Kā pievienot paziņojumu par autortiesībām programmā WordPress

Kā pievienot paziņojumu par autortiesībām programmā WordPress


Gandrīz katrai vietnei, kuru atrodat internetā, būs paziņojums par autortiesībām, kurā sniegta pamatinformācija par šo vietni. Pat ja likumi ir mainīti un autortiesību simbola ievietošana faktiski neaizsargās jūsu darbu, tīmekļa dizaineriem ir nerakstīts noteikums ievietot paziņojumu viņu izveidotās vietnes kājenē.

Parasti paziņojums par autortiesībām ir vienkāršs teksts, kas sastāv tikai no dažiem elementiem. Lai to izveidotu, jums būs nepieciešams:

 • autortiesību simbols
 • izveidošanas datums
 • autora vārds
 • paziņojumu par tiesībām

Kā mēs jums jau teicām, jūs varat brīvi pievienot visu, ko vēlaties. Jums nav jāievieto autortiesību simbols, ja nevēlaties, varat izmantot saiti uz savu paziņojumu vai citu tekstu, kas jums patīk.

Kā izveidot dinamisku paziņojumu par autortiesībām

Labi, mēs domājam, ka jūs šeit neesat lasījis par pašu paziņojumu par autortiesībām, taču vēlaties uzzināt, kā to izveidot WordPress. Iespējams, izveidojiet tādu, kas dinamiski mainīsies, tāpēc jums katru gadu nav jāatjaunina kājene, tikai lai mainītu etiķeti. Izveidosim vienu un turpmāk vairs nebūs jāuztraucas par paziņojumu par autortiesībām. Ja nevēlaties modificēt kodu, varat izmantot spraudni, lai izdarītu to pašu darbu jūsu vietā.

 1. Nokopējiet šo kodu un ielīmējiet to motīva failā function.php:
 2. funkcija create_copyright () {
  $ all_posts = get_posts ('post_status = publicēt un pasūtīt = ASC');
  $ first_post = $ all_posts [0];
  $ first_date = $ first_post-> post_date_gmt;
  _e ('Autortiesības ©');
  if (apakšstruktūra ($ first_date, 0, 4) == datums ('Y')) {
  atbalss datums ('Y');
  } cits {
  echo substr ($ first_date, 0, 4). "-". datums ('Y');
  }
  atbalsojas ' '. get_bloginfo ('nosaukums'). ' ';
  _e ('Visas tiesības paturētas.');
  }
 3. Saglabāt izmaiņas
 4. Atveriet failu footer.php
 5. Atrodiet autortiesību informāciju, kas jums jau ir tēmā (ja tāda ir), un aizstājiet to ar šo PHP kodu.

 6. Piemēram, ja strādājat ar Divdesmit septiņpadsmit tēmu, kājenes apgabalā jūs atradīsit HTML kodu, kas atbalsojas paziņojumā “Proudly powered by WordPress”. Vienkārši pārrakstiet šo kodu ar šo:

 7. Saglabāt izmaiņas

Ja neko neesat mainījis kodā, jaunizveidotajam paziņojumam par autortiesībām vajadzētu izskatīties šādi:

Autortiesības © 2017 Pirmais vietnes ceļvedis Visas tiesības aizsargātas.

Ja vēlaties mainīt tikai paziņojumu par autortiesībām, tas ir izdarīts. Nākamajās dažās rindās mēs izskaidrosim iepriekš sniegto kodu.

Iepriekš sniegtā funkcija meklē visas ziņas jūsu WordPress direktorijā. Tas iegūst pirmo reizi publicēto un iegūst tā datumu. Šī daļa ir svarīga, ja dažu pēdējo gadu laikā jūs būtu sākuši strādāt pie sava WordPress projekta. Ja tā, tad autortiesību paziņojumā automātiski tiek ierakstīts gads, kad sākāt, un, ja nepieciešams, pievienojiet pašreizējo gadu. Ja esat sācis emuāru šogad, tas parādīs tikai pašreizējo gadu.

Pēc tam funkcija raksta tekstu “Autortiesības”, kam seko labi pazīstams © simbols, un pievieno jūsu emuāra vārdu no lapas Vispārīgi iestatījumi. Noslēgumā būs teksts “Visas tiesības aizsargātas”, kuru jūs, protams, varat mainīt uz visu, ko vēlaties.

Genesis lietotāji:

Ja jums ir tēma, kas balstīta uz Genesis ietvaru, jums jau ir viss nepieciešamais vienā īskodā. Vienkārši izmantojiet šo īskodu, lai automātiski ģenerētu un parādītu pašreizējo gadu ar tekstu pirms un pēc tā:

[footer_copyright first = ”2007 ″ before =” Text ”after =” Text ”]

Ja neveicat koda pielāgošanu, ir pieejams vienkāršs risinājums bezmaksas spraudņa veidā, kas var darīt visu jūsu labā. Labi, ka jūsu personīgā informācija netiks uzminēta, tāpēc jums joprojām būs jāievada vārds šeit un vārds, bet jums nevajadzēs klīst kodu, kuru jūs, iespējams, tik ļoti ienīst.

Kājenes izlicējs

CENA: Bezmaksas

Kājenes izlicējs

Footer Putter ir bezmaksas spraudnis ar smieklīgu vārdu (mēs uzdrīkstamies trīs reizes pēc kārtas pateikt “Footer Putter” un saglabāt nopietnu seju). Spraudnis veiks netīro darbu jūsu vietā, un viss, kas jums jādara, ir ātri to iestatīt. Pēc tam jūs varat aizmirst par Footer Putter un savu autortiesību paziņojumu, jo viss tiks darīts bez jūsu iejaukšanās.

 1. Pirmkārt, dodieties uz Spraudņi-> Pievienot jaunu
 2. Meklēt “Footer Putter”
 3. Instalējiet un aktivizējiet spraudni
 4. WP izvēlnē dodieties uz Footer Putter un atveriet Footer Credits

 5. Šeit jums jāaizpilda tāda informācija kā vietnes īpašnieks, organizācijas adrese, meklētājprogrammu izmantotās ģeogrāfiskās koordinātas, kontaktinformācija un juridiskā informācija. Kad esat to izdarījis, ritiniet uz leju, lai redzētu jaunizveidotā paziņojuma par autortiesībām priekšskatījumu.

 6. Saglabāt izmaiņas
 7. Atvērt Izskats -> logrīki
 8. Atrodiet kājenes autortiesību logrīku un velciet to uz logrīku apgabalu, kur vēlaties parādīt jaunizveidoto informāciju

Ja jūsu motīva kājenē nav logrīku apgabala, jums tas būs jāizveido.

Kad kāds kopē tekstu, starpliktuvē pievienojiet paziņojumu par autortiesībām

Kad esat izlēmis kaut ko publicēt internetā, jūs nevarēsit atturēt cilvēkus no jūsu satura kopēšanas. Jūs to zināt, un praktiski neko nevar darīt. Neatkarīgi no tā, vai tas ir tikai teikums vai esat uzrakstījis visu stāstu neatkarīgi no tā, vai tas ir fotoattēls vai attēls, kuru esat uzzīmējis, izveidots video vai kas cits, tas kļūs publisks un pieejams praktiski ikvienam neatkarīgi no tā, ko jūs darāt aizsargā to.

Pat ja jūs veiksit papildu piesardzības pasākumus un padarīsit saturu drošāku, jūs nekad nevarēsit padarīt to pilnīgi drošu pret kopēšanu.

Pievienojiet WordPress paziņojumu par autortiesībām

Paturot to prātā, jūs joprojām varat pielikt pūles un izveidot brīdinājumus un paziņojumus par autortiesībām vai pat mēģināt pilnībā atspējot kopēšanu. Viena no citām darbībām, ko varat darīt, ir pievienot saiti tekstam, ko cilvēki var kopēt no jūsu vietnes, un likt viņiem to ielīmēt. Jūs, iespējams, esat redzējis, ka šī funkcija darbojas vienā no daudzajām populārajām vietnēm, kas to dara. Ja kopējāt tekstu no viņu vietnes, jums radās papildu teksts, kurā teikts kaut kas līdzīgs “Lasīt vairāk vietnē www.domain.com”.

Tā vietā, lai bloķētu cilvēkus no jūsu vietnes kopēšanas (viņi atradīs ceļu, ja viņi patiešām to vēlas), varat vienkārši pievienot savas vietnes nosaukumu un izveidot saiti uz sākotnējo ziņu.

Pievienojiet saiti jebkuram nokopētam jūsu vietnes tekstam:

 1. Atvērt kājeni.php
 2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:
 3. Saglabāt izmaiņas

Tagad, kad kods ir saglabāts kājenē, katru reizi, kad kāds mēģina nokopēt tekstu no jūsu vietnes, pēc sākotnēji nokopētā satura tiks pievienots papildinājums ar saiti uz sākotnējo ziņu..

Kaut arī persona, kas ir kopējusi tekstu, joprojām var viegli izdzēst jūsu papildinājumu jebkurā teksta redaktorā, jūs vismaz parādījāt, ka esat informēts par kopēto materiālu. Lai gan lielākā daļa cilvēku vienkārši izdzēsīs šo papildinājumu, jūs varat cerēt, ka kāds atstās saiti uz jūsu vietni (ar nodomu vai nē), un tāpēc paldies par jūsu darbu.

Iesaiņošana

Lai gan vienkāršs paziņojums par autortiesībām var neļaut cilvēkiem kopēt jūsu saturu, ir svarīgi, lai jums tāds būtu. Neatkarīgi no tā, vai kodu pievienojat manuāli vai izmantojat spraudni, lai ģenerētu paziņojumu par autortiesībām, WordPress ļauj ērti rīkoties ar funkciju, vai jūs tam nepiekrītat?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map