Kā pārvietot savu emuāru no laukuma uz WordPress

Laukums WordPress


Mēs visi esam iedziļinājušies 21. gadsimtā. Tas nozīmē, ka pats internets, kā arī tīmekļa veidošana kļūst sarežģītāka. Tomēr sarežģītība ļauj izveidot rīkus, kas ir piemēroti iesācējiem un cilvēkiem, kuri neko nezina par aiz tā esošajām tehnoloģijām.

Tāpēc blogeriem, kuri nolemj izveidot savas vietnes 2020. gadā, ir gan viegli, gan grūti. Lai arī ir kļuvis diezgan viegli izveidot emuāru, ir arī grūti izvēlēties emuāru veidošanas platformu. Starp daudziem, iespējams, ir tas, ka Squarespace jūs pieķēra un ka esat uzsācis emuāru šajā vienkāršajā emuāru veidošanas platformā.

Ja lasāt šo rokasgrāmatu, iespējams, tas ir tāpēc, ka esat nolēmis, ka ir pienācis laiks attālināties no laukuma Squarespace un sākt ar WordPress.

ES tevi dzirdu; ir daudz priekšrocību, ja jūsu emuārs atrodas WordPress, nevis Squarespace. Un, lai arī visa pārsūtīšana no viena uz otru nav kaut kas, ko jūs varat darīt ar vienu klikšķi, to joprojām ir iespējams izdarīt.

Kāpēc man vajadzētu pāriet no Squarespace uz WordPress?

Kvadrāts ir lieliska platforma. Tas ļauj jums izveidot savu pirmo emuāru dažu minūšu laikā. Viss rīks ir izveidots iesācējiem, tāpēc jums nav jāuztraucas par tehniskajām iespējām; tā vietā jūs varat baudīt darbu vietnē, izmantojot blokus, ko nodrošina Squarespace.

kvadrātveida mājas lapa

Viss izklausās diezgan līdzīgi kā jaunajā WordPress, vai ne? Tomēr joprojām ir daudz vairāk, ko varat darīt ar WordPress, ja izvēlaties pārsūtīt savu emuāru no Squarespace. Kaut arī šī vienkāršība ir lieliska lieta cēloņsakarību blogerim, Squarespace ir diezgan ierobežots tiem, kas tiecas pēc vairāk.

Ja jūs nolemjat padziļināties pielāgošanā un tīmekļa dizainā, redzēsiet, ka laukuma Squarespace nav tik daudz iespēju. Ja izvēlēsities dibināt savu tiešsaistes veikalu, Squarespace liks jums pāriet uz dārgāku plānu, un komisijas maksa no jums tiks noņemta. Vai man jāpiemin, ka Squarespace nav kaut kas tuvu 50 000 paplašinājumiem, kas ir pieejami WordPress?

Šie ir tikai daži no iemesliem, kas jums jāņem vērā. Bet es esmu pārliecināts, ka jums jau ir savs, un ka jūs jau esat nolēmis veikt pārskaitījumu.

Ko jūs varat importēt??

Es nevēlos kļūt par zumbu, taču jums jāzina, ka Squarespace neļauj veikt vienkāršu migrēšanu. Nelietojiet mani nepareizi; lai gan saturu ir viegli eksportēt un importēt, ne viss darbojas.

Pirms sākat, jums jāzina, ka varat viegli importēt:

 • Pamata lapas
 • Ziņas
 • Galerijas lapas
 • Teksta, attēla un iegulšanas bloki

Bet diemžēl Squarespace neeksportēs šādus datus:

 • Video, audio un produktu bloki
 • Produktu, albumu un notikumu lapas
 • Pielāgotas CSS un stila izmaiņas
 • Mapes un indeksu lapas

Tās lietas, kuras netiek eksportētas un importētas uz jūsu jauno vietni, būs jāapstrādā ar rokām.

1. Veiciet sagatavošanos

Pirms iedziļināties datu pārsūtīšanā un apstrādē, sagatavosim visu. Tā kā jūs pāriesit uz pats mitinātu WordPress emuāru, jums jāpārliecinās, ka mitināšana ir gatava.

Bluehost ir viens no retajiem hostinga uzņēmumiem ieteica WordPress.org. Viņu pakalpojumu izvēle nozīmēs, ka varat efektīvāk iestatīt jauno vietni un jums nevajadzēs uztraukties, ja jūsu vietne darbojas labi. Tā vietā jūs varat atpūsties un strādāt savā vietnē, kamēr par visu pārējo parūpēsies Bluehost komandas eksperti.

Ja jums nav pieredzes ar mitināšanas konta iestatīšanu, ļaujiet mums ātri parādīt, kā to izdarīt:

1. solis

Apmeklējiet vietni Bluehost un atrodiet pogu “Sākt darbu tūlīt”, kas jūs aizvedīs uz nākamo darbību.

bluehost

2. solis

Izvēlieties savu hostinga plānu. Ir vairākas iespējas, no kurām izvēlēties. Ja šī ir pirmā reize, kad reģistrējat kontu, iesaku pāriet uz galveno.

mainīt hostinga plānu

3. solis

Reģistrējiet savu domēna vārdu. Ja jums jau ir domēns, šeit jūs to varēsit pārsūtīt un piešķirt jaunajam emuāram. Ja nē, vienkārši ierakstiet vēlamo domēnu, un Bluehost jums paziņos, ja tas ir pieejams.

domēna vārds

Kad esat iestatījis kontu un domēna vārdu, WordPress instalēšana prasa tikai dažus pogas klikšķus. Ar šo soli jūs esat veiksmīgi pabeidzis sagatavošanos.

2. Eksportējiet saturu no laukuma Squarespace

Par laimi, Squarespace satura eksportēšana ir diezgan vienkārša, kad jūs saprotat, kur šī opcija atrodas.

 1. Piesakieties savā Squarespace kontā
 2. Dodieties uz Iestatījumi -> Papildu -> Importēt / eksportēt
 3. Noklikšķiniet uz pogas “Eksportēt”
 4. Uznirstošajā logā izvēlieties WordPress ikonu

Eksportēt kvadrātu

Pēc dažām sekundēm ekrāna kreisajā pusē vajadzētu redzēt apstiprinājuma ziņojumu. Turklāt būs lejupielādes poga, uz kuru jums vajadzētu noklikšķināt.

Pēc lejupielādes faila nosaukumam vajadzētu būt apmēram šādam: Squarespace-Wordpress-Export-02-02-2020.xml. Šis fails jums būs nepieciešams nākamajā solī, tāpēc es iesaku to uz brīdi atstāt sēžot pie darbvirsmas.

3. Importējiet saturu uz jauno WordPress vietni

Ir labs iemesls, kāpēc iepriekšējā darbībā tika iekļauta WordPress ikona – tas nozīmē, ka Squarespace formatēja datus tieši tā, kā WordPress patīk. Tā vietā, lai nodarbotos ar kodu vai netīriem importētāja rīkiem, varat izmantot noklusējuma WordPress importētāja rīku, kas darbojas kā valdzinājums.

 1. Atveriet jauno WordPress vietni
 2. Piesakieties, izmantojot savu administratora kontu
 3. Atveriet Rīki -> Importēt -> WordPress
 4. Noklikšķiniet uz pogas “Instalēt tūlīt” un pagaidiet dažas sekundes
 5. Instalēšanas pogas vietā noklikšķiniet uz saites “Palaist importētāju”, kas tika parādīta
 6. Nospiediet pogu “Izvēlēties failu”
 7. Atrodiet savu .xml failu, kuru iepriekš esat eksportējis no laukuma Squarespace
 8. Noklikšķiniet uz pogas “Augšupielādēt failu un importēt”

Importēt kvadrātu

Šajā ekrānā visvienkāršāk ir piešķirt ziņas esošam lietotājam. Tas piešķirs jūsu WordPress administratora kontu importētajiem rakstiem, kurus vēlāk varēsit viegli mainīt, ja nepieciešams. Tomēr, ja vēlaties izveidot jaunu lietotāju, kurš tiks piešķirts kā importēto ziņu autors, varat to izdarīt šeit.

Pirms noklikšķināšanas uz pogas Iesniegt neaizmirstiet pārbaudīt “Lejupielādēt un importēt failu pielikumus”.

Ja viss noritēja labi, jums vajadzētu būt iespējai izlasīt veiksmes ziņojumu, kurā teikts, ka ar importēšanu nebija problēmu.

4. Pārbaudiet importēto saturu

Dziļi elpojiet un pārbaudiet visu. Vienkārši atverot Ziņas -> Visas ziņas jums pateiks, vai jūsu vecie Squarespace raksti ir veiksmīgi pārsūtīti.

Varat arī vienkārši atvērt savu mājas lapu, kurā jums vajadzētu redzēt publicētās ziņas, izskatoties mazliet savādāk nekā tās bija vietnē Squarespace.

Pārbaudiet saturu

5. Manuāli pievienojiet trūkstošo saturu

Diemžēl Squarespace neeksportē visu. Tātad, ja jūs izmantojāt video un audio blokus, joprojām ir jāveic daži manuālie darbi.

Vienlaicīgi dodieties pa vienai ziņai un lapai, atrodiet trūkstošos blokus un nomainiet tos.

Es vēlos, lai es varētu ieteikt citu risinājumu, bet diemžēl jums nāksies sēdēt un rīkoties pats. Ja jums jau bija grūta diena un ir daudz ziņu, atstājiet to rītdienai – visa atjaunināšana prasa laiku, un tas noteikti iztērēs jūsu nervus.

Tas pats attiecas uz visiem produktiem, albumiem un notikumu lapām, kuras jūs, iespējams, izmantojāt Squarespace. Nav daudz darāmā, kā vien atvērt tos vietnē Squarespace un pa vienam kopēt uz jaunu WordPress lapu..

6. Importējiet attēlus

Ja atverat importētās ziņas, jums jau vajadzētu redzēt attēlus, kuri tiek ielādēti pareizi. Bet tas nenozīmē, ka tie ir pareizi importēti.

Patiesībā šie attēli joprojām tiek ielādēti no jūsu Squarespace konta, un tas nav kaut kas, ko vēlaties. Lai kļūtu pilnīgi neatkarīgs, attēli būs jāpārvieto arī uz WordPress.

Atšķirībā no iepriekšējā satura, kas jums bija jākopē un jāielīmē manuāli, ir automātisks risinājums attēlu importēšanai no Squarespace uz WordPress. Tas nav vietējs risinājums, kas izstrādāts tikai šim nolūkam, bet ir arī bezmaksas spraudnis, kas dara brīnumus.

 1. Atveriet sadaļu Spraudņi -> Pievienot jaunu
 2. Meklējiet automātisko attēlu augšupielādi
 3. Instalējiet un aktivizējiet spraudni

Automātiska attēlu augšupielāde

Tiklīdz spraudņi aktivizēsies jūsu jaunajā WordPress emuārā, tā sāks darboties maģijā. Viss, kas jums jādara, ir atvērt ziņu un noklikšķiniet uz pogas, lai to atjauninātu, kas saglabā izmaiņas. Veicot šo darbību, spraudnis atradīs visus jūsu attēlus no Squarespace un automātiski tos lejupielādēs savā WordPress emuārā!

Ja jums ir vairāk nekā tikai dažas ziņas un lapas, varat to darīt vairumā:

 1. Atvērt ziņas -> Visas ziņas
 2. Atlasiet visas ziņas
 3. Atlasiet opciju Rediģēt un noklikšķiniet uz Lietot.
 4. Jaunajā ekrānā vienkārši noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt, un visas atlasītās ziņas tiks atjauninātas, kas nozīmē, ka spraudnis uz tām izdarīs savu burvju spēku..

7. Nostipriniet pastāvīgās saites

Tagad jūsu jaunajai vietnei vajadzētu darboties bez jebkādām problēmām, un visam (labi, lielākajai daļai) satura jau vajadzētu būt jūsu vietnē.

Bet, atverot kādu no ziņām, jūs sapratīsit, ka saišu struktūra neatgādina to, kas jums bija Squarespace. Lai viss izskatās tik tuvu jūsu (tagad) vecajai Squarespace vietnei, jums vajadzētu salabot pastāvīgās saites struktūru.

 1. Atveriet sadaļu Iestatījumi -> Permalinks
 2. Izvēlieties “Pielāgota struktūra”
 3. Ielīmējiet šo: / emuārs /% pasta nosaukums% /
 4. Saglabāt opcijas

pastāvīgās saites

8. Pēc izvēles: norādiet pielāgoto domēnu uz jauno vietni

Ja savā WordPress vietnē esat izmantojis pielāgotu domēna vārdu, jums vajadzētu norādīt šo domēnu uz jauno WordPress vietni. Ja jūs to nedarīsit, visi, kas apmeklēs jūsu pielāgoto domēnu (tas ir kaut kas līdzīgs www.jūsu vietne.com) joprojām tiks novirzīts uz veco Squarespace emuāru, nevis uz WordPress.

Iespējams, ka esat reģistrējis savu pielāgoto domēnu, izmantojot Squarespace. Ja tas tā ir, jums vajadzētu veiciet dažas vienkāršas darbības norādīt pielāgoto domēnu uz jauno WordPress vietni.

Ja jums ir domēns, kas reģistrēts ar trešās puses reģistratūras starpniecību, jums būs jāpiesakās šajā reģistratūrā, lai veiktu izmaiņas.

9. Pielāgojiet jauno WordPress vietni

Kad būsit veicis visas darbības, jūsu Squarespace vietne tiks veiksmīgi pārsūtīta uz pašu mitinātu WordPress vietni..

Bet tas to nenozīmē. WordPress ir draudzīgs iesācējiem, taču tam ir mācīšanās līkne, kas jums būs jāatzīst.

Kā es jums teicu raksta sākumā, jūsu Squarespace vietnes dizainu nav iespējams pārsūtīt uz WordPress. Tātad, labs sākums ir lasīšana par to, kā izvēlēties perfektu tēmu un atrodiet pārsteidzošus spraudņus kas uzlabos jūsu vietni. WordPress ir vairāk nekā 50 000 no tiem, tāpēc ņemiet to viegli vērā. Lai gan WordPress vietni var būt viegli izveidot, tās pielāgošana savām vajadzībām ir pastāvīgs darbs, kas prasa laiku.

bieži uzdotie jautājumi

Mana Squarespace abonementa termiņš ir beidzies. Vai es joprojām varu pārsūtīt uz WordPress?

Tas ir atkarīgs no tā, cik ilgi esat bijis bez abonēšanas. Squarespace jūsu vietni un saturu saglabās tikai īsu laiku, lai jūs varētu atjaunot abonementu un turpināt izmantot šo pakalpojumu. Ja pēc abonēšanas termiņa beigām ir pagājušas tikai dažas dienas vai nedēļas, jūs joprojām varat atjaunot abonementu, lai jūsu vietne tiktu atjaunota. Pēc tam varat pārsūtīt šo rokasgrāmatu, lai pārsūtītu saturu.

Diemžēl pēc noteikta laika Squarespace izdzēsīs jūsu saturu. Šajā gadījumā abonementa atjaunošana nepalīdzēs. Ja neesat pārliecināts, pirms atjaunošanas sazinieties ar Squarespace atbalstu.

Vai pēc pārsūtīšanas es varu izdzēst savu Squarespace vietni??

Jā, kad esat pabeidzis pārsūtīšanu, varat izdzēst savu Squarespace vietni. Bet es ļoti iesaku to nedarīt, pirms neesat pārbaudījis visu savā jaunajā WordPress vietnē.

Piemēram, ja aizmirstat atjaunināt attēlus, tos nebūs iespējams atjaunināt tik ātri, kā aprakstīts šajā rakstā. Tikai tad, kad esat simtprocentīgi pārliecināts, ka esat veiksmīgi pārvietojis Squarespace uz WordPress, varat izdzēst savu Squarespace kontu, nosūtot pieprasījumu pa e-pastu [email protected]

Importēšanas laikā nevaru piešķirt autorus

Ja WordPress neparāda iespēju tieši autorizēt importēšanas procesa laikā, tas nozīmē, ka jums nav neviena emuāra ziņa vietnē Squarespace. Tas parasti notiek lietotājiem, kuri Squarespace ir izmantojuši savam biznesam vai vienas lapas vietnēm, kurās nav aktivizēta dienasgrāmata.

Ja tomēr jums bija emuārs, eksportēšanas laikā pārliecinieties, vai esat izvēlējies pareizo emuāra lapu.

Vai es varu nokopēt Squarespace stilu??

Diemžēl tas nav iespējams. Kvadrāts neļauj eksportēt stilu un CSS. Bet, lai gan jūs nevarat automātiski kopēt emuāra stilu, laba lieta ir tā, ka Squarespace atgādina WordPress.

Tas nozīmē, ka jūs varat atrast līdzīgas WordPress tēmas un atjaunot izkārtojumu, kāds jums bija Squarespace.

Vai ir veids, kā no Squarespace importēt vairākus emuārus?

Ja jums būtu vairāk nekā viena emuāra lapa vietnē Squarespace, jūs joprojām varētu tos visus importēt savā jaunajā vietnē. Vienīgā atšķirība ir tā, ka visi ziņojumi šoreiz tiks grupēti un netiks parādīti atsevišķās lapās, kā jūs bijāt Squarespace.

Tātad, vienkārši atkārtojiet procesu un eksportējiet savu citu emuāra lapu un importējiet jauno failu uz savu WordPress vietni, izpildot to pašu procedūru.

Es tikai gribu importēt savus Squarespace rakstus WordPress, ja tas ir iespējams?

Lai gan eksportēšanas / importēšanas procesā nav iespējams atlasīt tikai rakstus, WordPress ļauj izdzēst visu saturu, ko nevēlaties no savas vietnes. Tātad, ja vēlaties tikai pārsūtīt savus rakstus, varat turpināt dzēst visu pārējo pēc importēšanas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map