Kā nomainīt nosaukuma atribūtus programmā WordPress

Kā nomainīt nosaukuma atribūtus programmā WordPress


Vietnes vai WordPress emuāru izveidošana bez virsrakstu pārvaldīšanas ir diezgan neiespējama. Ja kādreiz esat aizmirsis uzrakstīt virsrakstu, jūs ātri sapratāt, ka WordPress pievienoja vienu pats. Tā kā tie ir svarīgi administratoriem, citiem lietotājiem, apmeklētājiem un pat meklētājprogrammām, rakstot nosaukumus, jums jāievēro īpaša piesardzība.

Lai gan katram rakstītajam nosaukumam noteikti vajadzētu veltīt papildu minūti, ir dažas lietas, kuras varat mainīt visā vietnē. Tāpēc palieciet mums līdzi šajā rokasgrāmatā un uzziniet, kā WordPress modificēt dažādus nosaukuma atribūtus.

 • Kā ierobežot WordPress nosaukuma garumu
 • Kā mainīt ziņas virsrakstu
 • Uzrakstiet to vārdu sarakstu, kurus nevar izmantot ziņu virsrakstos
 • Neliela nosaukuma atdalītāja maiņa var ievērojami ietekmēt jūsu vietni
 • Virsrakstu tagus var viegli mainīt, izmantojot pielāgotos laukus

Kā ierobežot WordPress nosaukuma garumu

Ja vēlaties saglabāt pēc iespējas īsākus ierakstu nosaukumus un strādājat ar vairākiem autoriem, tā var kļūt par problēmu. Neatkarīgi no tā, vai jūs sākat modes emuāru, pārtikas emuāru vai jebkura cita veida vietni, ikvienam būs jārūpējas par viņu nosaukumiem, jāskaita vārdi vai burti, un, iespējams, būs grūti to darīt katru reizi, rakstot jaunu raksts.

Tātad, kā jūs ierobežojat ziņas virsrakstu WordPress, lai tas automātiski rūpētos par nosaukuma garumu, kas tiek parādīts jūsu lapā?

Sāksim ar vienkāršu risinājumu.

 1. Savā tēmā atveriet function.php
 2. Ielīmējiet šo kodu:
 3. funkcija max_title_length ($ title) {
  $ max = 20;
  if (strlen ($ nosaukums)> $ max) {
  return substr ($ nosaukums, 0, $ max). " …";
  } cits {
  atgriezt $ titulu;
  }
  }
 4. Ievietojiet nākamo funkciju visur, kur vēlaties. Piemēram, ja vēlaties savā mājas lapā parādīt saīsinātus nosaukumus, vēlaties šo kodu ievietot galvenajā indeksa veidnē (index.php)
 5. add_filter ('the_title', 'max_title_length');

Kā redzat kodā, mainīgais Maks. USD tiek izmantots, lai ierobežotu jūsu ziņas nosaukuma garumu. Jūs varat to mainīt uz jebkuru vēlamo numuru. Bet ņemiet vērā, ka jūsu nosaukuma optimālais garums ir no 55 līdz 60 rakstzīmēm.

Lūdzu. Ja esat izsaucis funkciju galvenajā indeksa veidnē, jūsu nosaukumi tiks parādīti saīsināti un pēc mūsu gadījumā 20 rakstzīmēm tiks parādīti trīs punkti, lai parādītu, ka ir vēl ko parādīt.

Veicot to pašu, jūs varat brīvi piesaistīt funkciju visur, kur vēlaties – vai tā būtu galvene, kājene, sānjosla vai kas cits.

Kā mainīt ziņas virsrakstu

WordPress motīvi, kurus varat izmantot programmā WordPress, ir atšķirīgi. Varat izmantot standarta komplektu, kas nāk komplektā ar WordPress, izveidot savu, atrast starp tūkstošiem pieejamo motīvu bezmaksas vai no interneta iegādāties izcilu motīvu..

Mainīt ziņas nosaukuma izlīdzināšanu

Pat ja jūs par savu motīvu esat samaksājis lielus dolārus, tam viss nebūs pieejams un nav iespējams visu iekļaut lietotājam draudzīgā saskarnē. Tātad, ja vēlaties mainīt savu ziņu virsrakstu līdzinājumu un jūsu tēmai nav viegli maināmas opcijas, jums tas būs jādara pats.

Sagatavojiet instrumentus un atlaidīsiet dažas skrūves, lai jūs varētu paveikt darbu. Labi, tas izklausījās pēc tā, ka pirms jums ir darba stundas – neuztraucieties, jūs tiksit darīts aptuveni pēc minūtes.

Nav svarīgi, kuru motīvu izmantojat, jūsu ziņas nosaukums atradīsies tajā pašā failā:

 1. Dodieties uz Izskats-> redaktors
 2. Labajā pusē atrodiet Single Post failu (single.php) un atveriet to vai vēl labāk, atveriet failu kādā ārējā redaktorā
 3. Meklēt failā “
 4. Mainiet tagu ar vēlamo izlīdzinājumu:
 5. LEFT:

  CENTRS:

  PA LABI:

 6. Saglabāt izmaiņas

Tieši tā. Tagad jūs varat brīvi atvērt jebkuru no jūsu ziņām un redzēt veiktās izmaiņas. Ja esat izpildījis šīs darbības un mainījis izlīdzinājumu, jūsu ziņas nosaukumam vajadzētu parādīties kreisajā, centrā vai labajā pusē.

Darbs ar WordPress ir jautri, vai ne? Ja vēlaties uzzināt vairāk par emuāru veidošanu un WordPress pielāgošanu, skatiet mūsu resursus un nekavējoties uzlabojiet savas tīmekļa pārziņa prasmes.

Uzrakstiet to vārdu sarakstu, kurus nevar izmantot ziņu virsrakstos

Lai gan WordPress varat samērā viegli ierobežot nosaukuma garumu, dažreiz jums būs jāmaina nosaukumi vēl vairāk. Rakstzīmju skaita ierobežošana ziņas virsrakstā var palīdzēt saglabāt stabilu noformējumu, kā arī SEO, taču jūsu autori joprojām var uzrakstīt visu, ko viņi vēlas.

Atkarībā no tā, ko jūs rakstāt, vai no jūsu partnerattiecībām ar kādu citu uzņēmumu, jūsu nosaukumos varētu būt daži vārdi vai frāzes, no kurām vēlaties izvairīties. Tie varētu būt rupji vārdi, no kuriem vēlaties izvairīties, vai vienkārši firmas zīme vai divi vārdi, kurus nevēlaties reklamēt savā vietnē.

Lai gan jūs varat sēdēt un sarunāties ar saviem autoriem par to un lūgt viņiem neminēt vārdus, kas varētu kaitēt jūsu vietnes reputācijai, ir tikai laika jautājums, kad kāds no autoriem aizmirsīs visu un publicēs virsrakstu, kas jūs var padarīt jūs izskatās slikti vai pat zaudē naudu, pārkāpjot darījumu ar partneri.

Nosaukumos nelietojamo vārdu saraksts

Verbālā brīdinājuma vietā kāpēc jūs neuzrakstītu funkciju, kas jebkuram jūsu vietnes lietotājam liedz rakstīt virsrakstu ar konkrētiem vārdiem? Vai vēl labāk, kāpēc gan jūs vienkārši nokopētu un ielīmētu to pašu funkciju no apakšas un vienkārši mainītu vārdus, kurus vēlaties bloķēt?

Tagad, kad esat nolēmis noņemt konkrētus vārdus no ziņu virsrakstiem, redzēsim, kā jūs varat to izdarīt.

Noņemiet noteiktus vārdus no nosaukumiem:

 1. Atveriet function.php failu
 2. Kopējiet un ielīmējiet kodu:
 3. funkcijas nosaukuma ierobežojums ($ nosaukums) {
  globāls $ pasts;
  $ title = $ post-> post_title;
  $ limitedWords = "vārds1; vārds2; vārds3";
  $ limitedWords = eksplodēt (";", $ limitedWords);
  foreach ($ limitedWords kā $ limitedWord) {
  if (stristr ($ nosaukums, $ limitedWord))
  wp_die (__ ('Kļūda: pasta nosaukumā esat lietojis aizliegtu vārdu'));
  }
  }
  add_action ('public_post', 'titlerestriction');
  
 4. Mainiet vārdus uz 4th Pievienojiet tik daudz, cik vēlaties, bet neaizmirstiet tos atdalīt ar semikolu
 5. Pielāgojiet kļūdas ziņojumu uz 8th līnija
 6. Saglabāt izmaiņas

Ja atverat jaunu ziņu un mēģināt to publicēt, kamēr virsrakstā ir viens no kodā norādītajiem vārdiem, WordPress neļaus jums publicēt ziņu un brīdina jūs ar ziņojumu.

Lai arī jūs, iespējams, esat teicis autoriem par aizliegtajiem vārdiem, nebūtu sāp parādīt šos vārdus tieši zem nosaukuma un uzrakstīt tos kā atgādinājumu.

Ja tas nav īpaši slepens, vai varat pastāstīt, kādus vārdus un kāpēc ievietojāt sarakstā??

Neliela nosaukuma atdalītāja maiņa var ievērojami ietekmēt jūsu vietni

Virsraksta atdalītājs ir viena vienkārša rakstzīme, kas atdala jūsu vietnes virsrakstu no ziņu un lapu nosaukumiem. Lai arī tas nav tik svarīgi kā jūsu rakstiem atbilstošo atslēgvārdu atrašana, to var redzēt jūsu pārlūkprogrammas cilnes augšdaļā, tiklīdz atvērsit vietni, bet vēl svarīgāk ir tas, ka šo atdalītāju izmantos Google un citas meklētājprogrammas, kad tās parādīs jūsu vietni Meklēšanas rezultāti.

Lai arī nav pierādījumu, ka dažādiem atdalītājiem var būt atšķirīga ietekme uz jūsu SEO, iespējams, vēlēsities mainīt standarta atdalītāju tikai tāpēc, lai mainītu veidu, kā jūsu WordPress vietne tiek parādīta visās pārējās vietnēs šajos meklēšanas rezultātos..

Mainīt nosaukuma atdalītāju:

Pēc WordPress 4.4 atdzīvošanās tika ieviesti jauni filtri, un viens no tiem tieši atbild par nosaukuma atdalītājiem. Lai mainītu nosaukuma atdalītāju, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet function.php failu
 2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:
 3. funkcija wploop_change_separator ()
  {
  atgriezties '|';
  }
  add_filter ('document_title_separator', 'wploop_change_separator');
 4. Mainiet atdalītāju starp vienas pēdiņām trešajā rindā
 5. Saglabāt izmaiņas

Mainīt nosaukuma atdalītāju vecākām WordPress versijām:

Pirms WordPress 4.4 ieviešanas nosaukuma atdalītāju varēja viegli mainīt, izmantojot funkciju wp_title. WordPress izstrādātāji vispirms noņemot funkciju no atbalstīto saraksta, tā kļuva novecojusi. Bet, tā kā to joprojām izmanto ļoti daudz tēmu, izstrādātāji nolēma to atgriezt.

Šī funkcija joprojām var palīdzēt mainīt šo atdalītāju, ja izmantojat vecāku WordPress versiju, taču mēs iesakām pēc iespējas ātrāk atjaunināt WordPress (dažādu iemeslu dēļ) un izmantot jauno metodi, kas parādīta iepriekš; agrāk vai vēlāk funkcija wp_title vienreiz un uz visiem laikiem tiks novecojusi, un jums atkal būs jāmaina function.php.

funkcija change_wp_title_separator ($ nosaukums, $ sep) {
$ sep = '-';
$ title = str_replace ('|', $ sep, $ title);
atgriezt $ titulu;
}
add_filter ('wp_title', 'change_wp_title_separator', 10, 2);

Lai gan jūs varat mainīt atdalītāju uz jebkuru vēlamo rakstzīmi, mēs iesakām to nedarīt. Piemēram, ir dažas īpašas rakstzīmes, kuras Google vienkārši nerādīs, un jūs nevēlaties, lai vietnes nosaukums izskatās neprofesionāls. Daži no visizplatītākajiem atdalītājiem ir “|”, “-“ un “>”, tāpēc nepārspīlējiet un izvēlieties sev vispiemērotāko..

Virsrakstu tagus var viegli mainīt, izmantojot pielāgotos laukus

Virsraksta tagi ir svarīgi jūsu vietnei. Viņi ne tikai parādīsies lietotājiem, bet arī ieņems nozīmīgu lomu jūsu SEO. Pareizā nosaukuma taga izvēlei var būt liela ietekme uz meklētājprogrammām, un, ja tā tiek veikta pareizi, jūs varat gūt labumu no nosaukuma tagu mainīšanas.

Parastam lietotājam ir viegli mainīt nosaukuma tagus, vienkārši dodoties uz Iestatījumi -> Vispārīgi. Līdzīgi iet uz Izskats -> Pielāgot parādīs vietu, kur gandrīz katra tēma ļaus mainīt vietnes nosaukumu un tagu līniju. Parasti vietnes izmanto savu virsrakstu un ziņas / lapas nosaukumu, atdalot tos ar vienu rakstzīmi. Bet jūs to varat mainīt, ja vēlaties būt tik dumpīgs.

Visām ziņām izveidojiet statisku nosaukuma tagu:

Lai arī tas nav ieteicams, iespējams, vēlēsities mainīt lapas nosaukuma tagu un padarīt to vienādu visās WordPress ziņās un lapās. Tā vietā, lai izmantotu, piemēram, virsrakstu, atdalītāju un pasta nosaukumu, varat to mainīt uz kaut ko statisku:

 1. Atveriet function.php failu
 2. Kopējiet un ielīmējiet šo:
 3. funkcija same_title_tag ()
  {
  atgriezt “Pirmais vietnes ceļvedis”;
  }
  add_filter ('pre_get_document_title', 'same_title_tag');
  
 4. Mainiet virsrakstu 3rd līnija
 5. Saglabāt izmaiņas

Šī funkcija mainīs katru ziņu un lapas virsrakstu uz “Pirmās vietnes ceļvedis” (hei, nelietojiet mūsu vārdu, esiet radošs), taču tas ir pieņemami, ja jums ir paredzēta tikai viena lapa. Tā vietā, izmantojot noklusējuma nosaukumus, ir daudz labāka izvēle, ja runa ir par SEO un vispārējo lietotāja pieredzi. Pat ja jums būtu tikai mājas lapa un kontaktpersonu lapa, tā tomēr ir labāka iespēja, ja nosaukuma tagā būtu ierakstīta šī “kontakta” ​​daļa..

Mainiet nosaukuma tagus, izmantojot pielāgotos laukus:

Bet pieņemsim to balstīt un dot autoriem iespēju savām ziņām pievienot pielāgotus nosaukumus:

 1. Atveriet funkcijas.php
 2. Kopējiet un ielīmējiet kodu:
 3. funkcija post_meta_title_tag ()
  {
  $ customPostTitleMeta = get_post_meta (get_the_ID (), 'custom_post_title', true);
  if ($ customPostTitleMeta)
  {
  atgriezt $ customPostTitleMeta;
  }
  atgriezties '';
  }
  add_filter ('pre_get_document_title', 'post_meta_title_tag');
  
 4. Saglabāt izmaiņas
 5. Atveriet ziņu, kuras virsrakstu vēlaties mainīt
 6. Pielāgota lauka nosaukumā ierakstiet “custom_post_title”
 7. Pielāgotā lauka vērtībā ierakstiet jebkuru virsrakstu, kuru vēlaties izmantot šai ziņai
 8. Saglabāt izmaiņas / publicēt ziņu

Tagad tā vietā, lai iegūtu noklusējuma virsrakstu, jūsu ziņai tiks izmantots pielāgotais, kuru esat ievadījis 6th solis. Ja atstāsit pielāgoto lauku, WordPress ielādēs noklusējuma nosaukuma tagu un izmantos to šai ziņai.

Kontrolējiet savus WordPress nosaukumus

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata ir palīdzējusi jums vieglāk kontrolēt savus WordPress nosaukumus. Bet, ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nekautrējieties atstāt un komentēt, un mēs centīsimies tos uzdot pēc iespējas ātrāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map