Kā pievienot noklikšķināmus tālruņu numurus programmā WordPress

noklikšķināmi tālruņu numuri-wordpress.png


Viedtālruņi valda visā pasaulē. Mums nav jāatkārto, kā viedtālruņi mainīja pasauli un uz ko viņi ir spējīgi. Mēs arī zinām, ka mūsdienu sabiedrībā katrai jūsu izveidotajai vietnei ir jābūt atsaucīgai. Bet kas notiek ar tālruņu numuriem, kurus rakstāt WordPress ziņās un lapās?

Lielākā daļa jaunāko viedtālruņu modeļu automātiski atpazīs tālruņa numuru. Tas ir taisnība vismaz tad, ja esat uzrakstījis šo numuru pareizajā formātā, kurā ietverti valsts un rajona kodi:

 • <(Area Code) >

Diemžēl ne visi viedtālruņi ir vienādi, un ne visi no tiem atpazīs tālruņu numurus visos formātos. Daudzi cilvēki joprojām izmanto tālruņus, kas ir vecāki par pieciem gadiem, un iespējams, ka uz tālruņu numuriem, pat ja tie ir pareizi uzrakstīti, vienkārši nevarēs noklikšķināt. Tādā gadījumā, pat ja esat izveidojis fantastisku vietni, kas vilina lietotājus piezvanīt jums, iespējams, jūs saskaraties ar problēmām. Ja šiem lietotājiem ir jāpierakstās, jākopē un jāielīmē vai jāievada numurs, iespējams, viņi apcietinās. Pirms zaudējat nepacietīgus klientus, kuri nevēlas izjaukt numurus, jums vajadzētu sagatavot kūdru katram viedtālruņa lietotājam neatkarīgi no viņu ierīces.

Pievienojiet noklikšķināmus tālruņu numurus

Noklikšķināms tālruņa numurs

Ja jūsu vietnei ir jāpievieno tikai viens noklikšķināms tālruņa numurs, jums nav jāinstalē papildu spraudņi. To var izdarīt ar vienkāršu HTML koda līniju, kas faktiski ir tāda pati kā parastā saite. Paskatīsimies, cik tas patiešām ir:

  1. Atveriet ziņu teksta redaktorā vai izmantojiet kodu veidnē
  2. Kopējiet un ielīmējiet vienu no šīm rindām:
  +1 (234) 567-8912
 1. Mainiet tālruņa numuru
 2. Saglabājiet, publicējiet vai priekšskatiet savu ziņuDažus gadus atpakaļ TEL protokols lieliski darīs savu darbu mobilajiem lietotājiem. Problēma bija tā, ka noklikšķināmos tālruņu numurus neatzina galddatoru pārlūkprogrammas, kuras vai nu vispār neieveidos budžetā vai pat parādīs kļūdas ziņojumu. Mūsdienās izstrādātāji ir novērsuši problēmu, un jūs varat izmantot protokolu visās mūsdienu pārlūkprogrammās. Kamēr tas atvērs tālruņa numuru un sāks piezvanīt uz viedtālruņiem, galda datori sagatavos Skype jūsu zvanam.

Izmantojiet Skype zvanu

Bet ko tad, ja vēlaties, lai viedtālruņu lietotāji varētu izvēlēties starp parasto un Skype zvanu? Neuztraucieties; jums vienkārši būs jāmaina protokols saitē. Tāpēc TEL protokola vietā izmantojiet CALLTO protokolu:

+1 (234) 567-8912

Ja izmantojat Skype, jūs pat varat ļaut lietotājiem jums piezvanīt, norādot Skype vārdu:

Skype

Izmantojiet SMS

Vai zinājāt, ka pat varat izveidot saiti uz īsziņu sūtīšanu? Kā jūs jau varējāt uzminēt, jums vienkārši būs jāmaina protokols. Kā jūs varētu gaidīt, šī saite neko nedarīs, ja noklikšķinās uz galddatora, tāpēc pārliecinieties, ka jūsu lietotāji zina, ka jūs ļaujat viņiem sūtīt īsziņu vai izmantot šāda veida saiti tieši tad, kad jūsu vietne ir atsaucīgs režīms.

 Sūtiet īsziņu pa tālruni +1 (234) 567-8912

Pievienojiet pogu Zvanīt tūlīt ar bezmaksas spraudni

Ja jūsu bizness ir ļoti atkarīgs no tālruņa zvaniem, jums jāveic vēl viens solis, lai veiktu noklikšķināmus tālruņu numurus. Tā vietā, lai izveidotu vienkāršu saiti, ieteicams apsvērt pogas Zvanīšana tūlīt pievienošanu, kas vienmēr būs pieejama jūsu mobilo ierīču apmeklētājiem. Par laimi starp dažiem pārsteidzošiem WordPress spraudņiem ir fantastisks bezmaksas viens, kas var palīdzēt jums to sasniegt.

Poga Zvanīt tūlīt

CENA: Bezmaksas

Poga Zvaniet tūlīt WordPress

Šis bezmaksas spraudnis ir viegls, un tā instalēšana, aktivizēšana un iestatīšana prasa sekundes. Viss, kas jums būs jādara pēc instalēšanas, ir ievadīt savu tālruņa numuru, izvēlēties pogas krāsu un tās atrašanās vietu. Jūs varat parādīt pogu Zvanīt tūlīt ekrāna kreisajā vai labajā pusē vai izvēlēties parādīt pilnu apakšējo pogu, kas uzsvērs jūsu jauno funkciju.

Ja jums ar jūsu vietni ir saistīts Google Analytics konts, spraudnis ļauj izsekot tālruņa zvaniem, katram notikumam izveidojot notikumu. Tas ir vienkārši; Kad esat iestatījis spraudni, ļaujiet vismaz 24 stundas pirms Google Analytics parāda datus.

Poga Zvanīt tūlīt WordPress iestatījumiem

Ja nevēlaties, lai poga tiktu rādīta noteiktos ziņojumos un lapās, iestatījumos ierakstiet viņu ID. Tas ir vienkārši. Lai parādītu pogu visās WordPress lapās, atstājiet pēdējo iespēju tukšu.


Tāpat kā daudzās citās WordPress lietās, arī noklikšķināmu tālruņu numuru izveidošana nav grūta. Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēs jums izveidot savu. Kā jums patīk jūsu jaunās saites?

Ja jums nepieciešama papildu palīdzība saistībā ar savu WordPress emuāru, izlīdziniet savas WordPress prasmes ar mūsu apmācības metodēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map