Kā lietot pielāgotos laukus programmā WordPress

Kā lietot pielāgotos laukus programmā WordPress


Rakstot iepriekšējo rakstu, iespējams, ziņu redaktorā esat ritinājis apgabalu Pielāgotie lauki.

Šī vienkāršā, tomēr tik jaudīgā WordPress funkcija iesācējiem varētu palikt nepamanīta, taču faktiski tā ir funkcija, kas bez šaubām var pārveidot jūsu vienkāršo un vienkāršo vietni par dinamisku portālu kas piesaistīs jaunus apmeklētājus.

Ļaujiet mums parādīt vairāk par pielāgotajiem laukiem un to izmantošanu savā vietnē:

 • Kas ir pielāgoti lauki un kā tie darbojas
 • Kā uzskaitīt ziņas ar īpašu pielāgotu lauku
 • Rādīt sānjoslu, izmantojot pielāgotos laukus
 • Mainiet galvenes, kājenes vai sānjoslas atsevišķām ziņām ar pielāgotajiem laukiem
 • Izmantojot ACF tēmas kodu, vieglāk ieviest uzlabotos pielāgotos laukus
 • Parādiet savu noskaņu vai dziesmu ar pielāgotajiem laukiem

Kas ir pielāgoti lauki un kā tie darbojas

Kas ir tieši pielāgoti lauki? Šie mazie lauki ļauj jebkuram lietotājam ievadīt papildu informāciju par ziņu. Tas ir pazīstams kā metadati, t.i., “dati par datiem”, un tas ļauj jūsu ziņām pievienot papildu informāciju. Vērtības, kuras varat ievadīt pielāgotajos laukos, var būt dažādas – vienkārši pievienot tekstu vai numuru ziņai, pievienot attēlus, mainīt stilus laukā vai faktiski darīt jebko, kas notiek jūsu prātā.

Pielāgoti lauki

Varbūt viss būs skaidrāks ar piemēru.

Iedomājieties, ka jums ir vietne, kas veltīta videospēlēm. Jūs rakstāt ziņas un publicējat reklāmkadrus, spēlējaties ar spēļu aparatūru, lai jūs par to varētu runāt, un, protams, jūs rakstītu pārskatus pēc jaunu spēļu parādīšanās. Pēc tam, kad esat uzrakstījis pārskatu un rakstā ievietojis ekrānuzņēmumus un spēles video, iespējams, vēlaties parādīt svarīgu informāciju par spēli.

Tā vietā, lai garajā tekstā paslēptu vissvarīgāko informāciju par spēli, iespējams, vēlēsities parādīt spēles rezultātu, izstrādātāju un izdevēju vārdus, kas saites uz viņu vietni, izlaišanas datumu utt. Jā, pielāgotie lauki ir kaut kas, kas var jums palīdzēt maģija.

Ja ļaujat autoriem ievadīt šo informāciju pielāgotā laukā, jūs varat viegli iegūt informāciju un parādīt to papildus pārskatam. Jūs esat redzējis informācijas lodziņus pārskatīšanas vietnēs. Ja jūs to darāt, visiem pārskatiem var būt standartizēta veidne – tas var uzlabot lietotāju pieredzi gan priekšpusē, gan aizmugurē..

Pēc spēļu vietnes piemēra jums būs vairāki pielāgoti lauki, kurus var ievadīt jūsu autori un kurus jūs parādīsit saviem lasītājiem:

Informācija par Call of Duty

Šī ir informācija, kuru autori ievadīs pielāgotajos laukos, un to pašu varat parādīt ziņojumā. Bet kā?

Rādīt visus pielāgotos laukus:

Ja jums ir tikai viens lauks vai vēlaties visus laukus parādīt vienā un tajā pašā vietā, jūs varat visus datus uzreiz piesaistīt, izmantojot vienkāršu funkciju:

 1. Atvērt singlu.php
 2. Atrodiet funkciju_content () un ielīmējiet šo kodu pirms vai pēc tā (atkarībā no tā, kur vēlaties parādīt pielāgotus laukus):
 3. Saglabāt izmaiņas

Attēlot īpašu pielāgoto lauku:

Tieši tā. Šī vienkāršā funkcija tagad paliks līks un parādīs visus pielāgotos laukus no ziņas. Bet kas ja vēlaties parādīt atšķirīgu lauku citā pozīcijā vai ja vēlaties parādīt tikai vienu konkrētu atslēgu? Tad jūs izmantosit nedaudz atšķirīgu pieeju un definēsit atslēgu, kas tiks parādīta:

 1. Atveriet failu single.php
 2. Atrodiet saturu un c / p:
ID, 'atslēga', taisnība); ?>
 1. Aizstājiet “atslēga” ar faktisko pielāgoto lauku, kuru izmantojat ziņojumā. Piemēram: “Izdevējs”
 2. Saglabāt izmaiņas

Šī funkcija pārbaudīs katru cilpas cilni un meklēs pielāgotu lauku ar nosaukumu “Izdevējs”. Ja atslēga tika atrasta, tiks parādīta tās vērtība. Varat arī turpmāk pielāgot pielāgotā lauka parādīšanas veidu, pievienojot tam klasi un stilu veidot ar CSS, vai arī lauka vērtību var tieši ievadīt HTML.

Nosacīti pielāgoti lauki:

Ja vēlaties, kā nosacītus varat izmantot pielāgotos laukus. Palieciet pie piemēra un, teiksim, ir gadījumi, kad jūs nevarēsit uzzināt tās spēles izlaišanas datumu, par kuru rakstāt. Tā vietā, lai ierakstītu pielāgotu lauku, varat automatizēt procesu un likt WordPress uzrakstīt datumu laukā “TBA” (tiks paziņots), ja lietotājam nav pievienoti nekādi dati:

ID, 'Izdošanas datums', taisnība);
if ($ release_date) {
?>


Tiks paziņots.

Labi, mēs to apkoposim šeit. Tas ir visvienkāršākais pielāgoto lauku izmantošanas veids. Bet tagad, kad esat apskatījis pamatus, jūs faktiski ar viņiem varat darīt gandrīz jebko. Varat, piemēram, parādīt savu noskaņu vai dziesmu, kuru klausāties. Varat arī parādīt to amatu sarakstu, kuros ir noteikta atslēga un / vai vērtība. Debesis ir robeža.

Kā uzskaitīt ziņas ar īpašu pielāgotu lauku

Pielāgotie lauki ir lielisks veids, kā paplašināt jūsu ziņu funkcionalitāti. Tā vietā, lai ļautu lietotājiem rīkoties ar kodu, jūs varat ļaut viņiem ievadīt vērtību pielāgotā laukā un kaut ko darīt ar šo informāciju – ir bezgalīgas iespējas.

Dažreiz, kad jūs jau izmantojat noteiktus pielāgotos laukus, jums, iespējams, vajadzēs uzskaitīt ziņas ar šiem laukiem.

Piemēram, ja jūs rakstāt spēļu pārskatus un jums jau ir dažādi pielāgoti lauki, kuros atsevišķā informācijas lodziņā pārskatā tiek parādīts izdevējs, žanrs, rezultāts utt., iespējams, vēlēsities parādīt tikai spēles no konkrētā izdevēja, spēles no FPS žanra vai tikai tās atsauksmes ar rezultātu 10.

Šāda informācija patiešām varētu būt interesanta jūsu apmeklētājam. Jūs varat ļaut viņiem pārlūkot jūsu spēļu pārskatus daudz detalizētāk vai ļaujiet viņiem redzēt jūsu vietnē desmit vislabāk novērtētās spēles. Pat ja jūs nevēlaties publicēt jaunu sarakstu, šī metode var jums palīdzēt datu ieguvē – tā vietā, lai no tā izveidotu rakstu, varat uzskaitīt visas ziņas ar noteiktu īpašumu tikai izpētes mērķiem.

Mūsuprāt, labākais veids, kā uzskaitīt ziņas, kas sakārtotas pēc pielāgota lauka, ir: izveidojot jaunu lapas veidni un parādot sarakstu jaunā lapā. Šī metode ļauj sakārtot savas lapas un ērti izmantot jaunu lapu, lai parādītu nepieciešamo. Turpmākajās rindās mēs jums parādīsim, kā atrast visus ierakstus ar noteiktu pielāgotu lauku un / vai tā vērtību un parādīt tos jaunā lapā.

1. Izveidojiet pielāgotu veidni:

Paliksim pie spēļu pārskata piemēra, kur mēs vēlamies parādīt visas spēles no Bethesda Softworks (vai kāds teica Fallout?). Iesācējiem jums būs jāizveido un jāsagatavo pielāgota veidne:

 1. Izveidojiet pielāgotu lapas veidni un nosauciet to par bethesda-games.php
 2. Kopējiet un ielīmējiet failā šo kodu:
 3. 
  
  
  
   'izdevējs',
  'meta_value' => 'Bethesda'
  ));
  
  if (have_posts ()) while (have_posts ()): the_post ();
  atbalsojas '';
  nosaukums();
  atbalsojas '';
  beigu beigās;
  
  wp_reset_query (); ?>
  
  
  
  
 4. Saglabāt izmaiņas

Kods ir gatavs iziet visus pielāgotos laukus un atrast tikai “Izdevēja” atslēgas ar vērtību “Bethesda”. Jūs varat mainīt atslēgu un vērtību uz visu, ko vēlaties. Ja vēlaties parādīt visas ziņas ar pielāgotā lauka “Izdevējs” saturu, kurā ir norādīta kāda vērtība, vienkārši pilnībā noņemiet rindu “meta_value”.

Neaizmirstiet nomainīt veidnes nosaukumu uz tādu, ko vēlāk atpazīsit.

2. Pievienojiet lapu:

Tagad jūsu veidne ir gatava, lai jūs varētu turpināt veidot sarakstu:

 1. Dodieties uz Lapas-> Pievienot jaunu
 2. Pievienojiet virsrakstu
 3. Labajā pusē atrodiet “Lapas atribūti”
 4. Nolaižamajā sarakstā “Veidne” atlasiet savu veidni
 5. Publicējiet lapu

Tieši tā! Tagad, atverot jauno lapu, varat redzēt visu savu ziņu sarakstu, kurās ir pielāgoti lauki ar jūsu izvēlētajām vērtībām.

Tagad jaunajai lapai jāpievieno kāds teksts, jāizveido saraksta stils un jāatrod labākais veids, kā to parādīt apmeklētājiem. Mēs ceram, ka šī metode palīdzēs jums kārtot savus ierakstus pavisam citā līmenī un ka jums patiks.

Rādīt sānjoslu, izmantojot pielāgotos laukus

Sānjosla tika ieviesta WordPress versijā 2.2. Kopš tā laika tā ir kļuvusi populārs veids, kā parādīt papildu saturu un biežāk nekā nav, WordPress motīviem pēc noklusējuma būs viens, kurā varat ievietot visus nepieciešamos logrīkus.

Lai arī ļoti noderīga, jūs nevēlaties, lai sānjosla atrastos visur. Parasti šīs joslas tiek parādītas visur, izņemot mājas lapu. Un nav tādas iespējas, lai ērti ieslēgtu un izslēgtu sānjoslu.

Tātad, kāpēc gan nepadarīt to pats. Šajā raksta daļā mēs parādīsim, kā ievietot sānjoslu pielāgotā laukā un izsaukt to tikai vēlamajās ziņās.

1. Sagatavojiet veidni:

 1. Atveriet lapu.php vai single.php failu
 2. Atrodiet šo kodu:
 3. Aizstāt kodu ar šo:
 4. ID, "sānjosla", taisnība);
  get_sidebar ($ sānjosla);
  ?>
  
 5. Saglabāt izmaiņas
 6. Izveidojiet pielāgotu veidni vietā, kur atradīsies sānjosla
 7. Atveriet failu sidebar.php
 8. Kopējiet visu no sidebar.php un ielīmējiet pielāgotajā veidnes failā
 9. Saglabāt izmaiņas.

Tagad jums ir jāatver ziņa vai lapa, kurā zem teksta / vizuālā redaktora atrodami “pielāgoti lauki”. Lai šai ziņai / lapai pievienotu sānjoslu, rīkojieties šādi.

2. Sānjoslas izmantošana pielāgotajos laukos:

 • Zem pielāgotā lauka nosaukuma ierakstiet “sānjosla”
 • Ievadiet pielāgotās veidnes nosaukumu kā lauka vērtību
 • Tieši tā. Ja esat atstājis tukšos pielāgotos laukus, jūsu ziņa būs bez sānjoslas, bet otrā gadījumā sānjosla jāielādē, ja visu esat izdarījis pareizi.

  Mainiet galvenes, kājenes vai sānjoslas atsevišķām ziņām ar pielāgotajiem laukiem

  Parasti WordPress vietnē būs tikai viena galvene, kājene un sānjosla, kuru jau ir definējusi jūsu izmantotā tēma. Katram no tiem ir savas funkcijas un dizains, kas tiek glabāti atsevišķos failos, kurus izsauc tēma un pēc tam parādīs vietnē, kur nepieciešams. Tā kā katra motīva daļa tiek glabāta citā failā, varat tos viegli modificēt, neraizējoties, ka jūs izjauksit visu vietni, un jūs varat mainīt veidu, kā jūsu vietnē darbojas tikai galvenes, kājenes vai sānjoslas..

  Bet dažreiz ar vienu elementu nepietiks, un, piemēram, jūs vēlēsities mainīt galveni. Ja vēlaties mainīt to uz visu vietni, jūs jau esat gatavs doties – atveriet header.php un mainiet to tā, kā vēlaties. Bet ko darīt, ja jūs vēlaties pievienot reklāmu galvenē tikai atsevišķām ziņām? Vai varbūt modificējiet galvenes tikai vienai ziņai visā kolekcijā, nemainot pārējo?

  Vēlreiz jums palīdzēs pielāgoti lauki.

  1. Sagatavojiet failu:

  Pirms mēs izmantojam pielāgotu lauku, lai mainītu galvenes, kājenes vai sānjoslas, jums vajadzētu būt sagatavotam failam. Pieņemsim, ka vēlaties mainīt vienas vai divu ziņu galveni un esat izveidojis jaunu failu ar nosaukumu header-header2.php, kur esat mainījis dizainu vai ievietojis noteiktā sludinājumā konkrētu sludinājumu. Pirms turpināt veidot pielāgotu lauku, pārliecinieties, vai fails ir pareizi kodēts un darbojas jūsu vietnē. Kad fails ir izveidots un gatavs, jūs varat turpināt.

  Esiet piesardzīgs faila nosaukšana – ja jūs mēģināt mainīt galveni, jaunajam galvenes failam vajadzētu izskatīties šādi: galvenes-jaunvārds.php

  2. Aizstāt kodu:

  1. Atveriet failu single.php
  2. Meklēt get_header (); koda daļa, kas parasti atrodas single.php lapas pašā augšpusē
  3. Aizvietojiet funkciju ar sekojošo:
  4. globāls $ wp_query;
   $ postid = $ wp_query-> post-> ID;
   $ header = get_post_meta ($ postid, "header", true);
   if (! tukšs ($ galvenes)) {
   get_header ($ galvene);
   } cits {
   get_header ();
   }
   wp_reset_query ();
   
  5. Saglabāt izmaiņas

  Izmantojot šo kodu, jūs norādījāt WordPress, lai pārbaudītu, vai katrā ziņojumā nav “galvenes” pielāgotā lauka. Ja tika atrasts pielāgots lauks ar šo vārdu, WordPress izmantos tā vērtību un izmantos faila nosaukumu kā galveni tikai šai ziņai.

  3. Mainiet galveni, izmantojot pielāgoto lauku:

  Ja motīvā ir augšupielādēta header-header2.php, tagad to var izsaukt pielāgotā laukā:

  1. Atveriet ziņu, kuras virsrakstu vēlaties mainīt
  2. Ritiniet uz leju un dodieties uz pielāgotajiem laukiem
  3. Ievadiet jaunu lauku un nosauciet to par “galveni”
  4. Lauka vērtībā ierakstiet “header2.php”
  5. Atjauniniet vai publicējiet ziņu

  Ja jūsu vietnē nav kļūdu header-header2.php failu, jaunajai galvenei vajadzētu parādīties tās ziņas augšpusē, kurā esat veicis izmaiņas. Tomēr visi pārējie ieraksti ielādēs jūsu standarta galvenes failu, ko nosaka tēma.

  Kā jūs, iespējams, pamanījāt, jums ir jāievada jaunā galvenes faila nosaukums tikai pēc “galvenes” daļas. Tāpēc, ka, ir svarīgi pareizi nosaukt jauno galvenes failu un pielāgotajā laukā pievienojiet daļu “galvene” pirms faktiskā nosaukuma, kuru izmantojat.

  Tas pats attiecas uz sānjoslu vai kājenes failu, protams, mainot get_sidebar () un get_footer () koda daļa.

  Izmantojot ACF tēmas kodu, vieglāk ieviest uzlabotos pielāgotos laukus

  Pielāgotie lauki ir neizbēgama praktiski katras WordPress tēmas sastāvdaļa. Šie lauki ļauj ikvienam iekļaut papildu informāciju par ziņu, bet diemžēl šī standarta WP funkcija ir diezgan neapstrādāta. Iesācējiem ir nepieciešams zināms laiks, lai pierastu pie pielāgotu lauku izmantošanas, un izstrādātājiem jāpavada daudz papildu laika, kodējot tos..

  Tas ir iemesls, kāpēc Uzlaboti pielāgoti lauki (ACF) spraudnis ir tik populārs WordPress lietotāju vidū visā pasaulē. Šis bezmaksas spraudnis šobrīd satur vairāk nekā 1 miljonu aktīvo instalāciju, un mēs neredzam, kāpēc skaits sāks samazināties. ACF ļauj caur vizuālo redaktoru izveidot jaudīgus, profesionālus un intuitīvus pielāgotos laukus.

  Lai arī ACF ir diezgan populārs, tas prasa kodēšanas zināšanas un daudz laika, ja plānojat šos laukus ieviest tēmā. Jā, lauka grupas izveidošana ir vienkārša, taču šo lauku parādīšana nav tik kūka. Tieši šeit darbojas ACF tēmas kods, lai saglabātu izstrādātājus.

  ACF tēmas kods

  CENA: Bezmaksas

  ACF tēmas kods WordPress

  Šis satriecošais spraudnis ir divu izstrādātāju produkts, kuri nolēma, ka ir jāturpina tērēt laiku atkārtotam viena un tā paša koda rakstīšanai. Izstrādājot motīvu vai modificējot esošo, uzlabotajos pielāgotajos laukos izstrādātājam ir jāievieš pareizais kods pareizajā vietā motīvā. Tā kā nebija vieglāka ceļa, izstrādātājam bija jāiegaumē fragments un visas API funkcijas, lai veiktu darbu.

  Ārons Rutlijs, viens no veidotājiem, paskaidroja savā emuārs:

  “Īstenojot lauku WordPress motīvā, iespējams, ka es aizmirsīšu lauka nosaukumu, vai tas bija“ profile_image ”vai“ profile_photo ”? Es, visticamāk, aizmirsīšu arī to, kā esmu iestatījis šī lauka atgriešanu, vai tas bija ID, URL vai masīvs? Es atradu sevi nemitīgi rediģēt lauka grupu, lai uzzinātu. ”

  Un šeit ACF tēmas kods var palīdzēt izstrādātājam. Pēc šī bezmaksas spraudņa instalēšanas, kas tagad ir lejupielādēts vairāk nekā 4000 reizes, jūs varat ietaupīt laiku, strādājot ar kodu. Ikreiz, kad publicējat, rediģējat vai atjaunināt lauku grupu uzlabotajos pielāgotajos laukos, šis apbrīnojamais spraudnis automātiski ģenerēs kodu, kas nepieciešams lauku ieviešanai jebkurā tēmā..

  Jūs atradīsit šo kodu lapas apakšā. Blakus katram fragmentam atradīsit starpliktuves ikonu, kas atvieglos koda kopēšanu. Tagad jums nekas nav jāiegaumē un jūs varat atpūsties, strādājot ar pielāgotajiem laukiem.

  Lai gan spraudnis jau ir nepieciešams jebkuram izstrādātājam, kas atrodas tur, Ārons saka, ka viņi jau plāno paplašināt ACF tēmas kodu:

  “Mēs nākotnē plānojam pievienot atbalstu populārākiem trešo pušu laukiem. Mēs arī plānojam dot izstrādātājiem lielāku kontroli pār ģenerēto kodu. ”

  Kamēr spraudnis nav savienots pārī ar ACF bezmaksas versiju, jums būs nepieciešama PRO versija ja izmantojat uzlaboto pielāgoto lauku paplašināto versiju. ACF Theme Code Pro ģenerē kodu visiem citiem ACF Pro lauka veidiem, piemēram, laukam Klons, Galerija, Atkārtotājs un Elastīgs saturs..

  Parādiet savu noskaņu vai dziesmu ar pielāgotajiem laukiem

  Emuāru veidošanai vajadzētu būt jautrībai. Pat ja jūs rakstāt rakstus par nopietnām tēmām, jūsu emuārā joprojām varētu būt šī vai divas lietas, kas vidējam lasītājam padara to mazliet jautrāku. Tas var būt jebkas – neliela autora piezīme, smieklīgs attēls vai arī varbūt jūs varat pievienot noskaņu, kurā jūs valdījāt, rakstot rakstu. Varbūt jūs pat vēlētos pievienot dziesmas nosaukumu, kuru klausījāties.

  Šajā daļā mēs jums parādīsim kā viegli ieviest funkciju noskaņojuma / dziesmas attēlošanai jūsu ziņās. Jums nevajadzēs instalēt papildu spraudņus, un šī funkcija neaizņems daudz vietas. Tā ir vienkārša teksta rinda, kuru var automātiski pievienot jūsu ziņas augšdaļai vai apakšai.

  1. Pievienosim “noskaņojuma funkciju”:

  1. Atveriet failu single.php
  2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu uz vietas, kur vēlaties parādīt savu noskaņu:
  3. $ customField = get_post_custom_values ​​("garastāvoklis");
   if (isset ($ customField [0])) {
   atbalss ""." Garastāvoklis: ". $ CustomField [0]."";
   }
  4. Saglabāt izmaiņas

  Pielāgotu lauku noskaņa

  Tagad, kad esat sagatavojis WordPress jūsu noskaņojumam, jūs esat gatavs parādīt tos jebkurā vēlamajā amatā. Pēc noklusējuma WordPress nerādīs jūsu garastāvokli, un nebūs noklusējuma noskaņojumu, ko tas ielādēs, kamēr jūs nolemjat to parādīt. Ja vēlaties pievienot dziesmu, vienkārši koda pirmajā rindiņā “noskaņu” mainiet uz “dziesma”, un trešajā rindā varat mainīt arī klases nosaukumu..

  2. Pievienojiet ziņai savu noskaņu / dziesmu:

  Lai ievadītu noskaņu vai dziesmu, tas būs jāraksta pielāgotā laukā:

  1. Atveriet ziņu, kurai vēlaties uzrakstīt noskaņu
  2. Ritiniet uz leju, līdz redzat “Pielāgotie lauki”.
  3. Ja jums zem pasūtījuma satura nav parādīti pielāgoti lauki, redaktora ekrāna augšpusē noklikšķiniet uz “Ekrāna opcijas” un atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Pielāgotie lauki”.

  4. Vārda laukā ierakstiet “garastāvoklis” vai “dziesma”, ja esat nolēmis to darīt
  5. Laukā “Vērtība” ierakstiet visu, ko vēlaties, – tas būs noskaņojums / dziesma, kas parādīta jūsu ziņojumā
  6. Noklikšķiniet uz pogas “Pievienot pielāgotu lauku”
  7. Publicējiet savu ziņu

  3. Stils:

  Kā jūs jau varat redzēt tikai no trim koda rindām, šī ir vienkāršākā jaunā pielāgotā lauka pievienošanas forma. Ja vēlaties stilu uzlabot, izmantojot kādu CSS, varat redzēt, ka kods jūsu tekstam jau ir pievienojis klasi “my_mood”. Lai modificētu stilu, rīkojieties šādi:

  1. Atveriet failu style.css
  2. Kopējiet un ielīmējiet kodu:
  3. .Mans garastāvoklis {
   krāsa: zila;
   }
  4. Pievienojiet jebkuru CSS stilu, kas jums patīk
  5. Saglabāt izmaiņas.

  Cerams, ka ar to būs pietiekami, lai sāktu pielāgot “noskaņu / dziesmas funkciju” savam emuāram, un mēs ceram, ka “zilais” nebūs bieža vērtība, ar kuru jūs nodarbojaties. Ja nevēlaties publicēt savu noskaņu, vienkārši nerakstiet neko pielāgotā laukā “noskaņojums”.

  Summējot

  Ja kāds cits jums ir izveidojis pielāgotu lauku (piemēram, motīvu vai spraudņu izstrādātāju), izmantot to jūsu emuāra uzlabošanai ir diezgan viegli. Bet mēs ceram, ka šis raksts jums ir palīdzējis pats pielāgot laukus.

  Ar vienkāršām modifikācijām kodā, kuru mēs jums parādījām, jūs varat izveidot un pārvaldīt pats savus pielāgotos laukus, kas palīdzēs jums izveidot unikālu emuāru. Jūs varēsit iegūt nepieciešamo informāciju, kā arī vienkāršosiet satura rakstīšanas un ģenerēšanas procesu. Ko jūs domājat par pielāgotajiem laukiem programmā WordPress?

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map