Kā pievienot navigācijas izvēlni programmā WordPress

kā izveidot-WordPress-izvēlnes.png


Navigācijas izvēlnes (parasti tās sauc tikai par izvēlnēm) ir būtiska katras vietnes sastāvdaļa. Iedomājieties tos kā emuāra interaktīvu karti. Tie ļauj attēlot visu vietnes struktūru, un tajā pašā laikā izvēlnes palīdz apmeklētājiem ērtāk pārvietoties dažādās sadaļās un lapās..

Mūsdienās ir grūti atrast emuāru bez navigācijas izvēlnes. Neatkarīgi no tā, vai esat nokļuvis ziņu portālā ar tūkstošiem ziņu un daudzām kategorijām, pārtikas emuāru, modes emuāru vai vienkāršu viena peidžera emuāru, izvēlne, iespējams, būs redzama augšpusē, ļoti tuvu galvenē.

Tātad navigācijas izvēlne, izņemot neparastus apstākļus, ir obligāta funkcija. Tādēļ WordPress izvēlnes izveidošana ir tāda, kurai vajadzētu būt aktīvo darbu saraksta augšgalā.

 • WordPress izvēlnes
  • Ko jūs varat ievietot WordPress izvēlnē?
  • Cik daudz izvēlņu un izvēlņu vietu jūs varat sagaidīt?
 • Kā izveidot savu pirmo WordPress izvēlni
  • Pievienojiet izvēlnes elementus
  • Sakārtojiet izvēlnes vienumus (velciet un nometiet)
  • Kā izveidot apakšizvēlni
  • Izvēlnes iestatījumi
  • Ekrāna opcijas
  • Kā pievienot izvēlni sānjoslai
 • Secinājums

Par laimi WordPress izvēlņu izveidošana var būt jautra. Tā vietā, lai kodētu un domātu par to, kā tas darbosies emuārā, WordPress izstrādātāji ir izveidojuši intuitīvu un lietotājam draudzīgu sistēmu. Tas ļauj jums salikt izvēlnes gabalus, izmantojot vienkāršu vilkšanas un nomešanas saskarni.

Izvēlnes dizains WordPress ir atkarīgs no motīva. Tas var izskatīties liels vai mazs. Dažas WordPress izvēlnes ir animētas un dinamiskas. Citi ir regulāri un statiski. Dažos navigācijas punktos, kartēs vai veidlapās var būt sakrautas visas ziņas. Viss atkarīgs.

Ja jums nav jaukas ēdienkartes, ar kuru var strādāt, varat par to vainot tēmas izstrādātāju. Bet pirms sākat kliegt, atcerieties, ka visa lieta ir pilnībā pielāgojama. Arī daudzi fantastiski spraudņi var pārveidot jūsu vienkāršo veco WordPress izvēlni sava veida lietojumprogrammā.

WordPress izvēlnes

Šodien mēs neiedziļināsimies detalizētajā informācijā par spraudņiem un detalizētu pielāgošanu. Tā vietā mēs koncentrēsimies uz standarta navigācijas elementu pievienošanu WordPress, kurus ikviens iesācējs var sākt lietot nekavējoties.

Ko jūs varat ievietot WordPress izvēlnē?

Neuzstādot papildu paplašinājumus, WordPress izvēlnes ļauj jums pievienot lapas, ziņas, pielāgotas saites un kategorijas.

Cik daudz izvēlņu un izvēlņu vietu jūs varat sagaidīt?

Cik daudz WordPress izvēlņu var izveidot, nav ierobežojumu. Tāpēc nekautrējieties veidot dažādus un vajadzības gadījumā apmainīties starp tiem. Izmantojot iespēju izveidot neskaitāmas izvēlnes, varat izveidot atsevišķus navigācijas sarakstus, sociālās izvēlnes vai pat pievienot izvēlnes sānjoslām..

Lai arī visām WordPress tēmām ir vismaz viena vieta, kur var parādīt izvēlni, vairums no tām piedāvā dažas vietas, kur strādāt. Ja vietnes ir sarežģītākas, izvēlnes būs jāparāda vairāk nekā vienā apgabalā, lai apmeklētāji varētu justies ērtāk, pārvietojoties starp lapām.

Kā izveidot savu pirmo WordPress izvēlni

Lai nokļūtu WordPress izvēlnes redaktorā, lūdzu, dodieties uz vietni Izskats -> izvēlnes.

Ja šī ir jauna vietnes instalācija, jūs varat sagaidīt tukšu lapu, kas sadalīta divos segmentos. Kreisajā pusē dažās cilnēs ir visi pieejamie elementi, kurus var pievienot izvēlnei. Labajā pusē jums jāizveido jauni saraksti un jāpielāgo to struktūra un iestatījumi. Lai redzētu iestatījumus, jāizveido jauna izvēlne:

 1. Nāciet klajā ar atpazīstamu vārdu un aizpildiet to
 2. Labajā pusē noklikšķiniet uz pogas “Pievienot izvēlni”

Kā izveidot savu pirmo WordPress izvēlni

Uzreiz ekrāna labais elements mainīsies, un tagad jūs redzēsit sadaļas, kurās varēsit rediģēt izvēlnes struktūru un tās iestatījumus. Bet vispirms viss; pievienosim dažus elementus savai jaunajai izvēlnei.

Pievienojiet izvēlnes elementus

Šajā solī jums galvenā uzmanība jāpievērš redaktora kreisajai sadaļai. Kā mēs jau minējām iepriekš, jūs atradīsit cilnes, kurās ir lapas, ziņas, pielāgotas saites un kategorijas. Vairumā gadījumu vidējā WordPress emuārā lapas un kategorijas tiek izmantotas kā izvēlnes elementi. Bet tas nenozīmē, ka nevajadzētu tur pievienot arī citus komponentus.

 1. Atveriet jebkuru cilni
 2. Atlasiet lapas, ziņas un kategorijas vai pievienojiet pielāgotas saites
 3. Pirms pārslēgšanās uz nākamo katrā cilnē noklikšķiniet uz pogas “Pievienot izvēlnei”

Izvēlnes elementu pievienošana programmā WordPress

Ziņu, lapu un. Pievienošana kategorijas ir viegli, jo jums tie ir jāizvēlas tikai no saraksta. Bet, ja jūs pievienojat pielāgotu saiti, jums vajadzētu būt pilnam lapas URL (piemērs: http://www.google.com). Pievienojiet arī vārdu (etiķeti), kas būs redzams šai saitei (piemērs: Google)

Sakārtojiet izvēlnes vienumus (velciet un nometiet)

Kad esat pievienojis vairāk nekā vienu izvēlnes vienumu no redaktora kreisās un labās puses, elementi parādīsies zem izvēlnes struktūras. Šeit WordPress ļauj vilkt un nomest vienumus un tādējādi pārkārtot tos jebkurā jums vēlamajā pozīcijā.

Izvēlnes elementu sakārtošana programmā WordPress

Noklikšķinot uz mazās bultiņas ikonas katra elementa labajā pusē, WordPress atklās dažus papildu iestatījumus. Pēc tam jūs varat ātri mainīt izvēlnes elementa etiķeti (vārdu, kas parādās sarakstā). Arī šeit jūs varat kontrolēt izvēlnes vienumu izkārtojumu, noklikšķinot uz atbilstošām saitēm – piemēram, pārvietojiet objektu uz augšu un uz leju, nosūtiet to augšpusē vai ievietojiet zem cita gabala, lai izveidotu apakšizvēlni.

Jūs varat arī viegli noņemt elementu no izvēlnes, noklikšķinot uz sarkanās saites “Noņemt”, kas atrodas kartes apakšā. Neuztraucieties; šī darbība neizdzēsīs atlasīto lapu, ziņu vai kategoriju, bet noņems to tikai no rediģētās izvēlnes. Ja tā būtu pielāgota saite, tā to izdzēstu, tāpēc atcerieties URL, ja nolemjat atkal pievienot to pašu pielāgoto saiti.

Apakšizvēlnes ir ligzdotas izvēlnes vienības, kas ir atkarīgas viena no otras. Apakšizvēlnes elementus sauc par vecāku un bērnu izvēlnes elementiem. Lai apskatītu apakšizvēlni, lietotājam parasti jāpārvieto peles kursors vai jānoklikšķina uz vecāka vienuma. Apakšizvēlnes tiek izmantotas, lai sakārtotu saturu kategorijās un parādītu kompaktāku navigācijas izvēlni, kuru ir vieglāk saprast.

Lai izveidotu apakšizvēlni ar vilkšanas un nomešanas paņēmienu, pārvietojiet vienu vienumu zem otra, taču pirms peles kreisās pogas atlaišanas pārliecinieties, ka to pārvietojat tikai nedaudz uz labo pusi..

Ja jums vienkārši nepatīk vilkt un nomest priekšmetus (un jāsaka patiesība, dažreiz tas var būt nomākta, lai sasniegtu to, kas jums bija prātā), WordPress ļauj jums kontrolēt elementus, izmantojot vienkāršas saites:

 1. Pievienojiet izvēlnei gan vecāku, gan bērnu priekšmetus
 2. Noklikšķiniet uz mazās bultiņas uz izvēlnes vienumu, kuru domājāt kā bērnu (atkāpi)
 3. Noklikšķiniet uz saites zem sadaļas “vecāks”, kur virs tās esošā vienuma etiķete būs “vecāks”

Kā izveidot apakšizvēlni programmā WordPress

Ja jūs nolemjat noņemt apakšizvēlnes vienumu, varat to nedaudz pārvietot pa kreisi. Alternatīvi noklikšķiniet uz mazās bultiņas uz vienuma un atlasiet “No vecāku” sadaļas, kur “vecāks” atkal būs virs tā esošā vienuma etiķete.

Izvēlnes iestatījumi

Pirms jaunizveidotās izvēlnes saglabāšanas ir vēl divas svarīgas iespējas, par kurām jums vajadzētu rūpēties.

 1. Automātiska lapu pievienošana – jebkurā laikā tiek izveidota jauna augšējā līmeņa lapa (galvenā, kurai nav vecāku), tā automātiski tiks pievienota šai izvēlnei
 2. Displeja vieta – ja motīvs ļauj izmantot vairākas izvēlnes, sarakstā atlasiet tā atrašanās vietu

Izvēlnes iestatījumi

Kad esat apmierināts ar struktūru, neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas “Saglabāt izvēlni”, kas atrodas gan redaktora labajā augšējā, gan apakšējā stūrī..

Ekrāna opcijas

Lapas pašā augšdaļā varat atrast cilni Ekrāna opcijas. Pēc noklikšķināšanas uz cilnes tiks parādīti vēl daži iestatījumi, kas ļaus jums kontrolēt izvēlnes iestatījumus.

 • Kastes – papildus standarta elementiem var parādīt arī Tagus un formātus, kurus pēc tam var pievienot izvēlnēm
 • Papildu izvēlnes rekvizīti – pievienojiet saites mērķi, mērķa atribūtu, CSS klases, saites saistību (XFN) un aprakstu

Lai arī motīviem ir iepriekš definēti apgabali izvēlņu pievienošanai, jūs varat ērti pievienot pielāgotus apgabalus sānjoslai vai jebkuram citam logrīkam gatavam apgabalam..

 1. Iet uz Izskats -> logrīki
 2. Kreisajā pusē atrodiet logrīku “Pielāgota izvēlne”
 3. Velciet un nometiet to labajā pusē uz jebkuru apgabalu, kas ir gatavs logrīkiem (piemēram, sānjoslai).
 4. Izvēlieties vārdu
 5. Atlasiet iepriekš izveidoto izvēlni
 6. Noklikšķiniet uz pogas “Saglabāt”

Izvēlne sānjoslā

Ja jums nav ērti strādāt ar logrīkiem, lūdzu, izmantojiet saiti, lai uzzinātu vairāk par logrīku pielāgošanu programmā WordPress.

Secinājums

Vietnes izveidošana bez navigācijas izvēlnes ir gluži kā jūsu apmeklētāju slaukšana tieši sejā. Tāpēc pirms vietnes iespējošanas sabiedrībai un tās reklamēšanas noteikti izveidojiet funkcionālu WordPress izvēlni, kas jums un apmeklētājiem palīdzēs ātrāk pārvietoties vietnē. Laba navigācijas izvēlne var arī palīdzēt labāk ierindoties meklētājprogrammās.

Mēs ceram, ka šī apmācība jums palīdzēja ar pirmo soli virzienā uz WordPress izvēlnēm un ka bez grūtībām varēsit izveidot jaunas. Neaizmirstiet nepieciešamības gadījumā izveidot apakšizvēlnes un navigācijas izvēlņu parādīšanai izmantot papildu atrašanās vietas. Logrīku apgabaliem ir iespējams pievienot arī izvēlnes. Bet, ja vēlaties vairāk kontrolēt WordPress izvēlnes, būs jāmaina tēma vai jāinstalē papildu spraudņi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked