikai pēc tam, kad būsit uzzinājis šīs atšķirības, jūs sapratīsit, ka pašpatīkamai versijai ir nepieciešams resursdators, kurš parūpēsies par jūsu jauno vietni.

Pareizais mitināšanas uzņēmums, kas jūsu emuāru izplatīs pasaulei, ir gandrīz pilna laika darbs. Starp simtiem hostinga uzņēmumu, kas tur darbojas, ir diezgan grūti izlemt tikai par vienu, kas veiks labu darbu. Tā vietā, lai tērētu laiku viena otra salīdzināšanai, ļaujiet man ieteikt Bluehost.

Šī ir viena no populārākajām WordPress mitināšanas kompānijām, un tajā atrodas vairāk nekā divi miljoni vietņu visā pasaulē. Reģistrējoties jūs saņemsit labāko hostinga pakalpojumu, kā arī bezmaksas domēnu, kas kļūs par jaunu emuāra adresi.

Sākot ar Bluehost, ir diezgan vienkārši:

Pirmais solis – iegūstiet darījumu


mājas lapa

Lai palīdzētu jums vieglāk sākt šo darbu, es atļauju jums vienkārši noklikšķināt uz šīs saites, kas nāk ar atlaidi. Tā vietā, lai mēnesī maksātu 7,99 USD, kas ir standarta cena, vietni varat mitināt tikai par 2,75 USD!

Otrais solis – izvēlieties cenu plānu


bluehost plāni

Neuztraucoties par tehniskām detaļām, ļaujiet man jums vienkārši pateikt, ka, tā kā jūs pārsūtāt savu emuāru no LiveJournal, būs vairāk nekā pietiekami, lai sāktu ar pamatplānu..

Šis plāns būs vispieejamākais, un jūs iegūsit visu nepieciešamo, lai aktivizētu jauno emuāru. Ja saprotat, ka nākotnē jums jāuzlabo emuārs, jums ir tikai viens klikšķis vai viens e-pasts, lai atbalstītu plāna paplašināšanu, tāpēc neuztraucieties.

Trešais solis – domēna vārds


izvēlēties domēna vārdu

Kā jau iepriekš minēju, Bluehost plānos ir iekļauts bezmaksas domēns. Šī ir jūsu emuāra adrese, kuru jums nevajadzētu bieži mainīt (patiesībā es neiesaku to mainīt pēc iestatīšanas). Tā kā jau ir pieņemts tik daudz domēnu vārdu, tas ir kļuvis par smagu darbu, iegūstot jauku vārdu, kas ir gan pieejams, gan viegli atcerējams. Tāpēc veltiet laiku un saņemiet palīdzību domēna vārda izvēlē, ja tas nepieciešams.

2. Instalējiet WordPress

Pirms varat sākt strādāt WordPress, kur varēsit importēt LiveJournal emuāru, jums jāsagatavo vide.

Par laimi, WordPress instalēšana vietnē Bluehost ir dažu klikšķu attālumā:

 1. Piesakieties cPanel savā Bluehost kontā
 2. Dodieties uz vietni Vietne
 3. Atlasiet “Instalēt WordPress”
 4. Noklikšķiniet uz pogas Instalēt
 5. Izvēlieties domēna vārdu, kurā to instalēt
 6. Noklikšķiniet uz “papildu opcijas”, ja vēlaties mainīt e-pasta adresi, lietotājvārdu un paroli jaunajai WordPress instalācijai
 7. Izlasiet licences un pakalpojumu līgumus un atzīmējiet izvēles rūtiņas, ja piekrītat visam (lai turpinātu, jums jāpiekrīt)
 8. Noklikšķiniet uz pogas Instalēt tūlīt

Tas būs īstais. Pēc ātras astoņu soļu instalēšanas esat gatavs pārvietot LiveJournal emuāru uz WordPress!

3. Importējiet LiveJournal emuāru uz WordPress

Tagad veco LiveJournal emuāru importēšana WordPress ir diezgan daudz, ko jūs darāt ar dažiem klikšķiem. Jums būs jāsagatavo LiveJournal akreditācijas dati, un jūs būsit gatavs doties tālāk:

 1. Atveriet tikko instalēto WordPress vietni, dodoties uz vietni yoursite.com/wp-admin
 2. Piesakieties savā WordPress vietnē
 3. Atveriet izvēlni Rīki -> Importēt, kas atrodas kreisās puses izvēlnē
 4. Atrodiet “LiveJournal”, kurai vajadzētu būt ceturtajai opcijai no augšas
 5. Noklikšķiniet uz pogas “Instalēt tūlīt” un pagaidiet dažus mirkļus
 6. Noklikšķiniet uz saites “Palaist importētāju”, kas aizstās iepriekšējo pogu “Instalēt tūlīt”

LiveJournal importētājs

Tehniski jūs tikko esat veiksmīgi instalējis savu pirmo WordPress spraudni. Un pēc importētāja palaišanas jums vajadzētu būt iespējai redzēt vienkāršu ekrānu, kurā tiek prasīta papildu informācija.

Lai izveidotu savienojumu ar LiveJournal, ievadiet savu lietotājvārdu un paroli, kuru esat izmantojis platformā.

Viena no labajām lietām LiveJournal ir tā, ka tā ļauj veikt privātas ziņas. Tā kā tie ir aizsargāti ar paroli, jums būs jāievada arī parole, ja vēlaties, lai tie paliek šādi. Ja šobrīd neievadāt paroli, lūdzu, ņemiet vērā, ka visi ieraksti no jūsu LiveJournal emuāra tiks importēti kā publiski ieraksti un tādējādi ikvienam būs pieejami tos izlasīt..

LiveJournal importētājs

Pirms noklikšķināšanas uz pogas “Savienojuma izveide ar LiveJournal un importēšana” pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz laika, lai pabeigtu darbu. Atkarībā no jūsu LiveJournal emuāra lieluma, šī darbība var ilgt pat vairākas stundas. Bet, tā kā no jūsu puses nav jāveic nekādas darbības, vienkārši pārliecinieties, vai kādu laiku varat atstāt ieslēgtu datoru.

Ja jums ir daudz ziņu un komentāru, rīks, iespējams, var viegli ievietot dažus kļūdu ziņojumus. Tāpēc noteikti pārbaudiet datoru šad un tad, lai varētu atsvaidzināt importēšanas procesu. Neuztraucieties – pat ja jums ir jāatsvaidzina lapa kļūdas dēļ, importētājs atpazīs visus iepriekš importētos ierakstus un turpinās importēšanas procesu, nevis sāks no jauna.

Pēc kāda laika jums vajadzētu redzēt ziņojumu “Viss gatavs”. Tajā pašā laikā jūs varat sev piešķirt augstu pieci, jo tas nozīmē, ka esat veiksmīgi pārsūtījis savu emuāru!

4. Kā rīkoties ar attēliem?

LiveJournal importētāja rīka vienkāršības dēļ attēlus diemžēl nevar automātiski importēt. Ja pārsūtīšanai nav daudz ziņojumu un attēlu, visērtākais variants būtu manuāli atvērt katru LiveJournal ziņu, lejupielādēt attēlus un pēc tam augšupielādēt tos attiecīgajās WordPress ziņās..

Bet, tā kā jūs jau esat iedziļinājies emuāra migrēšanas procesā, iespējams, tas ir tāpēc, ka jums to ir desmitiem, ja pat ne simtiem. Un ar katru pastu parasti tiek piešķirti vismaz divi trīs attēli. Tātad, lai importētu visu, ļaujiet man parādīt labāku risinājumu:

 1. Atveriet sadaļu Spraudņi -> Pievienot jaunu
 2. Meklējiet spraudni Automātiski augšupielādēt attēlus
 3. Instalējiet un aktivizējiet to

Par laimi šis spraudnis darbojas autopilotā. Tā vietā, lai meklētu attēlus vai sajauktos ar visiem papildu iestatījumiem, jums vienkārši jāatver ziņas un jāsaglabā tās. Lai to izmēģinātu, izmēģiniet šo:

 1. No WordPress izvēlnes atveriet Ziņas -> Visas ziņas
 2. Atveriet jaunāko ziņu
 3. Noklikšķiniet uz pogas “Atjaunināt tūlīt”

Tiklīdz jūs to izdarīsit, spraudnis automātiski meklēs attēlus, kas atrodas ziņojumā. Ja tiek atrasti attēli, spraudnis lejupielādēs attēlu no avota un tūlīt to augšupielādēs savā multivides bibliotēkā WordPress. Spraudnis rūpēsies arī par kodu un pārliecināsies, ka šī ziņojuma attēli tiek ielādēti no jūsu jaunās WordPress vietnes, nevis no vecā avota.

Tagad, kad esat redzējis spraudņa Automātiskās augšupielādes spraudni, varat atkārtot procesu katrai jūsu ziņai. Vai, lai to izdarītu ātrāk, varat to izdarīt:

 1. Atvērt ziņas -> Visas ziņas
 2. Atlasīt visas ziņas (noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas augšpusē)
 3. Atlasiet opciju Rediģēt
 4. Noklikšķiniet uz Lietot.
 5. Kad parādās jauns ekrāns, noklikšķiniet uz pogas “Atjaunināt”

Šī darbība atjauninās visas atlasītās ziņas un ļaus spraudnim Automātiski augšupielādēt attēlus veikt darbu visās šajās ziņās!

Kā būtu ar mana LiveJournal emuāra novirzīšanu uz jauno?

Migrējot vecos emuārus uz jaunajiem, cilvēkiem parasti patīk novirzīt trafiku, tāpēc viņi nezaudē trafiku. Tā ir laba prakse, un es to ļoti iesaku, pārejot uz WordPress.

Diemžēl LiveJournal nepieļauj kaut ko līdzīgu. Tā vietā, lai novirzītu, vienīgais, ko jūs varētu darīt, ir noņemt LiveJournal kontu un cerēt, ka Google un citas meklētājprogrammas pēc iespējas ātrāk pieķersies jaunajām saitēm..

Uzlabojiet jauno WordPress emuāru

Lai gan trūkstošo attēlu pārvaldība pabeidz migrācijas procesu, jūsu WordPress emuārs ir agrīnā pirmsākumos. Jā, saturs darbojas un darbojas, un, cerams, ka jums ir izdevies importēt visus attēlus.

Bet jūsu emuārs joprojām ir aptuvens dimants. WordPress patiešām dod jums milzīgu spēku, taču, iespējams, būs nepieciešams zināms laiks, lai to izdomātu. Jums vajadzētu sākt mācīties par WordPress, atrast tēmu un instalēt pirmos spraudņus, kas jums palīdzēs.

Pēc tam neaizmirstiet iemācīties gūt peļņu no sava emuāra. Ja jums ir kādi jautājumi, nevilcinieties atstāt komentāru vai sazināties ar mani pa e-pastu.

BUJ

Vai man vajadzētu izdzēst LiveJournal emuāru?

Jā, jums vajadzētu izdzēst LiveJournal emuāru pēc tam, kad viss būs veiksmīgi pārvietots. Tā kā novirzīšanā neko nevar darīt, vecais emuārs tikai traucēs un mulsinās cilvēkus. Bet noteikti izdzēsiet to tikai pēc tam, kad esat pārbaudījis, vai viss ir veiksmīgi pārvietots uz jauno WordPress emuāru.

Palīdziet! Importētājs pārtrauca darbu!

Neuztraucieties; ja jums ir daudz rakstu un komentāru, kas jāimportē, importētāja rīks parasti pārstāj darboties, pat dažas reizes procesa laikā. Viss, kas jums jādara, ir atsvaidzināt lapu, un tas atsāks importēšanas procesu, jo nekas nenotika.

Es aizmirsu ievadīt savu paroli privātajām ziņām, un tās tagad ir publiskas. Vai es varu to labot??

WordPress ļauj ar paroli aizsargāt jebkuru ziņu, lai jūs to varētu viegli labot. Atveriet katru ziņu, kuru vēlaties aizsargāt ar paroli, un rediģējiet to. Ekrāna labajā pusē atrodiet redzamības iestatījumus un mainiet ziņas statusu uz Aizsargāts ar paroli.

Secinājums

Satura pārsūtīšana no LiveJournal uz WordPress ir iesācējiem draudzīgs process, kas neaizņem daudz laika. Un pat ja problēmas parādās ceļā, es uzskatu, ka visas nepatikšanas migrācijas laikā ir tā vērtas, jo rezultāts ir diezgan atalgojošs – jauna emuāra izveidošana, kuru darbina viena no visspēcīgākajām satura pārvaldībām pasaulē, kurš būtībā nezina nekādas robežas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map