Kā palaist WordPress emuāru: soli pa solim iesācējiem

Sāciet WordPress emuāru


Pat gadus pirms termina “emuārs” izplatīšanās internetā, cilvēki rakstīja personiskus stāstus dažādos tiešsaistes formātos. 90. gados cilvēki rakstīja tiešsaistes žurnālus un dienasgrāmatas, kur varēja izteikt jūtas un dalīties ar informāciju. Kopš tā laika šīs dienasgrāmatas pārtapa visā emuāru veidošanas nozarē, un emuāri ātri kļuva par tendenci, kurai visi vēlējās sekot.

Jums ir pienācis laiks iemācīties izveidot savu WordPress emuāru.

Mūsdienās emuāri ir kļuvuši vairāk nekā tikai veids, kā izteikt sevi. Viņi ir kļuvuši par dzīves veidu. Daži cilvēki laiku pa laikam rakstīs personīgus stāstus, savukārt lielie uzņēmumi savos emuāros ieguldīs tūkstošiem dolāru. Emuāru veidošana ir kļuvusi par karjeras un sapņu darbu daudziem cilvēkiem, kuri tagad var strādāt no jebkuras vietas pasaulē.

emuāru veidošana ir populāra

Darba sākšana ar WordPress

Tagad neatkarīgi no tā, vai iedomājāties savu emuāru kā vaļasprieku vai potenciālu naudas pelnīšanas mašīnu, vispirms tas jāizveido. Mēs izlaidīsim motivācijas runas un pieņemsim, ka jūs jau domājat par WordPress emuāra izveidi. Nu, jūs pat varat izveidot emuāru no ērtas dīvāna, ja jums ir klēpjdators.

Mēs vēlamies, lai jūs saprastu, ka ir dažādas emuāru veidošanas platformas, kuras varat izvēlēties iestatīt emuāru. Bet šajā rakstā mēs koncentrēsimies uz populārāko emuāru vietni – WordPress.

Tātad, kā jūs sākat WordPress emuāru?

PIEZĪME

Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim, kā no nulles izveidot WordPress emuāru, izmantojot divas populārākās metodes:

 • Pašnovietots emuārs, izmantojot populārāko bezmaksas atvērtā pirmkoda programmatūru WordPress.org un Bluehost hostingu. Ja esat pazīstams ar WordPress.org un vēlaties sākt emuāru, izmantojot to, noklikšķiniet uz zemāk esošās saites.

  → Pāriet uz “WordPress emuāra iestatīšana, izmantojot Bluehost (ieteicams)”

 • Arī populāra iespēja – WordPress.com mitināja blogošanas risinājumu. Ja esat pazīstams ar WordPress.com un vēlaties izveidot emuāru, izmantojot to, noklikšķiniet uz zemāk esošās saites.

  → Pāriet uz “Emuāra iestatīšana, izmantojot WordPress.com platformu”

Emuāra izveidošana, izmantojot jebkuru no iepriekšminētajām opcijām, ir vienkāršs uzdevums, un to var izdarīt 10-15 minūtes. Šī apmācība ir paredzēta iesācējiem (nav vajadzīgas tehniskas vai kodēšanas prasmes). Dienas beigās jūs veiksmīgi uzsāksit savu emuāru.

Pirms iedziļināties emuāra iestatīšanas detaļās, ir svarīgi saprast atšķirības starp WordPress.org un WordPress.com.

Iesācējiem WordPress.org ir atvērtā koda CMS, un tāpēc ikviens to var lejupielādēt un izmantot bez maksas. Daudzi izstrādātāji, dizaineri un kodētāji, kas mīlēja platformu iesaistījās un ap to izveidoja lielu kopienu.

WordPress.com ir komerciāls projekts (pakalpojums), kas izmanto WordPress.org sistēmu, lai sevi ieslēgtu.

WordPress emuāra iestatīšana, izmantojot Bluehost (ieteicams)

Pat ja jūs tikko sākat darbu, mēs ļoti iesakām izmantot pašpiegādes versiju. Jā, būs augstāka mācīšanās līkne un, iespējams, būs vairāk darba no jūsu puses, taču jums ir sava vietne, kuru jūs kontrolējat, ir nenovērtējama, un tas noteikti atmaksājas, lai ieguldītu papildu laiku pārvaldībā. Jūs varēsit instalēt jebkuras vēlamās motīvas, spraudņus un pakalpojumus, rādīt reklāmas un pelnīt emuāru vēlamajā veidā. Pašpietiekamam WordPress emuāram praktiski nav ierobežojumu.

Pirms WordPress instalēšanas jums būs nepieciešama tīmekļa mitināšana, kurā var saglabāt visus failus, pārvaldīt jūsu domēnu un rūpēties par jūsu vietni. Šīs apmācības vajadzībām mēs izvēlējāmies Bluehost, kas ir fantastiska un populāra mitināšanas kompānija, kas ļauj jums sākt WordPress emuāru tikai par 2,75 USD mēnesī! Izmantojot Bluehost, pat viszemākā cena dod jums bezmaksas domēnu, SSL sertifikātu, kas padarīs jūsu vietni drošāku, iespēju instalēt WordPress, veicot dažus klikšķus, un diennakts atbalstu.

Zemāk esošajā sadaļā izskaidrots, kā jūs varat reģistrēties vietnē Bluehost un instalēt WordPress, izmantojot pogu “viena klikšķa instalēšana”.

1. Apmeklējiet vietni Bluehost

Dodieties uz vietni Bluehost.com un noklikšķiniet uz pogas “Sākt tūlīt”.

mājas lapa

2. Lai sāktu emuāru, atlasiet mitināšanas plānu

Ja esat iesācējs, izvēlieties pamatplānu, jo tas attieksies uz visām jūsu vietnes funkcionēšanas pamatvajadzībām.

Tiklīdz jūsu emuārs sāk darboties un sāk intensīvu trafiku, varat apsvērt iespēju atjaunināt savu hostinga plāna galveno versiju, kas piedāvā uzlabotas funkcijas, kas labāk piemērotas masveida trafika pieplūdumam..

mitināšanas plāni

3. Ievadiet domēna vārdu

Ja šī ir jūsu pirmā reize, izmantojot WordPress emuāru, jums būs jāreģistrē jauns domēns. Ievadiet vārdu un blakus esošajā nolaižamajā izvēlnē izvēlieties paplašinājumu. Jūs varat izvēlēties dažādus domēnus, ieskaitot .com, .net un .org, lai nosauktu dažus.

Pēc noklikšķināšanas uz pogas Nākamais, Bluehost pārbaudīs domēnu un paziņos, vai tas ir pieejams. Ja domēna vārdu var izmantot bez maksas, varat turpināt reģistrācijas procesu. Ja nē, jums būs jāizvēlas cits vārds.

izvēlēties domēna vārdu

Ja domēna vārds, kas jums patīk, jau ir izmantots, Bluehost jums palīdzēs, ļaujot jums izvēlēties to vēlāk. Tas dos laiku izpētei un domāšanai.

Bezmaksas domēns vēlāk

Dažreiz var būt grūti izlemt par vārdu, tāpēc uzziniet, kā izvēlēties labāko emuāram domēna vārdu.

4. Reģistrējiet Bluehost kontu

Pēc tam Bluehost aizvedīs jūs uz reģistrācijas veidlapu, kur kopā ar personisko informāciju būsit aizpildījis norēķinu datus.

bluehost konta informācija

5. Izvēlieties savas mitināšanas iespējas

12 mēnešu pakete piedāvā pamatus par viszemāko cenu. Bet jūs varat apsvērt arī pārējās divas iespējas – galu galā mitināšana ir ilgtermiņa ieguldījums. Emuāra palaišanas sākuma posmā vienmēr no paketes var noņemt nevajadzīgas funkcijas un pievienot tās atpakaļ vēlāk, kad vien jūtaties vajadzīgas.

informācija par paketi

6. Iestatiet paroli

Parole tiks iestatīta pēc tam, kad būsit ievadījis maksājuma informāciju, kā pēdējo soli reģistrējoties Bluehost. Šī pati parole tiks izmantota verifikācijas nolūkos.

uzstādīt paroli

7. Piesakieties savā jaunajā kontā

Apsveicam! Tagad jūs esat lepns īpašnieks pilnīgi jaunai vietnei. Lai turpinātu iestatīšanu, piesakieties savā Bluehost kontā.

pieteikšanās lapa

8. Izvēlieties savu WordPress motīvu

Tagad jums tiks dota iespēja izvēlēties WordPress motīvu – izvēlēties tādu, kas ir piemērots jūsu zīmolam un vislabāk atspoguļo jūsu vietni.

izvēlēties wp tēmu

Ja neviena no parādītajām opcijām nedarbojas, apmeklējiet vietni WordPress krātuve izvēlēties motīvu no tur parādītajām izvēlēm.

9: Laipni lūdzam WordPress

Tiklīdz jūs pierakstīsities, jūs sagaidīs paziņojums “Welcome”. Pēc tam BlueHost palīdzēs jums izveidot emuāru. Ja, veidojot emuāru, jums nav nepieciešama uzraudzība, tas piedāvā arī iespēju turpināt darbu pats.

sveiciena ekrāna ziņojums

Un tas ir tas! Tagad varat pāriet uz WordPress pieteikšanās lapu un sākt strādāt pie sava emuāra. Tas bija viegli, vai ne??

Plusi no pašnovietota emuāra

Mēs uzskatām, ka pašnodarbināta emuāra versija ir daudz labāka iespēja nekā bezmaksas konta izveidošana vietnē WordPress.com. Lai gan ir daudz priekšrocību, ka jums ir sava vietne, šeit ir tikai daži no tiem, kas jums jāņem vērā.

Plusi:

 • Pilnīga jūsu emuāra kontrole
 • Izmantojiet jebkuru motīvu vai spraudni
 • Pelniet ar emuāru, ja vēlaties

Emuāra iestatīšana, izmantojot WordPress.com

Retos gadījumos pašnodarbināta emuāra izveidošana var būt nevajadzīga. Neatkarīgi no priekšrocībām, kas ar to nāk, dažiem lietotājiem nekad nebūs nepieciešama pilnīga savas vietnes kontrole. Viņiem nevajadzēs mainīt un pielāgot motīvus, kā arī neizmantot dažādus spraudņus. Daudzi lietotāji vienkārši nav ieinteresēti uzzināt par WordPress. Viņi nevēlas instalēt WordPress un paši par to rūpējas; viņi vēlas tikai platformu, kas ļauj publicēt stāstus.

Tātad, otra iespēja, sākot emuāru ar WordPress, ir reģistrēt bezmaksas WordPress.com kontu. To darot, jūs varat sākt rakstīt savu pirmo rakstu dažās minūtēs pēc šī lasīšanas, nemaksājot ne centa. Jums nebūs jāuztraucas par domēna vārdiem, mitināšanas vietu vai vietnes dublēšanu. Tātad, kā jūs sākat bezmaksas emuāru ar WordPress.com?

Izveidojiet bezmaksas WordPress.com emuāru

 • Dodieties uz vietni WordPress.com
 • Noklikšķiniet uz pogas Sākt
 • Izvēlieties vietnes veidu, kuru vēlaties izveidot (emuārs, vietne, portfelis vai tiešsaistes veikals)
 • Atlasiet motīvu
 • Ievadiet savas vietnes nosaukumu un izvēlieties pirmo bezmaksas opciju
 • Izvēlieties “Start with Free”
 • Aizpildiet konta informāciju
 • Noklikšķiniet uz pogas “Izveidot manu kontu”

Kopš brīža, kad noklikšķinājāt uz pogas, vietnes WordPress.com daudzpusīgās mašīnas ģenerēs jūsu vietni. Tagad varat pieteikties emuārā un sākt strādāt. Jūs varat papildus mainīt motīvus, pievienot logrīkus un izveidot jaunas ziņas. Tas būs īstais. Jūsu pirmais emuārs ir bez maksas. Veiksmi!

Kā uzlabot savu bezmaksas kontu

Lai arī bezmaksas konts dažām personām būs pietiekams, jums jāzina, ka pastāv jaunināšanas iespēja. WordPress.com ir vairāki plāni, no kuriem jūs varat izvēlēties, un, ja jūs mazliet nopietnāk domājat par savu emuāru, jums, iespējams, būs jāveic jaunināšana (vai vēl labāk, pārslēdzieties uz pašpasākto versiju):

WordPress.com cenu plāni

Ja izvēlēsities uzlabot savu kontu, iegūsit pielāgotu domēnu, Jetpack pielāgotas funkcijas, papildu vietu, piekļuvi jaunām tēmām, atbalstu, pielāgošanu un daudz ko citu. Biznesa plāns tagad ļauj instalēt arī pielāgotas motīvas un spraudņus. Tomēr veltiet laiku visām iespējām, lai redzētu, kurš plāns jums būs vispiemērotākais.

Plusi un mīnusi WordPress.com

Gluži kā pašnodrošinātai versijai, arī WordPress.com ir savi plusi un mīnusi. Lai arī jums var būt pilnīgi bezmaksas konts, un profesionāļi to pārvaldīs jūsu vietā, tam ir daudz trūkumu. Piemēram, ja jūs nolemjat izmantot dažādas tēmas un spraudņus, kurus jūs varētu atrast internetā, vai pielāgojat noteiktas emuāra daļas, to nevarēs izdarīt ar bezmaksas vai premium WordPress.com vietnēm.

Plusi

 • Pamata pakalpojums bez maksas
 • Profesionāli vadīts
 • Iesācējiem draudzīgi un viegli uzstādāmi

Mīnusi

 • Pielāgotus motīvus vai spraudņus nevar izmantot, ja nav izvēlēts biznesa plāns
 • Jums nav iespēju kontrolēt emuāru
 • Ierobežotas monetizācijas iespējas

Cenu un funkciju salīdzinājums

WordPress.org (Bluehost)WordPress.com (bez maksas)WordPress.com (personīga)WordPress.com (premium)WordPress.com (bizness)
Cena Mēnesī 2,75 USD Bezmaksas Mēnesī 2,99 USD USD 8,25 mēnesī Mēnesī 24,92 USD
DomēnsPielāgots domēna nosaukumsApakšdomēns WordPress.comPielāgots domēna nosaukumsPielāgots domēna nosaukumsPielāgots domēna nosaukums
Glabāšanas telpa50 GB3 GB6 GB13 GBNeierobežots
Dizaina pielāgošanaPilnīga pielāgošanaPamataPamataAdvancedAdvanced
MonetizācijaPilnīga brīvībaIerobežotsNoņemt reklāmasWordAds programmaWordAds programma
Atbalsts24/7 atbalstsKopienas atbalstsE-pasts un tiešsaistes tērzēšanas atbalstsE-pasts un tiešsaistes tērzēšanas atbalstsE-pasts un tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

WordPress vietnes uzturēšana

WordPress darbojas divos veidos:

Priekšdaļa

Kā norāda nosaukums, šī lapa būs redzama jūsu apmeklētājiem, kad viņi piekļūst jūsu vietnei. Uzdevumi, kas parasti tiek veikti aizmugurē, piemēram, spraudņa funkcionalitātes uzlabojumi, un jūsu motīva pielāgošana jums un jūsu apmeklētājiem būs redzami jūsu WordPress vietnes priekšpusē..

Tas ļauj arī jums un jūsu ienākošajiem apmeklētājiem veikt darbības, piemēram, komentēt un dalīties ar citiem sociālajiem nesējiem, no priekšpuses.

Aizmugurējais gals

To parasti sauc par WordPress informācijas paneli – šeit varat pārraudzīt un pārvaldīt katru vietnes satura, funkcionalitātes un tīmekļa dizaina aspektu..

Ja vēlaties piekļūt savam WordPress informācijas panelim, meklētājprogrammas adreses joslā ierakstiet “yourwebsite.com/wp-admin”. Šeit piesakieties, izmantojot savu WordPress lietotājvārdu un paroli, kuru iestatījāt savam kontam.

Informācijas panelis

WordPress informācijas panelis apstrādā jūsu vietnes administrēšanu.

Informācijas panelis ir emuāru administrēšanas centrs. Tas sastāv no trim galvenajām daļām: kreisās puses izvēlnes, augšējās rīkjoslas un vidējās sadaļas.

WordPress informācijas paneļa kreisajā kolonnā atradīsit visas administratora opcijas un kur galvenā uzmanība tiks pievērsta jūsu radošajām pūlēm..

Ieteicamā apmācība: rokasgrāmata iesācējiem WordPress vietnes pārvaldībā

Emuāra ziņas rakstīšana

Lai rakstītu jaunu emuāra ziņu, piesakieties informācijas panelī. Kreisajā pusē noklikšķiniet uz Ziņas – pievienot jaunu. Tiks atvērta redaktora zona, kurā varat sākt rakstīt savu pirmo ziņu.

Ir dažas lietas, kas jums jāiepazīstas. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatieties zemāk esošo videoklipu vai izlasiet mūsu padziļināto rakstu par to, kā uzrakstīt savu pirmo emuāra ziņu.

Ieteicamais lasījums: Kā pievienot savu pirmo ziņu WordPress pareizajā veidā

emuāra ziņas struktūra

Izmantojiet šo veidni savā vietnē

BUJ

Vai es varu sākt savu emuāru bez maksas?

Jā, jūs varat sākt savu emuāru bez maksas. Ir ne tikai dažas iespējas, no kurām jūs varat izvēlēties. Viena no populārākajām izvēlēm ietver vietnes sākšanu ar WordPress.com, kas ir pilnīgi bezmaksas. Tas pats ir ar Blogger.

Bet viens no labākajiem veidiem ir sākt emuāru ar pašpietiekamu WordPress, kur vietnes izveidošana ir pilnīgi bezmaksas, un vienīgie izdevumi ir mitināšana, ko mēnesī varat iegūt tikai par 2,75 USD, ja izvēlaties Bluehost.

Vai man ir nepieciešams WordPress, lai izveidotu emuāru?

Lai gan WordPress ir populārākā emuāru veidošanas izvēle, tā nav vienīgā pieejamā. Ir desmitiem citu satura pārvaldības sistēmu, kuras varat izmantot emuāru veidošanas sākšanai. Populārākās alternatīvas ir Wix, Squarespace un Blogger, kas ļauj ātri sākt emuāru.

Cik daudz naudas man ir nepieciešams, lai sāktu emuāru?

Ja vēlaties izveidot vienkāršu emuāru, varat to darīt, bez naudas. Piemēram, emuāra izveidošana vietnē WordPress.com jums nemaksā naudu, un jauna konta reģistrēšana prasa tikai dažas sekundes.

Ja jūs nolemjat pastiprināt savu spēli un izvēlaties blogot ar WordPress, jums būs nepieciešami mazāk nekā 3 USD mēnesī, lai samaksātu par tādiem premium hostinga pakalpojumiem kā Bluehost.

Vai es varu izveidot emuāru bez tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja??

Hostinga pakalpojumi ir neizbēgama katras vietnes sastāvdaļa. Tomēr, ja jūs nolemjat sākt savu emuāru ar bezmaksas vietņu veidotāju, piemēram, WordPress.com, Blogger, Tumblr vai Wix, varat aizmirst visu hostinga pakalpojumu sniedzēju ideju.

Neļaujiet tam pārsteigt. Hostings joprojām ir lieta, kurā vietne nevar iztikt, taču šajos gadījumos vietņu veidotāji izmanto savus hostinga pakalpojumus. Tas nozīmē, ka jums vispār nav jāmaksā vai jāuztraucas par mitināšanu. WordPress.com, Wix, Blogger, Tumblr vai jebkurš cits bezmaksas vietņu veidotājs parūpēsies par katru mitināšanas aspektu, tāpēc jūs varat koncentrēties uz savas mājas lapas projektēšanu un veidošanu..

Kādu domēna vārdu izvēlēties emuāram?

Ir grūti atrast labus un pieejamos domēna vārdus. Bet tai pilnībā vajadzētu būt personīgai izvēlei. Izvēlieties domēnu, kas jums patiks, un tas atspoguļos jūsu paveikto. Ideālā gadījumā jums vajadzētu atrast domēna vārdu, kas ir īss, viegli iegaumējams un joprojām ir cieši saistīts ar to, ko darāt.

Ja jums nepieciešama palīdzība, vienmēr varat izmantot domēna vārdu ģeneratorus, kas jums radīs dažas jaunas idejas.

Vai es varu nopelnīt naudu ar WordPress emuāru?

Emuāra sākšana ar pašu mitinātu WordPress nozīmē, ka jums pieder emuārs. Tātad jūs varat darīt visu, ko vēlaties, un ar to ir daudz iespēju nopelnīt naudu.

Jūs savā vietnē varat rādīt MPK un MPT reklāmas un reklāmkarogus, kas var dot jums naudu. Rādīt ir arī privātas reklāmas. Digitālo preču pārdošana, saistīto saišu izmantošana, dalības pirkšana vai sponsorētās ziņas ir lieliski veidi, kā nopelnīt naudu savā emuārā.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, skatiet, kā nopelnīt naudas blogošanu.

Vai es varu izveidot emuāru bez tehniskām prasmēm?

Atbilde uz šo jautājumu būtu pilnīgi atšķirīga dažus gadus atpakaļ. Bet šodien ir iespējams izveidot emuāru bez tehniskām prasmēm. Daudzas platformas, piemēram, Wix un Squarespace, ir ieviesušas vizuālos veidotājus, kas ļauj vienkārši vilkt un nomest vietnes elementus tur, kur vēlaties, līdz iegūstat sev tīkamu vietni..

Turpretī WordPress ir vairāk nekā daži lapu veidotāji. Ja jūs apvienojat tos ar augstākās klases tēmām, varat izveidot profesionāla izskata vietni, nerakstot vienu koda rindu.

Kā izveidot emuāram pielāgotu e-pasta adresi?

Ja jūsu vietnei ir pielāgots domēna nosaukums, pielāgotas e-pasta adreses izveidošana ir tikai dažu klikšķu attālumā, ja izmantojat Bluehost. Jums vienkārši jāpiesakās savā BlueHost cPanel un jāatver cilne Advanced. Tur jūs atradīsit e-pasta kontu iestatījumu, kurā jums jānoklikšķina uz pogas “Izveidot”, lai izveidotu pielāgoto e-pasta adresi. Pēc tam jūs būsit gatavs sākt izmantot savu jauno e-pasta adresi.

Ja jums ir vajadzīgas citas iespējas saistībā ar pielāgotajām e-pasta adresēm, varat pārbaudīt un uzzināt, kā iestatīt pielāgotu e-pastu, izmantojot G Suite vai kādu no tā alternatīvām, piemēram, Zoho, Microsoft 365, Fastmail, ProtonMail, Pobox vai Rackspace Email. nosauc dažus.

Kā es varu nākt klajā ar labām idejām savām emuāra ziņām?

Sākumā var būt samērā viegli nākt klajā ar emuāru ierakstu idejām. Jūs, iespējams, esat izveidojis emuāru ar dažiem jēdzieniem, kas jums prātā, un šo pirmo pāris punktu atspoguļošana varētu nebūt izaicinājums. Dodoties pa ceļu, unikāla un aizraujoša emuāra ierakstu izstrāde kļūs arvien grūtāka. Tas jo īpaši attiecas uz jūsu emuāru un vēlaties to izmantot pēc iespējas labāk.

Kad esat iestrēdzis, jums vajadzētu redzēt, vai jūsu kompetences jomā ir kādi neatrisināti vai neatrisināti jautājumi, kurus varat atrisināt. Tas palīdzētu, ja jūs domājat arī par perspektīvas maiņu; tā vietā, lai rakstītu par vispārīgu problēmu, mēģiniet rakstīt no personīgās pieredzes, kas piesaistīs auditoriju. Izpētiet arī atslēgvārdus un uzziniet, kas interesē cilvēkus. Ja šos atslēgvārdus varat apvienot ar kaut ko unikālu, populārā emuāra ieraksts ir tikai stūra attālumā.

Jums vienmēr ir jāzina sava auditorija un jāraksta par lietām, kuras viņi vēlas. Ja jūs joprojām nezināt savu auditoriju, varat sākt uzdot viņiem jautājumus, izmantojot emuāra ziņas, aptaujas vai sociālos saziņas līdzekļus.

Tās ir tikai dažas no idejām; Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, skatiet sadaļu Kā izvēlēties, par ko blogot (ar vīrusu virsrakstu piemēriem).

Secinājums

Lai gan, iesākot WordPress emuāru, jums ir vairākas iespējas, mēs iesakām uzreiz doties uz pašu mitinātu versiju vietnē Bluehost. Tikai par 2,75 USD mēnesī jūs varat pilnībā kontrolēt savu vietni. Sava emuāra mitināšanā praktiski nav ierobežojumu, un nevajadzēs uztraukties par monetizācijas iespējām vai tēmām un spraudņiem, kurus vēlējāties izmantot.

Jā, būs nepieciešams vairāk laika, lai pats pārvaldītu visu emuāru, un dažreiz radīsies problēmas ar trešo pušu tēmām un spraudņiem. Bet galu galā jūs varat būt drošs, ka zināt, ka šis ir jūsu emuārs, un ar to jūs varat darīt visu, ko vēlaties.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map