Kā pielāgot WordPress vietnes galveni

pielāgot-WordPress-header.png


WordPress galvene ir augstākā sadaļa un neapšaubāmi vissvarīgākais WordPress emuāra vizuālais elements. Tā kā tas ir pirmais, ko apmeklētāji redzēs pēc jūsu vietnes ielādēšanas, ir svarīgi, lai, pielāgojot galveni, pievērstu papildu uzmanību.

Parasti WordPress galvenē tiek parādīts attēls vai video, kas tiek izmantots, lai piesaistītu apmeklētāju uzmanību. Biežāk nekā nē, tur var gaidīt arī navigācijas izvēlni. Kopš sociālie mediji ir kļuvuši populāri, daudzi WordPress lietotāji tur mēdz ievietot arī sociālās ikonas, lai citi ātrāk nokļūtu viņu profilos..

Lai gan šis elements ir standarta modulis, ko var atrast katrā vietnē, WordPress galvenes funkcijas ir atkarīgas tikai no jūsu izmantotās motīva. Lai gan lielākā daļa bezmaksas un premium motīvu ļaus jums apstrādāt attēlus un videoklipus, kurus varat detalizēti pielāgot, daži neļaus jums vispār pielāgot galveni. Cerams, ka no pirmās grupas esat izvēlējies labu WordPress motīvu, un tagad jūs interesē, kā pielāgot WordPress vietnes galveni. Ja nē, jums būs jārediģē motīvu faili. Tam visapkārt nav nekā.

Attēlu un video pievienošana WordPress galvenē

Lai nokļūtu redaktorā, lūdzu, dodieties uz Izskats -> Galvene no WordPress informācijas paneļa izvēlnes kreisajā pusē.

Varat arī atrast galvenes redaktoru no Izskats -> Pielāgot -> Galvene. Tā kā opcijas ir atkarīgas no katras motīva, lūdzu, ņemiet vērā, ka “Header Media” var būt atšķirīgs nosaukums vai arī tas, iespējams, vispār neparādās sarakstā. Šīs apmācības nolūkos mēs pievērsīsimies lieliskajai Divdesmit septiņpadsmit tēmai.

Galvenes multivide programmā WordPress

Pirmais, kas jāievēro pēc noklikšķināšanas uz saites, ir tas WordPress atvēra vietnes demonstrācijas lapu ar visām iespējām kreisajā pusē. Tas ļauj jums redzēt galvenes izmaiņas, kad tās veicat. Vienmēr ir patīkami redzēt, kā jaunais attēls vai videoklips ietekmēs jūsu mājas lapu pat pirms jauno iestatījumu saglabāšanas. Izmantojot tiešraides priekšskatījumu, jūs varat brīvi eksperimentēt ar dažādiem videoklipiem un attēliem, neietekmējot savus apmeklētājus.

Galvenes video

Videoklipi tiek uzskatīti par svarīgākiem nekā attēli. Tātad, ja to pievienosit savai galvenei, tā aizstās jau esošo attēlu. Videoklipu WordPress galvenē varat pievienot divos dažādos veidos. Parasti šeit pievienotajiem videoklipiem nebūs skaņas, jo tas citādi kairinātu apmeklētājus.

Augšupielādējiet video .mp4 formātā

Lai izmantotu video no multivides bibliotēkas vai augšupielādētu jaunu, jums būs jāizmanto .MP4 formāts. Tas ir vienīgais formāts, kuru WordPress šobrīd pieņem, tāpēc jums tas būs jāpielāgo. Tā kā šāda veida video var kļūt diezgan liels, ir svarīgi, lai jūs pēc iespējas samaziniet faila lielumu. MP4 video var viegli dabūt vairākos simtos megabaitu vienā failā, un tas ir kaut kas vienkārši emuāram nepieņemams.

Ieteicamais video izmērs pikseļos būs atkarīgs no jūsu motīva. Ar Divdesmit septiņpadsmit, tas ir ieteicams, lai jūsu videoklips būtu 2000 × 1200 pikseļi.

Ja jums ir šāds video, noklikšķiniet uz pogas “Atlasīt video”. Pēc tam izvēlieties vienu no savas multivides bibliotēkas vai augšupielādējiet jaunu videoklipu. Jūs uzreiz redzēsit rezultātus savā lapā.

Izmantojiet videoklipu no Youtube:

Youtube video galvene

Izmantojot video no Youtube, ir daudz vienkāršāk. Kad esat atradis sev tīkamo, vienkārši nokopējiet un ielīmējiet tās URL formā. Tiklīdz jūs ielīmēsit saiti, WordPress ielādēs video un parādīs jūsu vietnes priekšskatījumu.

Ja izmantojat video, WordPress galvenes attēlu izmantos kā rezerves kopiju.

Kas ir rezerves attēls? Kamēr video netiks ielādēts, jūsu lietotāji tradicionāli redzēs tukšu vietu tā atrašanās vietā. Lai no tā izvairītos, alternatīvais attēls ļauj viņiem redzēt attēlu. Tā kā ne visi pārlūkprogrammas spēj reproducēt videoklipus, attēls tiks izmantots gadījumos, kad cilvēki nevar redzēt jūsu izvēlēto videoklipu. Tāpēc, pat ja izmantojat videoklipu, ir svarīgi, lai šajos malas gadījumos izvēlētos galvenes attēlu.

Galvenes attēls

Pēc noklusējuma WordPress automātiski parāda galvenes attēlu, no kura varat redzēt Izskats -> Galvene redaktors. Šeit jūs varat redzēt pašreizējo galvenes attēlu, iepriekš augšupielādētu (ja neesat augšupielādējis galvenes attēlus, jūs neredzēsit šo opciju), kā arī ieteikto fotoattēlu.

Ja nevēlaties, lai būtu galvenes attēls, vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Slēpt attēlu”.

Lai mainītu attēlu, noklikšķiniet uz pogas “Pievienot jaunu attēlu”, kas atvērs multivides bibliotēku. Šeit jūs varēsit atlasīt fotoattēlus, kurus jau esat pievienojis savai vietnei, vai augšupielādēt jaunus.

Pievienojiet jaunu galvenes attēlu programmā WordPress

Pēc attēla izvēles to būs iespējams apgriezt ieteicamajos izmēros. Ja vēlaties, lai attēls lieliski atbilstu jūsu tēmai, iesakām to apgriezt. Ir arī ieteicams, lai jūsu attēlam būtu tādas pašas dimensijas kā jūsu videoklipam (ja, protams, izmantojat).

Ja ir vairāki augšupielādētie vai ieteiktie attēli, varat noklikšķināt uz pogas “Nejauši augšupielādētās / ieteiktās galvenes”. Pēc tam WordPress nejauši izvēlas vienu galvenes attēlu. Šī ir jauka iespēja tiem no jums, kuri vēlas apmainīties starp attēliem ik pēc dažām dienām.

Nepalaidiet novārtā savu WordPress galveni

Gan no vizuālā, gan funkcionālā viedokļa WordPress galvene ir jūsu emuāra būtiska iezīme. Tāpēc jums nevajadzētu aizmirst tikai par tā dizainu. Tā kā jūsu tēma piešķir jums privilēģijas detalizēti pielāgot galveni, izmantojiet šīs pieejamās opcijas, lai mainītu videoklipus un attēlus pēc savas patikas. Jūsu lietotāji priecāsies redzēt, ka esat kādu laiku ieguldījis pielāgošanā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map