Kā modificēt piedāvātos attēlus programmā WordPress

WordPress piedāvātais attēls


Attēli ir svarīgas katras vietnes sastāvdaļas. Pirms sākat apšaubīt attēlu nozīmi, mēģiniet iedomāties savu iecienītāko emuāru vai vietni bez tiem. Vai jūs būtu tikpat ieinteresēts lasīt par tehnoloģijām, automašīnām, pārtiku vai modi un grimu, ja vietnē nebūtu attēlu?

Kad pirmās tīmekļa vietnes izveidojās tiešsaistē, attēliem nevarēja būt nozīmīga loma to pastāvēšanā. Interneta savienojumi bija pārāk lēni, un neviens nevarēja ielādēt desmitiem attēlu vienā lapā. Par laimi, viss ir mainījies, un tagad mēs nevaram dzīvot bez tiešsaistes multivides. Tas pats princips var attiekties arī uz personīgo emuāru vai jūsu vietni. Mūsdienu pasaulē jums vienkārši nav emuāru vietnes bez attēliem. Tie ir daudz svarīgāki, nekā jūs pat varētu iedomāties.

 1. Kas ir WordPress piedāvātais attēls?
 2. Piedāvātā attēla izmēra rokasgrāmata – kā to mainīt programmā WordPress
 3. Automātiski iestatīt piedāvāto attēlu programmā WordPress
 4. Automātiski saistiet piedāvātos ziņu sīktēlus ar to sākotnējām ziņām
 5. Kā pievienot sīktēlu priekšskatījumus publicēšanas / lapas rediģēšanas sarakstā
 6. Pirms publicējiet ierakstus, autoriem atlasiet piedāvātos attēlus
 7. Mainīt piedāvātā attēla tekstu administratora lapās

1. Kas ir WordPress piedāvātais attēls?

Lai gan piedāvātais attēls ir tikai vēl viens multivides fails, kuru varat pievienot WordPress, tas ir pelnījis īpašu attieksmi. Šāda veida attēls var palīdzēt piesaistīt jūsu apmeklētāju uzmanību. To izmanto, lai vilinātu cilvēkus lasīt jūsu stāstus, uzlabotu jūsu emuāra vizuālo kvalitāti, un tam ir pat ievērojama loma sociālo mediju apmaiņā.. Tāpēc nepalaidiet garām piedāvātā attēla nozīmi.

Piedāvātos attēlus kontrolē WordPress motīvi.

Ne tik sen, daudzām WordPress tēmām tās nebija nodrošinātas. Tikai uzmanīgākie izstrādātāji bija laipni, lai savās tēmās ieviestu piedāvātos attēlus, savukārt visiem pārējiem bija pašiem jākodē funkcija. Par laimi, laiki ir mainījušies, un tagad Lielākā daļa tēmu ir pilnībā gatavas attēliem.

Kur jūsu vietnē tiek parādīti piedāvātie attēli??

Parasti WordPress piedāvātais attēls atradīs savu vietu zem jūsu mājas lapas starmešiem. Tie tiek izmantoti kā sīktēli, kas attēlo visu ziņu. Biežāk nekā viens un tas pats ziņas sīktēls (kas arī ir cits attēla nosaukums) tieši norāda uz šo ziņu. Atlasot ziņai piedāvāto attēlu, jūs varat iestatīt visu sava stāsta toni. Lai gan labs fotoattēls var kārdināt apmeklētāju lasīt visu ziņu, sliktais var viegli atvairīt vidējo lasītāju.

Sākumlapā WordPress piedāvāti attēli

Arī tie paši piedāvātie attēli parasti parādās uz atsevišķām ziņām, lapām un pielāgotajiem ziņu veidiem programmā WordPress. Atkarībā no izmantotās motīva, piedāvātais attēls var parādīties tieši virs vai zem nosaukums. Tas var parādīties dažādās dimensijās; viss atkarīgs no tēmas izstrādātāja, kurš strādāja pie detaļām.

Atkal, atkarībā no tēmas, piedāvātos attēlus var izmantot citur. Piemēram, ja pievienojat logrīku, lai parādītu jaunākās ziņas, ziņu sīktēlus var izmantot, lai logrīkam pievienotu vairāk stila un piesaistītu vairāk apmeklētāju uzmanības..

Dažās tēmās pat tiks parādīti attēli WordPress administratora lapās tieši blakus tām piešķirtajām ziņām.

Kā pievienot piedāvāto attēlu

Kad mēs jums pievienojām jūsu pirmo ziņu WordPress, mēs pieminējām arī piedāvātā attēla cilni, kas atrodas ekrāna labajā pusē.. Tikai gadījumā, ja cilni nevarat atrast, jums jāpārbauda ekrāna opcijas:

 1. Pievienojiet jaunu ziņu vai rediģējiet esošo
 2. Ritiniet līdz galam
 3. Augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz cilnes “Ekrāna opcijas”
 4. Pārliecinieties, vai ir atzīmēta rūtiņa “Piedāvātais attēls”

WordPress Screen Options pasta redaktors

Jaunā WordPress vietnē piedāvātā attēla cilne atradīsies sānjoslas pašā labajā pusē. Pārbaudiet, vai jums tāda ir, un sagatavojieties tam pievienojot pirmās ziņas sīktēlu:

 1. Noklikšķiniet uz saites “Iestatīt piedāvāto attēlu”, kas atrodas lodziņā “Piedāvātais attēls”
 2. Multivides bibliotēka tiks atvērta jaunā logā
 3. Atlasiet jebkuru attēlu vai augšupielādējiet jaunu no datora
 4. Kad esat izvēlējies attēlu, noklikšķiniet uz pogas “Iestatīt piedāvāto attēlu”

WordPress piedāvātais attēls

Tas būs īstais! Tagad jūs varat redzēt attēla priekšskatījumu tieši lodziņā Piedāvātais attēls. Ja vēlaties redzēt, kā tas izskatās ierakstā, varat ātri ritināt uz augšu un noklikšķināt uz pogas “Priekšskatījums”.

Piedāvātais attēls velciet un nometiet

CENA: Bezmaksas

Piedāvātais attēls velciet un nometiet programmā WordPress

Ja vēlaties vilkt un nomest attēlus savā WordPress multivides bibliotēkā, jums tas ir jādara apsveriet iespēju pievienot šo bezmaksas spraudni jūsu vietnes aktīvo sarakstā. Tikai instalējot spraudni Drag & Drop Featured Image, mainīsies arī regulārā saite sīktēlu pievienošanai. Tā vietā, lai noklikšķinātu uz saites un pēc tam augšupielādētu jaunu attēlu, jūs varēsit attēlu vilkt un nomest tieši uz vietas.

Kā noņemt vai nomainīt ziņas sīktēlu

Dažreiz jūs vēlēsities noņemt vai aizstāt ziņas sīktēlu. Neatkarīgi no tā, vai esat atradis vai izveidojis labāku fotoattēlu, vai arī bija problēma ar pirmo, vajadzēs tikai dažus klikšķus, lai veiktu izmaiņas:

 1. Noklikšķiniet uz saites “Noņemt piedāvāto attēlu”, kas atrodas lodziņā “Piedāvātais attēls” zem sīktēla
 2. Ja vēlaties iestatīt jaunu attēlu, atkārtojiet darbības, lai pievienotu jaunu piedāvāto attēlu

Ko darīt, ja jūsu motīvam nav izvēles iespējas?

Lai gan lielākā daļa mūsdienu tēmu ir gatavas attēliem, joprojām ir dažas, kuras šo funkciju neizmanto. Lai manuāli pievienotu elementu, jums ir nepieciešama zināma pamata izpratne par WordPress attīstību. Par laimi, jūs varat to apiet un aizmirst kodu. Mēs parādīsim dažus WordPress spraudņus, kas ātri ieviesīs jūsu motīva sīktēlus. Izmantojot šos paplašinājumus, jūs pat varat ļaut WordPress automātiski apstrādāt piedāvātos attēlus.

Dinamisks piedāvātais attēls

CENA: Bezmaksas

Dinamisks piedāvātais attēls

Fakts, ka šajā bezmaksas spraudnī ir vairāk nekā 70 000 aktīvo lietotāju, norāda, ka joprojām ir diezgan daudz tēmu, kurām nepieciešama papildu piesardzība par sīktēlu sīktēliem. Dinamiskais piedāvātais attēls to ļauj pievienot vairāki attēli, tāpēc jums nav jābūt atkarīgam tikai no tā, kas parasti ir pieejams. Nepieskaroties kodam, spraudnis sagatavos atlasītos attēlus un ļaus citām motīvu funkcijām tiem piekļūt, ja nepieciešams. Jūs varat vienkārši atpūsties; šajā sakarā nekas nav jādara.

Spraudnis ir lieliska izvēle, strādājot ar citiem spraudņiem, kuriem nepieciešami Featured attēli un slīdņi, kas tos parādīs jūsu lietotājiem. Ir pat premium versija, kas papildina vairākas dažādas funkcijas.

Ātri piedāvātie attēli

CENA: Bezmaksas

Ātri piedāvātie attēli

Kopš šī spraudņa instalēšanas brīža viss var darboties autopilotā. Ātri piedāvātie attēli ļaus jums iestatiet noklusējuma piedāvāto attēlu. Tātad, ikreiz, kad aizmirstat iestatīt, spraudnis izmantos noklusējuma sīktēlu. Tas var arī aizstāt vai noņemt attēlus no jebkura skaita atlasīto ziņu vienlaikus.

Turklāt šis bezmaksas spraudnis pievieno attēlu šķirojamā attēla kolonnā ziņu, lapu un pielāgoto pastu tipu sarakstos. Ir arī dažādi filtri un kārtulas, kas ļaus jums pielāgot veidu, kā jūsu vietne apstrādā sīktēlus.

Mūsdienu tiešsaistes pasaulē viss sastāv no multivides failiem. Lai arī video ir sākusi pārņemt internetu, attēli joprojām ir būtiska sastāvdaļa, bez kuras nevar dzīvot. Neatkarīgi no vietnes, kuru atverat, tai jābūt pievienotai vismaz dažiem attēliem. Multivides faili bagātina ziņas un mājas lapas, un jūs sev atgādināsit par multivides failu nozīmi, ikreiz, kad paklupt uz vietni, kurā nav tādu failu. Jūs pat varat meklēt bezmaksas attēlus. Kad jūs tos pievienosit savam emuāram, tas padarīs visu emuāru izskatīgāku un pievilcīgāku vidējam apmeklētājam.

Piedāvātā attēla izmēra ceļvedis

Parasti piedāvātos attēlus kontrolē tēma. Neatkarīgi no tā, vai jums tāds būs, cik izmēru opcijas iegūsit un kur tas parādīsies, pilnībā atkarīgs no jūsu motīvu izstrādātāja. Diemžēl ne visiem izstrādātājiem ir tendence pievērst uzmanību attēliem pietiekami daudz uzmanības. Tātad dažos gadījumos jums būs jāveic pielāgojumi attēlotā attēla lielumam. Citos gadījumos jums būs nepieciešama papildu dimensija, kas paredzēta spraudņa, jauna logrīka vai kāda cita vietnes apgabala pielāgošanai, kuru vēlaties pielāgot..

Lai gan jaunu attēlu izmēru reģistrēšana ir WordPress izstrādātāja kūka, tas var kļūt par murgu nekoderētājam. Tātad, šajā daļā, mēs jums nerādīsim koda fragmentus. Tā vietā mēs parādīsim, kā darbojas pamata iestatījumi un kā paplašināt piedāvāto attēlu funkcionalitāti, izmantojot bezmaksas WordPress spraudni.

Pamata attēla iestatījumi

Iesācējiem jums jāzina, ka WordPress ļauj mainīt dažus multivides pamatiestatījumus, kas ietekmēs visus jaunos attēlus, kurus augšupielādējat vietnē. Pēc noklusējuma katra WordPress instalācija darbojas tikai ar četriem attēlu izmēriem:

 • Oriģinālais izmērs
 • Sīktēls
 • Vidēja
 • Liela

Pamata attēla iestatījumi

Kad esat augšupielādējis jaunu attēlu, WordPress saglabās sākotnējo failu bez tajā izdarītām modifikācijām. Pēc datu pārsūtīšanas sistēma paņems šo oriģinālo failu un veiks visas papildu dimensijas, kuras esat iestatījis multivides iestatījumos. Tas var arī pievienot dažus papildu izmērus, kurus reģistrē jūsu izmantotā tēma, kuri, iespējams, nav redzami multivides iestatījumos.

Lai piekļūtu multivides iestatījumiem, lūdzu, dodieties uz vietni Iestatījumi -> Multivide

Sīktēla attēls ir nedaudz unikāls. Tas ir kvadrātā, un neatkarīgi no jūsu iestatītās dimensijas WordPress koncentrēsies uz attēla daļu un to apgriezīs, lai iegūtu nepieciešamās dimensijas. Dažās motīvās šo sākotnējo iestatījumu var izmantot kā piedāvātu attēlu.

Runājot par vidējiem un lieliem izmēriem, WordPress darbojas mazliet savādāk. Jūs varat norādīt maksimālo platumu un augstumu, un sistēma samazinās attēla mērogu atbilstoši šiem iestatījumiem, tāpēc tas netiks apgriezts. Tie parasti ir attēli, kurus izmantosit ziņās un lapās.

Kāpēc WordPress rada papildu izmērus?

Ja WordPress neģenerēja papildu attēlu izmērus, tie būs jāizveido manuāli. Alternatīva būtu tāds pats attēla izmērs visā jūsu vietnē vai arī dizaineriem būs jāpieliek daudz lielākas pūles, lai, izmantojot kodu, iestatītu katra attēla izmērus. Šī opcija arī padarītu daudz grūtāku pielāgošanu.

Iedomājieties, cik daudz laika jums būtu nepieciešams, lai atvērtu katru failu foto redaktorā, iestatītu pielāgotu kategoriju un pēc tam augšupielādētu to WordPress?

Vai jūs zināt, ka WordPress motīvi var izmantot vienu un to pašu attēlu vairākās dažādās dimensijās atkarībā no atrašanās vietas? Tas nozīmētu vairāku attēlu failu ģenerēšanu katru reizi, kad jūs gatavojaties augšupielādēt jaunu attēlu! Nevienam tam nebūtu laika.

Mainīt piedāvātā attēla izmēru

Acīmredzot ne visās WordPress tēmās tiek izmantots vienāds piedāvātā attēla izmērs. Tātad, pārslēdzoties starp tēmām vai vienkārši kad vēlaties modificēt vienu atbilstoši savām vajadzībām un vēlmēm, iespējams, vēlēsities pielāgot piedāvātā attēla izmēru.

Mainiet piedāvātā attēla lielumu programmā WordPress

Varbūt mazāks izmērs izskatīsies labāk, lai akcentētu virsrakstu? Varbūt vēlaties, lai jūsu piedāvātais attēls būtu plašāks? Par laimi, neatkarīgi no tā, kāpēc tika mainīts piedāvātā attēla izmērs, jums neko nevajadzēs kodēt pats. Mēs gatavojamies parādīt jums fantastisku bezmaksas spraudni, kas jums palīdzēs.

Pārbaudiet motīva iestatījumus

Pirms jebkuru papildu spraudņu instalēšanas jums rūpīgi jāpārbauda motīvu iestatījumi. Dažos pēdējos gados motīvu izstrādātāji ir ļāvuši modificēt daudzas motīvu funkcijas. Tātad, atkarībā no jūsu motīva, ir iespēja atrast piedāvāto attēla izmēru opciju tieši motīva iestatījumos.

Iet uz Izskats -> Motīvi -> Pielāgot un meklējiet iespējas. Dažām tēmām būs arī papildu iestatījumi, ko parasti var atrast Izskats izvēlne. Ja tādu varat atrast, jums veicas, jo piedāvāto attēla izmēru varat mainīt tikai ar dažiem klikšķiem. Ja nē, neuztraucieties; šis spraudnis joprojām būs vairāk nekā pietiekami vienkāršs, lai veiktu nepieciešamās izmaiņas.

Vienkārši attēla izmēri

CENA: Bezmaksas

Vienkārši attēla izmēri

Instalējot vienkāršos attēlu izmērus, multivides pamatiestatījumi, par kuriem mēs tikko runājām, uzreiz tiks paplašināti. Spraudnis atpazīs visus pārējos attēla izmērus no pašreiz aktīvās tēmas, un tas arī ļaus jums pašam izveidot pielāgotos izmērus.

Kad esat aktivizējis spraudni, lūdzu, dodieties uz vietni Iestatījumi -> Multivide. Starp visiem papildu attēlu izmēriem, jums vajadzētu atrast to, kas veltīts piedāvātajam attēlam. Ja jūs izmantojat parastu Divdesmit astoņpadsmit tēmu, jums vajadzētu atrast opciju “divdesmit astoņpadsmit Featured-image size”. Šeit varat ērti iestatīt piedāvāto attēlu pielāgoto platumu un augstumu.

Atkarībā no izmantotās motīva, attēloto attēlu lielums var būt vairāk nekā viens. Piemēram, motīvs var parādīt piedāvāto attēlu pirmajā lapā, atsevišķus ziņojumus un arī dažus logrīkus. Tādā gadījumā būtu nepieciešami trīs izmēri, lai pēc iespējas labāk izmantotu šo funkciju. Atkarībā no tā, kā vēlaties personalizēt attēloto attēlu, attiecīgi mainiet iestatījumus. Neaizmirstiet nospiest atjaunināšanas pogu, saglabāt izmaiņas un atvērt savu vietni, lai redzētu, kas notika ar attēliem.

Kas par vecākiem attēliem??

Parasti, mainot attēla izmērus, WordPress veic izmaiņas tikai jaunajās, kuras gatavojaties augšupielādēt. Bet kā ir ar vecajām, kuras jūs jau izmantojat?

Sīktēlu reģenerācija

Par laimi, vienkāršo attēlu lieluma izstrādātājs bija laipns, lai ieviestu funkciju, kas novērsīs šo problēmu. Tajā pašā multivides iestatījumu lapā vienkārši ritiniet uz leju attēla izmēru sarakstā. Jūs atradīsit a Sīktēlu reģenerācijas funkcija kas ļauj jums izvēlēties, kurus sīktēlus vēlaties atjaunot. Tā kā mēs runājam tikai par attēliem, atlasiet tos pašus sīktēlus, kurus iepriekš rediģējāt.

Ja vēlaties vēl vairāk kontrolēt sīktēlus, ritiniet nedaudz vairāk un atlasiet ziņas veidu, kuru vēlaties atjaunot.

Kad esat gatavs, noklikšķiniet, ja vēlaties atjaunot sīktēlus, un neaizmirstiet saglabāt izmaiņas.

Attēlu mainīgo lielumu negatīvie elementi

Lai gan jauno attēlu izmēru iestatīšana ir diezgan vienkārša, izmantojot vienkāršus attēlu izmērus, esiet piesardzīgs, mainot savus attēlus.

Ja strādājat mazākā vietnē, kurā joprojām nav tik daudz fotoattēlu, varat atpūsties un atjaunot sīktēlus. Bet ņemiet vērā, ka ir vietnes ar simtiem tūkstošu attēlu.

Katram attēlam jaunas dimensijas ģenerēšana var aizņemt daudz vietas jūsu serverī. Tāpēc pirms izmaiņu apstiprināšanas pārliecinieties, ka zināt, ko darāt.

Arī WordPress īsti nerūpējas par jūsu vecajiem sīktēliem. Tātad, pat ja jūs tos vairs nelietojat, visi šie attēli joprojām sēdēs mapē un aizņem dārgo vietu cietajā diskā. Daži attēlu tīrīšanas spraudņi var jums palīdzēt, ja jūs izmantojat mazāku vietni. Bet lielākām vietnēm ar daudziem fotoattēliem jums būs nepieciešama profesionālāka (un diemžēl sarežģītāka un dārgāka) pieeja.

3. Automātiski iestatiet piedāvāto attēlu programmā WordPress

Piedāvāto attēlu izmantošanu WordPress ir viegli un samērā vienkārši iestatīt, pat ja jūsu motīvs neatbalsta šo funkciju no jauna. Mēs jau parādījām, kā iestatīt un parādīt piedāvāto pamata attēlu, un jūs uzzināsit, kā pārbaudīt, vai ir piedāvāto attēlu komplekts, un parādīt paziņojumu autoram, kurš aizmirsa to iestatīt..

Ja šī opcija jums nepatīk, varat ātri ieviest nedaudz atšķirīgu funkciju – varat ieprogrammēt WordPress, lai automātiski iestatītu piedāvāto attēlu.

Atšķirībā no iepriekš minētās metodes, kad WP jūs informēs par trūkstošo piedāvāto attēlu, kur jums joprojām ir jāizvēlas viens, šī pieeja automātiski iestatīs attēlu kā parādīto. Lai veiktu šo darbu, amatam jābūt pievienotam vismaz vienam attēlam.

Pēc ziņas publicēšanas bez piedāvātā attēla, funkcija uzņems pirmo attēlu no šī raksta un iestatīs to kā piedāvāto attēlu.

Vislielākais ir tas, ka tad, kad funkcija jums iestatīs piedāvāto attēlu, tā paliks ieslēgta pat tad, ja nolemsit attēlu izdzēst no ziņas (tā ir funkcija, kas, pirmkārt, tiek izmantota piedāvātā attēla veidošanai).

Ja jūsu ziņai nav pievienots neviens attēls un jūs nospiežat publicēšanas pogu, paziņojumi netiks parādīti, un, protams, nebūs nevienas attēla, no kuras izvēlēties funkciju. Tātad, šī ir lieliska iespēja kādam, kurš lielākajā daļā savu ziņu izmanto attēlus. Bet, ja jūs mēdzat attēlus aizmirst biežāk nekā nē un attēlus nepievienojat regulāri, mēs iesakām jums pārbaudīt iepriekšējo metodi, kas novērš ziņu publicēšanu bez attēla.

Tagad, kad jūs zināt, ko jūs varat iegūt, parādīsim kodu. Lai instalētu funkciju, jums būs jāatver fails function.php un jānokopē / jāielīmē šāds fragments:

funkcija autoset_featured () {
globāls $ pasts;
$ jau_has_thumb = has_post_thumbnail ($ post-> ID);
if (! $ jau_has_thumb) {
$ pride_image = get_children ("post_parent = $ post-> ID & post_type = pielikums & post_mime_type = image & numberposts = 1");
if ($ Pievienots_attēls) {
foreach ($ Pievienots_attēls kā $ Attament_id => $ Pielikums) {
set_post_thumbnail ($ post-> ID, $ pielikums_id);
}
}
}
}

add_action ('the_post', 'autoset_featured');
add_action ('save_post', 'autoset_featured');
add_action ('draft_to_publish', 'autoset_featured');
add_action ('new_to_publish', 'autoset_featured');
add_action ('pending_to_publish', 'autoset_featured');
add_action ('future_to_publish', 'autoset_featured');

Pēc koda ielīmēšanas neaizmirstiet saglabāt izmaiņas. Tagad varat mēģināt pievienot jaunu ziņu ar jebkuru attēlu tajā un to publicēt. Vai redzat, kā piedāvātais attēls parādījās vietnē? Burvju.

Mūsdienu WordPress motīvi ir mākslas darbi, kas izstrādāti, ņemot vērā jaunākās tehnoloģijas. Tas nozīmē, ka izstrādātāji ir parūpējušies par katru lietu, kas jums un jūsu nākamajiem vietnes apmeklētājiem būs nepieciešama no tēmas. Tas ietver skaistu dizainu un daudzas funkcijas, kas pievienotas gan aizmugurei, gan priekšpusei.

Pēc tam, kad WordPress iepazīstināja ar piedāvātajiem sīktēliem, motīvu izstrādātājiem bija jāatrod veids, kā šos attēlus saistīt ar sākotnējiem ierakstiem. Šis vienkāršais piedāvātais attēls kļuva par spēles mainītāju WordPress, kurš pārveidoja populāro emuāru veidošanas platformu vēl populārākā CMS. Dažreiz šiem fotoattēliem nevajadzēs neko saistīt, bet, ja jūs mums jautājat, katram piedāvātajam sīktēlam ir jānoved pie sākotnējās ziņas.

Lai arī daudzi izstrādātāji to uzskata par obligātu motīva funkciju, daudzām WordPress tēmām (lielākā daļa no tām būs bezmaksas spēles) tā nebūs instalēta pēc noklusējuma. Un, ja jums rodas problēmas ar to, ka sīktēlu attēlus nevar noklikšķināt, tāpat kā mēs, tas var nonākt uz jūsu nerviem. Neuztraucieties, ātrs risinājums ir atrodams dažas rindiņas zemāk.

Šajā apmācības daļā mēs jums parādīsim, kā piedāvātos attēlus automātiski saistīt ar pastāvīgo saiti un tādējādi ļaut ikvienam, kurš noklikšķina uz attēla, tikt novirzīts uz sākotnējo ziņu.

Saistiet piedāvāto attēlu ar ziņu:

 1. Atveriet funkcijas.php
 2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:
 3. funkcija wcs_auto_link_post_thumbnails ($ html, $ post_id, $ post_image_id) {
  $ html = ''. $ html. '';
  atgriezt $ html;
  }
  add_filter ('post_thumbnail_html', 'wcs_auto_link_post_thumbnails', 10, 3);
 4. Saglabāt izmaiņas

Tas ir viss, ļaudis. Kad būsit saglabājis izmaiņas, jums nebūs jāuztraucas par tiem piedāvātajiem ziņu sīktēliem, kas nesaista ar sākotnējo ziņu. Tagad gan piedāvātais sīktēls, gan teksts “lasīt vairāk” apmeklētājus novirzīs uz jūsu ziņu.

5. Kā pievienot sīktēlu priekšskatījumus publicēšanas / lapas rediģēšanas sarakstā

Ja jums ir ikdienas WordPress tēma ar standarta funkcijām, iespējams, esat pieradis pie noteikta WordPress administratora paneļa izskata. Kad mēs runājam par ziņu un lapu rediģēšanas iespējām, iespējams, jums ir standarta skats, kurā nosaukums, autors, kategorijas, tagi un datumi tiek parādīti dažādās slejās.

Kā redzat, par attēliem nav informācijas. Tātad, ja vēlaties redzēt, vai ziņai jau ir iestatīts piedāvātais attēls, un, iespējams, redzēt, kā attēls izskatās, jums ir jārediģē katrs ieraksts atsevišķi.

Kā pievienot sīktēlu priekšskatījumus publicēšanas / lapas rediģēšanas sarakstā

Iedomājieties iet cauri desmitiem ziņu tikai tāpēc, lai ātri apskatītu piedāvāto attēlu, lai jūs to nedublētu vai neatstātu ziņu. Tas ir tikai laika izšķiešana, un tāpēc mēs jums parādīsim ātru risinājumu.

Šajā apmācības daļā, mēs jums parādīsim vienkāršu kodu, kuru varat pievienot savam motīvam, un pēc tam sīktēlu pievienosit tieši ziņas / lapas kolonnā. Lai šis “triks” darbotos, pārliecinieties, vai jūsu tēma ir piemērota atbalsta post sīktēlus.

Pietiek ar sarunu; ievietosim tēmu motīvā un parādīsim sīktēlu savu ziņu redaktorā:

 1. Atveriet failu function.php
 2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:
 3. add_filter ('pārvaldīt_postus_kolonnas', 'posts_kolonnas', 5);
  add_action ('pārvaldīt_posts_custom_column', 'posts_custom_column', 5, 2);
  
  add_filter ('pārvaldīt_post-type_posts_columns', 'posts_columns', 5);
  add_action ('pārvaldīt_post-type_posts_custom_column', 'posts_custom_columns', 5, 2);
  funkciju posts_columns ($ noklusējumi) {
  $ noklusējumus ['riv_post_thumbs'] = __ ('Thumbs');
  atgriezt $ noklusējumus;
  }
  funkciju posts_custom_columns ($ kolonnas_nosaukums, $ id) {
  if ($ column_name === 'riv_post_thumbs') {
  if (has_post_thumbnail ()) {
  echo the_post_thumbnail ('medium');
  } cits {
  _e ('Nav sīktēla ziņai');
  }
  
  atbalss "";}}
 4. Saglabāt izmaiņas
 5. Iet uz Ziņas-> Visas ziņas un redzēt izmaiņas

Iepriekš norādītajā kodā mēs esam iestatījuši sīktēla lielumu uz 100 × 100 pikseļiem. Tā kā tas tiek izmantots tikai kā piedāvāts attēla priekšskatījums, tad tiešām nav nepieciešams lielāks attēls. Protams, jūs varat brīvi mainīt sīktēla izmēru uz jebkuru vēlamo. Šajās rindās varat redzēt dažus piemērus, kā rediģēt koda pēdējo rindiņu:

Rādīt pilnu attēlu, nevis sīktēlu:

echo the_post_thumbnail ('Featured-sīktēls');

Divkāršojiet sīktēla izmēru:

echo the_post_thumbnail (masīvs (200,200));

Mūsu nosaukums saka, ka sīktēlus var parādīt ziņās un lapu rediģēšanas ekrānos. Jūs esat izmēģinājis kodu, bet vai lapās neredzat īkšķus? Neuztraucieties, jums būs vajadzīgas šīs divas koda rindas, un tās vajadzētu pievienot iepriekš parādītā fragmenta sākumā:

add_filter ('pārvaldīt_lapas_kolonnas', 'posts_kolonnas', 5);
add_action ('pārvaldīt_lapas_uzdevumu_kolonna', 'ierakstu_pielāgotās kolonnas', 5, 2);

Pēc šī koda pievienošanas sīktēli būs redzami arī lapu redaktorā.

6. Lieciet autoriem pirms ziņu publicēšanas atlasīt piedāvātos attēlus

Kad WordPress sasniedza versiju 2.9, cilvēki ieguva iespēju savām ziņām pievienot piedāvātos attēlus. Kopš tā laika, ja motīvi to ļāva, jūs varējāt augšupielādēt vai atlasīt savai ziņai attēlu, kas to labi attēlo, un jums joprojām nebija pienākuma šo attēlu parādīt ziņojumā..

WordPress lietotāji ātri pierada pie jaunās funkcijas, un tagad ir kļuvis grūti atrast tēmu bez piedāvātajiem attēliem.

Bet, ja jūs daudz publicējat un jums ir vairāk nekā viens autors, dažreiz jūs varat aizmirst pievienot piedāvāto attēlu kas var izraisīt netīru vietni. Jūsu ieraksts bez attēla mājaslapā šķistu tukšs un nepabeigts, jūsu neseno ziņu logrīkā noteikti būtu izveidots caurums, un, ja rakstu sākumā parādītu attēlus ar sīktēliem, jūsu ziņas izskatītos ļoti skaidras bez attēlu.

Šīs ir tikai dažas vienkāršas problēmas, kas jums varētu rasties, ja aizmirstat iekļaut piedāvāto attēlu. Pirms šīs problēmas rodas, redzēsim, kā panākt, lai tās pazustu uz visiem laikiem.

Šajā apmācības daļā mēs jums parādīsim koda daļu, kas ļaus aizmirst par problēmu. Kad kods ir instalēts, katrs autors, kurš mēģina publicēt ziņu bez piedāvātā attēla, saņem kļūdas ziņojumu. Pēc tam viņa ziņa tiks saglabāta kā melnraksts, nevis publicēta. Tas liks konkrētajam autoram izmantot jebkuru attēloto attēlu pirms ziņas publicēšanas un būs glābējspēks, kad steidzaties.

Ja esat gatavs likt funkcijai darboties, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Atveriet failu function.php
 2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:
 3. add_action ('save_post', 'pu_validate_thumbnail');
  
  funkcija pu_validate_thumbnail ($ post_id)
  {
  // Apstipriniet tikai ziņas veidu
  if (get_post_type ($ post_id)! = 'post')
  atgriešanās;
  
  // Pārbaudes ziņojumā ir sīktēls
  if (! has_post_thumbnail ($ post_id)) {
  
  // Apstipriniet, ka sīktēla validācija nav izdevusies
  set_transient ("pu_validate_thumbnail_failed", "true");
  
  // Noņemiet šo darbību, lai mēs varētu saglabāt ziņu kā melnrakstu un pēc tam atkal piestiprināt ziņu
  noņemt_darbību ('saglabāt_pasta', 'pu_validate_thumbnail');
  
  wp_update_post (masīvs ('ID' => $ post_id, 'post_status' => 'draft'));
  add_action ('save_post', 'pu_validate_thumbnail');
  } cits {
  
  // Ja ziņai ir sīktēls, izdzēsiet pārejošo
  delete_transient ("pu_validate_thumbnail_failed");
  
  }
  }
 4. Saglabāt izmaiņas

Šis kods pārbaudīs ziņas statusu, kad autors noklikšķinās uz pogas Publicēt. Tas darbojas tikai ziņām, un, ja funkcija tam neatrod sīktēlu, melnraksts tiks saglabāts, un WordPress būs sagatavots kļūdas ziņojuma parādīšanai. Ja tiek atrasts sīktēls, ieraksts parasti tiek publicēts, nerādot ziņojumu.

Tā kā iepriekš parādītajā kodā nav paša kļūdas ziņojuma, jums joprojām ir nepieciešams neliels koda fragments, kas to sagatavos:

 1. Tieši aiz iepriekšējā koda, nokopējiet un ielīmējiet šo:
 2. add_action ('admin_notices', 'pu_validate_thumbnail_error');
  funkcija pu_validate_thumbnail_error ()
  {
  if (get_transient ("pu_validate_thumbnail_failed") == "true") {
  atbalss "

  Pirms ziņas saglabāšanas ir jāiestata ziņas sīktēls.

  "; delete_transient ("pu_validate_thumbnail_failed"); } }
 3. Saglabājiet izmaiņas un izmēģiniet jauno funkciju

Ja vēlaties personalizēt kļūdas ziņojumu, dodieties uz 5. rindu un mainiet “Pirms ziņas saglabāšanas ir jāiestata ziņas sīktēls” uz jebko, kas jums patīk.

Tieši tā. Izbaudiet savus ierakstus, neuztraucoties par to, ka jums nav piedāvāta attēla.

7. Mainiet piedāvātā attēla tekstu administratora lapās

Ja rediģējat motīvu vai izveidojat jaunu, iespējams, jums ir jāapstrādā piedāvātie attēli.

WordPress piedāvātais attēls

Ja jūs, piemēram, esat izmantojis funkciju, kas automātiski pievienos piedāvāto attēlu no pirmā ziņojuma attēla, būtu jauki ļaujiet autoriem uzzināt, kas notiek. Jūs vienkārši varat mainīt tekstu un izmantot to kā īsu paziņojumu, kurā autoram tiks norādīts, ka piedāvātais attēls tiks automātiski atlasīts, ja autors pats to nav izvēlējies. Tātad, kā nomainīt tekstu, kas skan “Iestatītā attēla iestatīšana”, uz kaut ko citu?

 1. Atveriet izmantotās motīva function.php failu
 2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:
 3. funkcija change_featured_image_text ($ saturs) {
  return $ content = str_replace (__ ('Iestatīt piedāvāto attēlu'), __ ('Jūsu pielāgotais teksts iet šeit'), $ saturs);
  }
  add_filter ('admin_post_thumbnail_html', 'change_featured_image_text');
 4. Mainiet sadaļu “Jūsu pielāgotais teksts nonāk šeit”, taču neaizmirstiet atstāt atsevišķās pēdiņas
 5. Saglabāt izmaiņas
 6. Dodieties uz jebkuru ziņu un skatiet mainīto tekstu

Iesaiņošana

Piedāvātie attēli, iespējams, ir vissvarīgākais multivides failu tips, kas jums būs jūsu emuārā. Tāpēc ir svarīgi, lai tie izskatās labi. Kaut arī skaista fotoattēla vai labi ģenerēta datora attēla iegūšana ir būtiska, jums jādara viss iespējamais, lai tas būtu tik labs, cik vien iespējams..

Par laimi jums nav jābūt izstrādātājam vai pilnīgai izpratnei par to, kā WordPress apstrādā attēlus. Jums vienkārši nepieciešams vienkāršs spraudnis vai koda fragments, kas palīdzēs iestatīt jaunus piedāvātos attēlus; mēs ceram, ka šī rokasgrāmata jums to palīdzēja.

Šis ieraksts tika publicēts WordPress. Pievienojiet pastāvīgo saiti grāmatzīmei.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map