Kā meklēt un aizstāt tekstu WordPress

Kā meklēt un aizstāt tekstu WordPress


Vai jūs kādreiz esat sapratuši, ka, rakstot WordPress ziņu, esat kļūdījies tikai tāpēc, lai uzzinātu, ka visā ierakstā nav vienkāršs veids, kā meklēt un aizstāt šo drukas kļūdu? Ko darīt, ja pēdējos mēnešos esat ierakstījis nepareizu vārdu, frāzi vai saiti? Diemžēl WordPress neļauj jums viegli meklēt un aizstāt tekstu, taču mēs drīz parādīsim jums bezmaksas spraudņus, kas var palīdzēt jums manuāli izdzēst simtiem, ja pat ne tūkstošiem tipogrāfisku kļūdu..

Meklējiet un aizstājiet jebkuru tekstu WordPress un rediģējiet ziņas, ietaupot laiku

Jā, PHP un MySQL ir jaudīgi rīki, kas var atrisināt šāda veida lietas tikai ar dažām koda rindiņām vai jautājumiem. Bet ne visi no mums ir kodētāji un nav ērti sajaukties ar kodu. Tātad mēs to vienkārši izlaidīsim un parādīsim vienkāršu veidu, kā WordPress pārvaldīt meklēšanu un aizstāšanu.

 • Meklēt un aizstāt tekstu ziņu redaktorā
 • Aizstāt jebkuru vārdu visā WordPress vietnē
 • Automātiski izveidojiet saites no atslēgvārdiem visos rakstos

Meklēt un aizstāt tekstu ziņu redaktorā

Tāpat kā daudzos teksta procesoros, kurus jūs, iespējams, izmantojāt (piemēram, Microsoft Word), iespējams, vēlēsities meklēt un aizstāt tekstu WordPress redaktorā. Tā kā jūs to lasāt, iespējams, esat atklājis WP redaktora negatīvos elementus – tam nav šādas funkcijas. Kā mēs jums jau stāstījām ievadā, mēs jums parādīsim glītu spraudni darbam

TinyMCE Advanced

CENA: Bezmaksas

TinyMCE Advanced atrod un aizvieto

TinyMCE Advanced ir satriecošs spraudnis, kas ļauj pievienot, noņemt un pārkārtot pogas, kas atrodamas WordPress Visual Editor. Kā jūs jau varējāt uzminēt, viena no lieliskajām šī spraudņa funkcijām ir meklēšanas un aizvietošanas funkcija.

Ja vēlaties ātri atrast tekstu tikai rakstāmajā rakstā un aizstāt to ar citu tekstu, spraudni var iestatīt dažu minūšu laikā. Vienkārši instalējiet TinyMCE Advanced, aktivizējiet to un jūs saņemsiet pievienot savu pogu:

 1. Dodieties uz Iestatījumi -> TinyMCE Advanced
 2. Atrodiet neizmantoto pogu sarakstu un meklējiet Atrodiet un nomainiet
 3. Velciet pogu uz redaktora izvēlni
 4. Saglabāt izmaiņas

Pēc šo četru darbību veikšanas jaunā funkcija tiek sagatavota lietošanai. Lai sāktu izmantot meklēšanu un aizstāšanu WordPress, jums jāsāk rakstīt jaunu ziņu (vai rediģēt vecāku) un pārliecinieties, vai skatāt šo ziņu Visual Editor. Gatavs vārdu aizstāšanai?

 1. Meklēt Atrodiet un nomainiet poga redaktora augšpusē
 2. Aizpildiet tekstu, kuru vēlaties aizstāt
 3. Ierakstiet tekstu, lai to aizstātu ar
 4. Pārbaudiet, vai vēlaties salīdzināt lielo un mazo vārdu meklēšanu
 5. Atrodiet, nomainiet vai nomainiet visu

Tieši tā! Tā vietā, lai manuāli pārbaudītu tūkstošiem vārdu, kurus, iespējams, esat uzrakstījis konkrētajā ierakstā, šis fantastiskais spraudnis sekundes laikā veiks jūsu darbu.

Tas bija viegli, vai ne? Bet ko darīt, ja vēlaties darīt to pašu visām savām ziņām un lapām? Varbūt vēlaties meklēt un aizstāt lietas komentāros vai taksonomijās? Ja tas tā ir, turpiniet lasīt, jo jums būs nepieciešams cits spraudnis.

Meklējiet un aizstājiet tekstu visā WordPress

Dažreiz jūs saprotat, ka vairākas dienas esat izdarījis gramatikas kļūdu. Varbūt jūs esat kaut ko kļūdaini uzrakstījis, varbūt jūsu pieminētais pakalpojums ir mainījis tā nosaukumu vai varbūt jums ir jāatjaunina URL. Neuztraucieties; to var viegli mainīt, un jums nevajadzēs palaist MySQL vaicājumus, lai labotu problēmu.

Labāka meklēšana Aizstāt

CENA: Bezmaksas

Labāka meklēšana Aizstāt WordPress spraudni

Kā solīts, šeit ir vēl viens bezmaksas spraudnis, kas jūs ietaupīs. Tā kā jūs vēlaties kaut ko aizstāt visā WordPress sistēmā, šis spraudnis ļaus jums strādāt ar datu bāzēm – bez nepieciešamības ar roku atvērt vai pārveidot datu bāzi.

Spraudņa instalēšana ir standarta un ātra. Pēc tam, kad esat aktivizējis spraudni Labāka meklēšana aizstāt, jautri var sākties.

Pirms izmaiņu veikšanas, lūdzu, izveidojiet savas datu bāzes dublējumu.

 1. Dodieties uz Rīki -> Labāka meklēšana Aizstāt
 2. Ierakstiet meklēto tekstu
 3. Ierakstiet tekstu, kas to aizstās
 4. Atlasiet tabulas, kuras ietekmēs spraudnis

Pirms faktisko datu bāzes izmaiņu veikšanas mēs iesakām atstāt Skrien kā sausais skrējiens opcija pārbaudīta. Šī opcija liks spraudnim veikt nepieciešamo meklēšanu, taču tajā netiks veiktas nekādas izmaiņas. Izmantojot Sausais skrējiens, jūs redzēsit, cik daudz tabulas un šūnas datu bāzē tiks ietekmētas, un pirms faktisko izmaiņu veikšanas varat padomāt divreiz.

Kad esat gatavs aizstāt tekstu, noņemiet atzīmi no Sausais skrējiens un izbaudi, ko šis apbrīnojamais spraudnis tev izdarīs.

Esiet piesardzīgs, izvēloties tabulas no 4. soļa. Ja vēlaties mainīt tikai savus ierakstus, atlasiet tikai wp_posts tabula.

Atkarībā no jūsu datu bāzes meklēšanas un aizvietošanas funkcijas veikšana var aizņemt kādu laiku. Pirms sākat paniku, jums jāzina, ka ir pareizi iegūt noildzi un baltus ekrānus, kad tiek izpildīta meklēšana, un aizstāt to ar spraudni. Tādā gadījumā dodieties uz vietni Rīki -> Labāka meklēšana Aizstāt -> Iestatījumi, un samaziniet Maksimālais lapas izmērs vērtību.

Ja instalējat šos divus bezmaksas spraudņus, varat atpūsties un sākt rūpēties par jauno rakstu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir jāmeklē un jāaizstāj tikai viena raksta teksts, vai arī tas jādara visās jūsu ziņās, komentāros utt., Jums jāzina, ka TinyMCE uzlabotā un labākas meklēšanas aizvietošanas spraudņi nodrošināja jūs.

Tā vietā, lai tos aizstātu, vai zinājāt, ka varat viegli uzrakstīt to vārdu sarakstu, kuri netiks atļauti ziņu nosaukumos?

Vai esat izmēģinājis spraudņus? Kā jums viņi patīk? Vai jūs labprātāk aizstātu tekstu manuāli, izpildot vaicājumus, vai varbūt darbam izmantojat citu spraudni? Paziņojiet mums par to komentāros zemāk.

Aizstāt jebkuru vārdu visā WordPress vietnē

Kad esat uzkrājis simtiem vai pat tūkstošiem dažādu ziņu un lapu, kas ir sadalītas dažādās kategorijās, visas datu bāzes izmaiņas kļūst arvien grūtākas katru dienu. Ja jūs kādreiz esat vēlējies aizstāt tikai vienu vārdu vai visu frāzi katrā sludinājumā, lapā, virsrakstā, komentārā utt., Jums radās galvassāpes, jo šis uzdevums prasīs no jums pārāk daudz laika vai tehniskas zināšanas..

Tā kā jūs jau izmantojat emuāru veidošanas platformu WordPress, kas ir slavena ar saviem paplašinājumiem (spraudņiem), kas ļauj veikt praktiski jebko, šī problēma vispār vairs nav problēma. Tagad jūs varat instalēt bezmaksas spraudni un pārvaldīt vārdu izmaiņas tikai ar dažiem klikšķiem.

Vārdu aizstātājs

CENA: Bezmaksas

Word aizstājējprogramma WordPress

Spraudnis, par kuru mēs runājam, ir pazīstams kā Word Replacer, un jūs varat to bez maksas instalēt, lejupielādējot spraudni no WordPress repozitorija vietnes, vai arī spraudni var atrast, meklējot to no jūsu WordPress:

 1. Dodieties uz Spraudņi -> Pievienot jaunu
 2. Meklēt “Word Replacer”
 3. Instalējiet un aktivizējiet spraudni
 4. Atveriet iestatījumu lapu, kurā vārdus var aizstāt ar vienu klikšķi

Ja kādreiz esat lietojis “Meklēt un aizstāt” Microsoft Word vai līdzīgā tekstapstrādes lietojumprogrammā, jums būs diezgan pazīstams ar šo spraudni. Tās lietotājam draudzīgais interfeiss ļauj ātri ievadīt vārdu vai visu frāzi, kuru vēlaties aizstāt, oriģināla vārda / frāzes vietā izvēlēties citu, kas tiks pievienots, un jūs varat izlemt, kur notiks šīs izmaiņas.

Word aizstātājs ļauj jums aizstāt vārdus ziņās, lapās, komentāros, virsrakstos un pat bbPress foruma lapās kopš versijas 0.3.

Laba lieta par šo spraudni ir tāda, ka jūs, piemēram, varat uzrakstīt tādu rupju vārdu sarakstu, kurus varat viegli cenzēt komentāros un jūsu foruma lapās, vai arī varat mainīt šo vienu frāzi, kuru, iespējams, esat nepareizi lietojis apmēram pēdējos dažus mēnešus . Un jūs to visu varat izdarīt, spraudņa iestatījumos ierakstot vārdu / frāzi tikai vienu reizi, un Word Replacer sekundē to izdarīs..

Vēl viens lielisks spraudņa piemērs ir JavaScript reklāmas. Ja savā vietnē esat izmantojis reklāmas vietturi, tagad varat viegli likt Word Replacer meklēt šo vietturi un aizstāt to ar faktisko JavaScript kodu, kas parādīs vēlamo sludinājumu. Kad esat izlēmis mainīt sludinājumu, vienkārši mainiet kodu iestatījumos, neuztraucoties par vietas ievietošanu. Diezgan jauka īpašība tik vienkāršam spraudnim.

Word Replacer patiešām ir spēcīgs spraudnis, kas ļauj jums pārvaldīt visu WordPress saturu no vienas vietas. Pat ja jūs neplānojat to izmantot visu laiku, spraudnis var patiešām palīdzēt mainīt šīs kļūdas un cenzēt tos sliktos vārdus, kas rakstīti komentāros vai jūsu foruma lapās. Tā kā tas ir bezmaksas, jums nav jāuztraucas par naudas zaudēšanu – instalējiet spraudni un dodiet tam iespēju. Protams, pirms vārdu aizstāšanas neaizmirstiet izveidot savas vietnes rezerves kopiju, jo nekad nezināt, kad varētu parādīties kļūda..

Vārdu vai visu frāžu sasaiste WordPress nevarētu būt vienkāršāka. Rakstot rakstu, jums atliek tikai izvēlēties vārdu / frāzi un noklikšķināt uz saites pogas, kur var ielīmēt saites galamērķi. Ja zināt pamata HTML, saites var izveidot arī tieši no teksta redaktora, vajadzības gadījumā uzrakstot savu kodu.

WordPress saites

Kaut arī sasaistīt vārdu pa vārdam ir viegli un tas var būt diezgan jautri, ja lēnām strādājat pie jauna ziņojuma, ko darīt, ja vēlaties saistīt noteiktu vārdu / frāzi visā jūsu ierakstu / lapu kolekcijā?

Ja jūs tikko sākat darbu ar savu vietni, kas darbojas ar WP, un jums ir tikai daži raksti, ar kuriem jātiek galā, to visu manuāla saistīšana nebūtu problēma. Bet ko tad, ja esat nolēmis sasaistīt vārdu visos rakstos un jums ir simtiem no tiem?

Izveidojiet saites no konkrētiem vārdiem:

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties saistīt konkrētas vietnes nosaukumu ar tās URL vai arī esat sācis novirzīšanas programmu un vēlaties saistīt katru ar datoru saistīto vārdu ar jūsu novirzīšanas vietni, kurā tiek pārdots datortehnika, šī funkcija palīdzēs vārda laikā ievietot saites tagu / izvēlēta frāze.

 1. Atveriet funkcijas.php
 2. Kopējiet un ielīmējiet šo funkciju:
 3. funkcija link_words ($ text) {
  $ aizstāt = masīvs (
  'google' => 'Google',
  'dators' => 'dators',
  'tastatūra' => 'nopērciet tastatūru šeit'
  );
  $ text = str_replace (masīva atslēgas ($ aizstāt), $ aizstāt, $ teksts);
  atgriezt $ tekstu;
  }
  add_filter ('the_content', 'link_words');
  add_filter ('the_excerpt', 'link_words');
  
 4. Mainiet atslēgvārdus un saites masīvā
 5. Saglabāt izmaiņas

Kā redzams no koda piemēriem, ir iespējams aizstāt jebkuru vārdu vai frāzi, kas atrodama jūsu rakstos. Ir arī iespējams nomainīt pašu vārdu / frāzi un pilnībā mainīt saiti.

Lai gan jūs varat vienkārši pievienot saiti vārdam “dators”, jūs varētu pievienot saiti un vārdu “dators” nomainīt uz “datorsistēma” vai jebko citu, kas jums patīk.

Lai gan šī funkcija palīdzēs jums sasniegt visus tos rakstus, kas palikuši aiz muguras, tā ir diezgan vienkārša. Ja vēlaties vairāk kontrolēt saites, it īpaši, ja strādājat ar novirzīšanu, prātīgāk būtu izvēlēties izmantot kādu no specializētajiem spraudņiem..

Tā kā jūs jau strādājat ar saitēm, jūs varētu būt ieinteresēts uzdot WordPress atvērt visas ārējās saites jaunās cilnēs vai varbūt pat saistīt ziņas un lapas ar ārēju URL.

Secinājums

Ja tikko esat uzsācis WordPress emuāru, vārdu meklēšana un aizstāšana varētu šķist neiespējama. Bet, ja dažas minūtes laika veltīsit šīs rokasgrāmatas iepazīšanai, problēma tiks atrisināta, un teksta meklēšana un aizstāšana WordPress šķitīs bērna rotaļa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map