Kā novirzīt lietotājus WordPress

Kā novirzīt lietotājus WordPress


Novirzīšana ir vietņu, spraudņu un motīvu standarta daļa. Daži notiek tieši acu priekšā, un jūs, iespējams, pat nezināt, kas notiek aizmugurē.

Lai arī novirzīšana parasti tiek atstāta izstrādātājiem, mēs jums parādīsim vairākus padomus, kas jums ļaus:

 • Novirzīt lietotājus pēc veiksmīgas pieteikšanās
 • Novirzīt lietotājus pēc pieteikšanās, izmantojot Pētera pieteikšanās novirzīšanas spraudni
 • Novirzīt lietotājus pēc atteikšanās
 • Lietotāju novirzīšana pēc komentāra atstāšanas
 • Novirzīt lietotājus pēc meklēšanas, ja ir atrasts tikai viens rezultāts
 • Novirzīt lietotājus, kad kategorijā ir atrasts tikai viens ieraksts
 • Novirzīt lietotājus uz nejaušu lapu WordPress

Kā novirzīt noteiktas lietotāja lomas pēc veiksmīgas pieteikšanās

Šajā raksta daļā mēs parādīsim kodu, kuru varat viegli modificēt kontrolēt, kur noteikts lietotājs nolaižas pēc veiksmīgas pieteikšanās uz jūsu WordPress vietni.

Pēc noklusējuma WordPress visus lietotājus ved uz informācijas paneli, un tas varētu būt problēma dažiem no jums. Varbūt jūs vēlaties paturēt savus administratorus un autorus uz aizmugures pamata, kamēr vēlaties novirzīt citus lietotājus tieši uz jūsu mājas lapu vai varbūt uz citas lapas, kuru esat izveidojis tieši viņiem.

Lai novirzītu lietotājus, pamatojoties uz viņu lomām, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet function.php failu
 2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:
 3. funkcija my_login_redirect ($ URL, $ pieprasījums, $ lietotājs) {
  if ($ lietotājs && is_object ($ lietotājs) && is_a ($ lietotājs, 'WP_User')) {
  if ($ lietotājs-> has_cap ('administrators') vai $ user-> has_cap ('autors')) {
  $ url = admin_url ();
  } cits {
  $ url = home_url ('/ pielāgota lapa /');
  }
  }
  atgriezties $ url;
  }
  add_filter ('login_redirect', 'my_login_redirect', 10, 3);
 4. Saglabāt izmaiņas

Iepriekš parādītais kods administratorus atstās tur, kur viņiem jābūt – administratora paneli, bet visi pārējie lietotāji tiks novirzīti uz pielāgotu lapu.

Jūs varat viegli mainīt URL, mainot $ url mainīgo uz 4th un 6th līnija un tāpēc vediet savus lietotājus uz visām ziņām / lapām, kuras esat viņiem izveidojis.

Ja vēlaties kontrolēt lietotāju lomas, to var viegli izdarīt koda trešajā rindā. Iepriekš minētajā piemērā mēs esam atstājuši administratorus un autorus uz admin paneļa. Ja vēlaties tur tikai administratorus, vienkārši noņemiet autorus no attēla:

if ($ lietotājs-> has_cap ('administrators')) {

Tā vietā, lai noņemtu autorus, varat pievienot arī citas lomas; jums ir jāizlemj, kurš beigsies kurā lapā.

Tieši tā. Izmantojot šo kodu, jums nav nepieciešams spraudnis, lai kontrolētu novirzīšanu pēc lietotāja pieteikšanās. Ja jūs joprojām nevēlaties mainīt kodu, uzziniet, kā novirzīt lietotājus pēc pieteikšanās ar spraudni.

Novirzīt lietotājus pēc pieteikšanās, izmantojot Peter’s Login Redirect spraudni

Lai gan jūs varat ātri novirzīt lietotājus pēc pieteikšanās, ievietojot kādu kodu, kuru mēs jums iepriekš parādījām, šī nav labākā iespēja tiem, kuri neveic kodēšanu. Turklāt, ja vēlaties iegūt lielāku kontroli pār novirzīšanu, jums būs jāzina, kā modificēt kodu.

Tā vietā, lai modificētu kodu, mēs parādīsim spraudni, kas jūsu vietā veiks netīro darbu. Jums atliek tikai izlemt, kurš lietotājs iet, noklikšķiniet uz dažām izvēles rūtiņām un ielīmējiet vietrāžus URL, kamēr spraudnis rūpēsies par pārējo.

Pētera pieteikšanās novirzīšana

Lai gan ir neskaitāmi WordPress spraudņi, kas izstrādāti tāpat, mēs šai raksta daļai esam izvēlējušies Pētera pieteikšanās novirzīšanu.

Šis spraudnis ļaus jums izvēlēties lietotājus, pamatojoties uz viņu vārdiem, lietotāju lomām un pat lietotāja iespējām un vienkārši ielīmējiet URL, uz kuru šie lietotāji tiks novirzīti pēc pierakstīšanās. Ir iespējams pat izvēlēties citu lapu, ja vēlaties novirzīt šo lietotāju vai lietotāju grupu pēc izrakstīšanās. Turklāt jūs varat izvēlēties atsevišķu URL, kas tiks izmantots kā mērķa lapa jebkuram lietotājam pēc viņu reģistrācijas.

Ja ar to vien jums nepietiek un vēlaties vēl vairāk uzlabot novirzīšanu, Pētera pieteikšanās novirzīšana ļāva jums iepazīties. Ja, piemēram, esat izveidojis īpašu lapu katram lietotājam, varat ģenerēt URL tieši no spraudņa. Tādā gadījumā pietiks ar vienkāršu spraudnī aprakstīto īso kodu ievadiet lietotāja lietotājvārdu un tādējādi novirziet konkrēto lietotāju uz viņa / viņas konkrēto lapu.

Rezultātā ir atrodamas dažas spraudņa iespējas, kas var palīdzēt jums turpmāk kontrolēt spraudņa izturēšanos. Jūs varat iestatīt spraudni izmantot tikai viena veida URL un, piemēram, atļaut izmantot tikai iekšējās saites, kontrolēt POST un GET novirzīšanu, vajadzības gadījumā izmantot ārēju novirzīšanas failu un izvēlēties, kurš var kontrolēt šo spraudni, izvēloties atļauju līmeņus.

Ja jums bija jāpārvalda pieteikšanās, atteikšanās un reģistrācijas novirzīšana, Pētera pieteikšanās novirzīšana iegūs praktiski visu nepieciešamo. Ak, jā, vai mēs esam minējuši, ka spraudnis ir bezmaksas? Varat to iegūt no WordPress spraudņu krātuves un instalēt dažu sekunžu laikā, pēc tam viss, kas jums jādara, ir navigēt Iestatījumi -> Pieteikšanās / Atteikšanās novirzīšana.

Kā novirzīt WordPress lietotāju pēc atteikšanās

Pēc noklusējuma, kad lietotājs iziet no WordPress vietnes, viņš vai viņa tiks novirzīts atpakaļ uz pieteikšanās lapu. Tiks parādīts ziņojums, kas informē lietotāju par veiksmīgu atteikšanos, bet pārējā navigācija tiek atstāta lietotājiem.

Bet ko darīt, ja vēlaties, lai jūsu lietotāji būtu automātiski tiek novirzīts uz jūsu mājas lapu, diskusiju lapām, kuras vēlaties, lai tās redz, vai uz citām interesējošām lapām? Varbūt vēlaties izveidot citu atteikšanās lapu, kurā būs īpaši logrīki vai kuri vedīs jūsu lietotājus kaut kur citur? Ja tā, jums būs nepieciešams šis mazais kods, lai viss notiktu.

Nākamajās dažās rindās mēs parādīsim, kā viegli novirzīt lietotāju uz jebkuru URL. Ja jūs nevēlaties izmantot kodu novirzīšanai, mēs drīz jums parādīsim vienkāršu spraudni, kas visu darīs jūsu vietā. Bet pirms tam novirzīsim lietotāju uz mājas lapu:

 1. Atveriet function.php failu
 2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:
 3. add_action ('wp_logout', 'auto_redirect_after_logout');
  funkcija auto_redirect_after_logout () {
  wp_redirect (home_url ());
  Izeja();
  }
 4. Saglabāt izmaiņas
 5. Atteikšanās un izbaudiet savu skaisto mājas lapu

Tas ir vienkārši. Kā jūs varat uzminēt no koda, varat novirzīt lietotāju uz jebkuru citu URL, mainot trešo rindu. Tātad, ja vēlaties novirzīt lietotājus uz citu savas vietnes lapu vai uz jebkuru ārēju lapu, jūsu kodam vajadzētu izskatīties apmēram šādi:

add_action ('wp_logout', 'auto_redirect_after_logout');
funkcija auto_redirect_after_logout () {
wp_redirect ('http://www.firstsiteguide.com');
Izeja();
}

Ja vēlaties vairāk paveikt ar wp_redirect funkciju, varat uzzināt vairāk par to vietnē WordPress Codex lapas.

Pieteikšanās un atteikšanās novirzīšana

CENA: Bezmaksas

Pieteikšanās un atteikšanās novirzīšana
Šis bezmaksas spraudnis ir salīdzinoši vienkāršs un lieliski veiks savu darbu. Tā vietā, lai nodarbotos ar kodu, pieteikšanās un atteikšanās novirzīšana iestatījumu lapā izveidos papildu segmentu. Pēc tam, kad esat to instalējis un aktivizējis, jums tas ir jādara dodieties uz Iestatījumi -> Vispārīgi un ritiniet līdz galam līdz lapas beigām. Šeit atradīsit atsevišķas ievades kastes pieteikšanās un atteikšanās novirzīšanai. Ievadiet vēlamos URL, saglabājiet izmaiņas un viss ir izdarīts!

Ja jums ir vajadzīgas vairāk novirzīšanas iespējas savai WordPress vietnei, mēs to iesakām pārbaudiet 5 sekunžu novirzīšanas spraudni kas var palīdzēt novirzīt jebkuru ziņu, lapu, kategoriju, tagu vai pielāgoto URL. Tas jums ļaus aizsegt jūsu vietrāžus URL kas var būt lieliska lieta, lai slēptu saistītās saites vai URL no jūsu apmeklētājiem. Spraudnis parāda arī statistiku par katru novirzīto saiti, lai jūs zināt, kas notiek vietnē.

Pēc komentāra atstāšanas novirzīt lietotājus

Kad sāksit publicēt rakstus, jūs vēlēsities, lai cilvēki tos komentē. Šajā rokasgrāmatas daļā mēs parādīsim, kā novirzīt lietotāju pēc komentāra iesniegšanas.

Šī funkcija jums var noderēt īpašās situācijās. Piemēram, jūs varētu vēlēties izveidot pielāgotu lapu “paldies” par jūsu organizēto dāvanu. Tātad, kad apmeklētāji piedalās dāvanā, atstājot komentāru, jūs varat tos viegli novirzīt uz “paldies” lapu, kur varat sniegt papildu informāciju par balvām.

Faktiski ir daudz dažādu iemeslu, kas jums varētu būt, novirzot lietotāju pēc komentāra atstāšanas, tāpēc, bez papildu pievēršanās, lūk, kas jums jādara, lai automatizētu procesu.

Novirzīt lietotāju pēc komentāra iesniegšanas:

 1. Atveriet function.php failu
 2. Kopējiet un ielīmējiet failā šo kodu:
 3. funkcija redirect_after_comment () {
  wp_redirect ('/ paldies /');
  Izeja();
  }
  add_filter ('comment_post_redirect', 'redirect_after_comment');
 4. Mainiet lapas nosaukumu 2nd līnija
 5. Saglabāt izmaiņas

Tieši tā. Tagad varat turpināt izmēģināt funkciju. Atveriet jebkuru no jūsu ziņām un atstājiet komentāru. Ja visu esat izdarījis pareizi, jums vajadzētu nonākt http: /www.yoursite.com/pateicībasjūsu lapā vai tajā, kas norādīta koda otrajā rindā.

Paldies lapa

Neaizmirstiet pateikties cilvēkiem par komentāriem, bet neaizmirstiet arī to, ka vēlaties, lai apmeklētāji paliktu vietnē un turpinātu pārlūkot. Laba ideja varētu būt pievienot savu neseno vai populārāko ziņu sarakstu, vai varbūt labāk pat uzskaitīt visas saistītās ziņas, kuras varētu interesēt komentētāju. Ja jums ir adresātu saraksts, šī ir laba vieta, kur piedāvāt tā abonēšanu.

Lai gan šī funkcija piedāvā ērtu un ātru lietotāju novirzīšanas veidu pēc tam, kad viņi atstāj komentāru, jūs varētu interesēt a iespraust kas jums sniegs dažas papildu funkcijas.

Novirzīt lietotājus pēc meklēšanas, ja ir atrasts tikai viens rezultāts

Ja jums ir darīšana ar lielāku skaitu rakstu, obligāti nepieciešama meklēšanas funkcionalitāte. Ja rakstāt katru dienu, iedomājieties, cik daudz rakstu ir sadalīti pa dažādām kategorijām. Ja dienā publicējat tikai trīs īsus rakstus, pēc pirmā gada datu bāzē būs vairāk nekā tūkstoš dažādu nosaukumu. Tagad iedomājieties, ka pirmo reizi apmeklējat vietni, meklējot kaut ko konkrētu – jūs to vēlēsities meklēt.

Pēc noklusējuma WordPress meklēs, izmantojot ziņu nosaukumus, tagus un, protams, saturu. Tātad, meklējot vārdu vai noteiktu frāzi, iespējams, tiks atrasti desmitiem ziņu un lapu, kurās ietverts vaicājums. Bet kas būtu, ja būtu tikai viens meklēšanas rezultāts?

Ja kāds meklēja ļoti specifisku frāzi vai visu teikumu, iespējams, būs tikai daži rezultāti vai varbūt tikai viens rezultāts. EsJa ir atrasts tikai viens rezultāts, lietotāja novirzīšana uz meklēšanas rezultātu lapu ir diezgan nevajadzīga. Tā vietā, kāpēc gan jūs nenovirzītu lietotāju tieši uz rezultātu / lapā atrodamo ziņu / lapu?

Apskatīsim, kā to izdarīt:

 1. Atveriet funkcijas.php
 2. Nokopējiet šo kodu un ielīmējiet to faila beigās:
 3. add_action ('template_redirect', 'redirect_search_result);
  funkcija redirect_search_result () {
  if (is_search ()) {
  globāls $ wp_query;
  if ($ wp_query-> post_count == 1 && $ wp_query-> max_num_pages == 1) {
  wp_redirect (get_permalink ($ wp_query-> posts ['0'] -> ID));
  Izeja;
  }
  }
  }
 4. Saglabāt izmaiņas

Jūs esat sagatavojis savu WordPress jaunajai funkcionalitātei. Kad esat saglabājis izmaiņas, katru reizi, kad lietotājs meklē kaut ko, kas parādīs tikai vienu rezultātu, tas tiks novirzīts tieši uz ziņu / lapu.

Pat ja tas šķiet nekas daudz, mēs esam pārliecināti, ka jūsu apmeklētāji jums patiks, ja ietaupīsit viņiem tikai vienu klikšķi. Saglabājot klikšķi šeit un klikšķi tur, tiks iegūta labāka lietotāja pieredze, un tas, iespējams, ir kaut kas, ko vēlaties savā vietnē, vai ne?

Novirzīt lietotājus, ja kategorijā ir tikai viena ziņa

Tā vietā, lai atvērtu kategorijas vai tagu lapu, kurā ir tikai viens rezultāts, jūs varētu novirzīt šo lietotāju tieši uz ziņu / lapu. Tāpat kā lielākajā daļā mūsu koda fragmentu, pietiks tikai ar kodu kopēšanu un ielīmēšanu:

Novirzīt lietotāju, ja kategorijā vai tagā bija tikai viena ziņa:

 1. Atveriet function.php failu
 2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:
 3. funkcija redirect_to_post () {
  globāls $ wp_query;
  if (is_archive () && $ wp_query-> post_count == 1) {
  pasts();
  $ post_url = get_permalink ();
  wp_redirect ($ post_url);
  }
  } add_action ('template_redirect', 'redirect_to_post');
  
 4. Saglabāt izmaiņas

Kad esat pabeidzis ar kodu un saglabājis izmaiņas, varat pārbaudīt šo funkciju, atverot kategorijas vai tagu lapu, kurā tajā ir tikai viena ziņa / lapa. Tā vietā, lai atvērtu lapu, kurā tiek rādīta tikai viena ziņa / lapa, jūs tiksit novirzīts tieši uz šo ziņu. Satriecoši, vai ne??

Tā kā daži lietotāji to varētu sajaukt, būtu laba ideja iekļaut pielāgotu ziņojumu, kas lietotājiem pateiks, ka ir atrasts tikai viens rezultāts un ka novirzīšana ir notikusi. Ja vēlaties to darīt, varat atstāt ziņojumu virs ziņas / lapas, uz kuru lietotājs tika novirzīts, ievietojot vienkāršu “atbalss” paziņojumu. Tādā gadījumā jūsu kods izskatās šādi:

funkcija redirect_to_post () {
globāls $ wp_query;
if (is_archive () && $ wp_query-> post_count == 1) {
pasts();
$ post_url = get_permalink ();
wp_redirect ($ post_url);
}
echo "Tā kā tika atrasts tikai viens rezultāts, jūs tikāt novirzīts uz šo ziņu / lapu!";
}
add_action ('template_redirect', 'redirect_to_post');

Tagad, kad pat ziņojums ir ieviests, jūs esat pabeidzis, un jums nevajadzēs rūpēties par tām kategorijām un tagiem, kuros ir tikai viena ziņa / lapa. Bet neļaujiet šai funkcijai būt par attaisnojumu, lai nerakstītu jaunus rakstus šajā kategorijā.

Novirzīt lietotājus uz nejaušu lapu WordPress

Iespējams, ka tā nav katras WordPress vietnes standarta funkcija, taču tas noteikti var būt jautrs rīks, lai kaut kur atrastos jūsu vietnē. Ja jūs rakstāt daudz vai varbūt jums ir daudz galeriju, jums var beigties tūkstošiem lapu, kuras vidusmēra lietotājs neredzēs.. Kāpēc gan jūs nepadarītu lietas mazliet interesantākas, novirzot lietotāju uz nejaušu ziņu?

Labi, jūs nenovirzīsit lietotāju uz izlases ziņu bez viņu ziņas vai, protams, to darīsit mājas lapā. Bet jūs varat izveidot vienkāršu pogu vai saiti, uz kuras lietotājs var noklikšķināt, pēc tam viņš tiks novirzīts uz citu jūsu vietnes lapu. Varbūt tā ir galerija. Varbūt foršs redakcija, kuru bijāt rakstījis pirms gadiem. Kas zina. Tas var būt jautri.

Sāksim:

 1. Vispirms jāsagatavo novirzīšanas saite. Atveriet failu function.php
 2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:
 3. add_action ('init', 'random_add_rewrite');
  funkcija random_add_rewrite () {
  globālais $ wp;
  $ wp-> add_query_var ('izlases veidā');
  add_rewrite_rule ('izlases /? $', 'index.php? random = 1', 'top');
  }
  
  add_action ('template_redirect', 'random_template');
  
  funkcija random_template () {
  if (get_query_var ('nejauši') == 1) {
  $ posts = get_posts ('post_type = post & orderby = rand & numberposts = 1');
  foreach ($ posts kā $ post) {
  $ link = get_permalink ($ post);
  }
  wp_redirect ($ link, 307);
  Izeja;
  }
  }
 4. Saglabāt izmaiņas
 5. Dodieties uz vietni www.yourdomain.com/?random=1

Pēc tam jūs esat gatavs izveidot savu saiti / pogu. Viss, kas jums jādara, ir saite uz http://www.jaunsdomens.com/?random=1 un katru reizi, kad lietotājs atver lapu, viņš tiks novirzīts uz nejaušu lapu. Izbaudi savu jauno funkciju.

Pārvirzīšana uz secinājumu

Agrāk vai vēlāk jūs vēlēsities novirzīt konkrētus lietotājus īpašās situācijās. Neatkarīgi no tā, vai tam ir labs iemesls un jūs cenšaties panākt, lai apmeklētāji kaut ko pērk, vai arī jūs vienkārši gribējāt padarīt pieteikšanās procesu ērtāku, šī apmācība palīdzēs jums pārvaldīt novirzīšanu.

Ja jums ir pietiekami ērti ar kodēšanu, jūs varēsit to uzlabot un novirzīt lietotājus arī dažādās situācijās. Ja nē, mēs ceram, ka šie piemēri bija pietiekami, lai segtu jūsu vajadzības.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map