Kā nomainīt autoru WordPress un labākajiem autora spraudņiem

Pielāgojiet autoru pieredzi WordPress vietnē, izmantojot šos 8 padomus


Lai arī mūsdienās WordPress ir jaudīga un daudzpusīga satura pārvaldības sistēma, kas ir spējīga praktiski uz jebko, tā joprojām tiek izmantota kā emuāru veidošanas platforma. Pat ja emuārs ir tikai jūsu vietnes sastāvdaļa, jums būs jābūt vismaz vienam autoram, kurš uzrakstīs jaunu saturu. Tomēr iespēja ir tāda, ka jums būs vairāki autori, kuri arī saņems papildu palīdzību no viesu emuāru autoriem, ja tas ir kaut kas, ko vēlaties darīt.

Ja savā WordPress vietnē nodarbojaties ar autoriem, tas ir normāli, ja vēlaties padarīt emuāru par labāku vietu viņiem. Tāpēc mēs esam sagatavojuši vairākas konsultācijas, kas palīdzēs pielāgot jūsu WordPress emuāru, kad runa ir par autoriem. Lūk, ko jūs uzzināsit šajā rokasgrāmatā:

 • Kā mainīt noklusējuma autoru pastāvīgo saiti
 • Novirzīt autora arhīva saiti uz citu lapu
 • Mainiet ziņas autoru, neradot papildu lietotājus
 • Autoriem viņu amatu stils var būt atšķirīgs
 • Skatiet labākos autora biogrāfijas spraudņus
 • E-pasts autoriem, kad viņu raksti tiek publicēti
 • Izveidojiet pielāgotu top autoru sarakstu savā emuārā
 • Rādīt logrīkā autoru statistiku

Kā jau to nosaukums norāda, pastāvīgās saites ir pastāvīgas saites, t.i., vietrāži URL, kas ved uz jūsu ziņām, kategorijām, autoru lapām un tā tālāk. Jūs varat viegli iestatīt pastāvīgās saites struktūru WordPress vispārīgajos iestatījumos, bet, ja vēlaties modificēt autoru lapu pastāvīgo saiti, jums būs jāiedziļinās sīkāk.

Autora noklusējuma lappuses mainīšanai var būt dažādi iemesli. Piemēram, ja strādājat restorāna vietnē, kurā vēlaties, lai šefpavāriem būtu savas lapas, un kur viņi varētu rakstīt personiskos emuārus (par cerams, ka par ēdienu), vēlēsities mainīt pastāvīgās saites struktūru. Ja jūs būtu iestatījis visu, kas ir piemērots jūsu restorānam, kāpēc gan jūs nemainītu “autoru” par “šefpavāru”?

Tas ne tikai izskatīsies daudz profesionālāk, bet arī var reāli palīdzēt SEO un sniegt potenciālajiem apmeklētājiem daudz atbilstošākus meklēšanas rezultātus..

Jums var būt pavisam cits iemesls, kā nomainīt pamata plēksni, bet mēs pieturēsimies pie saviem pavāriem (jā, mēs bijām izsalkuši, rakstot šo, un mēs visu laiku domājam par virtuvi), lai parādītu, kā modificēt funkciju:

Mainīt noklusējuma autora pastāvīgo saiti:

 1. Atveriet failu function.php
 2. Kopējiet un ielīmējiet šo:
 3. funkcija custom_author_base () {
  globālais $ wp_rewrite;
  $ author_slug = 'šefpavārs'; // mainiet to uz visu, ko vēlaties
  $ wp_rewrite-> author_base = $ author_slug;
  }
  add_action ('init', 'custom_author_base');
 4. Personālajās lapās mainiet $ autor_slug uz jebkuru, kuru vēlaties parādīt, nevis “autors”
 5. Saglabāt izmaiņas
 6. Dodieties uz Iestatījumi-> Permalinks
 7. Noklikšķiniet uz “Saglabāt izmaiņas”, faktiski neveicot izmaiņas iestatījumu lapā

Aaaand, jūs esat beidzis! Tagad jūs varat pāriet uz lapu, izmantojot savas jaunās pastāvīgās saites.

Sekojot mūsu piemēram, jaunā autore pastāvīgā saite izskatīsies aptuveni šādi: http://www.firstsiteguide.com/chef/gordon.

Pēc noklusējuma WordPress arhivēs jūsu ziņas un sakārtos tās pēc autoriem. Vairāku autoru vidē tas var būt patiešām noderīgi – vienkārši noklikšķinot uz autora vārda, kas parasti ir atrodams ziņas augšpusē vai apakšā, jūs tiksit novirzīts uz arhīva lapu, kurā uzskaitītas visas šīs personas rakstītās ziņas.

Bet ko tad, ja esat viens autors? Tas nozīmē, ka saite uz jūsu arhīva lapu ved uz to pašu dienasgrāmatu, kas jums jau ir jūsu mājas lapā vai emuāra lapā (atkarībā no vietnes organizācijas), un tam nav jēgas. Tā vietā jūs varētu novirzīt savus lietotājus uz citu lapu – piemēram, lapu “Par mani”, kurā jūs varat pastāstīt apmeklētājiem vairāk par sevi vai sniegt papildu informāciju par jūsu ziņām, uzņēmumu vai visu citu, ko vēlaties.

To var izdarīt viegli, izmantojot tikai dažas koda rindiņas:

 1. Atveriet function.php failu
 2. Kopējiet un ielīmējiet šo funkciju:
 3. add_filter ('autoru_saite', 'novirzīt_saite');
  funkcija redirect_link () {
  atgriezties home_url ('par-mums');
  }
 4. Mainiet lapu 4th rindā uz jebkuru vēlamo lapu
 5. Saglabāt izmaiņas

Un tas ir viss, kas tur ir. Kad esat saglabājis izmaiņas, visi, kas noklikšķina uz autora vārda saites, tiks novirzīti uz kodu, kuru norādījāt kodā. Mūsu piemērā jūs tiksit novirzīts uz http://www.firstsiteguide.com/about-us.

Lai gan šī metode jūs novirzīs uz jaunu lapu, kad noklikšķināsit uz autora arhīva saiti (autora vārds), ievadot pilnu URL, jūs joprojām nonāksit noklusējuma arhīva lapās. Ja manuāli pārejat uz www.jaunsdomens.com/arhīvs/john piemēram, saite joprojām parādīs visas Jāņa ziņas. Varat to atstāt, ja joprojām vēlaties, lai jūsu arhīva lapas būtu pieejamas, vai arī varat novirzīt arī visu URL.

Mainiet ziņas autoru, neradot papildu lietotājus

Runājot par jaunu rakstu rakstīšanu, lielākā daļa cilvēku sāks rakstīt tikai paši. Droši vien būs mēneši, pirms viņi izlems, ka ir pienācis laiks nolīgt papildu autorus, kuri viņiem palīdzēs izveidot interesantu materiālu vietnei. Nav svarīgi, vai jums ir viens lojāls autors vai ir desmitiem līdzautoru, kuri ir uzrakstījuši vairāk nekā vienu darbu, jūs, iespējams, esat izveidojis kontus visiem un ļāvis viņiem ievadīt savus materiālus tieši ziņās un lapās.

Dažreiz jums būs nepieciešams raksts, kuru jūsu autori nevarēs uzrakstīt. Piemēram, jums varētu būt sponsorēta ziņa, kas var palīdzēt nopelnīt naudu, kurai jūs vēlaties citu autoru. Būs arī reizes, kad personai jūsu vietnē būs jāievieto tikai viens raksts.

Ja tas tā ir, šie papildu WordPress konti nav jāizveido tikai lai parādītu ziņu. Tā vietā jūs varat pārrakstīt savus vai viena no autoru vārdus un parādīt jauno vārdu tikai šajā vienā ierakstā. Ja vēlaties vairāk kontrolēt to, apskatiet spraudni, kas ļaus jums pārvaldīt viesu autorus un vienam rakstam piešķirt vairākus autorus.

Sagatavojiet funkciju:

Lai to izdarītu, mēs jums parādīsim, kā nolaupīt pielāgotos laukus un pārrakstīt autoru ar peles pogas klikšķi:

 1. Atveriet funkcijas.php
 2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:
 3. add_filter ('the_author', 'guest_author_name');
  add_filter ('get_the_author_display_name', 'guest_author_name');
  
  funkcija guest_author_name ($ name) {
  globāls $ pasts;
  $ autor = get_post_meta ($ post-> ID, 'autor', taisnība);
  if ($ autors)
  $ vārds = $ autors;
  atdot $ name;
  }
 4. Saglabāt izmaiņas

Mainīt autoru, izmantojot pielāgotos laukus:

Kad esat veicis izmaiņas failā, esat gatavs mainīt noteiktu ziņu autoru. Kā mēs jau minējām iepriekš, tas tiks izdarīts, ziņai pievienojot pielāgotu lauku:

 1. Atveriet ziņu, kuras autoru vēlaties mainīt
 2. Dodieties uz pielāgotajiem laukiem
 3. Pievienojiet jaunu lauku un nosauciet to par autoru.
 4. Vērtības laukā ierakstiet autora vārdu
 5. Saglabāt izmaiņas

Mainiet autoru, izmantojot pielāgotos laukus

Tiklīdz esat nospiedis atjaunināšanas pogu vai publicējis ziņu, funkcija pārbaudīs pielāgoto lauku, un, ja tas tiks atrasts, funkcija automātiski mainīs autora vārdu uz tādu, kas atrasts vērtības laukā.

Diezgan parocīgs kapāt, vai ne??

Autoriem viņu amatu stils var būt atšķirīgs

Pārlūkojot dažādas vietnes, iespējams, esat saskāries ar vietnēm, kuru ierakstu stils ir atšķirīgs. Lai arī ziņas var veidot, pamatojoties uz dažādiem nosacījumiem (piemēram, jūs varat mainīt tikai jaunākās ziņas savā dienasgrāmatā), viens populārs amatu veidošanas veids ir balstīts uz autoriem.

Dažās vietnēs jūs, iespējams, redzējāt, ka katram autoram ir sava pasta krāsa, atšķirīgs dokuments vai atšķirīga saites krāsa. Vairāku autoru vidē šī varētu būt jauka ideja.

Iespējams, ka jūsu lasītāji vieglāk atradīs iecienīto autoru ierakstus, un viss var izskatīties lieliski, ja nepārspīlējat ar stilu; jūs nevēlaties, lai jūsu emuārs izskatās kā cirks… ak, labi, kas mums ir spriest, jūs, protams, varat darīt visu, ko vēlaties.

Tādēļ mēs neveidosim stilu jūsu ziņās, bet dažās nākamajās rindās mēs jums parādīsim kodu, kas izpildīs stilus jums. Tātad, sāksim.

Lai varētu stilizēt ziņas atšķirīgi, jums jāpasaka WordPress, lai atrastu autora vārdus.

Atrodi autoru vārdus:

 1. Atveriet index.php failu vai jebkuru citu, kurā ir cilpa
 2. Pirms cilpas jums jāievieto šī koda rinda:
 3. 
  
 4. Saglabāt izmaiņas

Tagad WordPress zina, kā lasīt autora vārdu, un jūs esat gatavs nākamajai darbībai. Pēc tam, kad esat izveidojis mainīgu $ autoru un norādījis WordPress tajā ievietot autora vārdu (vārds, kas tiks ievietots mainīgajā, ir vārds, kuru var mainīt lietotāja profila iestatījumos), mainīgais jāievieto post_class kodā..

Šis kods jāievieto cilpā:

 1. Atveriet failu index.php vai failu, kuru izmantojāt iepriekšējās darbībās
 2. Atrodiet DIV elementu, kas pats par sevi satur pasta ID, un aizstājiet šo rindu ar sekojošo:
 3. >
 4. Saglabāt izmaiņas

Labi, jūs esat sagatavojis zālāju stilu veidošanai autoriem, un jautrā daļa var sākties. Ir pienācis laiks atvērt savu CSS failu un katram lietotājam noteikt CSS noteikumus. Ja atceraties, mēs teicām WordPress atrast autora vārdu un izmantot to kā klasi. Tas nozīmē, ka jums attiecīgi jānosauc savas klases. Esiet piesardzīgs – vārdi ir reģistrjutīgi, tāpēc “Jānis” nebūs tas pats, kas “john”.

Ja esat sagatavojis nosaukumus, varat turpināt.

Stila ziņas:

 1. Atveriet failu style.css
 2. Pievienojiet jaunas klases ar lietotāja vārdiem. Piemēram, ja jums ir divi autori Džons un Dženifera, CSS kods izskatīsies apmēram šādi:
 3. .Džons {
  krāsa: zila;
  }
  .Dženifera {
  krāsa: sarkana;
  }
 4. Spēlē apkārt ar savu stilu. Šajā piemērā mēs esam mainījuši viņu ziņas krāsu, bet, kā jums jau vajadzētu zināt, CSS ir ļoti spēcīgs rīks, kas ļauj izdarīt praktiski jebko – no krāsu un izmēru maiņas līdz pat animējošiem objektiem.
 5. Saglabāt izmaiņas

Tieši tā. Tagad varat ielādēt savu dienasgrāmatu un redzēt, kā izmaiņas stājas spēkā. Lūdzu, labi paņemiet laiku un stila ierakstus … ak, šeit mēs atkal ejam; varat stilizēt savus ierakstus tā, kā jums patīk (bet, lūdzu, padariet tos skaistus).

Labākie WordPress autoru biogrāfijas spraudņi

Gandrīz jebkura emuāra beigās, ar kuru esat saskāries, jūs droši vien pamanījāt, ka ir kāda īsa informācija par autoru. Informācija parasti tiek parādīta vienkāršā lodziņā, kur tiek uzrādīts attēls, vārds un neliela personiskā informācija.

Ievietojot autora biogrāfiju rakstā, jūs veidojat sakarus ar saviem apmeklētājiem un dodat viņiem iespēju uzzināt vismaz kaut ko par personu, kas rakstīja rakstu. Jūs viņiem dodat iespēju sazināties ar autoru un vēl labāk izprast saturu.

Ne tikai tas; autora biogrāfijas spraudņi var ļaut jūsu apmeklētājiem atrast visus rakstus, ko rakstījusi konkrēta persona, un sazināties ar viņu pa e-pastu vai sociālajiem tīkliem.

Nav svarīgi, kādi ir iemesli, kāpēc jūsu vietnē tiek ievietots viens no autora biogrāfijas spraudņiem, šajā rakstā mēs jums parādīsim dažus no labākajiem paplašinājumiem, kas palīdzēs jums to izdarīt.

Seksuālā autora biogrāfija

CENA: Bezmaksas
DEMO

Seksuālā autora biogrāfija

Sāksim sarakstu ar bezmaksas spraudni, kas noteikti jūs piesaistīs ar tā vārdu – kurš gan nevēlētos sev seksīgu autora biogrāfiju? Spraudnis izveido lodziņu, kas atbalsta vienu vai vairākus autorus. Tas ir atsaucīgs, kas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par lapas lieluma maiņu, kurā tiek rādīta jūsu biogrāfija. Spraudnis var parādīt līdz piecām sociālo mediju ikonām kas var saistīt ar autora Facebook lapām un daudzām citām sociālo mediju vietnēm, no kurām jūs varat izvēlēties.

Sexy Author Bio ļauj pielāgot daudzas tā funkcijas, lai jūs varētu mainīt gravatar ikonas izmērus, fonta lielumu un krāsu, fonu un daudz ko citu. Kad esat izveidojis savu bio lodziņu, jūs iegūsit saīsnes kodu, kuru varēsit novietot visur, kur vēlaties, lai tiktu parādīta jūsu seksīgā biogrāfija.

 • Ne vairāk kā 5 sociālā tīkla ikonas
 • Atsaucīgi
 • Pielāgojams

Fantazijas autora kaste

CENA: 18 USD
DEMO

Fantazijas autora biogrāfija

Šis premium spraudnis ir lieliska izvēle tiem no jums, kuri vēlas vairāk kontrolēt viņu autora biogrāfiju. Neatkarīgi no tā, vai jums ir jāattēlo sava biogrāfija vai arī jums ir vairāki autori, spraudnis ļauj jums aptvert. Tas izskatās jauki un tajā var tikt parādīti dažādi logrīki, kas ļauj jums sazināties ar auditoriju un palielināt reklāmguvumus. Starp pašu biogrāfijas cilni un vairākām sociālā tīkla ikonām, kuras varat ievietot lodziņā, varat brīvi pievienot jaunākās autora ziņas un pielāgotu HTML, kuru varat pielāgot savām vajadzībām.

Spraudnis ir iekļauts krāsu atlasītājā, lai jūs varētu krāsot savus logrīkus. Tas darbojas automātiski, kas nozīmē, ka jums jāizvēlas tikai tā vieta, kur vēlaties parādīt lodziņu (piemēram, pirms vai pēc ziņas / lapas). Ir RSS plūsmas autora lodziņš, spraudnis ir gatavs tulkošanai un tīklenei, tajā ir iekļauti nejauši autora ziņojumi par logrīkiem, slinka ielāde un vēl daudz vairāk.

 • Dažādi pielāgojami logrīki
 • Sociālā tīkla ikonas
 • Pielāgota HTML cilne

Vienkāršs autora lodziņš

CENA: Bezmaksas

Vienkāršs autora lodziņš

Jūs varat iegūt šī spraudņa attēlu, vienkārši izlasot tā nosaukumu – tas ir vienkāršs, tīrs un ērti lietojams. Tiem no jums, kuriem biogrāfijas spraudnis nav vajadzīgs pārāk daudz, Vienkāršs autora spraudnis varētu būt lieliska izvēle. Tas rada stilīgu un moderna izskata autora bio lodziņu, kurā varat parādīt autora fotogrāfiju (gravatoru), 30 sociālo tīklu ikonas, no kurām izvēlēties, un, protams, vietu īsa biogrāfija.

Spraudnis ir atsaucīgs, kas ir lieliska lieta jūsu vietnei mobilajām ierīcēm, un jūs varat iestatīt efektu, kas pagriezīs lodziņu ar peles kursoru. Spraudnis ir pielāgojams, lai jūs to varētu viegli padarīt par sava motīva daļu, taču jums tas jāzina, ka to var ievietot tikai katra raksta beigās – nav iespējas iekļaut lodziņu ziņas augšpusē vai sānjoslā. / kājene kā logrīks.

 • Vienkāršs, stilīgs un moderns
 • Atsaucīgi un pielāgojami
 • Var tikt parādīts tikai ziņas / lapas beigās

E-pasts autoriem, kad viņu raksti tiek publicēti

Kad esat administrators vai autors ar privilēģiju publicēt savas ziņas, jums par to nav vajadzīgi nekādi papildu paziņojumi – jūs tikko esat publicējis pats savu ziņu, vai ne? Bet, ja jūs esat autors / līdzautors bez šīm privilēģijām un visu laiku neesat pieteicies WordPress adminā, lai jūs neredzētu savu ziņu statusu, būtu jauki saņemt ziņojumu, kad jūsu ziņa beidzot iet dzīvot.

Tā vietā, lai domātu par privāta ziņojuma nosūtīšanu autoram, kura teksts ir apstiprināts vai nolasīts, varat automatizēt visu procesu.

Ir neskaitāmi spraudņi, kas var jums palīdzēt to kontrolēt, taču šajā īsajā apmācībā mēs jums parādīsim vienkāršu funkciju, kas jūsu vietā nosūtīs e-pastus.

Izveidosim vienkāršu funkciju bez papildu nosacījumiem, lai atrastu ziņas autoru, viņa e-pastu, ziņas nosaukumu un nosūtītu e-pastu pēc ziņas publicēšanas:

 1. Atveriet funkcijas.php
 2. Kopējiet un ielīmējiet kodu:
 3. funkcija wpr_authorNotification ($ post_id) {
  $ post = get_post ($ post_id);
  $ autors = get_userdata ($ post-> post_author);
  $ message = "
  Sveiki, ". $ Author-> display_name.",
  Jūsu ziņa ". $ Post-> post_title." ir tikko publicēts. Tagad jūs varat apmeklēt savu tekstu un baudīt to, ka tas ir iestrādāts vietnē! ";
  wp_mail ($ author-> user_email, "Jūsu raksts ir publicēts", $ ziņa);
  }
  
  add_action ('public_post', 'wpr_authorNotification');
 4. Mainiet ziņojuma tekstu
 5. Saglabāt izmaiņas

Ja nevēlaties, lai ikviens tiktu informēts par šo ziņu, varat pārbaudīt lietotāja lomu un izpildīt kodu tikai tad, ja, piemēram, ziņas autorei ir līdzautora loma vai noteikts lietotājvārds.

Piemēram, jūs varat nosūtīt e-pastu, informējot lietotāju par ziņu tikai tad, ja tas ir Jānis:

if ($ author = 'Jānis') {
add_action ('public_post', 'wpr_authorNotification');
}

Ja vēlaties vairāk kontrolēt savu lietotāju informēšanu, uzziniet, kā, izmantojot spraudni, automātiski paziņot dalībniekiem par jaunajām ziņām. Vienlaikus jūs varat ļaut WordPress informēt jūs par visām izmaiņām ziņās.

Izveidojiet pielāgotu top autoru sarakstu savā emuārā

Ja tīmekļa vietnē ir vairāki autori, ir svarīgi ļaut cilvēkiem pārlūkot dažādus rakstus, ko rakstījuši dažādi autori. Tāpēc WordPress jau ir ieviesta funkcija, kas sakārto katra autora pasta arhīvus.

Šajā īsajā apmācībā mēs jums parādīsim, kā izveidot autoru sarakstu, sānjoslā parādot vienkāršu sarakstu.

Dažreiz jūs vēlēsities izveidot autoru vārdu sarakstu un parādīt to sānjoslā. Protams, jūs to nedarīsit manuāli, skaitot autoru ziņas vai sakārtojot tās alfabēta secībā. Par laimi WordPress ir gatavs atlasīt autorus jūsu vietnē, kas nozīmē, ka jums nebūs problēmu izveidot sarakstu. Pamatfunkcija izskatās šādi:

Ja jūs izmantojat šo funkciju, pēc noklusējuma WordPress parādīs visus autorus un kārtos tos pēc nosaukuma. Tas var būt pietiekami labi, ja vēlaties parādīt vienkāršu visu autoru sarakstu, kuri strādā jūsu vietnē, bet ko darīt, ja vēlaties tos kārtot savādāk? Varbūt jūs vēlējāties parādīt autorus ar visvairāk ziņām vai pasūtīt tos pa e-pasta adresi kontaktu lapā?

Autoru top saraksts

Tādā gadījumā jūs vēlēsities pievērsties mainīgajam $ args, kas saglabā parametru masīvu, kuru jūs varat viegli mainīt. Ja vēlaties uzzināt vairāk par funkciju un visiem parametriem, jums jāapmeklē WordPress Codex lapa, kas veltīta wp_list_authors funkcija.

Izveidojiet labāko autoru sarakstu:

Turpmākajās rindās mēs jums parādīsim a funkcija, kas sakārto autorus pēc viņu skaita un parāda tikai top 10:

 1. Atvērt sānjoslu.php
 2. Kopējiet un ielīmējiet šo funkciju:
 3. 'post_count',
  'pasūtīt' => 'DESC',
  'skaitlis' => '10',
  'optioncount' => patiess,
  'show_fullname' => nepatiess,
  );
  wp_list_authors ($ args);
  ?>
 4. Saglabāt izmaiņas

Ja esat palūkojies uz WordPress Codex lapu, esat redzējis visus pārējos parametrus, kurus var izmantot masīvā. Masīvā pievienojot jebkuru parametru, jūs varat mainīt veidu, kā funkcija sakārto autorus. Jūtieties brīvi spēlēt šos parametrus un skatīties, kā mainās augšējais saraksts.

Ja neesat veicis nekādas izmaiņas, funkcija parādīs top 10 autorus (sakārtotus pēc viņu skaita) dilstošā secībā un blakus katra autora vārdam parādīs ziņu skaitu. Arī autora vārds tiks automātiski saistīts ar šī autora personīgā arhīva lapu, kurā uzskaitītas visas ziņas, kuras ir uzrakstījusi šī persona. Cik forši tas ir?

Lai gan šis populārākais saraksts var labi izskatīties jūsu sānjoslā, tas jaunajiem apmeklētājiem palīdzēs atrast autorus, kuri jūsu vietnē ir snieguši vislielāko ieguldījumu. No otras puses, šis top saraksts varētu izraisīt veselīgu konkurenci starp autoriem un var darboties kā spēle, kur desmitniekā var tikt iekļauti tikai tie, kuriem ir visvairāk rakstu. Ja jums būtu tikai divi raksti, lai būtu augšpusē, vai tad jūs strādātu tikai mazliet grūtāk, lai jūsu vārds būtu augšpusē?

Rādīt logrīkā autoru statistiku

Kad jūsu vietnei raksta ne tikai daži autori, lietas kļūst daudz interesantākas. Ne tikai tas, ka jūs gatavojaties ievērojami palielināt rakstu skaitu, bet arī piesaistīsit savai vietnei plašāku auditoriju un tēma tiks apskatīta no dažādiem skatu punktiem..

Kamēr jūsu autori uzcītīgi raksta, jūs varat viņiem piešķirt papildu kredītus, parādot viņu statistiku tieši logrīkā. Tā vietā, lai katras ziņas apakšā vienkārši pievienotu autora lodziņu, varat parādīt autoru iemiesojumu, viņa līdz šim uzrakstīto ziņu skaitu, katras ziņas skatījumu skaitu utt..

Lai jums palīdzētu, mēs drīz parādīsim lielisku spraudni, kas jūs iestatīs dažu minūšu laikā.

Autora un ziņas statistikas logrīks

CENA: bez maksas

Autoru un ziņu statistikas logrīki

Šis bezmaksas spraudnis tiek nosaukts ar Autora un Post statistikas logrīku, un to var viegli instalēt no WordPress spraudņu krātuves:

 1. Dodieties uz Spraudņi-> Pievienot jaunu
 2. Meklēt “Autoru un ziņu statistikas logrīku”
 3. Instalējiet un aktivizējiet spraudni
 4. Dodieties uz Izskats -> logrīki

Viss, kas jums tagad jādara, ir izvēlēties vienu no tikko instalētajiem logrīkiem un nomest tos uz jūsu logrīku apgabalu.

Logrīki:

Bezmaksas versijā jūs iegūstat šādus logrīkus:

 • Aktīvie lietotāji – parāda autoru sarakstu, kuri aktīvi darbojas jūsu vietnē. Tajā uzskaitīti lietotājvārdi ar saiti uz viņu profiliem un parādīts publicēto ziņu skaits
 • Populāro autoru saraksts – rāda jūsu vietnē vispopulārāko autoru sarakstu un blakus autoru vārdiem pievieno ziņu un komentāru skaitu. Jūs varat izvēlēties datumu intervālu, no kura tiks atlasītas ziņas
 • Populāras ziņas – parāda populārāko ziņu sarakstu. Logrīks rāda jūsu ziņas un blakus tām pievieno skatījumu skaitu. Tas ļauj jums izvēlēties datuma intervālu, no kura tiks atlasītas ziņas
 • Populāro ziņu saraksts – Parāda populārāko ziņu sarakstu, un blakus iepriekš minētajam skatījumu skaitam tiek parādīts arī komentāru skaits. Jūs varat izvēlēties rādīt ziņas no pēdējām 7, 30, 90 un 365 dienām
 • Autors un pasta statistika – rāda autoru sarakstu un visas viņu ziņas

Visu logrīku nosaukumus var mainīt, un tos var vilkt ap sānjoslu un / vai kājenes laukumu (atkarībā no motīva). Arī katram logrīkam ir savs opciju komplekts, kas ļauj papildus pielāgot autoru un ziņu statistiku. Jūs pat varat pievienot savu CSS stilu, lai mainītu logrīku izskatu, un ir izveidotas funkcijas un saīsnes, lai jūs varētu tos izmantot ikdienas ziņās un lapās..

Ja ar to visu jums nepietiek, šo spraudni var paplašināt uz PRO versiju, kas maksā no 14 līdz 55 USD un kas jūsu informācijas panelim pievieno virkni dažādu grafisko statistiku. PRO versija ir arī komplektēta ar jauniem īskodiem, kas ļauj jums parādīt papildu statistiku par jūsu autoriem un ziņām.

Iesaiņošana

Ja jums ir emuārs, jūs to nevarēsit veiksmīgi palaist, ja nebūs vismaz viena aktīva autora. Tā kā jums, iespējams, būs vairāk nekā viens autors, veltiet laiku un padariet viņu pieredzi pēc iespējas lielisku. Mēs ceram, ka šie padomi un ieteikumi jums to palīdzēja.

Šis ieraksts tika publicēts WordPress. Pievienojiet pastāvīgo saiti grāmatzīmei.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map